دوستان عزیزم سلام  لطفا قبل از اینکه ادامه مطالب را مطالعه کنید فایل صوتی زیر را گوش کنید. در این فایل پاسخ مفصلی به سئوالات زیر داده ام. این فایل خیلی از ابهامات شما درباره سابلیمینال را رفع می کنه

 1. سابلیمینال چیست؟
 2. کاربردهای سابلیمینال چیست؟
 3. خطرات سابلیمینال چیست؟
 4. پیام های سابلیمینال چیست ؟
 5. ناهشیار چیست؟
 6. پیام های سابلیمینال چطور اثر می کند؟
 7. آیا پیام های سابلیمینال موثر است؟
 8. خطرات سابلیمینال چیست و آیا هر پیام سابلیمینالی موثر و مفید است؟
 9. چرا تلقین ساده و مستقیم معمولا بی اثر است؟
 10. پیام های سابلیمینال برای چه مشکلاتی قابل استفاده هستند؟
 11. سابلیمینال یا خود هیپنوتیزم؟ کدام بهتر است؟
 12. پیام های سابلیمینال چه کاربردهایی دارد؟
 13.  آیا سابلیمینال از نظر عملی تایید شده است؟
 14. برخی مدعی تغییراتی عجیب با سابلیمینال مثل تغییر رنگ چشم یا تغییر رنگ پوست دارند، آیا انجام چنین کارهایی با سابلیمینال امکان پذیر است؟
 15. سابلیمینال یا خود هیپنوتیزم؛ کدام بهتر است؟

 

کلینیک سابلیمینال

آیا می دانید فقط برخی از پیام های سابلیمینال برای برخی از مشکلات اثر بخش هستند؟

آیا می دانید برای دسترسی به ناهشیار باید از دو مانع عبور کنیم؟ ضمیر هشیار و دیوار دفاعی ضمیر ناهشیار؟

آیا می دانید ضمیر ناخودآگاه یک دیوار دفاعی ناهشیار (character defence) دارد که باعث می شود تلقینات ساده روی آن اثری نداشته باشند؟

آیا می دانید بدون عبور از این دیوار دفاعی امکان تاثیر گذاری روی ضمیر ناخوداگاه وجود ندارد و به همین دلیل تلقینات ساده و جملات تاکیدی چه در خود هیپنوتیزم ، چه در سابلیمینال تاثیر چندانی در ناهشیار ندارد؟
آیا می دانید اکثر فایل های سابلمینال بدون توجه به نکات فوق تهیه شده است؟ و فقط شامل تلقینات ساده هستند. چون اکثر تولید کنندگان فایل های سابلیمینال به دلیل نداشتن دانش تخصصی در حوزه روانکاوی درباره مکانیزم پویشی ناهشیار دانشی ندارند.
آیا می دانید تمام فایل های سابلمینال این سایت توسط دکتر بهشتیان تهیه شده است؟ برای آشنایی بیشتر با دکتر بهشتیان رزومه کامل ایشان را از اینجا مطالعه کنید.
آیا می دانید دکتر بهشتیان اولین پژوهش در زمینه سابلیمینال در ایران را در سال 1383  انجام داده است؟
آیا می دانید دوره های  سابلیمینال این سایت (بر خلاف سایت های دیگر که فقط یک فایل ارایه می کنند) به صورت اختصاصی در 6 تا 16 فایل و بر اساس نتایج سالها پژوهش دکتر بهشتیان ارایه می شود تا بتوان از دیوار دفاعی ناهشیار عبور کرد.

آیا می دانید تا کنون هیچ مورد تایید شده ای امکان ایجاد تغییرات ژنتیکی (مثل افزایش قد در بزرگسالی، تغییر رنگ چشم، تغییر جنس مو و رنگ پوست و ….) توسط سابلیمینال  و هیپنوتیزم را تایید نکرده است و تمامی ادعاهایی که در سایت ها یا پیج ها شده کذب محض است؟

آیا می دانید دکتر بهشتیان جایزه 100 میلیون تومانی برای شرایط زیر پرداخت می کنند. هر فردی که فقط یک مورد ارایه دهد که به کمک سابلیمینال توانسته باشد رنگ چشم یا قد خود را ( بعد از 20 سالگی) تغییر دهد. اما با اینکه 9 ماه از ارایه این پیشنهاد گذشته است حتی یک نفر هم پیشنهادی برای دریافت این جایزه نداده است. در صورتی که در سایت ها و پیج ها خود به دروغ ادعا می کنند که افراد زیادی با این فایل ها توانسته اند رنگ چشم خود را تغییر دهند (شرایط دریافت جایزه را  اینجا  بخوانید). 

