سلام به دوستان و همراهان عزیز؛ در این صفحه سئوالات متداول درباره دوره ها، سئوالات پر تکرار کاربران پاسخ داده شده است. لطفا اگر سئوالی دارید در بخش نظرات همین برگه عنوان کنید تا به آنها پاسخ داده شود.  

 برای ورود به سایت نیاز است شماره موبایل خود را وارد کنید. تا کد تاییدی برای شما ارسال شود و با ورود این کد تایید می تواند وارد سایت شوید.

در بخش راهنمای ویدیوی ورود، خرید و استفاده از دوره شیوه ورود به سایت نشان داده شده است.

معمولا پس از یک روز اگر بخواهید مجددا وارد سایت شوید نیاز است مجددا شماره موبایل خود را وارد کنید تا کد تایید برایتان ارسال شود.

 

این مساله به چند دلیل می تواند رخ دهد.

دلیل ۱: یا وارد سایت نشده اید همانطور که در شکل بالا توضیح داده شد در صورتی شما به درستی وارد سایت شده اید که نام کاربری شما در بالای صفحه نمایش داده شود.

دلیل ۲: شما با یک شماره موبایل دیگر دوره را خریداری کردید اما الان با یک شماره موبایل دیگر وارد سایت شده اید.

دلیل ۳: خرید خود را تکمیل نکرده اید. مثلا ممکن است روی دکمه خرید دوره زده باشید اما به مرحله پرداخت که باید شماره کارت بانکی خود و رمز عبور را وارد کنید نرفته اید.

این مشکل خیلی به ندرت رخ می دهد. وقتی این اتفاق رخ داد سایت را ببندید و دوباره باز کنید اگر باز هم همان مشکل بود احتمالا به دلیل مشکل اینترنت موبایل شما می باشد. در این شرایط چند دقیقه صبر کنید و مجددا وارد دوره شوید. گاهی هم ممکن است به خاطر بروز رسانی سایت به طور موقت سایت در دسترس نباشد.

این مساله به ندرت رخ می دهد و معمولا مشکل از مخابرات است. در چنین شرایطی چند دقیق صبر کنید و مجددا شماره موبایل خود را وارد کنید تا کد تایید برای شما ارسال شود.

همانطور که در فایل صوتی کلینیک سابلیمینال توضیح داده شد. سابلیمینال به معنی زیر آستانه حسی یا زیر آستانه شنوایی است. به عبارت دیگر شما قادر به شنیدن پیام های سابلیمینال نیستید و این پیام ها مستقیما روی ناهشیار شما اثرگذار است. و ضمیر هشیار قادر به شنیدن آن نیست. تنها صدایی که قادر به شنیدن آن هستید موسیقی پس زمینه فایل هست. 

برای دانلود فایل های سابلیمینال طبق عکس های ۱ تا ۴ عمل کنید.

 

 

لطفا پس از خرید دوره سابلیمینال، فایل های دوره را دانلود کنید.

همانطور که فایل صوتی توضیحات کلینیک سابلیمیال گفته شده سابلیمینال به معنی زیر آستانه حسی است و اصل پیام های سابلیمینال زیرآستانه شنوایی شما هستند و موسیقی که در حین پخش فایل می شنوید اثری بر عملکرد فایل ندارد.

به دلیل تعداد بالای دوره های سابلیمینال سایت (بالای ۱۷۰ دوره) که بیش از ۲۵۰۰۰ دقیقه می شود و به دلیل محدود بودن موسیقی آرامش بخش مناسب به ناچار در برخی از دوره ها از موسیقی مشابه استفاده شده است.

از طریق ایمیل از پاسخ دیگران به دیدگاه خود مطلع شوید
63 نظر برای این مطلب ثبت شده است.
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دینا
15 فروردین 1403 10:19 ق.ظ

سلام آقای دکتر بهشتیان روی دکتر سابلیمینال امکان تخفیف مجدد نیست من میخواستم چند دوره خریداری کنم امروز از هفته قبل دارم سایت چک میکنم الان دوره ها گرون تر شدند لطفا قیمت یکم کمتر کنید تازه عیدی هامو جمع کردم😔

زمانیان
3 شهریور 1402 11:08 ب.ظ

درود خداقوت، میخواستم بدونم امکان تغییر شکل بینی با سابلیمینال هست؟ (۱۷ سالمه). و اگه هست میشه لطف کنید بسازید؟ جزو سابلیمینال های فروشی نبود.

ناهید
21 تیر 1402 11:38 ق.ظ

من علاقه زیادی به راهنمایی شما دارم

1 3 4 5