0910910 50 10
0

کلینیک تخصصی سابلیمینال

در فایل صوتی زیر پاسخ مفصلی به تک تک سئوالات زیر داده ام. توصیه می کنم قبل از مطالعه ادامه مطلب و یا تهیه فایل های سابلیمیمنال این فایل صوتی را گوش کنید.

1- پیام های سابلیمینال چیست ؟

2- ناهشیار چیست؟

3- پیام های سابلیمینال چطور اثر می کند؟

4-آیا پیام های سابلیمینال موثر است؟

5- خطرات سابلیمینال چیست و آیا هر پیام سابلیمینالی موثر و مفید است؟

6- چرا تلقین ساده و مستقیم معمولا بی اثر است؟

7- پیام های سابلیمینال برای چه مشکلاتی قابل استفاده هستند؟

8- سابلیمینال یا خود هیپنوتیزم؟ کدام بهتر است؟

9- پیام های سابلیمینال چه کاربردهایی دارد؟

10 – آیا سابلیمینال از نظر عملی تایید شده است؟

11- برخی مدعی تغییراتی عجیب با سابلیمینال مثل تغییر رنگ چشم یا تغییر رنگ پوست دارند، آیا انجام چنین کارهایی با سابلیمینال امکان پذیر است؟

12- سابلیمینال یا خود هیپنوتیزم؛ کدام بهتر است؟

پاسخ به سئوالات رایج درباره سابلیمینال

پیام های سابلیمینال چیست و چطور اثر می کند؟

پیام های سابلیمینال صداها یا تصاویری هستند که به صورت هشیارانه یا توسط ذهن هشیار قابل درک و تشخیص نیستند و این پیام ها مستقیما بر ذهن ناهشیار و نمیه هشیار اثر می گذارند.

پیام های سابلیمینال چطور اثر می کند؟

مهمترین مساله درباره ذهن هشیار محدودیت آن است. ذهن هشیار در هر لحظه فقط می تواند بین 5 تا 9 محرک را درک کند. اما ذهن ناهشیار از قدرت پردازش بسیار قدرتمندتری برخوردار است و می تواند به طور همزمان 2000 بیت اطلاعات را به طور همزمان پردازش کند. در طول روز ، آیا از هر بار دم و بازدم خود مطلع هستید؟ یا از هر قدمی که برمی دارید تا نیفتید؟ اینها نمونه هایی از ناخودآگاه شماست. پیام های سابلیمینال ذهن ناخودآگاه ما را مجذوب خود می کنند. این پیامها از طریق فرایندی کار می کنند که در آن محرکهای حسی خارجی برای تحریک ذهن ما استفاده می شوند بدون اینکه ما متوجه سیگنالهای آنها شویم.

حال بیایید بیشتر به این محرک های حسی سابلیمینال بپردازیم. تحقیقات نشان می دهد 37 ورودی حسی شناخته شده را در هفت دسته گسترده کشف کرده است: بینایی ، شنوایی ، لامسه، بویایی، چشایی، دهلیزی (تعادل و حرکت) و تصورات (آگاهی از خویشتن). در این میان ، گروه بصری بر ادراک ما غالب است. از نظر ما ، پیام های مخفی دو حس را هدف قرار می دهند: بینایی و شنیداری و برای هر گروه نیز چندین روش و تکنیک خاص وجود دارد. پیام های سابلیمینال به عنوان سیگنال های زیر آستانه ذهن خودآگاه ما تعریف می شوند. به عبارت دیگر پیام های زیر آستانه حسی صداها یا تصاویری هستند که توسط ذهن خودآگاه قابل تشخیص نیست اما بر ذهن ناخودآگاه اثر می گذارد.

اولین چیزی که در رابطه با این گونه پیام ها باید بدانیم این است که ما قادر نیستیم به صورت آگاهانه از آنها مطلع شویم حتی اگر بدنبال آن بگردیم. آستانه مطلق به عنوان کمترین سطح محرکی که ذهن ما قادر به تشخیص آن است تعریف می شود این محرک ها شامل بینایی ، شنوایی یا حسی ، و غیره می تواند باشد. وقتی محرک های خارجی به زیر این سطح مطلق برسد ، نمی توان آن را آگاهانه تشخیص داد.

ناهشیار چیست؟

 زیگموند فروید ساختار ذهن انسان را شامل ۳ بخش هشیار، نیمه هشیار و ناهشیار می‌دانست. او ذهن انسان را به کوهی از یخ که در اقیانوس شناور است تشبیه می‌کرد. بخش کوچکی از این کوه یخ، بیرون آب و بخش بزرگ‌ترش در زیر آب پنهان است. فروید بر این باور بود که ساختار ذهنی ما نیز همانند کوه یخ است و ما نسبت به بخش بزرگی از ذهنمان ناآگاه هستیم.

هشیار یا خودآگاه (Conscious)

هشیار یا خوداگاه دربرگیرنده‌ی همه‌ی چیزهایی است که در شبانه‌روز از آن‌ها آگاه هستیم. هشیاری در برابر ناهشیاری بخش کوچکی از ذهن را دربرمی‌گیرد. ما می‌دانیم که هر روز در چه ساعتی باید از خواب بیدار شویم چه چیزهایی برای صبحانه می‌خوریم. محل کارمان کجاست و چه کارهایی را در طول روز به انجام می‌رسانیم. ما نسبت به مسائل روزمره‌ی خود آگاه هستیم. چنین چیزهایی در بخش هشیار یا خودآگاه ذهن جای می‌گیرد.

ناهشیار یا ناخودآگاه (Unconscious)

ناهشیار شامل همه باورهای مرکزی ، تکانه ها و نیازها و احساساتی است که دور از دسترس ماست و بر رفتار و احساست و افکار ما بدون آنکه از آنها آگاهی داشته باشیم اثر می‌گذارد.

مثلا شما بند کفش خودتان را به صورت خودکار و بدون آنکه فکر کنید می بندید. این مهارت در بخش ناهشیار شما ذخیره شده است.

یا مثلا از گربه می ترسید ترس از گربه در بخش ناهشیار مغز شما ذخیره شده است به همین دلیل است که ذهن هشیار شما نمی تواند در برابر این ترس مقاومت کند.

نیمه هشیار یا نیمه آگاه ( Preconscious)

نیمه هشیار یا ناخودآگاه ذهن، پل ارتباطی میان هشیار و ناهشیار است. نیمه هشیار بخشی است که اطلاعات هشیار و ناهشیار می‌توانند به آن فرستاده شوند.

خطرات سابلیمینال چیست؟ آیا سابلیمینال می تواند مضر باشد؟

متاسفانه بله، از آنجایی که شما از نوع پیام هایی که به ضمیر ناخودآگاه شما ارسال می شود آگاهی ندارید و متوجه نوع پیام هایی که در پیام های سابلیمینال هست نمی شوید. اگر فردی که این پیام ها را تهیه کرده به ساختار ذهن ناهشیار تسلط و آگاهی نداشته باشد می تواند نه تنها مشکل شما را حل نکند بلکه اثرات مخربی بر ذهن ناهشیار شما داشته باشد.

آیا سابلیمینال واقعی است و پیام های سابلیمینال موثر است؟

پیام های سابلیمینال (به شرطی که به درستی و بر اساس اصولی که توضیح داده ام، تهیه شده باشد) می تواند از 1 تا 100 درصد موثر باشد. میزان اثربخشی پیام های سابلیمینال بستگی به نوع و شدت مشکل شما ، ساختار مکانیزم های دفاعی  ضمیر ناخودآگاه شما، مدت زمان استفاده و … دارد. در فایل صوتی پاسخ مفصل تری به این سئوال داده ام.

برخی از افراد انتظار معجزه یا تغییرات خارق العاده از سابلیمینال دارند (مثل تغییر رنگ چشم یا رنگ پوست که بیشتر نوجوانانی که اطلاعاتی کافی در این زمینه ندارن و مشغولیت ذهنی نسبت به ظاهر خود دارند این ادعاها را بارو می کنن) و بسیاری هم در اینترنت و فضای مجازی به خاطر منافع شخصی خود به این باورهای غلط دامن می زنند. اما واقعیت این است که سابلیمینال واقعی بر ناهشیار اثر گذار است و تحقیقات متعدد این اثربخشی را تایید کرده است. اما نباید انتظار معجزه یا هر نوع تغییری را از سابلیمینال داشته باشیم. البته به شرطی که پیام سابلیمینال به درستی تهیه شده باشد که در بخش دیگری درباره آن توضیح داده ام.

خطرات سابلیمینال چیست؟ آیا پیام های سابلیمینال می تواند مضر باشد؟

متاسفانه بله، از آنجایی که شما از نوع پیام هایی که به ضمیر ناخودآگاه شما ارسال می شود آگاهی ندارید و متوجه نوع پیام هایی که در پیام های سابلیمینال هست نمی شوید. اگر فردی که این پیام ها را تهیه کرده به ساختار ذهن ناهشیار تسلط و آگاهی نداشته باشد می تواند نه تنها مشکل شما را حل نکند بلکه اثرات مخربی بر ذهن ناهشیار شما داشته باشد.

همانطور که در فایل صوتی توضیح دادم بسیاری از تلقینات مستقیم که در فایل های سابلیمینال و خود هیپنوتیزم استفاده می شود نه تنها اثری در در ناهشیار ندارد بلکه دیوار دفاعی ناهشیار را قوی تر و نفوذ ناپذیرتر می کند.

مثل این است که دزدی بخواهد به زور وارد خانه شما شود اگر شما متوجه این مساله شوید حتما قفل های محکم تری برای خانه خود نصب می کنید و احتمال نفوذ به خانه را سخت تر می کنید. ضمیر ناهشیار هم به همین شکل عمل می کند. اگر برای ورود به ناهشیار از شیوه درستی استفاده نکنیم باعث می شود که ضمیر ناهشیار دیوارهای دفاعی اطراف خود را محکم تر و نفوذ ناپذیرتر کند. و این مساله باعث می شود امکان تغییرات در ناهشیار شما سخت تر شود.

اگر سابلیمینال معتبر  استفاده کنید هیچ خطر و مشکلی برای ناهشیار ندارد.

چرا تلقین ساده و مستقیم معمولا بی تاثیر است؟

چون ناهشیار  توسط یک دیوار دفاعی به نام مکانیزم های دفاعی از خودش و نفوذهای بیرونی محافظت می کند. این دیوار دفاعی ناهشیار است و عبور از آن به سادگی امکان پذیر نیست. این دیوار دفاعی ناهشیار است و به همین دلیل نمی توان با عبور از هشیاری به ناهشیار نفوذ کرد. پس هر روش درمانی که فقط هدف آن عبور از هشیاری نمی تواند تاثیر زیادی روی ناهشیار بگذارد چون پس از عبور از ضمیر هشیار ما با دیوار دفاعی روبرو می شویم نه ناهشیار.

 (در صورت علاقه مندی به این موضوع و برای آشنایی بیشتر با مکانیزم های دفاعی می توانید کتاب از خط تا مثلث تعارض دکتر نیما قربانی یا کتاب 101 مکانیزم دفاعی دکتر بلکمن را مطالعه کنید.)

نکته مهم اینکه حتی در زمانی که فرد هیپنوتیزم شده است هم این دیوار دفاعی وجود دارد به همین دلیل تلقین مستقیم معمولا باعث ایجاد تغییرات دراز مدت در فرد نمی شود و اثرات کوتاه مدتی دارد.

یکی از چالش های مهم علم روانشناسی در طول 120 سال تاریخچه آن پیدا کردن روش های موثرتر برای عبور از دیوار دفاعی ناهشیار است. اگر با تلقین ساده این کار امکان پذیر بود نیازی به این همه تحقیق و تلاش برای پیدا کردن روش های موثرتر نبود. مثلا دو کتاب زیر دو نمونه از روش های درمانی پیشرفته برای عبور از دیوارهای دفاعی است.