نکته 1:  تمامی فایل های سابلیمینال این سایت از 6 تا 16 هفته ارایه شده اند . حتما فایل ها را به ترتیب هفتگی ارایه شده در دوره استفاده کنید (یعنی ابتدا هفته اول، بعد هفته دوم و …. و در نهایت هفته آخر را گوش کنید.) در هر هفته سعی کنید حداقل 5 بار ( 5 روز از 7 روز هفته) به فایل سابلیمینال آن هفته گوش کنید.

نکته 2: پس از اتمام دوره برای اثر بخشی بیشتر می توانید کل دوره را ( از هفته اول تا 6 به ترتیب به صورت روزانه یا هفتگی) گوش کنید.

نکته 3 : در صورتی که قبلا از فایل های سابلمینیال غیر معتبر استفاده کرده اید. برای خنثی سازی اثرات آن فایل ها، فایل سابلیمینال هفته اول  و دوم را به جای یک هفته، در دو هفته گوش کنید (یعنی فایل هفته اول را دو هفته و فایل هفته دوم را هم دو هفته گوش کنید و سپس سراغ فایل هفته سوم بروید).  در صورتی که مدت زمانی زیادی از آن فایل ها استفاده کرده باشید بهتر است دوره سابلیمینال پاکسازی ناهشیار را در سایت تهیه کنید.

نکته 4: برای راحتی بیشتر فایل های طوری آماده شده اند که هم امکان استفاده از آنها با هدفون (هندزفری) و هم اسپیکر وجود دارد. پس به هر طریقی که راحت تر هستید می توانید از فایل ها استفاده کنید.

نکته 5: در صورتی که در حین گوش دادن به فایل ها خواب آلوده می شوید بهتر است در زمان رانندگی آنها را گوش نکنید.

نکته 6: همانطور که در فایل صوتی معرفی سابلیمینال گفته شده در حین پخش شدن فایل ها نیازی به تمرکز  روی  فایل ها نیست (نیازی به گوش دادن متمرکز نیست). پس در حین انجام کارهای روزمره خود هم می توانید از این فایل ها استفاده کنید.

نکته 7: می توانید بیش از یک بار در روز فایل هر هفته را گوش کنید. اما فایل های هفته های مختلف را همزمان با هم گوش نکنید. مثلا فایل هفته اول و سوم یک دوره را در یک روز گوش نکنید.

نکته 8: می توانید همزمان بیش از یک سابلیمینال را استفاده کنید. مهم آن است که فایل های هر دوره را به ترتیب گوش کنید اما لزومی ندارد برنامه هفتگی دو دوره متفاوت همزمان باشد.

مثال: اگر در این هفته فایل هفته سوم سابلیمینال اعتماد به نفس را و فایل هفته اول سابلیمینال تقویت اراده را گوش کنید مشکلی ایجاد نمی کند. اما نباید فایل هفته اول و سوم سابلیمینال اعتماد به نفس را در یک روز گوش کنید).

نکته 9: همزمان با استفاده از فایل سابلیمینال این سایت به هیچ عنوان از فایل سابلیمینال دیگری استفاده نکنید.

نکته 10: در صورت استفاده از فایل سابلیمینال سایت دیگر برای شروع فایل های این سایت ابتدا گوش دادن به آن فایل سابلیمینال را قطع و با توجه به نتکه 3 عمل کنید.

نکته 11: در فایل های تولید شده از فرکانس های تتا و آلفا استفاده شده است که میزان اثر بخشی فایل ها را بیشتر می کند. در پژوهش دکتر بهشتیان اثربخشی این فرکانس ها تایید شده است که متن کامل این مقاله را در بانک مقالات علمی ایران از اینجا می توانید مطالعه کنید.

نکته 12: افرادی که در حال حاضر مبتلا به اختلالات خانواده اسکیزوفرنی ، دوقطبی نوع 1 و اختلال شخصیت مرزی شدید توام با رفتارهای Impulsive هستند و اختلال آنها با دارو درمانی کنترل نشده است قبل از تهیه دوره شرایط خود را در بخش نظرات همین دوره توضیح دهند تا در صورت مفید بودن دوره برای آنها اقدام به تهیه دوره کنند.

نکته 13: افرادی که سابقه قبلی ابتلا به بیماری های فوق داشته اند اما در حال حاضر درمان شده یا مشکل آنها کاملا توسط دارو کاملا تحت کنترل است می توانند از فایل های سابلیمینال استفاده کنند.

