جدیدترین تست های روانشناسی

۵۰%
تخفیف
۵۰,۰۰۰ تومان
۵۰%
تخفیف
۵۰,۰۰۰ تومان
۵۰%
تخفیف
۵۰,۰۰۰ تومان
۵۰%
تخفیف
۵۰,۰۰۰ تومان
۵۰%
تخفیف
۵۰,۰۰۰ تومان
۵۰%
تخفیف
۵۰,۰۰۰ تومان
۵۰%
تخفیف
۵۰,۰۰۰ تومان
۵۰%
تخفیف
۵۰,۰۰۰ تومان
۵۰%
تخفیف
۵۰,۰۰۰ تومان

دسته بندی های تست روانشناسی و تست شخصیت شناسی

پربازدیدترین تست های روانشناسی

۵۰%
تخفیف

تست احساس تنهایی

تعداد انجام ۵۳۱۳ تعداد سئوالات ۱۶ سئوال زمان مورد نیاز ۵دقیقه رده سنی بزرگسالان هدف تست احساس تنهایی ارزیابی میزان…

۵۰,۰۰۰ تومان
۵۰%
تخفیف

تست نئو (NEO): معتبرترین تست شخصیت شناسی

تعداد انجام ۸۳۴۷ تعداد سئوالات ۲۴۰ سئوال زمان مورد نیاز ۶۰دقیقه رده سنی بزرگسالان توضیحات تست نئو تست نئو (NEO) از…

۵۰,۰۰۰ تومان
۵۰%
تخفیف

تله های زندگی (۱۸ طرحواره ناسازگار) + تست طرحواره آنلاین

تعداد انجام ۹۶۸۷ تعداد سئوالات ۲۳۲ سئوال زمان مورد نیاز ۶۰دقیقه رده سنی بزرگسالان تله های زندگی یا طرحواره های…

۵۰,۰۰۰ تومان
۵۰%
تخفیف

تست اهمال کاری

تعداد انجام ۴۶۶۳ تعداد سئوالات ۳۵ سئوال زمان مورد نیاز ۱۰دقیقه رده سنی بزرگسالان اهمال کاری چیست؟ اهمال کاری، به…

۵۰,۰۰۰ تومان
۵۰%
تخفیف

تست اختلالات روانی SCL-90

تعداد انجام ۹۷۵۸ تعداد سئوالات ۹۰ سئوال زمان مورد نیاز ۲۵دقیقه رده سنی بزرگسالان تست اختلالات روانی SCL-90 اختلال شخصیت…

۵۰,۰۰۰ تومان
۵۰%
تخفیف

تست بیش فعالی بزرگسالان

تعداد انجام ۳۶۵۹ تعداد سئوالات ۳۰ سئوال زمان مورد نیاز ۱۰دقیقه رده سنی بزرگسالان هدف تست پیش فعالی بزرگسالان ارزیابی…

۵۰,۰۰۰ تومان
۹۵۰۰۰۰۰
تعداد تست های انجام شده
۱۰۰
تست های منتشر شده

درباره تست شخصیت شناسی و تست روانشناسی

مرکز تحقیق و توسعه تست روانشناسی و تست شخصیت شناسی

آغاز به کار من در استفاده از تست شضخصیت شناسی آنلاین به سال ۱۳۸۹ بر می گردد که در آن سال در طرح پژوهشی در پژوهشگاه علوم انسانی با عنوان «بررسی وضعیت اعتیاد به اینترنت» برای اولین بار در ایران اقدام به گردآوری داده ها به صورت آنلاین  در  سایت beheshtiyan.ir  کردم.

پس از آن در همان سال حدود ۸۰ آزمون تست روانشناسی را در سایت منتشر کردیم. اما پس از چند سال استفاده از این تست ها به این نتیجه رسیدم که فقط پاسخگویی به چند تست روانشناسی، اطلاعات دقیق و درستی در اختیار کاربر قرار نمی دهد. چند اشکال به تست های روانشناسی معمول که در سایت های مختلف می بینید وجود دارد:

  • اکثر این تست ها از روایی و پایایی درستی برخوردار نیستند.
  • اکثر این تست ها از اعتبار لازم برخوردار نیستند.
  • تست هایی که روایی یا پایایی دارند معمولا روایی و پایایی محاسبه شده برای آنها در یک گروه محدود مثلا تعداد محدودی دانشجو در یک دانشگاه محاسبه شده و داده های به دست آمده از این گروه نمونه را نمی توان به همه تعمیم داد.

تمامی تست های اعم تست شخصیت شناسی و تست روانشناسی در این سایت استفاده می شود تحت نظر دکتر بهشتیان و در یک فرایند دقیق علمی انتخاب و یک تیم روانشناس و روانسنج در کنار هم روی این تست ها کار می کنند.

تست هایی که در این سایت استفاده می کنیم با استفاده صدها هزار داده اختصاصی گردآوری شده از سال ۱۳۹۰ به صورت اختصاصی هنجاریابی شده و اعتبار و روایی آنها تعیین شده است.