پیام های سابلیمینال برای چه مشکلاتی قابل استفاده است؟

هر مشکلی که ریشه در ضمیر ناخودآگاه فرد داشته باشد را می توان به کمک فایل های سابلیمینال حل کرد. اما میزان تاثیر سابلیمینال روی مشکلات مختلف بستگی به شدت مشکل، نوع مشکل، ساختار ناهشیار و مکانیزم های دفاعی فرد دارد. و میزان اثر بخشی فایل های سابلیمینال از 1 تا 100 درصد می تواند متغیر باشد.

آیا سابلیمینال از نظر علمی تایید شده است؟

در پژوهش های روان شناسی از سابلمینال صوتی و تصویری استفاده های متعددی می شود. مثلا در سال 2020 فقط در سایت sciencedirect.com که مرجع انتشار مقالات عملی است بیش از 298 پژوهش در باره سابلیمینال انجام شده است. اما تا کنون هیچ تحقیقی اثربخشی  سابلیمینال در اموری مثل تغییر رنگ چشم یا افزایش قد تایید نکرده است.

عکس زیر نتیجه جستجوی مقالات سابلیمینال را نشان می دهد.

نکته مهم: هیچ تحقیقی درباره اثربخشی پیام های سابلیمینال در افزایش قد در بزرگسالی، تغییر رنگ چشم، تغییر جنس مو و رنگ پوست و هر گونه تغییر در ساختار ژنتیکی تا کنون منتشر نشده است. به جز سایت های غیر معتبر در هیچ سایت علمی و معتبری درباره امکان تغییرات ژنتیکی به کمک سابلیمینال مطلبی نمی بینید.


13- چرا شما سابلیمینال قد در بزرگسالی، سابلیمینال چشم، سابلیمینال مو و غیره ندارید؟

چون به وسیله پیام های سابلیمینال نمی توان تغییر در ساختار ژنتیکی فرد ایجاد کرد. و تا کنون حتی یک تحقیق امکان چنین تغییراتی را تایید نکرده است. منظور از تحقیق این است که از نظر پزشکی تایید شده باشد که اولا مثلا رنگ چشم فرد واقعا و به صورت دایمی تغییر کرده باشد و ثانیا این تغییر به خاطر استفاده از فایل سابلیمینال باشد. با این ملاک ها تاکنون هیچ گزارش موردی منتشر نشده است.

14- فایل های سابلیمینال صوتی شما چه تفاوتی با فایل های سابلیمینال دیگر سایت ها دارد؟

در فایل صوتی پاسخ مفصلی به این سئوال داده شده است. تمامی فایل های سابلیمینال صوتی این سایت توسط دکتر بهشتیان تهیه شده است. برای آشنایی بیشتر با دکتر بهشتیان رزومه ایشان را از اینجا مطالعه کنید.

 

آیا می دانید؟

 • آیا می دانید فقط برخی از پیام های سابلیمینال برای برخی از مشکلات اثر بخش هستند؟
 • آیا می دانید ضمیر ناخودآگاه یک دیوار دفاعی ناهشیار دارد که باعث می شود تلقینات ساده روی آن اثری نداشته باشند؟
 • آیا می دانید بدون عبور از این دیوار دفاعی امکان تاثیر گذاری روی ضمیر ناخوداگاه وجود ندارد و به همین دلیل تلقینات ساده چه در خود هیپنوتیزم و چه در سابلیمینال تاثیری در ناهشیار ندارد؟
  آیا می دانید اکثر فایل های سابلمینال بدون توجه به نکات فوق تهیه شده است؟
  آیا می دانید تمام فایل های سابلمینال این سایت توسط دکتر بهشتیان تهیه شده است؟ برای آشنایی بیشتر با دکتر بهشتیان رزومه کامل ایشان را از اینجا مطالعه کنید.
  آیا می دانید تمام فایل های سابلمینال این سایت از طریق تکنیک های هیپنوتیزم اریکسونی ، Priming و ISTDP برای عبور از مقاومت های ناهشیار ضمیر ناخودآگاه توسط دکتر بهشتیان تهیه شده است؟
  آیا می دانید دکتر بهشتیان اولین پژوهش در زمینه سابلیمینال را در سال 1383 در ایران انجام داده است؟
  آیا می دانید فایل های سابلیمینال هر دوره این سایت (بر خلاف سایت های دیگر که فقط یک فایل ارایه می کنند) در 6 هفته ارایه می شود، که برای حداکثر اثر بخشی باید به ترتیب و به صورت هفتگی گوش داده شود.
 • آیا می دانید تا کنون هیچ پژوهش علمی امکان ایجاد تغییرات ژنتیکی (مثل افزایش قد در بزرگسالی، تغییر رنگ چشم، مو و پوست و ….) توسط سابلیمینال  و هیپنوتیزم را تایید نکرده است.
 • آیا می دانید دکتر بهشتیان جایزه 50 میلیون تومانی به هر پژوهشی که بتواند اثربخشی  فایل های سابلیمینال در تغییر رنگ چشم ، افزایش قد در بزرگسالی و یا هر تغییر ژنتیک دیگر را تایید کند، پرداخت می کنند. لطفا به هر فرد یا سایتی که چنین ادعایی دارد اطلاع دهید تا در صورت اثبات ادعای خود از این شرایط فوق العاده بهره مند شود. شرایط دریافت جایزه را  اینجا  بخوانید. (تا کنون که 6 ماه از تعیین جایزه 50 میبلیونی گذشته است حتی یک نفر هم مدعی تایید سابلیمینال برای این موارد نشده است).
پرفروش ترین سابلیمینال ها
سابلیمینال جذب پول و ثروت
%28

سابلیمینال جذب پول و ثروت

65,000 تومان 90,000 تومان
6 هفته
571
سابلیمینال افزایش اعتماد به نفس
%28

سابلیمینال افزایش اعتماد به نفس

65,000 تومان 90,000 تومان
2
6 هفته
515
سابلیمینال موفقیت مالی
%28

سابلیمینال موفقیت مالی

65,000 تومان 90,000 تومان
6 هفته
247
جدیدترین سابلیمینال ها
سابلیمینال پوست زیبا
%28

سابلیمینال پوست زیبا

65,000 تومان 90,000 تومان
6 هفته
31
سابلیمینال پیشرفت در کشتی
%28

سابلیمینال پیشرفت در کشتی

65,000 تومان 90,000 تومان
6 هفته
28
سابلیمینال پیشرفت در بدنسازی و فیتنس
%28

سابلیمینال پیشرفت در بدنسازی و فیتنس

65,000 تومان 90,000 تومان
6 هفته
124
سابلیمینال های اختلالات روانشناختی
سابلیمینال ترک اعتیاد
%28

سابلیمینال ترک اعتیاد

65,000 تومان 90,000 تومان
6 هفته
234
سابلیمینال ترک خود ارضایی
%28

سابلیمینال ترک خود ارضایی

65,000 تومان 90,000 تومان
6 هفته
280
سابلیمینال درمان لکنت زبان
%28

سابلیمینال درمان لکنت زبان

65,000 تومان 90,000 تومان
6 هفته
236
سابلیمینال های رشد فردی
سابلیمینال افزایش اعتماد به نفس
%28

سابلیمینال افزایش اعتماد به نفس

65,000 تومان 90,000 تومان
2
6 هفته
515
سابلیمینال موفقیت مالی
%28

سابلیمینال موفقیت مالی

65,000 تومان 90,000 تومان
6 هفته
247
سابلیمینال مثبت اندیشی
%28

سابلیمینال مثبت اندیشی

65,000 تومان 90,000 تومان
6 هفته
310
سابلیمینال های جسمی، زیبایی و روان تنی
سابلیمینال لاغری
%28

سابلیمینال لاغری

65,000 تومان 90,000 تومان
6 هفته
445
سابلیمینال پوست زیبا
%28

سابلیمینال پوست زیبا

65,000 تومان 90,000 تومان
6 هفته
31
سابلیمینال افزایش قد (قبل از 18 سال)
%28

سابلیمینال افزایش قد (قبل از 18 سال)

65,000 تومان 90,000 تومان
6 هفته
164
سابلیمینال توانایی های ذهنی و تحصیلی
سابلیمینال یادگیری زبان انگلیسی
%28

سابلیمینال یادگیری زبان انگلیسی

65,000 تومان 90,000 تومان
6 هفته
126
سابلیمینال موفقیت در کنکور تجربی
%28

سابلیمینال موفقیت در کنکور تجربی

65,000 تومان 90,000 تومان
6 هفته
313
سابلیمینال افزایش هوش (IQ)
%28

سابلیمینال افزایش هوش (IQ)

65,000 تومان 90,000 تومان
6 هفته
121
سابلیمینال های فوبیا و ترس
سابلیمینال ترس از مرگ
%28

سابلیمینال ترس از مرگ

65,000 تومان 90,000 تومان
6 هفته
234
سابلیمینال غلبه بر ترس از سوسک و خزندگان
%28
سابلیمینال غلبه بر ترس از رانندگی
%28

سابلیمینال غلبه بر ترس از رانندگی

65,000 تومان 90,000 تومان
6 هفته
15
سابلیمینال های های جذب
سابلیمینال جذب پول و ثروت
%28

سابلیمینال جذب پول و ثروت

65,000 تومان 90,000 تومان
6 هفته
571
سابلیمینال جذب رابطه دلخواه
%28

سابلیمینال جذب رابطه دلخواه

65,000 تومان 90,000 تومان
6 هفته
292
سابلیمینال جذب خوش شانسی
%28

سابلیمینال جذب خوش شانسی

65,000 تومان 90,000 تومان
6 هفته
280
سابلیمینال های ورزشی
سابلیمینال پیشرفت در فوتبال
%28

سابلیمینال پیشرفت در فوتبال

65,000 تومان 90,000 تومان
6 هفته
101
سابلیمینال پیشرفت در والیبال
%28

سابلیمینال پیشرفت در والیبال

65,000 تومان 90,000 تومان
6 هفته
61
سابلیمینال پیشرفت در بسکتبال
%28

سابلیمینال پیشرفت در بسکتبال

65,000 تومان 90,000 تومان
6 هفته
31
دیدگاه کاربران
 • هدیه 27 اردیبهشت 1400

  سلام وقت بخیر میخواستم بدونم میتونین برای سرطان سابلیمینالی بسازین یا تاثیری نداره

  • دکتر بهشتیان 28 اردیبهشت 1400

   درود بر شما دوست عزیز سابلیمینال تقویت سیستم ایمنی می تونه مفید باشه

 • پارسان 27 اردیبهشت 1400

  سلام آقای دکتر من زمان گوش دادن به سابلیمینال همیشه خوابم میبره. میخواستم بدونم آیا سابلیمینال در خواب هم تاثیر خودش رو میذاره یا اون زمانی که در خواب بهش گوش دادم رو در نظر نگیرم؟

  • دکتر بهشتیان 28 اردیبهشت 1400

   درود بر شما دوست عزیز، نه ایرادی نداره که در حین گوش دادن به فایل خوابتون ببره

 • شیوا 27 اردیبهشت 1400

  آقای دکتر واقعا رزومه شما تحسین بر انگیزه. هر چی می خونی تموم نمیشه.

 • امیر رضا 27 اردیبهشت 1400

  تفاوت سابلیمینال های این سایت با یک سایت دیگه ای که ازش گرفته بودم از زمین تا اسمونه. واقعا برای هر کاری باید بری پیش متخصص. ممنون آقای دکتر به خاطر زحمات تون

 • سمیرا 27 اردیبهشت 1400

  من اطلاعات زیادی دباره سابلمینال ندارم اما چون به علم و تخصص آقای دکتر اطمینان داشتم سابلیمینال خواب را تهیه کردم. جالبه که از موقعی که شروع کردم کیفیت خوابم بهتر شده. واقعا این ضمیر ناخودآگاه چقدر مهمه.