میزان رضایت از دوره ها
94.8%
میزان رضایت از پشتیبانی دوره ها
90.27%
دوره ها را به کسی معرفی می کنید؟
90.08%
راحتی خرید و استفاده از سایت
89.64%
100
تعداد دوره سابلیمینال
20000
تعداد شرکت کنندگان

تفاوت سابلیمینال های این سایت با یک سایت دیگه ای که ازش گرفته بودم از زمین تا آسمونه. واقعا برای هر کاری باید بری پیش متخصص. ممنون آقای دکتر به خاطر زحمات تون​

امیر رضا

من اطلاعات زیادی درباره سابلمینال ندارم اما چون به علم و تخصص آقای دکتر اطمینان داشتم، سابلیمینال خواب را تهیه کردم. جالبه که از موقعی که شروع کردم کیفیت خوابم بهتر شده. واقعا این ضمیر ناخودآگاه چقدر مهمه​

امیر رضا

بهترین اتفاق سال 99 برای من آشنایی با سایت دکتر بهشتیان و تهیه دوره خود هیپنوتیزم و سابلیمینال تقویت تمرکز و حافظه بود. واقعا ازتون ممنونم آقای دکتر​

المیرا

واقعا این ناهشیار عجیبه، نمی دونم با گوش دادن به این فایل ها داره درونم چه اتفاقی میفته، اما کیفیت خوابم بعد از گوش دادن به سابلیمینال خواب عمیق بهتر شده. هر چی که هست که برای من جواب داده​

منا

سلام دکتر بهشتیان عزیز. قدردان شما و زحماتتون هستم. من با تلاش و تهیه چند تا از ساب های شما تونستم تغییرات چشمگیری توی زندگیم ایجاد کنم. اولش از درگیری زیاد با خودم اولی ر و تهیه کردم و فقط برای ارضا کنجکاوی بود، ولی الان برنامه ریزی می کنم روی خرید دوره هاتون که هر مشکل دیگه ای هم دارم رفع بشه

هستی

پیام های سابلیمینال چیست؟

سابلیمینال یعنی زیر آستانه حسی (زیر آستانه شنوایی یا زیر آستانه بینایی) و  پیام سابلیمینال پیامی است که قادر به شنیدن یا دیدن آن نباشید. یعنی یا آنقدر آهسته پخش شود که قادر به شنیدن آن نباشید یا آنقدر سریع پخش شود که قادر به دیدن آن نباشید.  به زبان ساده تر پیام های سابلیمینال آگاهانه قابل تشخیص نیستند اما بر ناهشیار اثر می گذارند.

 پیام های سابلیمینال چطور اثر می کند؟

ذهن هشیار نسبت به ناهشیار ظرفیت بسیار محدودتری دارد. ذهن هشیار در هر لحظه فقط می تواند بین 5 تا 9 محرک را درک کند. اما ذهن ناهشیار از قدرت پردازش بسیار قدرتمندتری برخوردار است و می تواند به طور همزمان 2000 بیت اطلاعات را به طور همزمان پردازش کند. در طول روز ، آیا از هر بار دم و بازدم خود مطلع هستید؟ یا از هر قدمی که برمی دارید تا نیفتید؟ اینها نمونه هایی از کارهایی است که ذهن ناهشیار شما انجام می دهد. پیام های سابلیمینال روی ذهن ناهشیار اثر گذار هستند.

ناهشیار چیست؟

 زیگموند فروید ساختار ذهن انسان را شامل ۳ بخش هشیار، نیمه هشیار و ناهشیار می‌دانست. او ذهن انسان را به کوهی از یخ که در اقیانوس شناور است تشبیه می‌کرد. بخش کوچکی از این کوه یخ، بیرون آب و بخش بزرگ‌ترش در زیر آب پنهان است. فروید بر این باور بود که ساختار ذهنی ما نیز همانند کوه یخ است و ما نسبت به بخش بزرگی از ذهنمان ناآگاه هستیم.

هشیار یا خودآگاه (Conscious)

هشیار یا خوداگاه دربرگیرنده‌ی همه‌ی چیزهایی است که در شبانه‌روز از آن‌ها آگاه هستیم. هشیاری در برابر ناهشیاری بخش کوچکی از ذهن را دربرمی‌گیرد. ما می‌دانیم که هر روز در چه ساعتی باید از خواب بیدار شویم چه چیزهایی برای صبحانه می‌خوریم. محل کارمان کجاست و چه کارهایی را در طول روز به انجام می‌رسانیم. ما نسبت به مسائل روزمره‌ی خود آگاه هستیم. چنین چیزهایی در بخش هشیار یا خودآگاه ذهن جای می‌گیرد.