کلینیک روانسنجی دکتر بهشتیان شامل تمامی آزمون های شخصیتی، تشخیصی، بالینی، هوش و حافظه و … است. در این مجموعه تست های مطرحی چون جمله تست MBTI، تست طرحواره، تست افسردگی را در فراهم کرده ایم تا شما بتوانید آن را پاسخ داده و شناختی از خود و شخصیت تان پیدا کنید.

مهمترین تفاوت ما با سایر سایت هایی که تست روانشناسی و تست شخصیت شناسی ارایه می دهند، چیست؟

ما دراین سایت فقط به ارایه تست های روانشناسی و تفسیر آنها نمی پردازیم. (البته این کار را هم انجام می دهیم اما هدف اصلی ما نیست چون ارایه تست های روانشناسی و تفسیر آنها ساده ترین کار است و فایده چندانی برای کاربر ندارد). بر اساس پژوهش هایی که هر ساله انجام می دهیم به شما کمک می کنیم تا بتوانید ارزیابی جامعی از خود و هدفی که دارید داشته باشید.

با کمک تحلیل های پیچیده آماری و میلیون ها داده ای که در طول این ۱۰ سال گردآوری کرده ایم این امکان را برای شما فراهم کرده ایم که بتوانید دقیق ترین اطلاعات را درباره خود داشته باشید.

ما فقط ارایه دهنده تست روانشناسی نیستیم!

ما تنها مرکز تخصصی تحقیق و توسعه تست روانشناسی در ایران هستیم.

ما در مرکز تحقیق و توسعه به تهیه، اصلاح و هنجاریابی تست های روانشناسی می پردازیم. و تست هایی که در این سایت می بینید به صورت اختصاصی تهیه شده است.پ

به طور مثال اگر تست عزت نفس کوپر اسمیت تست اهمال کاری، تست وسواس، تست هوش کتل ، تست تجسم فضایی مینه سوتا را در سایت ما بررسی کنید با تمامی سایت های دیگر متفاوت است.

تمامی تست های روانشناسی و تست های شخصیت شناسی سایت دکتر بهشتیان در مرکز تحقیق و توسعه کاملا اصلاح شده است. تا شما با خیال آسوده بتوانید از آن استفاده کنید.

تمامی تست های سایت هر ۶ ماه یا ۱۲ ماه یکبار بروز رسانی می شود. که پس از بروز رسانی هر کدام در سایت اعلام می شود.

قبل از تکمیل هر تست شخصیت شناسی این فایل صوتی را گوش کنید!

سامانه پیش بینی ازدواج

چرا با یک تست نمی توان درباره یک فرد تصمیم گیری کرد.

به دلیل نواقص تست های شخصیت شناسی  که در بالا ذکر کردم، در سال های اخیر تمرکز خود را بر روش های دقیق تر پیش بینی با کمک تست های روانشناسی قرار دادم. و در سال ۱۳۹۵ در پژوهشگاه علوم انسانی پژوهشی  را در زمینه پیش بینی ازدواج به کمک تست های روانشناسی انجام دادم. در آن پژوهش به کمک ۳۰ متغیر فرمولی برای پیش بینی آینده ازدواج تدوین کردم.

از آن سال تا کنون این پژوهش ادامه پیدا کرد و داده های آن گسترش زیادی پیدا کرد و هم اکنون اولین و جامع ترین ترین فرمول پیش بینی ازدواج (با بیش از ۱۲۰ متغیر ، تحلیل بیش از ۵ میلیون داده ، تحلیل داده های بیش از ۲۰۰۰ زوج)  برای اولین بار در ایران در اختیار عموم قرار گرفت.

از سوی دیگر، از سال ۱۳۹۴ که به همراه چند نفر از همکارانم برای تاسیس مرکز سنجش شخصیت قوه قضاییه آغاز به کار کردیم. پس از انجام مصاحبه بروی بیش از ۵۰۰۰ داوطلب قضاوت، تمرکز بخشی از تحقیقات خود را بر پیش بینی شغلی و انتخاب شغل گذاشتم. و پس از انجام پژوهش روی هزاران فرد و تحلیل میلیون ها داده ها برای بسیاری از مشاغل، فرمول پیش بینی موفقبیت شغلی را استخراج کردیم.

در سال ۱۳۹۵ دکتر بهشتیان پژوهشی را پژوهشگاه علوم انسانی انجام دادند که بر اساس آن می توان آینده رابطه زندگی مشترک را پیش بینی کرد. از آن زمان به بعد ایشان روی این سامانه به طور مفصل تری کار کردند و اکنون امکان استفاده از این سامانه به صورت گسترده تر وچود دارد.

بر اساس پژوهش های انجام شده و تجزیه و تحلیل بیش از ۵ میلیون داده و بیش از ۱۳۰ عامل و متغیر مختلف، می توانیم آینده رابطه شما را پیش بینی کنیم. در این سامانه شما می توانید با تکمیل مجموعه تست های ما برآوردی دقیقی از آینده رابطه خود داشته باشید و بر اساس آن اقدامات لازم را انجام دهید.

در فایل صوتی زیر توضیحات مفصل تری درباره این سامانه داده ام.