 • 9338055118 21 اردیبهشت 1400

  اقای دکتر عملکرد سابلیمینال لاغری به چه صورته؟
  با افزایش متابولیسم بدن سوخت و ساز رو بالا میبره یا روی اشتها تاثیر میزاره و میل به خوردن رو کم میکنه؟

  • دکتر بهشتیان 24 اردیبهشت 1400

   درود بر شما دوست عزیز هم این دو مورد را داره و هم موارد دیگه ای که کمک به تسریع لاغری فرد می کنه

   • 9338055118 25 اردیبهشت 1400

    سپاسگذارم بابت پاسخگوییتون

 • 9338055118 20 اردیبهشت 1400

  سلام … اقای دکتر من هفته اول و دوم رو گوش دادم ولی برای شروع هفته سوم یک روز فاصله افتاده . میتونم هفته سوم رو شروع کنم با وجود این یک روز فاصله؟

  • دکتر بهشتیان 20 اردیبهشت 1400

   درود بر شما دوست عزیز در هر هفته 5 روز فایل را گوش کنید خوبه

   • مرضیه 23 اردیبهشت 1400

    ببخشید من ۱۵ سالمه اگه سابل تغییر رنگ چشم را امتحان کنم رنگ چشمم سبز میشه؟؟؟؟؟

    • دکتر بهشتیان 24 اردیبهشت 1400

     درود بر شما دوست عزیز، نه متاسفانه چنین اتفاقی رخ نمی ده. امکان تغییر رنگ چشم وجود نداره

 • آواتار
  یاسر 20 اردیبهشت 1400

  سلام آقای دکتر جان
  میشه لطف کنید سابلیمینالی برای تند خوانی هم طراحی بفرماید
  ممنون از زحمات شما🙏💐

 • سامیه 19 اردیبهشت 1400

  سلام دکتر من دو تا پسر دارم خیلی عصبی هستم و همش به بچه هام ناسزا میگم و نفرین میکنم بعد پشیمون میشم و گریه میکنم چه سابی خوبه گوش کنم که دست از فکر بد و نفرین و ناسزا بردارم

  • دکتر بهشتیان 21 اردیبهشت 1400

   درود بر شما دوست عزیز
   دلایل مختلفی می تونه مشکل شما داشته باشه که شاید با یک فایل سابلیمینال حل نشه اما برای شروع سابلیمنال کنترل خشم می تونه براتون مناسب باشه

 • امیرحسین 19 اردیبهشت 1400

  سلام اقای دکتر من که در دوره اعتماد بنفس شرکت کردم ایا بدون گذروندن دوره خودهیپنوتیزم که پیش نیاز بعضی از دوره ها هست وارد اون دورها بشم

 • سوگند 19 اردیبهشت 1400

  سلام وقت بخیرببخشید سوال من در مورد زمان و دوره پخش سابلیمینال هست مثلا در پخش و دوره مسیج سابلیمنال یک پیام انگیزشی طی چه زمانی تا چه دوره ی باید پخش بشه تا درضمیر ناخوداگاه پذیرفته بشه مثلا در ۳۰ثانیه و ۲۰۰دور باید ۱پیام پخش بشه یا در زمان کوتاهترم اثر داره

  • دکتر بهشتیان 19 اردیبهشت 1400

   درود بر شما دوست عزیز این مساله به عوامل زیادی بستگی داره و فقط مدت زمان ملاک نیست

   • هلیا 19 اردیبهشت 1400

    سلام آقای دکتر. وقتتون بخیر.
    ببخشید میخواستم ببینم فایل سابلیمینال برای لاغری رو از کجا باید تهیه کنم؟چون توی این سایت نبود!

    • دکتر بهشتیان 21 اردیبهشت 1400

     درود بر شما دوست عزیز
     https://beheshtiyan.ir/courses/sub-weight/
     این لینک سابلیمینال لاعری هست

 • دانا 17 اردیبهشت 1400

  سلام آقای دکتر من سابلیمینال قدرت اراده رو در هفته اول هست که گوش میدم، میخواستم بدونم درطول یک روز اگر سابلیمینال رو چندین بار گوش بدم تأثیر بیشتری داره یا نه؟

  • دکتر بهشتیان 19 اردیبهشت 1400

   درود بر شما دوست عزیز اگه بیشتر از یک بار گوش کنید بهتره

 • 9367868703 16 اردیبهشت 1400

  آیا سابلیمینال مناسبی هم برای معامله گری در بازار فارکس هست؟

  • دکتر بهشتیان 28 اردیبهشت 1400

   درود بر شما دوست عزیز، به زودی یک سابلیمینال جداگانه برای فعالیت در بازارهای بورس تهیه میشه اما سابلیمینال موفقیت مالی هم می تونه مفید باشه.

 • هدیه 15 اردیبهشت 1400

  سلام وقت بخیر سابلیمینال واسه پوست میخواستم قرار هست که درست کنین یا تاثیری نداره؟

  • دکتر بهشتیان 28 اردیبهشت 1400

   درود بر شما دوست عزیز بستگی به نوع تاثیری است که شما انتظار دارید؟
   سابلیمیال پوست در سایت هست برای بهبود سلامت پوست مفیده اما امکان تغییر رنگ پوست وجود نداره.

 • پویان 15 اردیبهشت 1400

  سلام آقای دکتر من فکر میکنم به پنج تا از سابلیمینال های شما احتیاج دارم، چون پنج تا مشکل بزرگ دارم. نمیدونم که حل کردن کدومش ارجحیت داره. میتونم هر پنج تا سابلیمینال رو با هم استفاده کنم؟ و اینکه استفاده همزمان از پنج تا سابلیمینال تأثیر هیچکدوم رو کمتر نمیکنه؟

  • دکتر بهشتیان 15 اردیبهشت 1400

   درود بر شما دوست عزیز، مشکلی از نظر همزمان گوش کردن به فایل ها وجود نداره به شرط اینکه وقت برای گوش کردن به هر 5 فایل در طول روز داشته باشید.

 • fateme 15 اردیبهشت 1400

  سلام ببخشید تو نوشته هایی که درباره سابلیمینال توضیح داده بودین گفته بودین سابلیمینال تاثیری روی قد و رنگ چشم نداره و بالا خودتون سابلیمینال قد در زیر ۱۸سال گذاشته بودین سوالم اینکه روی افراد زیر ۱۸سال تاثیر داره ؟؟
  و اینکه اگر سابلیمینال تاثیر منفی بزاره باید چیکار کنیم ؟

  • دکتر بهشتیان 15 اردیبهشت 1400

   درود برشما دوست عزیز همونطور که در توضیحات سابلیمینال زیر 18 سال گغتم صفحات رشدی هنوز بسته نشده و حدود 2 درصد عوامل ناهشیار (به جز ژنتیک و تغذیه) می تونه روی افزایش قد اثر بزاره. اما بعد از 18 سالگی برای خانم ها و 20 سالگی برای آقایان که قد تثبیت میشه افزایش قد به حز اقدامات پزشکی امکان پذیر نیست.
   منظورتون از تاثیر منفی چی هست؟ اگر سابلیمینال مطمئن باشید هیچگونه اثر منفی نداره فقط باید از فردی که سابلیمینال را آماده کرده اطمینان داشته باشید.

 • Younes 10 اردیبهشت 1400

  سلام دوباره آقای دکتر
  ممنون از پاسخگوییتون
  منظورم از مجادلات ذهنی فکر و خیال بیش از حد و بحث جدل با افراد در ذهن بود
  آیا فایل سابلیمینالی برای این منظور دارید؟

  • دکتر بهشتیان 11 اردیبهشت 1400

   درود بر شما دوست عزیز سابلیمینال وسواس فکری می تونه براتون مفید باشه

 • آواتار
  میلاد 10 اردیبهشت 1400

  سلام آقای بهشتیان
  ببخشید که وقتتونو می گیرم …
  چند تا سوال داشتم در مورد این فایل های صوتی….
  ببخشید من توی بازار فارکس و بازار های دیگه ای مالی دارم کار میکنم هر روز باید قیمت ها رو چک کنم و بازار رو تحلیل کنم که بتونم یک منطقه ای مناسب برای ترید پیدا کنم اوایل وقتی که این کارو شروع کردم خیلی خوب بود و از لحاظ ذهنی آزاد بودم…
  ولی بعد از مدتی تقریبا هر یکی دو ماه یکبار بشدت پریشونم یجورایی احساس افسردگی دارم و حال دلم زیاد خوب نیست.
  نه به خاطر اینکه معامله هامو خراب میکنم یا اینکه ترید هام با سود بسته می شن نه اصلا …
  بلکه به خاطر اینکه فشار کاری زیادی رومه
  حالا می خواستم بدونم من برای اینکه به یک ذهن ارام و متمرکز برسم که بتونم و حواسم جمع باشه باید درمانم رو از کجا شروع کنم؟؟؟ که دیگ این ناهماهنگی ها رو نداشته باشم…
  باید کدوم از این سابلیمینال ها رو گوش بدم تا بهتر بشم؟؟ و از این ناهماهنگی ها رها بشم؟؟
  ببخشید زیاد حرف زدم…
  و ممنون میشم که جوابمو بدین چون خیلی بهش احتیاج دارم

  • علی 20 اردیبهشت 1400

   خدا وکیلی تو توضیحات میگی تاثیر روی ژنتیک نداره بعد خودت برای فروش بسته افزایش قد میزاری

   • دکتر بهشتیان 20 اردیبهشت 1400

    درود بر شما دوست عزیز لطفا توضیحات دوره را بخونید.
    این دوره برای قبل از ۱۸ سالگی هست که صفحات رشد هنوز بسته نشده و اینکه در توضیحات دوره گفته شده در این سن هم کمتر از ۲ درصد رشد قد به عواملی‌ به جز ژنتیک و تغذیه مربوط هست. که این دوره حداکثر می تونه روی این ۲ درصد اثر داشته باشه.

 • آواتار
  احمدرضا 10 اردیبهشت 1400

  سلام اقای دکتر خسته نباشید
  من جوانی ۲۵ ساله هستم و مدتی درگیر مشکل دیسک کمر شدم.
  باوجود اینکه ۲۰ جلسه فیزیوتراپی رفتم اما هنوز مشکلم رفع نشده. میخواستم بدونم از طریق سابلیمینال امکانش هست مشکل دیسک کمرم رفع بشه؟

  • دکتر بهشتیان 19 اردیبهشت 1400

   درود بر شما دوست عزیز بستگی به نوع مشکل دیسک کمرتون داره، به طور کلی سابلیمینال می تونه در کاهش درد بهتون کمک کنه

 • Younes 10 اردیبهشت 1400

  سلام جناب دکتر امیدارم حالتون خوب باشه
  برای مجادلات ذهنی هم فایل سابلیمینال مفید هست یا خیر؟و اگر بله در سایت شما موجوده یا خیر؟
  پیشایش ممنون از پاسخگوییتون

  • دکتر بهشتیان 10 اردیبهشت 1400

   درود بر شما دوست عزیز متوجه منظورتون از مجادلات ذهنی نشدم.

   • Younes 10 اردیبهشت 1400

    منظورم از مجادلات ذهنی همون بحث و جدل یک انسان که در ذهنش با اشخاص دیگه انجام میده که میتونه منجر به خودخوری بشه و در کل انرژی زیادی از انسان میگیره آیا فایلی برای کاهش این مورد داریم؟

 • مجتبی 9 اردیبهشت 1400

  سلام اقای دکتر
  اقای دکتر وقتی که صدا های زیر آستانه ایی رو نمیشنویم چطور تو ناخودآگاهمون وارد میشن؟
  اخه ما که اونارو نمیشنویم

  • دکتر بهشتیان 10 اردیبهشت 1400

   درود بر شما دوست عزیز همونطور که در فایل صوتی توضیح دادم در هر ثانیه هزاران اطلاعات را حواس ما دریافت می کنن که فقط تعداد کمی از اونها توسط هشیاری ادارک میشه ولی ناهشیار گستره ادراکش خیلی بالاتره. شنیده شدن توسط ضمیر هشیار انجام میشه و هدف ما اثرگذاری روی ناهشیار هست پس نیازی به شنیده شدن پیام ها توسط ضمیر هشیار نیست.