ناهشیار یا ناخودآگاه (Unconscious)

ناهشیار شامل همه باورهای مرکزی ، تکانه ها و نیازها و احساساتی است که دور از دسترس ماست و بر رفتار و احساست و افکار ما بدون آنکه از آنها آگاهی داشته باشیم اثر می‌گذارد.

مثلا شما بند کفش خودتان را به صورت خودکار و بدون آنکه فکر کنید می بندید. این مهارت در بخش ناهشیار شما ذخیره شده است.

یا مثلا از گربه می ترسید ترس از گربه در بخش ناهشیار مغز شما ذخیره شده است به همین دلیل است که ذهن هشیار شما نمی تواند در برابر این ترس مقاومت کند.

نیمه هشیار یا نیمه آگاه ( Preconscious)

نیمه هشیار یا ناخودآگاه ذهن، پل ارتباطی میان هشیار و ناهشیار است. نیمه هشیار بخشی است که اطلاعات هشیار و ناهشیار می‌توانند به آن فرستاده شوند.

آیا سابلیمینال واقعی است و پیام های سابلیمینال موثر است؟

پیام های سابلیمینال (به شرطی که به درستی و بر اساس اصولی که توضیح داده ام، تهیه شده باشد) می تواند از 1 تا 100 درصد موثر باشد. میزان اثربخشی پیام های سابلیمینال بستگی به نوع و شدت مشکل شما ، ساختار مکانیزم های دفاعی  ضمیر ناخودآگاه شما، مدت زمان استفاده و … دارد. در فایل صوتی پاسخ مفصل تری به این سئوال داده ام.

برخی از افراد انتظار معجزه یا تغییرات خارق العاده از سابلیمینال دارند (مثل تغییر رنگ چشم یا رنگ پوست که بیشتر نوجوانانی که اطلاعاتی کافی در این زمینه ندارن و مشغولیت ذهنی نسبت به ظاهر خود دارند این ادعاها را بارو می کنن) و بسیاری هم در اینترنت و فضای مجازی به خاطر منافع شخصی خود به این باورهای غلط دامن می زنند. اما واقعیت این است که سابلیمینال واقعی بر ناهشیار اثر گذار است و تحقیقات متعدد این اثربخشی را تایید کرده است. اما نباید انتظار معجزه یا هر نوع تغییری را از سابلیمینال داشته باشیم. البته به شرطی که پیام سابلیمینال به درستی تهیه شده باشد که در بخش دیگری درباره آن توضیح داده ام.

خطرات سابلیمینال چیست؟ آیا پیام های سابلیمینال می تواند مضر باشد؟

متاسفانه بله، از آنجایی که شما از نوع پیام هایی که به ضمیر ناخودآگاه شما ارسال می شود آگاهی ندارید و متوجه نوع پیام هایی که در پیام های سابلیمینال هست نمی شوید. اگر فردی که این پیام ها را تهیه کرده به ساختار ذهن ناهشیار تسلط و آگاهی نداشته باشد می تواند نه تنها مشکل شما را حل نکند بلکه اثرات مخربی بر ذهن ناهشیار شما داشته باشد.

همانطور که در فایل صوتی توضیح دادم بسیاری از تلقینات مستقیم که در فایل های سابلیمینال و خود هیپنوتیزم استفاده می شود نه تنها اثری در در ناهشیار ندارد بلکه دیوار دفاعی ناهشیار را قوی تر و نفوذ ناپذیرتر می کند.

مثل این است که دزدی بخواهد به زور وارد خانه شما شود اگر شما متوجه این مساله شوید حتما قفل های محکم تری برای خانه خود نصب می کنید و احتمال نفوذ به خانه را سخت تر می کنید. ضمیر ناهشیار هم به همین شکل عمل می کند. اگر برای ورود به ناهشیار از شیوه درستی استفاده نکنیم باعث می شود که ضمیر ناهشیار دیوارهای دفاعی اطراف خود را محکم تر و نفوذ ناپذیرتر کند. و این مساله باعث می شود امکان تغییرات در ناهشیار شما سخت تر شود.

اگر سابلیمینال معتبر  استفاده کنید هیچ خطر و مشکلی برای ناهشیار ندارد.

چرا تلقین ساده و مستقیم معمولا بی تاثیر است؟

چون ناهشیار  توسط یک دیوار دفاعی به نام مکانیزم های دفاعی از خودش و نفوذهای بیرونی محافظت می کند. این دیوار دفاعی ناهشیار است و عبور از آن به سادگی امکان پذیر نیست. این دیوار دفاعی ناهشیار است و به همین دلیل نمی توان با عبور از هشیاری به ناهشیار نفوذ کرد. پس هر روش درمانی که فقط هدف آن عبور از هشیاری نمی تواند تاثیر زیادی روی ناهشیار بگذارد چون پس از عبور از ضمیر هشیار ما با دیوار دفاعی روبرو می شویم نه ناهشیار.

نکته مهم اینکه حتی در زمانی که فرد هیپنوتیزم شده است هم این دیوار دفاعی وجود دارد به همین دلیل تلقین مستقیم معمولا باعث ایجاد تغییرات دراز مدت در فرد نمی شود و اثرات کوتاه مدتی دارد.

یکی از چالش های مهم علم روانشناسی در طول 120 سال تاریخچه آن پیدا کردن روش های موثرتر برای عبور از دیوار دفاعی ناهشیار است. اگر با تلقین ساده این کار امکان پذیر بود نیازی به این همه تحقیق و تلاش برای پیدا کردن روش های موثرتر نبود. مثلا 5 کتاب زیر  نمونه ای از روش های درمانی پیشرفته برای عبور از دیوارهای دفاعی است.

عنوان یکی از این کتاب ها قفل گشایی ناهشیار است. به نظر شما اگه دسترسی به ناهشیار به سادگی امکان پذیر بود چه نیازی به قفل گشایی ناهشیار بود؟

 

 

پیام های سابلیمینال برای چه مشکلاتی قابل استفاده است؟

هر مشکلی که ریشه در ضمیر ناخودآگاه فرد داشته باشد را می توان به کمک فایل های سابلیمینال حل کرد. اما میزان تاثیر سابلیمینال روی مشکلات مختلف بستگی به شدت مشکل، نوع مشکل، ساختار ناهشیار و مکانیزم های دفاعی فرد دارد. و میزان اثر بخشی فایل های سابلیمینال از 0 تا 100 درصد می تواند متغیر باشد.

آیا سابلیمینال از نظر علمی تایید شده است؟

در پژوهش های روان شناسی از سابلمینال صوتی و تصویری استفاده های متعددی می شود. مثلا در سال 2020 فقط در سایت sciencedirect.com که مرجع انتشار مقالات عملی است بیش از 298 پژوهش در باره سابلیمینال انجام شده است. اما تا کنون هیچ تحقیقی اثربخشی  سابلیمینال در اموری مثل تغییر رنگ چشم یا افزایش قد تایید نکرده است.

عکس زیر نتیجه جستجوی مقالات سابلیمینال را نشان می دهد.

نکته مهم: هیچ تحقیقی درباره اثربخشی پیام های سابلیمینال در افزایش قد در بزرگسالی، تغییر رنگ چشم، تغییر جنس مو و رنگ پوست و هر گونه تغییر در ساختار ژنتیکی تا کنون منتشر نشده است. به جز سایت های غیر معتبر در هیچ سایت علمی و معتبری درباره امکان تغییرات ژنتیکی به کمک سابلیمینال مطلبی نمی بینید.

فایل های سابلیمینال صوتی شما چه تفاوتی با فایل های سابلیمینال دیگر سایت ها دارد؟

در فایل صوتی پاسخ مفصلی به این سئوال داده شده است.  اما به طور خلاصه مهمترین تفاوت های سابلیمینال های این سایت عبارتند از:

1- تمامی فایل های سابلیمینال این سایت توسط دکتر بهشتیان تهیه شده است.

2- تمامی دوره های سابلیمینال این سایت بین 6 تا 16 فایل دارند. دلیل این مساله هم با توجه به توضیحاتی که در فایل صوتی داده شد عبور از دیوار دفاعی ناهشیار است.

3- در فایل های این سایت از تکنیک اختصاصی دکتر بهشتیان برای عبور از دیوار دفاعی ناهشیار استفاده شده است.

برای آشنایی بیشتر با دکتر بهشتیان رزومه ایشان را از اینجا مطالعه کنید.

آیا سابلیمینال رایگان مورد تایید هستند؟

همه مواردی که درباره سابلیمینال معتبر توضیح داده شد درباره سابلیمینال رایگان معتبر هم درست است. ناهشیار شما مهمترین بخش ذهن شماست و شما باید نسبت به آن خیلی حساس و دقیق باشید و کنترل آن را دست هر کسی نسپارید.