 • محمد 9 اردیبهشت 1400

  سلام آقای دکتر
  آیا شب ادراری رو هم میشه با سابلیمینال درمان کرد . من یه دختر 9 ساله دارم بیماری شب ادراری داره حدود 8 ماهه پیش دکتر اورولوزی میبرم دارو تجویز کرده اوایل دارو ها ناثیر خودشونو نشون دادن و شب ادراریش کم شد اما بعد از 4،5 ماه باوجود مصرف دارو باز به حالت اول برگشته لطفا” راهنمایی کنید . باتشکر

  • دکتر بهشتیان 10 اردیبهشت 1400

   درود بر شما دوست عزیز شب ادراری دلایل متفاوتی می تونه داشته باشه. به خصوص اضطراب می تونه خیلی این مشکل را تشدید کنه. بهتره با کمک روانشناس کودک مشکل فرزندتون را بررسی کنید و مساله را به صورت ریشه ای حل کنید. در کنار اون از سابلیمینال اضطراب و استرس هم استفاده کنید.

 • نرگس 8 اردیبهشت 1400

  سلام اقای دکتر من بیماری پیسی دارم ایا از روش سابلیمینال میتونم بر این بیماری غلبه کنم؟

  • دکتر بهشتیان 8 اردیبهشت 1400

   درود بر شما دوست عزیز ، بیماری پیسی دلایل مختلفی می تونه داشته باشه از جمله ژنتیک و مسایل خود ایمنی. معمولا در بیماری خود ایمنی استرس و اضطراب اثر زیادی روی روند بیماری می تونه داشته باشه. سابلیمینال تقویت سیستم ایمنی و سابلیمینال اضطراب و استرس می تونه به روند درمان شما کمک کنه اما در کنارش حتما باید از درمان های معمول بیماری خودتون مثل استفاده از کرم هایی که وجود داره یا سایر اقدامات پزشکی استفاده کنید.

   • نرگس 8 اردیبهشت 1400

    تشکر اقای دکتر

 • آواتار
  masih 7 اردیبهشت 1400

  سلام دکتر خداقوت
  دکتر یک سوال در مورد سابلمینال ها دارم اگر مثلا ما هفته اول رو تموم کردیم بعد هفته دوم رو شروع کردیم به گوش دادن ولی دیگه از یک موقعی نتونستیم گوش بدیم و فاصله ای به مدت یک هفته یا بیشتر افتاد دوباره از هفته اول باید شروع کنیم با از هفته دوم و می خوام بدونم که اختلالی در دوره درمان که پیش نمیاد؟

  • دکتر بهشتیان 7 اردیبهشت 1400

   درود بر شما دوست عزیز، بهتره هر هفته را 2 روز گوش کنید بعد برید سراغ هفته سوم

   • آواتار
    masih 9 اردیبهشت 1400

    مرسی آقای دکتر

 • آواتار
  ftmh 5 اردیبهشت 1400

  با عرض سلام،جناب دكتر سابليمينال “ترك اعتياد” براي ترك سيگار هم مؤثره؟البته با در نظر گرفتن اينكه عادت مذكور در شخص بسيار شديد و مربوط به ساليان سال باشه

  • دکتر بهشتیان 5 اردیبهشت 1400

   درود بر شما دوست عزیز سابلیمینال ترک سیگار در سایت هست
   https://beheshtiyan.ir/courses/smoking/

 • سانا 4 اردیبهشت 1400

  سلام توروخدا جواب بدین لطفا
  قیمت ساب ها 65تومنه؟
  ساب خوب شدن طراحی وجود داره؟
  ن اینکه درسم خوب بشه ن فقط طراحیم خوب بشه هست ایا؟
  من 16 سالمه دخترم
  ساب لاغر شدن و کوچیک شدن ران و باسن هم هست ایا؟
  فقط ران و باسن بالا تنه ن

  • دکتر بهشتیان 4 اردیبهشت 1400

   درود بر شما دوست عزیز، در فایل صوتی توضیحات مفصل تری درباره این سئوال ها دادم.

   • سحر 17 اردیبهشت 1400

    سلام وقتتون بخیر.
    برای اثر گذاشتن روی ذهن افراد باید چ دوره ای تهیه کنم؟ اصلا همچین چیزی وجود داره؟

 • الهه 4 اردیبهشت 1400

  سلام، همونطور که خودتون گفتید، ما صدای وویس سابلیمینال رو نمی‌شنویم پس چطور باید اطمینان کنیم و از شما یا هرکسی دیگه خریداری کنیم درحالی که نمی‌شنویم چه چیزی رو داریم وارد ناخودآگاهمون میشه

  • دکتر بهشتیان 4 اردیبهشت 1400

   درود بر شما دوست عزیز، کاملا حق دارید اعتماد نکنید چون الان اینقدر در فضای مجازی (سایت، پیج های مختلف و کانال ها) مطالب دروغ و ادعاهای غیر واقعی هست که اعتماد کردن سخت شده.
   تنها راه خواندن رزومه افراد و بررسی پیشینه و سوابق علمی اونهاست. البته متاسفانه خیلی از رزومه ها هم غیرواقعی هستن که در مقاله راهنمای انتخاب روانشناس خوب مفصل تر درباره این مساله توضیح دادم. اما با بررسی کردن میشه تا حد زیادی این ابهامات را برطرف کرد.

 • ناشناس 2 اردیبهشت 1400

  با سلام و وقت بخیر
  اگه درحین گوش دادن یک دوره 6 هفته ای سابلیمینال ثروت ، یک روز فراموش کنیم که فایل مربوطه راگوش دهیم ، میتوانیم فردا آن فایل را گوش دهیم و اگردوره طولانی شود ، در روند تاثیر گذاری اختلالی ایجاد میشود ؟
  ممنونم

  • دکتر بهشتیان 3 اردیبهشت 1400

   درود بر شما دوست عزیز بله می تونید فردا گوش کنید و طولانی شدن مشکلی ایجاد نمی کنه البته اگه در هر هفته 5 روز فایل های یک هفته را گوش کنید کافیه

 • آواتار
  masih 2 اردیبهشت 1400

  سلام دکتر انشاالله سلامت باشید دکتر ببخشید سابلمینال پایبند بودن به تعهد ندارین؟
  مثلا من به خودم میگم که باید این کار رو تا دو ساعت دیگه تموم کنی ولی مثلا موقعیتی پیش میاد که انجام ندادنش ضرری به من نمی رسونه ولی باز هم میرم اون کار رو انجام میدم و به کار اصلی خودم نمی رسم

  • دکتر بهشتیان 3 اردیبهشت 1400

   درود بر شما دوست عزیز
   سابلیمینال تقویت اراده برای همین مورد هست.

 • ناشناس 2 اردیبهشت 1400

  سلام ببخشید یهتره که با هندزفری گوش داده بشه یا بدون هندزفری؟

  • دکتر بهشتیان 3 اردیبهشت 1400

   درود بر شما دوست عزیز تفاوتی نمی کنه

 • مانا 2 اردیبهشت 1400

  سلام من ساب ترک اعتیاد رو میخوام دارید بدجور نیاز دارممم میخوام برای یکی از بستگانم اگه ندارید زود تهیه کنید تروخدا

 • راحله 1 اردیبهشت 1400

  هزینه ۶۵۰۰۰ تومان برای دوره ی ۶ هفته ست؟ یا برای هر هفته باید جدا هزینه بشه؟

  • دکتر بهشتیان 2 اردیبهشت 1400

   درود بر شما دوست عزیز این هزینه برای کل 6 هفته هست. و نیازی به پرداخت هزینه برای هر هفته به صورت جداگانه نیست

   • 9338055118 5 اردیبهشت 1400

    با سلام دوباره … چرا نمیشه فایل های سابلیمینال رو با هدفون یا هندزفری گوش داد ؟

    • دکتر بهشتیان 5 اردیبهشت 1400

     درود بر شما دوست عزیز، نمیدونم کجا گفتم حتما باید با هندزفری یا هدفون گوش کنید؟ مشکلی نداره به هر طریقی که راحت تر هستید می تونید گوش کنید.

 • آواتار
  9136830930 1 اردیبهشت 1400

  سلام دکتر خداقوت
  دکتر ببخشید یک سوال داشتم اینکه وقتی داریم سابلمینال گوش میدیم گاهی مجبور میشیم وسطش استوپ کنیم که به کاری که داریم برسیم بعدش آیا دوباره باید اون فایل رو از اول گوش بدیم با نه ار همون جایی که استوپ بوده؟

  • دکتر بهشتیان 2 اردیبهشت 1400

   درود بر شما دوست عزیز، همونطور که در فایل صوتی گفتم اصلا نیازی نیست که به فایل دقیقا گوش کنید. می تونید ادامه فایل را بشنوید.

 • حسین 1 اردیبهشت 1400

  سلام دکتر عزیز
  عذر میخام برای جذب خوش شانسی و ثروت و یا جذب خانه ی ماشین دلخواه سابلیمینال بهتره یا خود هیپنوتیزم

  • دکتر بهشتیان 2 اردیبهشت 1400

   درود بر شما دوست عزیز اگه وقت و حوصله انجام تمرین داشته باشید هیپنوتیزم بهتره

   • حسین 2 اردیبهشت 1400

    واقعا سپاسگزارم از توجه و وقتی که میزارین
    میشه لطف کنین و راهنمایی بفرمایین برای خوش شانسی و یا دورهای جذب ثروت چه دوره هیپنوتیزمی دارین. البته من کلینیک هیپنوتیزم رو مرور کردم ولی چیز مرتبطی پیدا نکردم.

    • دکتر بهشتیان 3 اردیبهشت 1400

     درود بر شما دوست عزیز مقدمه اونها ابتدا نیاز هست که خود هیپنوتیزم را آموزش ببینید بعد از آموزش خود هیپنوتیزم در هر حوزه های که خواستید می تونید ازش استفاده کنید.
     پس برای شروع دوره آموزش خود هیپنوتیزم را تهیه کنید.

 • صبا 1 اردیبهشت 1400

  سلام دکتر خوب هستید ، من دانشجوی ترم اخر روانشناسی هستم موضوع پایانامه من اثر بخشی سابلیمینال برافسردگی و اضطراب زنان مبتلا به فشار خون هست ، من یک سابلیمینال برای افسردگی و اضطراب میخاستم ، ایا میشه سابلیمینال برای هردو یک فایل صوتی بشه یانه برای هرکودوم جدا گانه باید باشه و اینکه چه زمانی گوش بدند به این فایلا ، لطفا من راهنمایی کنید در این باره ، برای من خیلی مایه افتخاره که در پایانامم بنویسم که این فایل هارو از شما تهیه کردم ، من باید درعرض یکماه و یا فوقش یکماهو نیم داده هامو جمع اوری کنم ، ممنون مبشم کمکم کنید

  • دکتر بهشتیان 2 اردیبهشت 1400

   درود بر شما دوست عزیز باید دو فایل جداگانه باشه یعنی اضطراب و افسردگی را جداگانه گوش کنن. زمان گوش دادن تفاوتی نمی کنه اما در طرح شما بهتره که مدت زمان گوش کردن گروه آزمایش و کنترل مشابه هم باشه (مثلا هر روز هر دو گروه فایل را گوش کنن اما اینکه زمان گوش کردن در طول روز کی باشه مهم نیست).