مهم نیست سابلیمینال رایگان است یا نه مهم این است که توسط چه کسی و بر اساس چه اصول علمی تهیه شده است. پس قبل از تهیه هر فایل سابلیمینالی از تخصص فردی که فایل های سابلیمینال را تولید کرده است مطمئن شوید.

همانطور که بخش خطرات سابلیمینال  توضیح داده شده فایل سابلیمینال نامناسب نه تنها فایده ای برای شما نخواهد داشت بلکه می تواند باعث ایجاد مقاومت ناهشیار بیشتر شما شود.

پس حتما فایل سابلیمینال را دقت انتخاب کنید چون ناهشیار شما مهم است.

شما سابلیمینال رایگان ندارید ؟

بله در سایت چندین دوره  سابلیمینال رایگان وجود دارد. همچنین هر ماه هم چند دوره سابلیمینال به صورت رایگان به شما تقدیم خواهد شد.

علت غیر علمی بودن سابلیمینال تغییر رنگ چشم و تغییر رنگ پوست

چرا شما سابلیمینال افزایش قد در بزرگسالی ، سابلیمینال تغییر رنگ چشم ،  سابلیمینال مو و غیره ندارید؟

چون به وسیله پیام های سابلیمینال نمی توان تغییر در ساختار ژنتیکی فرد ایجاد کرد. و تا کنون حتی یک نفر امکان چنین تغییراتی را تایید نکرده است (مگر سایت های دروغین). منظور از تایید علمی این است که از نظر پزشکی تایید شده باشد که اولا مثلا رنگ چشم فرد واقعا و به صورت دایمی تغییر کرده باشد و ثانیا این تغییر به خاطر استفاده از فایل سابلیمینال باشد. با این ملاک ها تاکنون هیچ گزارش موردی منتشر نشده است.

عکس های دروغ (فیک) و غیر واقعی مدعی تغییر رنگ چشم با سابلیمینال تغییر رنگ چشم

دوست عزیزم شما از کجا مطمئن هستید که این عکس ها واقعی هستند. وقتی می شه با نرم افزار فتوشاپ هر تغییری در عکس ایجاد کرد  و به سادگی میشه رنگ چشم ، رنگ پوست و …. را عوض کرد. اگه تمایل دارید بدونید چطوری این کار را میشه با فتوشاپ انجام داد از لینک زیر آموزش اون را در یوتیوب ببینید.

فیلم آموزش تغییر رنگ چشم با فتوشاپ!! (البته نه با سابلیمینال)

این دو عکس دو نمونه از تغییر رنگ پوست و رنگ چشم با فتوشاپ هستند (زنده باد فتوشاپ!!!)

کامنت های دروغ (فیک) و غیر واقعی مدعی تغییر رنگ چشم

به نظرتون نوشتن کامنت یا ضبط فایل های فیک (دروغ) کار سختیه؟!!

به نظرتون اگه واقعا این افراد نتیجه گرفتن چرا تا حالا یک نفر برای دریافت جایزه 100 میلیونی پیام نداده؟!!!

بازگشت عشق
38%
تخفیف

سابلیمینال بازگشت عشق (دوره ۱۲ هفته ای)

لطفا قبل از تهیه دوره سابلیمینال بازگشت عشق فایل صوتی زیر را گوش کنید. در فایل صوتی زیر پاسخ مفصلی…

125,000 تومان
50%
تخفیف

سابلیمینال ثروت (دوره ۱۶ هفته ای)

اهداف دوره سابلیمینال ثروت چیست؟

 • تقویت و ایجاد باورها و افکار ثروتمند کننده
 •  اصلاح باورهای محدود کننده درآمد
 • اصلاح ترس از فقر
 • اصلاح باورهای مربوط به پول و ثروت
150,000 تومان

سابلیمینال هوش (IQ)

لطفا قبل از تهیه دوره سابلیمینال هوش فایل صوتی زیر را گوش کنید. در فایل صوتی زیر پاسخ مفصلی به…

70,000 تومان

سابلیمینال مثبت اندیشی

لطفا قبل از تهیه دوره سابلیمینال مثبت اندیشی فایل صوتی زیر را گوش کنید. در فایل صوتی زیر پاسخ مفصلی…

90,000 تومان
سابلیمینال لاغری
28%
تخفیف

سابلیمینال لاغری

لطفا قبل از تهیه دوره سابلیمینال لاغری فایل صوتی زیر را گوش کنید. در فایل صوتی زیر پاسخ مفصلی به…

65,000 تومان
اضطراب صحبت در جمع
28%
تخفیف

سابلیمینال اضطراب صحبت در جمع

لطفا قبل از تهیه دوره سابلیمینال اضطراب صحبت در جمع فایل صوتی زیر را گوش کنید. در فایل صوتی زیر…

65,000 تومان

سابلیمینال افزایش اعتماد به نفس

لطفا قبل از تهیه دوره سابلیمینال افزایش اعتماد به نفس فایل صوتی زیر را گوش کنید. در فایل صوتی زیر…

80,000 تومان
سابلیمینال پوست
28%
تخفیف

سابلیمینال پوست زیبا

لطفا قبل از تهیه دوره سابلیمینال پوست زیبا فایل صوتی زیر را گوش کنید. در این فایل پاسخ مفصلی به…

65,000 تومان
38%
تخفیف

سابلیمینال جذب عشق (دوره ۱۲ هفته ای)

دوست عزیزم لطفا قبل از تهیه دوره سابلیمینال جذب عشق فایل صوتی زیر را گوش کنید. در فایل صوتی زیر…

125,000 تومان

473 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • سلام و خسته نباشید میگم بهتون اقای دکتر من خیلی تباه بودم و از یه سایت به ظاهر خیلی معروف ساب تغییر رنگ چشم تهیه کردم ، گفته بودن تغییرات بعد از ۶ ماه ظاهر میشه ولی من دوسال از وقتم واس سابشون گذاشتم هیچ نتیجه ای هم نگرفتم ، به پشتیبانی شون هم گفتم ، گفتن باید بوستر تهیه کنی و از این چرت و پرتا اون هم تهیه کردم ولی بازم نتیجه نگرفتم
  تا اینکه با سایت شما اشنا شدم فهمیدم همش چرت بوده و واقعا سابی واس تغییر رنگ چشم وجود نداره🤦‍♀️ ای کاش زودتر با سایتتون اشنا میشدم 😐
  شمام مث من گول نخورین و فک نکنین میشه با سابلیمینال رنگ چشم تغییر داد

 • سلام و عرض خسته نباشید
  طبق مواردی که تو سایت ذکر کدرید برای تغیر رنگ چشم هیچ سابلیمینالی وجود نداره درسته؟؟؟

 • سلام ، لطفا یک ساب حرفه ایی و تخصصی برای درمان بیماری تنبلی تخمدان ها بسازید ، خانم های خیلی زیادی این بیماری رو در ایران دارن … تنبلی تخمدان خیلی مشکل بزرگیه متاسفانه اما من حتی یک سابلیمینال براش ندیدم ، ممنون

 • سلام اقای دکتر برام جالب بود مبحث سابلیمینال که اومدم سرچ کردم وبا سایت شما اشنا شدم.. تمام صحبتها وگفته های شما رو الان خوندم.. خواستم ببینم دوره 8 هفته کدوم دوره هستش؟ به چشمم نخورد توی سایت؟ وبرای من مبتدی وتازه اشنا به این مبحث از کجا باید شروع کنم تا به نتیجه دلخواه برسم ودچار اشفتگی ذهنی نشم؟؟؟

 • سلام جناب دکتر
  ممنون از لطفتون در ساخت سابلیمینالهای کاربردی و ایمن.سوال من اینه که اگر دوره (هر هفته یک جلسه) تموم شد و فرمودید (روزی یک جلسه) رو میتونید گوش کنید آیا فرقی نمیکنه چه مدت از اتمام دوره بگذره و بتونیم روزانه تکرارش کنیم؟ منظورم اینه که مثلا بعد از اتمام دوره، دو ماه دیگه بخواهیم روزانه گوش کنیم میشه؟

 • سلام دکتر جان مرسی از همکارانتون و مخصوصا سایت خوبتون
  خداقوت دکتر من سه تا مطلب رو سوال داشتم 1-اینکه لطفا لطفا فایل دانلودی سابلمینال های دوره قدیمی رو قرار بدین(اگه اشتباه نکنم ششمین باری هست که دارم میگم) 2_اینکه میشه بگین وقتی یک دوره هشت هفته ای رو به پایان رسوندیم کدوم دو تا فایل رو تکرار کنیم( پنج و شش یا هفت وهشت) شما فقط در مورد شش هفته ای ها گفتین 3- اینکه شما فرکانس ها رو از روی فایل های دانلودی برداشتین تاثیر پذیری فایل کم نمیشه؟ من واقعا وقتی برای خود هیپنوتیزم وقت ندارم چون در حین کار نمیشه انجام داد و فقط برای سابلمینال وقت دارم چون در حین کار میتونم گوش بدم و باید فایلی رو گوش بدم که واقعا تا جایی که می تونه تاثیر پذیری زیاد داشته باشه اگه میشه یک توضیحی در این خصوص بدین مرسی