   • صبا 3 اردیبهشت 1400

    ممنون از راهنماییتون ، سابلیمینال افسردگی و اضطرابو لینکشو میشه بزارید 🙏🙏🌼🌼

    • دکتر بهشتیان 3 اردیبهشت 1400

     درود بر شما دوست عزیز
     https://beheshtiyan.ir/courses/anxiety/
     https://beheshtiyan.ir/courses/sub-depression/

   • صبا 3 اردیبهشت 1400

    سلام دکتر ممنون از راهنماییتون یکی ام اینکه من به افرادی که این فایل هارو گوش بدن چقدر توضیح بدم ؟ ایا درمورد سابلیمینال بگم ؟ یا بگم فقط یک موسیقی ارامشبخشه ؟ چون نمیخام رو نتیجه تاثیر بزاره ، دقیقا نمیدونم چقدر توضیح بدم ، و اینکه شما کتابی منبعی در باره این سابلیمینال میتونید معرفی کنید و در اختیار من بزارید ؟ یا ایا خودتون در این باره مقاله ای دارید که من سند بدم تو پایانامم

    • دکتر بهشتیان 3 اردیبهشت 1400

     درود بر شما دوست عزیز من سال 1383 پژوهشی در این زمینه انجام دادم. شاید بتونید در اینترنت پیداش کنید چون اون موقع مقالات بیشتر نسخه چاپی داشت

    • صبا 6 اردیبهشت 1400

     سلام دکتر ببخشید مزاحمتون میشم ، من برای پایانامم باید توش بیارم که محتوای این فایلا چیه ، شما میشه یک شماره ای یا چیزی به من بدید بتونم دریافت کنم اونارو یا به ایمیل من ارسال کنید . خیلی ممنون میشم اگر این لطفو در حق من بکنید محتوای فایل افسردگی و اضطرابو میخام

 • آواتار
  Nasrin 31 فروردین 1400

  با سلام و وقت بخیر
  برای مشکلات عدم درک شدن توسط خانواده بطوری که باعث اختلال شده و اجازه خیلی از کارها به شخص داده نمیشه هم میتونیم از سابلیمینال استفاده کنیم؟

 • راحله 31 فروردین 1400

  با سلام و خسته نباشید
  سابنیمینال لاغری و تناسب اندام ندارید؟
  من توی سایت افزایش وزن دیدم ولی کاهش وزن نداشتید

  • دکتر بهشتیان 31 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز، بله هر دو فایل کاهش و افزایش وزن در سایت هست
   https://beheshtiyan.ir/courses/sub-weight/

   • سبا 2 اردیبهشت 1400

    سلام خسته نباشید ببخشید من برای خرید سلبلیمینال با مشکل مواجه شدم یعنی اصلا سبد خرید من نمیبینم
    ممنونم میشم راهنمایی کنید

    • دکتر بهشتیان 3 اردیبهشت 1400

     درود بر شما دوست عزیز لطفا با شماره پشتیبانی 09109105077 در واتساپ پیام بدید تا راهنمایی تون کنن

 • تمجید 30 فروردین 1400

  آیا سابلیمینال از لحاظ شرعی تایید شده میشه توضیح بدید

  • دکتر بهشتیان 31 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز، متوجه منظورتون نشدم نمی دونم چه مشکلی می تونه از نظر شرعی داشته باشه. اگه روان درمانی از نظر شرعی تایید شده است پس سابلیمینال هم تایید میشه. البته منظورم سابلیمینال علمی هست نه ادعاهای کذبی که در سایت های دیگه وجود داره.

 • محمد مهدی 30 فروردین 1400

  با عرض سلام و خسته نباشید
  یه سوالی داشتم که ایا میشه 3 دوره رو همزمان گوش داد و به پایان رساند یا باید جداگانه هرکدام را تو 6 هفته مجزا گوش کرد ؟

  • دکتر بهشتیان 30 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز بله امکانش هست می تونید چند دوره را با هم گوش کنید

 • سمیه 29 فروردین 1400

  سلام دکتر وقت بخیر من بیماری ژنتیکی دارم که از25سالگی به بعد خودشو نشون داد تحلیل عضله و الان که 35سالمه دیگه بلند شدن از زمین، تعادل در ایستادن وراه رفتن، گرفتن اشیا برام مشکل شده، دکتر گفته بیماری ناشناختس وفقط نباید زیاد عصبی بشیم ولی متاسفانه این بیماری روی اعصابم خیلی تاثیر گذاشته وسر هر موضوعی هرس میخورم وعصبانی میشم، ونوع راه رفتن روی زانوهام تاثیر گذاشته و زانو درد شدید دارم، میخواستم بپرسم برای این مشکلات من هم کاری میتونید بکنید واینکه اطلاعات زیادی از سابلیمینال ندارم وفقط کمی مطالب شما رو خوندم، ممنون میشم جواب بدید

  • دکتر بهشتیان 31 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز
   سابلیمینال و دوره های درمانی می تونه به افزایش آرامش شما کمک کنه و مساله دیگه اینکه شما نسبت به بیماری تون وسواس فکری پیدا کردید که روی این مساله هم با کمک سابلیمینال و دوره درمانی میشه کار کرد.

 • Masoumeh 29 فروردین 1400

  سلام آقای دکتر آیا سابلیمینالی برای افزایش انگیزه برای زندگی کردن وجود دارد؟ من واقعا هیچ انگیزه ای برای ادامه زندگی ندارم، از نظرم همه چیز تکراری و مزخرفه. قصد خودکشی ندارم فقط منتظرم که زمان مرگم برسه. خیلی وقته شادی واقعی رو تجربه نکردم.

  • دکتر بهشتیان 31 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز بله سابلیمینال افزایش انگیزه در سایت موجود هست.

   • Masoumeh 17 اردیبهشت 1400

    ممنون از پاسخگوییتون، ولی من چنین سابلیمینالی رو در سایت ندیدم.

 • اسفندیار 28 فروردین 1400

  ممنون بابت مطلب زیباتون
  سوال داشتم جناب دکتر
  نظرتون در مورد فلش ساب ها چیه ؟! منظورم همین برنامه هاس که یه عبارت تاکیدی که خودت تنظیم کردی رو به سرعت بالا روی صفحه نمایش گوشی میندازن هر ثانیه ( جوری ک طرف متوجه نشه )
  میشه یه توضیح بدید در این مورد

  • دکتر بهشتیان 29 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز، همونطور که در فایل صوتی توضیح دادم این فایل ها با توجه به میزان وقتی که براش میزاری اثرگذاری خیلی کمی داره به خصوص اینکه مکانیزم های دفاعی ناهشیار مانع از اثرگذاری پیام های مستقیم و تلقینات مستقیم میشه. به جای اون بهتره از خودهیپنوتیزم استفاده کنید. من بارها در جاهای مختلف تاکید کردم ناهشیار فقط با تلقین تغییر نمی کنه و تغییر ناهشیار فرایند خاصی داره.
   مهمتر از شیوه آماده سازی سابلمیینال، پیام ها و شیوه ارایه پیام ها به ناهشیار هست. به همین دلیل که در این سایت همه فایل های سابلیمینال در 6 هفته هستن نه یک هفته

 • شادی 28 فروردین 1400

  سلام آقای دکتر ، میخواستم بدونم ایا سابلیمینالی وجود داره که رابطه ی عاطفی که داریم و طرف مورد نظرمون سرد شده رو دوباره بهبود داد و رابطه رو مثل روزای اول عاشقانه کرد ، به طور دقیق طرف مورد نظر رو دوباره عاشق و بی قرار کرد. ممنون میشم جواب بدین خیلی گمراه شدم

 • کوروش 28 فروردین 1400

  درود برشما
  در سایت های دیگه پیام های سابلیمینال برای تغییر چهره،تغیید فرم بینی،ساخت بدن ورزش کاری مثل بدن سازا،تغییر رنگ چشم،بلند شدن قد،رنگ پوست و تغیید سایز آلت تناسلی.
  برای من سوال بود که چجوری میشه وزن اضافه کرد اما نمیشه این دسته از مورد هارار تغییر داد

  • دکتر بهشتیان 29 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز، کاهش یا اضافه کردن وزن با تغییر میزان کالری مصرفی با نسبت های مختلف برای هر فردی امکان پذیره. شاید یک نفر بتونه در یک ماه با تغییر رژیم غذایی خودش 5 کلیو کم یا زیاده کنه یک نفر بتونه 200 گرم اضافه یا کم کنه اما در هر صورت فرایند انجام این کار از نظر فیزیولوژیک مشخصه. ناهشیار کمک می کنه که این فرایند راحت تر و بدون فشار و سختی انجام بشه اما تغییر اندازه بینی یا رنگ چشم از نظر فیزیولوژیک امکان پذیر نیست که ناهشیار بخواد کمکش کنه. صفر را در هر عددی ضرب کنید بازهم صفر میشه. من همیشه گفتم و در سایت هم اطلاع رسانی کردم که به ازای هر موردی از این تغییرات اگه واقعا انجام شده باشه 50 میلیون تومان جایزه میدیم. اما تا حالا حتی یک نفر هم به من پیام نداده که من با سابلیمینال تونستم رنگ چشم، قد ، سایز بینی و … خودم یا دیگری را تغییر بدم.

 • امیر 27 فروردین 1400

  سلام جناب دکتر وقتتون بخیر
  ببخشید میخواستم بدونم آیا سابلیمینال روی طرز فکر کردن ماهم تاثیر داره؟
  من یه مقدار مشکل حواس پرتی دارم تو کار و فکرم همش پخشه احساس میکنم مثل یه اسبه ک افصارش دستم نیست و همین خاطر زیاد پیش میاد که در کار اشتبا میکنم و بعدش احساس میکنم ک واقعا به هیچ دردی نمیخورم البته اعتماد به نفسم ام پایینه میخواستم بدونم برا مشکل من تاثیری داره؟ ممنون میشم اگه جوابمو بدین!

  • دکتر بهشتیان 2 اردیبهشت 1400

   درود بر شما دوست عزیز بله سابلیمینال تمرکز حواس ، اعتماد به نفس برای شما می تونه موثر باشه

 • المیرا 27 فروردین 1400

  بهترین اتفاق سال 99 برای من آشنایی با سایت دکتر بهشتیان و تهیه دوره خود هیپنوتیزم و سابلیمینال تقویت تمرکز و حافظه بود.
  واقعا ازتون ممنونم آقای دکتر.