  • درود برشما دوست عزیز؛
   1- به شماره پشتیبانی لطفا پیام بدید تا براتون انجام بدن
   2- برای دوره های 8 هفته هفته 5 تا 8 یا کل دوره را تکرار کنید.
   3- دوره های دانلودی جدید همگی با فرکانس هستند.
   4- در فایل صوتی پاسخ به سئوالات متداول درباره این موضوع توضیح دادم
   موفق باشید

 • سلام آقای دکتر
  من هفته چهارم سابلیمینال حافظه بودم امروز اشتباه فایل هفته دوم رو تا نصفه گوش دادم، این مشکلی ایجاد میکنه؟؟؟

 • سلام آقای دکتر
  برای کوتاه شدن قد سابلیمینال ندارید؟
  یعنی امکانش نیست؟

 • سلام جناب دکتر وقت بخیر من یک عمل جراحی رو پلکم انجام دادم که باعث تغییر پلک و شکل چشام شد آیا سابلیمینال میتونه کمک کنه منو به چهره فیلم برگردونه

 • سلام آقای دکتر خسته نباشید و یه تشکر ویژه بابت دوره های معتبر و تخصصی سابلیمینال سایت شما که تو هیچ سایتی نظیرش نیست👌👌 آقای دکتر چند سوال داشتم سوال اول من اینه که اگه فایل های سابلیمینال رو تو حالت آلفا گوش کنم تئثیر بیشتری روی ناهشیار میزاره نسبت به حالت عادی یا خیر؟
  سوال دوم راجع به این بود که اگه من هنگام گوش دادن به فایل دوره سابلیمیناله تقویت تجسم درحال گوش دادن به فایل شروع به تجسم و تصویرسازی توی ذهنم بکنم امکان اثرگذاری اون سابلیمینال رو رو افزایش میده؟
  و بازم تشکر برای دوره های تخصصی وحرفه ای های شما🌹🌹و زحمات بی پایان شما❤️🌹🌹❤️

 • سلام . ببخشید من یه سوال داشتم خدمتتون . من چهارده سالمه استفاده از سابلیمینال مؤثره؟

 • سلام اقای دکتر، ایا سابلیمنالی هست که برای درمان ضعیفی و تاری دید باشه؟
  من چشمام ضعیفه، با سابلیمینال میشه درمان کرد؟

 • سلام آقای دکتر خسته نباشید یه سوال خدمتون داشتم آیا می توان با استفاده از سابلیمینال قد رو کوتاه تر کرد؟

 • سلام آقای دکتر
  میشه لطفا یه سابلیمینال برای نویسنده حرفه ای شدن بسازید

 • من فایل صوتی رو گوش دادم و فهمیدم این سایت معتبره ولی نفهمیدم چه چیزی صحت داره و چه چیزی صحت نداره
  و اینکه برای تغییر رنگ چشم و درمان افتادگی پلک سابلیمینال تاثیر داره؟

  • درود برشما دوست عزیز، امکان تغییر رنگ چشم با سابلیمینال وجود نداره.

 • با سلام من دوره لاغری شمارو تهیه کردم اقای دکتر سوالم اینه که باید تجسم هم بکنم جسم لاغرمو یا فقط گوش کنم ؟؟چون اصلا نمیتونم خودمو لاغر تجسم کنم

  • درود برشما دوست عزیز، به فایل صوتی پاسخ به سئوالات متداول گوش کنید.

 • ببخشید فیزیولوژیک یعنی چی؟ من یکساله گوش‌هام دچار افت شنوایی و وزوز شدن دکتر گفته عصب گوشم ضعیف شده آیا فایل صوتی شما درمانم میکند؟

 • سلام آقای دکتر.من از سایت شما ساب خریدازی کردم و آفلاین گوش میدم.میخواستم ببینم جملاتی که توی این سابها هستند بصورت موزیک هستند یا بصورت کلمات.و اگر بصورت کلمات و جمله بندی هستند به چه زبانی تهیه شدند.ممنونم

  • درود بر شما دوست عزیز، به صورت کلمات هستند اما تلقین مستقیم نیست. بهزبان فارسی هست و در کنار اون از فرکانس هم استفاده شده

 • سلام آقای دکتر ببخشید میخواستم بپرسم برای ضعیفی چشم و آستیگماتیسم چشم هم سابلیمینالی وجود داره؟؟

دیدگاهتان را بنویسید