 • ناشناس 26 فروردین 1400

  سلام اقای دکتر یه سوال داشتم یکی از دوستای من مازوخیسم داره و ازین که اختیارش دسته پارتنرش باشه ازار و اذیت و… لذت میبره
  میخاستم بدونم سابلیمینال میتونه درمورد انحراف جنسی این مدلی هم اثری داشته باشه؟ اگر نه راه حل دیگه ای هست؟

  • دکتر بهشتیان 27 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز، درمان اختلالات جنسی فقط از طریق درمان روانپویشی امکان پذیره البته در صورتی که خود فرد تمایل داشته باشه مشکلش را حل کنه

 • حسین 26 فروردین 1400

  سلام اقای دکتر میشه
  میشه با ساب بدن اماده و بدون چربی داشته باشیم🙏

 • سپیده 26 فروردین 1400

  سلام آقای دکتر وقت شما بخیر من ۶ خرداد کنکور کارشناسی ارشد دارم و واقعا برام حیاتیه که قبول شم بخاطر مسائل خانوادگی و هرچی دارم نزدیکتر میشم حس میکنم هیچی نخوندمو بلد نیستم و فکر میکنم قبول نمیشم سابلیمینال قبولی کارشناسی ارشد تاثیر داره که من تهیه کنم یعنی تا ۱ ماه دیگه تاثیر میذاره یا دوره یا سابلیمینال یا خودهیپنوتیزیمی دارین که به دردم بخوره ممنون میشم اگه زود جواب بدین

  • دکتر بهشتیان 27 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز سابلیمینال اضطراب ها و موانع ناهشیار را حل می کنه. بستگی داره به اینکه مانع شما برای قبولی در کنکور چیه؟ با توجه به اون دوره های مختلفی می تونه براتون مفید باشه دوره خود هیپنوتیزم، دوره افزایش تمرکز، تقویت حافظه و ….
   در کنار دوره از سابلیمینال هم استفاده کنید بهتره

 • امیر 22 فروردین 1400

  سابلیمینال برای تغییر رنگ چشم هیچ مفید نیست؟
  ینی واقعا با سابلیمینال رنگ چشمون تغییر نمیکنه
  اخه من گرفتم میشنوم که زیر اون اهنگ ملایم یه نجوا هایی میشه
  ینی شما کاملا این فرضیه رو تکذیت میکنید؟
  لطفا جواب بدید
  ممنون

  • دکتر بهشتیان 23 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز، اون نجواها هیچ کاری برای شما انجام نمی ده، تا حالا یک نفر نبوده که بتونه با این کار رنگ چشمش را تغییر بده. متاسفانه در تحقیقات من مشخص شد که بیشتر نوجوان ها که نسبت به ظاهرشون حساسیت زیادی دارن و دنبال معجزه ای برای تغییر ظاهر خود هستن به دنبال این فایل ها می رن و برخی از افراد سودجو هم از این مساله سوء استفاده می کنن و به دروغ میگن که چنین کاری ممکنه.
   من به تمام کسایی که چنین ادعایی دارن پیام دادم که فقط یک نفر (نه بیشتر) از افرادی که تونستن با این فایل های شما رنگ چشمشون را تغییر بدن به من معرفی کنید در صورت تایید من هدیه 50 میلیون تومانی تقدیم شما می کنم. اما دریغ از حتی یک جواب!!

   • Hassan 29 فروردین 1400

    سلام دکتر برین داخل کانال ******
    نتایج سابلیمینال هم داخلش هس
    تغییر رنگ چشم هم داخلش هس و نتیجه گرفتن برین ببینید

    • دکتر بهشتیان 31 فروردین 1400

     درود بر شما دوست عزیز؛ بهتر نیست به مدیر کانال (البته اگه باهاشون در ارتباط هستید) بگید مدارک پزشکی تایید کننده تغییر رنگ چشم را ارسال کنن تا 50 میلیون جایزه ای که تعیین کردم را تقدیمشون کنم. به نظر شما با چند تا عکس که با فتوشاپ میشه به سادگی آمادشون کرد میشه اثبات کرد که با سابلیمینال کسی رنگ چشمش تغییر می کنه یا مو در میاره؟
     البته متاسفانه هیچ نام و نشانی در این کانال و کانال های مشابه و سایت ها وجود ندارهکه حداقل بدونیم چه کسی این فایل سابلیمینال را تولید کرده، کسی که به کارش خودش مطمئنه چرا نباید مشخصات خودش را اعلام کنه

 • منا 22 فروردین 1400

  سلام واقعاآقای دکترازتون ممنونم وخداروشاکرم که باسایت شماآشناشدم. من هفته 6سابلیمینال پانیک هستم وخیلی حالم بهتره وبه راحتی زندگیمومیکنم. میخاستم بدونم بیماریم برگشت نداره. واگه شماصلاح میدونیددوره پانیک روهم تهیه کنم ممنون میشم جوابموبدین

  • دکتر بهشتیان 22 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز، در دوره درمان پانیک تکنیک هایی برای کار روی ریشه ها و علل پانیک وجود داره که می تونه برای ریشه کن کردن پانیک مفید باشه.

   • منا 22 فروردین 1400

    ممنون ازپاسخگوییتون. خداخیرتون بده

   • مسعود 17 اردیبهشت 1400

    سلام وقت بخیر میخواستم بدونم میشه خودارضایی رو با این پیام ها ترک کرد؟

    • دکتر بهشتیان 19 اردیبهشت 1400

     درود بر شما دوست عزیز همونطور که در توضیح فایل های سابلیمینال توضیح دادم میزان اثر بخشی این فایل ها به عوامل مختلفی بستگی دار . در مجموع می تونم بگم بله امکانش وجود داره

 • سجاد 21 فروردین 1400

  سلام آقای دکتر وقتتون بخیر
  من بیماری پوستی پسوریازیس دارم
  یه بیماری خود ایمنی هست . آیا با سابلیمینال میتونم درمان کنم
  ممنون میشم جوابم رو بدید

  • دکتر بهشتیان 22 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز همونطور که در فایل صوتی توضیح دادم در بیماری های ایمنی عوامل ناهشیار و اضطراب و استرس می تونه باعث تشدید بیماری بشه. سابلیمینال اضطراب و استرس در کنار درمان های معمول برای بیماری شما می تونه روند درمان را سریع تر کنه

 • محمدی 21 فروردین 1400

  سلام شما آیا شما سابلیمینال جذاب کراش(کسی که دوستش داریم ولی اون نمیدونه یا میدونه براش مهم نیست دارین؟ ایا کاربردی هست؟

 • آواتار
  مسیح 21 فروردین 1400

  سلام دکتر خداقوت
  واقعا خیلی ازتون تشکر میکنم که سابلمینال ترک خودارضایی هم درست کردین واقعا مشکل خیلی از جوونای ما هست. دکتر لطفا بگین در کنار این که این سابلمینال رو گوش بدیم برای ترک خودارضایی چه کار هی دیگری انجام بدیم؟ دکتر لطفا هر چی به ذهنتون میرسه بگین. مرسی از شما زنده باد

 • سپهر 20 فروردین 1400

  ببخشید می خواستم بپرسم شما گفتید که این روی رنگ چشم تاثیر نداره ، پس چرا بعضی ها نتیجه می گیرن ؟
  یعنی همه دروغ می گن ؟ آقای دکتر این که نمی شه که ! می شه دو نفر ده نفر دروغ بگن ولی من چند نفر رو می شناسم که نتیجه گرفتن البته باهاشون مجازی دوستم و اینو بگم که صرفا اینکه تحقیقی صورت نگرفته به منزله این نیست که درست نیست
  شاید صرفا شاید جواب بده و نمی شه گفت مطلقا غلطه
  ممنون از توضیحات شما

  • محمدرضا 21 فروردین 1400

   خوش به حالت آقا سپهر که اینقدر زود باوری، اون افرادی که میشناسی از کجا مطمئنی که بهت راست میگن؟چقدر باهاشون آشنا هستی؟ تا حالا اونها را دیدی؟ اگه هم واقعا اونها را دیدی از کجا مطمئنی که لنز رنگی نزدن؟ به نظرت من الان اینجا بنویسم که من استفاده کردم و رنگ چشمم تغییر کرده آیا راست می گم یا دروغ؟وقتی من را ندیدی از کجا می تونی مطمئن بشی که من راست میگم یا دروغ ؟ دکتر حرف غیرمنطقی نزده میگه هر کسی رنگ چشمش تغییر کرده اگه دکتر چشم پزشک تایید کنه 50 میلیون جایزه میده اینکه خیلی عالیه
   هیتلر در کتاب نبرد من میگه دروغ باید به اندازه کافی بزرگ باشه تا مردم باورش کنن. الان هم اینترنت و اینستاگرام و تلگرام بهترین جا برای این دروغ های بزرگ هست.

 • آواتار
  مسیح 20 فروردین 1400

  درود دکتر خیلی ممنون از شما واقعا خیلی گل هستید که سابلمینال ترک خودارضایی درست کردین
  واقعا خیلی از جوونای ما درگیر این قضیه هستند و واقعا ترکش خیلی خیلی سخته
  دکتر لطفا در کنار این سابلمینال بگین چیکار کنیم که این مرض رو راحتتر و سریع تر بتوان ترکش کرد؟ لطفا هر چیزی که به ذهنتون میرسه بگین چون واقعا خیلی سخته ترک این مرض
  دکتر درود بر شما
  زنده باد

 • سعید 20 فروردین 1400

  سلام سالمینال درمان همجنس‌گرایی افزایش حس مردان می خواستم

  • دکتر بهشتیان 22 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز، همجنس گرایی درجات مختلفی داره و برخی از انواع اون قابل تغییر و برخی را نمیشه درمان کرد. باید بررسی دقیق تری روی مشکل شما انجام بشه تا بتونم دقیق تر بگم آیا مشکل شما قابل حل هست یا نه

 • جمالی 20 فروردین 1400

  سلام آقای دکتر وقت بخیر ، بنده مشکل کوتاهی و لاغری آلت تناسلی را دارم ، میخواستم بدونم راهی برای درمانش هست ؟ حالا چه از طریق خود هیپنوتیزمی یا سابلیمینال ؟ لطفا راهنمایی نمایید ممنون

  • دکتر بهشتیان 21 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز، بستگی به اندازه آلت شما داره بهتره قبل از هر اقدامی به دکتر اورولوژیست مراجعه کنید ببینید آیا واقعا از نظر اندازه آلت شما مشکلی داره یا نه.

 • قانون جذب 20 فروردین 1400

  سلام آقای دکتر خسته نباشید با توجه به اینکه در سایتتون سابلیمینال هال جذب وجود داره ایا شما قانون جذب رو تایید میکنید؟

  • دکتر بهشتیان 20 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز، متاسفانه درباره قانون جذب حرف های عامیانه و غیر علمی زیادی در اینترنت و فضای مجازی هست که باعث سردرگمی افراد میشه و حتی باعث ابتلا به وسواس های شدید در برخی از افراد شده. اگر دقت کنید بیشتر افرادی که درباره قانون جذب صحبت می کنن دانش تخصصی درباره ناهشیار ندارن و متاسفانه همین مساله باعث سردرگمی افراد میشه. اگه منظور شما از قانون جذب اینه که هر چیزی تاکید می کنم هر چیزی را که بخواهیم به دست میاریم نه این اصلا قانون جذب نیست و کسانی که این حرف را می زنن اصلا درک درستی از ساختار عملکرد ناهشیار ندارن. اما اگه منظور شما از قانون جذب اینه که باورهای هشیار و ناهشیار ما بر عملکرد و دستاوردهای ما اثر می زاره بله مساله را صدها تحقیق تایید کردند. در یک فایل صوتی به طور مفصل درباره قانون جذب توضیح دادم.

 • ملینا 20 فروردین 1400

  من از سابلیمینال تغییر رنگ چشم خاکستری گوش میکردم و حالا نظرم غوض شده و میخوام ابی رو گوش کنم
  امکان پذیره؟ مشکلی پیش نمیاد؟

  • دکتر بهشتیان 20 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز، ما در سایت سابلیمینال تغییر رنگ چشم نداریم. نگران نباشید هیچ کدوم از این فایل ها هیچ تغییری در رنگ چشم شما ایجاد نمی کنه. رنگ چشم مگه با یک فایل می تونه تغییر کنه؟!

 • جواد 19 فروردین 1400

  سلام
  اقای دکتر بهشتیان ایا سابلیمینال حل لکنت زبان شدید هم وجود داره و چقدر موثر میتونه باشه

  • دکتر بهشتیان 19 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز به زودی آماده میشه چون یکی از دلایل لکنت زبان می تونه اضطراب و عوامل ناهشیار باشه اما میزان اثربخشی اون برای افراد مختلف همونطور که در فایل صوتی توضیح دادم می تونه متفاوت باشه و عدد دقیقی نمیشه گفت.

 • مریم 19 فروردین 1400

  آقای دکتر من در اینستاگرام یک پیچ پیدا کردم که فایل های سابلیمینال رو میفروشه . یک سابلیمینال بود به اسم سابلیمینال نابغه که برای اینکه هوش ما برای درس خوندن بیشتر بشه و انگیزمون بیشتر واسه درس خوندن بود و دیدم که چند نفر گرفته بودن و راضی بودن به نظرتون منم بگیرم چون میترسم بگیرم و هیچ اثری نکنه . من تا به حال از هیچ سابلیمینال یا هیپنوتیزمی استفاده نکردم .به نظر هم میاد که پیچ خوبی باشه حالا نظر شما چیه ؟؟؟؟؟؟

  • دکتر بهشتیان 19 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز، از کجا مطمئنید این افرادی که پیام دادن و گفتن برامون اثر بخش بوده واقعی هستند؟ اگه واقعا با یک فایل سابلیمینال میشد فرد نابغه بشه به نظرتون چرا کشورهای دیگه به صورت عمومی از این مساله استفاده نمی کنن. یک فایل سابلیمینال درباره هوش در سایت هست اونجا توضیحات کامل تری در این باره دادم.

 • آواتار
  مسیح 19 فروردین 1400

  سلام دکتر خداقوت ببخشید اگر ما مثلا هفته دوم سابلمینال هستیم روز پنجم هستیم و مثلا نرسیدیم امروز رو سابلمینال گوش کنیم دوباره از فردا باید یک بار به زور هفت روزه هفته دوم را گوش دهیم؟

  • دکتر بهشتیان 20 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز بهتره تمرین هر هفته حداقل 5 بار گوش داده بشه پس اگه در طول هفته یک با دو روز گوش نکرده باشید می تونید هفته بعد تمرین هفته بعد را شروع کنید.

 • رضا 18 فروردین 1400

  سلام حتما باید با هدفون گوش کنیم یا بدون هدفون و از موبایل هم میشه گوش داد ؟

  • دکتر بهشتیان 20 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز، تفاوتی نمی کنه هم می تونید با هدفون گوش کنید هم بدن هدفون چون فایل ها برای هر دو گوش یکسان هستند.

 • آواتار
  ناشناس 18 فروردین 1400

  سلام آقای دکتر
  سابلیمینال ترک خودارضایی کی آماده میشه؟

  • دکتر بهشتیان 20 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز تا آخر این هفته آماده میشه.

 • 9117583005 18 فروردین 1400

  سلام آقای دکتر دوره های سابلیمینال موثر تر هستند یا دوره های خود هیبنوتیزم؟

  • دکتر بهشتیان 18 فروردین 1400

   هر دو موثر هستند اما اثر و کاربر خود هیپنوتیزم بیشتره

 • محمد 17 فروردین 1400

  سلام
  لطفا سابلیمینال درباره ی سلامتی چشم هم تهیه کنید ممنون

  • دکتر بهشتیان 19 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز، منظورتون از سلامتی چشم چیه؟

 • ناشناس 16 فروردین 1400

  سلام جناب دکتر
  برای افزایش قد هم توصیه های دارید؟ من ۱۶ سالمه ولی ۲ ساله که قدم اصلا رشد نکرده. قدم ۱۵۰

 • زهرا 16 فروردین 1400

  سلام . دکتر این جور که میگید نا خوداگاه سد مقاومی داره و کلی پزوهش در این باره شده پس یعنی کلا سابلیمینال ها بی تاثیرند یا این که تاثیر چشمگیری ندارند؟

  • دکتر بهشتیان 16 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز همونطور که در فایل صوتی توضیح دادم میزان اثربخشی فایل های سابلیمینال به عوامل زیادی بستگی داره،
   1- شیوه ای که فایل سابلیمینال تولید شده
   2- نوع مشکل مورد استفاده
   3- ساختار مکانیزم های دفاعی فرد
   میزان اثربخشی فایل سابلمیینال در افراد مختلف متفاوت هست. البته به شرط اینکه فایل سابلیمینال به درستی تهیه شده باشه

 • فهیمه 15 فروردین 1400

  با سلام و خسته نباشید خدمت استاد گرامی
  ببخشید میشه برای کودک شش ساله سابلیمینال پخش کنیم؟ برای اعتماد به نفس و خواب عمیق؟ آیا برای اختلالات خواب مثل دندان قروچه شدید فایلی در دست تهیه دارید؟
  با تشکر از شما

  • دکتر بهشتیان 17 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز بله مشکلی ایجاد نمی کنه و می تونه مفید باشه اما در کنارش بهتره حتما مشکل اضطرابی و اعتماد به نفس فرزندتون را با کمک روانشناس کودک شناسایی و حل کنید

   • فهیمه 18 فروردین 1400

    خیلی ممنونم آقای دکتر از پاسخ کاملتون🙏🏻

 • 9117583005 15 فروردین 1400

  سلام اقای دکتر ایا زیاد گوش کردن این فایل ها ممکنه باعث مقاومت ذهن بشه؟

  • دکتر بهشتیان 17 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز؛ روزانه چند بار گوش کنید ایرادی نداره و مشکلی ایجاد نمی کنه. فقط از نظر ذهنی حساسیت نداشته باشید.

  • آواتار
   9124135411 22 فروردین 1400

   سلام آقای دکتر وقتتون بخیر میشه یک دوره یا سابلیمینال برای درمان احساس خفگی و فشار در ناحیه ی گلو که عصبی هست و با اضطراب و خستگی افزایش پیدا میکنه تهیه بفرمایید. خیلی ممنون میشم
   بابت تمام زحماتتون سپاسگزارم

   • دکتر بهشتیان 27 فروردین 1400

    درود بر شما دوست عزیز شما علایم پانیک را دارید سابلیمینال پانیک و دوره درمان پانیک در سایت می تونه بهتون کمک کنه

 • نغمه 14 فروردین 1400

  سلام آقای دکتر‌. سابلیمینال‌ جلوگیری ترس از مرگ هم هست؟

  • دکتر بهشتیان 20 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز بله دوره سابلیمینال ترس از مرگ در بخش سابلیمنال های فوبیا و ترس وجود داره

   • Zahra 20 فروردین 1400

    سلام جذب یک نفر که باهاش در ارتباطیم امکانش هست که ازدواج کنیم؟

    • دکتر بهشتیان 21 فروردین 1400

     درود بر شما دوست عزیز، سابلیمینال موانع ناهشیار رسیدن به اون فرد را برطرف میکنه.

 • فرح 14 فروردین 1400

  سلام آقای دکتر وقت شما بخیر
  دکتر برای درمان کیست تخمدان هم سابنیمینال دارید ؟

  • دکتر بهشتیان 17 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز، درمان کیست تخمدان دو بخش داره یک بخش درمان دارویی و پزشکی که تحت نظر متخصص باید انجام بشه و یک بخش هم تقویت سیستم ایمنی که سابلیمینال تقویت سیستم ایمنی می تونه بهتون کمک کنه

 • T 14 فروردین 1400

  سلام
  من یه بار دیدگاه ثبت کردم که متاسفانه پاسخ داده نشد
  من مبتلا به ریزش مو ارثی هستم و می خواستم بدونم میتونم با این قابل ها این ریزش مو رو کاملا برطرف کنم ؟

  • دکتر بهشتیان 15 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز ریزش مو دو بخش داره بخش اول ژنتیک و مسایل فیزیولوژیک و بخش دوم استرس و اضطراب ناشی از ریزش مو که فایل سابلیمینال می تونه روی بخش دوم موثر باشه. سابلیمینال اضطراب و استرس می تونه براتون مفید باشه

   • T 15 فروردین 1400

    نه این یه مورد ژنتیکیه و مربوط به استرس نیست.
    پس با سابلیمینال امکان درمانش نیست؟

    • دکتر بهشتیان 16 فروردین 1400

     اضطراب و استرس می تونه ریزش مو را حتی اگه ژنتیک باشه را تشدید کنه سابلیمینال اضطراب و استرس می تونه مفید باشه

  • سمیرا 15 فروردین 1400

   سلام ببخشید درمور اضطراب استرس صحبت درجمع توضیح میدین که برای کدوم افرلد خوبن

   • دکتر بهشتیان 17 فروردین 1400

    درود بر شما دوست عزیز، برای افرادی که در موقعیت های اجتماعی دچار اضطراب می شن . یک مقاله مفصل در سایت هست که به طور مفصل درباره اضطراب اجتماعی توضیح دادم.

 • آواتار
  ناشناس 14 فروردین 1400

  سلام آقای دکتر لطفاً سابلیمینال ترک خودارضایی را هم ارائه کنید

  • دکتر بهشتیان 15 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز، به زودی آماده میشه

 • رضا 14 فروردین 1400

  سلام جناب دکتر بهشتی عزیزممنونم بخاطر پاسخگویی خوب و دقیق تان.من چون سه تا مشکل دارم یعنی باید هر روز سه تا سابلیمینال گوش کنم .تداخلی پیش نمیاد .بهترین و موئثر ترین روش گوش دادن سه سابلیمینال چطوری هست؟

  • دکتر بهشتیان 15 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز، نه مشکلی ایجاد نمی کنه البته همونطور که در فایل صوتی توضیح دادم نیازی نیست کار خاصی انجام بدید در حین انجام کارهای روزانه فایل پخش بشه کافیه

 • مهسا 14 فروردین 1400

  آقای دکتر بهشتیان، سال نو مبارک باشه امیدوارم سال خوبی پیش رو داشته باشید. به خاطر همه زحمت هایی که برای من و سایر مراجعان میکشید ازتون ممنونم . من سال 86 در مرکز مشاوره بیدار مراجع شما بودم و هیچوقت زحمات شما را فراموش نمی کنم. بعد از کمک های شما تونستم درسم را تمام کنم و الان هم کانادا زندگی می کنم.

 • رضا 13 فروردین 1400

  سلام و خسته نباشید جناب دکتر عزیز
  من متاسفانه چند مشکل با هم دارم که همشون منو اذیت می کنند .یکی کمرو و خجالتی بودنم و یکی وسواس فکری و یکی فوبیای من از سوسک و حشرات این سه مشکل عذابم می دهد می خواستم بدانم دوره یا سابلیمینال یا فایلی داریدکه هر سه تای این مشکل را بشه با هم حل کرد .تو رو خدا راهنمایی کنید .دارم عذاب می کشم . ممنونم

  • دکتر بهشتیان 14 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز برای هر سه مشکل فایل سابلیمینال جداگانه هست که می تونید تهیه کنید. بهتره در کنار سابلمینیال دوره غلبه بر اضطراب اجتماعی را تهیه کنید.

 • زهرا 13 فروردین 1400

  سلام اقای دکتر ایا برای یایسگی زودرس که کاری کرد تخمدان ها فعال بشن برای بارداری هم ساب وجود داره؟؟

  • دکتر بهشتیان 13 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز،
   اگه دلیل فیزیولوژیک داشته باشه نه متاسفانه امکان پذیر نیست.

 • Sepehr 13 فروردین 1400

  درود جناب دکتر
  کلاسهای حضوری هیپنوتیزم برگزار می شوند؟ سپاسگزارم
  ثبت نام کردم ، منتظر تماس همکارانم .

 • ناشناس 12 فروردین 1400

  سلام سالمینال استرس نیاز داریم موجود است

  • دکتر بهشتیان 13 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز
   بله سابلیمینال اضطراب و استرس در سایت هست.
   https://beheshtiyan.ir/courses/anxiety/

   • 9128039772 14 فروردین 1400

    سلام .این فایل ها را باید حتما با هدفون گوش کنیم یا نیاز نیست ؟ نمیشه این فایل ها را دانلود کنیم که همیشه داشته باشیم ؟

    • دکتر بهشتیان 17 فروردین 1400

     درود بر شما دوست عزیز، تفاوتی نداره هر طور راحت هستید گوش کنید.

 • آواتار
  امیر رضا 11 فروردین 1400

  سلام دکتر خداقوت
  ببخشید چرا صداهای سابلمینال تقویت اراده با موفقیت کنکور تجربی بکی هیت؟

  • دکتر بهشتیان 11 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز، موسیقی استفاده شده در فایل ها مشابه هم هستند. همونطور که فایل صوتی توضیح دادم فایل سابلیمینال پیام هایی هستند که زیر آستانه شنیداری هستن و شما اونها را نمی شنوید. که برای هر دوره ای محتویات سابلیمینال متفاوت هستن

 • آواتار
  یاسر 11 فروردین 1400

  سلام آقای دکتر، سابلیمینال ترک عادت کی آماده میشه؟

  • دکتر بهشتیان 12 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز، سابلیمینال ترک عادت در سایت هست

   • آواتار
    یاسر 12 فروردین 1400

    آقای دکتر ترک سیگار هست ولی سابلیمینالی به نام ترک عادت نیست

 • مسعود 11 فروردین 1400

  توضیحات آقای دکتر درباره ناهشیار را خوندم مشتاق شدم ببینم این کتاب قفل گشایی ناهشیار که معرفی کردن چیه، رفتم کتابفروشی پیداش کردم و یک مقدارش را همونجا خوندم. از بس کتاب سنگینی اصلا متوجه نشده چی میگه. اونجا یک خانمی بود که خودش روانشناس بود گفت این کتابو خیلی از روانشناس ها هم متوجه نمیشن و نمی تونن بخونن چون مطالبش سخته. همیشه فکر می کردم ناهشیار را با تلقین ساده میشه تغییر داد تازه فهمیدم چقدر پیچیدس.

 • پسری با مشکل خواب 11 فروردین 1400

  واقعا این ناهشیار عجیبه، نمی دونم با گوش دادن به این فایل ها داره درونم چه اتفاقی میفته اما کیفیت خوابم بعد از گوش دادن به سابلیمینال خواب عمیق بهتر شده. هر چی که هست که برای من جواب داده.

 • امیر 10 فروردین 1400

  سلام و عرض خسته نباشید
  تشکر از توضیحات خوبتون،میخواستم ببینم سابلیمینالی برای اماده تر بودن برای کنکور ارشد دارید؟

  • دکتر بهشتیان 11 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز ساختار اون شبیه سابلیمینال کنکور هست، اما به زودی برای کنکور ارشد هم یک فایل آماده می کنیم.

   • امیر 11 فروردین 1400

    جناب دکتر ممنون از پاسخگویی سریعتون من دانشجوی روان‌شناسی هستم میخواستم از سابلیمینال ارشد به منظور شرکت تو آزمون بهداشت روان‌شناسی استفاده کنم، اگر لطف کنید و با تجربه خودتون سابلیمینالی برای این منظور تهیه کنید یقینا برای دانشجو های مشتاق روان‌شناسی کارامد خواهد بود، تشکر از شما.

 • آواتار
  مسیح 10 فروردین 1400

  درود دکتر عیدتون مبارک باشه،ببخشید من چند تا سوال دارم که خیلی ذهنم رو درگیر کرده اگه میشه راهنمایی کنید مرسی 1-آیا با سابلمینال میشه خواب رو تنظیم کرد؟مثلا حتی اگر شب ساعت دو خوابیده باشی باز هم تا خودتان ساعت شش صبح بلند شی بدون اینکه خوابمون ببره دوباره؟ اگه هست از کدام سابلمینال باید استفاده کنم ۲-آیا با سابلمینال میشه اراده رو قوی کرد؟مثلا من معتاد اینترنت هستم وقتی ببینم وای فای روشنه به صدم ثانیه نمی‌کشه میرم سراغ یوتیوب تا هفت هشت ساعت ،این جا دیگه مغزم دستور نمیده و خود به خود صورت میگیره ایل این رو با سابلمینال میشه درمان کرد؟اگه میشه کدوم سابلمینال هست؟۳-این سابلمینال ها با امواج مغزی هستند یا فقط پیام پنهان هستند؟امواج مغزی چه تاثیری در فایل سابلمینال داره؟۴-من سال دیگه کنکور تجربی باید بدهم الان کلاس یازدهم هستم، روزانه باید ده ساعت بخونم حداقل و از نظر خستگی مشکلی ندارم ولی چند تا چیز هست که نمی‌ذاره این ده ساعت کاملا پر بشه میشه حدود هشت ساعت ، و مشکل خوابمه که می خوان از ساعت یازده تا شش صبح بخوابم ولی تا هشت صبح میشه و کل روزم خراب میشه و خیلی خواب سنگینه است با سابلمینال کنکور تجربی یا کلا سابلمینال حل میشه؟و کدوم سابلمینال برای من مفیده؟

 • محمد 9 فروردین 1400

  سلام آقای دکتر ، سال خوبی داشته باشید. بنده یک معامله گر بورس هستم که تحلیل های بسیار دقیقی از بازار دارم ولی به دلیل ترس همیشه بعد از ورود به بازار با سود کم از بازار خارج میشوم و اینکه بعد از بستن معامله افسوس میخورم و افسرده میشوم لطفا راهنمایی بفرمایید چطور بر ترسم غلبه کنم و آیا سابلیمینال به درد من میخوره؟
  با تشکر

  • دکتر بهشتیان 11 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز، باید علت ترس شما مشخص بشه آیا به خاطر عزت نفس پایین هست. یا ترس از ضرر کردن یا اینکه باور ندارید که می تونید سودهای زیاد داشته باشید. با توجه به علت مشکل تون می تونه برخی از دوره های سابلمیینال براتون مناسب باشه. اما با همین توضیحات مختصری که دادید دوره سابلیمینال پول و عزت نفس می تونه براتون مفید باشه

 • یلدا 9 فروردین 1400

  سابلیمینال جذب ثروت هست تو دوره هاتون؟ من روی سایتتون همچین چیزی ندیدم یعنی مورد قبول شما نیست؟؟

  • دکتر بهشتیان 9 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز، چرا هست بخش سابلیمینال های جذب را ببینید

 • Moein 8 فروردین 1400

  پس این همه سایت راجب سابلیمینال رنگ چشم و قد و … وجود داره همش تقلبیه و واقعی نیست؟؟؟؟

  • دکتر بهشتیان 9 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز، اگه به این سادگی میشد زنگ چشم را تغییر داد یا قدر را افزایش داد، به نظر شما یک تحول بزرگ در عمل ژنتیک و پزشکی نبود و حداقل یک مقاله معتبر در دنیا چاپ نمیشد؟ اگه واقعا میشد با سابلیمینال قد را افزایش داد چرا کشورهای آسیای شرقی حداقل برای تیم های والیبال و بستکبال خودشون این کار را نمی کنن؟ چرا ژاپنی ها بهد از چند دهه کار روی تغذیه خودشون تونستن کمی میانگین قد مردم کشورشون را افزایش بدن به جای اینکار خیلی ساده با یک فایل سابلمیینال قد مردمشون را افزایش می دادن.

 • الناز 8 فروردین 1400

  سلام میشه از سابلیمینال جذب رابطه برای جذب فرد خاصی که فقط خوشم میاد ازش و باش رابطه ای نداشتم استفاده کنم؟ مرسی

  • دکتر بهشتیان 9 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز
   سابلیمینال می تونه موانع ناهشیار رسیدن به اون فرد را برای شما رفع کنه.

 • مونا 5 فروردین 1400

  سلام آقای دکتر واقعا با فایل سابلیمینال میشه به شغل دلخواهمون برسیم؟

  • دکتر بهشتیان 5 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز فایل سابلیمینال جذب شغل دلخواه فقط موانع ناهشیار دستیابی به شغل دلخواه را در شما حل میکنه اما مسلما در رسیدن به شغل دلخواهتون شرایط دیگه ای هم هست که اونها را باید خودتون روش کار کنید. مثلا اگه شغل دلخواه شما پزشکی هست اما رشته تحصیلی تون انسانی بوده مسلما این فایل به شما هیچ کمکی برای پزشک شدن نمی کنه. یا اگه مثلا شما رشته تون تجربی هست اما خیلی اهل درس خوندن نیستید باز هم این فایل به شما کمکی نمی کنه. به عبارت دیگه شما شرایط بیرونی برای رسیدن به شغل دلخواهتون را فراهم کنید این فایل هم موانع ناهشیار را براتون هموار می کنه

  • سحر 6 فروردین 1400

   سلام آیا استفاده از سابلیمینال برلی بیماران قلبی مجازه؟

   • دکتر بهشتیان 7 فروردین 1400

    درود بر شما دوست عزیز، اضطراب شدید برای بیماران قلبی خوب نیست و در هیچکدام فایل های سابلمیینال سایت اضطرابی ایجاد نمی شود و بیماران قلبی هم می تونن از این فایل ها استفاده کنن

 • آرین 3 فروردین 1400

  سلام وقتتون به خیر. ببخشید دو تا سوال داشتم. یکی اینکه آیا استفاده ی همزمان از دو سابلیمینال اشکالی داره؟ یعنی در یک روز چند سابلیمینال گوش بدیم؟ دوم اینکه اگه هنگام گوش دادن به سابلیمینال به هر دلیلی وقفه ایجاد شد دوباره از ادامش بزنیم یا از اول؟ ممنون میشم راهنمایی کنید متشکرم.

 • سینا 2 فروردین 1400

  سلام ایا با سابلیمینال میشه یک چیزی مثل ماشین یا خونه ب دست اورد؟

  • دکتر بهشتیان 4 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز
   سابلیمینال مثبت اندیشی یا فایل های مختص جذب خواسته ها می تونه بهتون کمک کنه. فایل های سابلمیینال در سایت باعث میشه موانع ناخودآگاه ذهنی برای کسب پول و ثروت در ذهن شما حل بشه.

 • Sara 2 فروردین 1400

  سلام آقای دکتر خسته نباشید آیا سابلیمینال موفقیت در یک آزمون(کنکور)دارین؟ممنون میشم پاسخ بدین ممنونم

  • دکتر بهشتیان 5 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز بله برای رشته های تجربی، انسانی، ریاضی و هنر فایل های مختلفی داریم

 • فرزین 2 فروردین 1400

  سلام .برای استرس و اضطراب و دستپاچه شدن که باعث عدم نعوظ میشه و فشار خون میره بالا چی پیشنهاد میکنید

  • دکتر بهشتیان 5 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز استفاده از دوره درمان اختلال نعوظ و در کنارش سابلیمینال اختلال نعوظ می تونه بهتون کمک کنه مشکل تون را حل کنید

 • بهزاد 2 فروردین 1400

  سلام خسته نباشید .من سی سالمه نمیدونم دقیقا مشکلم چیه .همه به داستان های گی و همجنسکرایی علاقه دارم با دیگران درمورد مفعول بودنم حرف بزنم در دنیای مجازی در حالی که سکس نداشتم تا الان با همجنس خودم .و استرسی هستم و اعتماد بنفس ندارم .در رابطه جنسی با جنس مخالف نعوظ ندارم پنج شش بار سکس ناموفق داشتم با خانم ها .واقعا نمیدونم از استرسه یا از فانتزی همجنسگراییه یا از ترسه .چی پیشنهاد میدین .ممنون

  • دکتر بهشتیان 5 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز برای تشخیص دقیق تر باید مشکل تون کامل تر بررسی بشه.

 • آواتار
  یاسر 1 فروردین 1400

  سلام آقای دکتر میشه سابلیمینالی برای ذهن آگاهی یا کنترل ذهن طراحی بفرمایید؟

 • ساب 1 فروردین 1400

  سلام شما جذب کراش ندارین نمیبینم اصلا تو سایت

 • زری 1 فروردین 1400

  سلام ببخشید برای افزایش وزنم دارید؟

  • دکتر بهشتیان 1 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز، بله به زودی آماده میشه

 • سجاد 30 اسفند 1399

  سلام دکتر چطو میتونم با خود شما صحبت کنم؟

  • دکتر بهشتیان 1 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز، لطفا با این شماره 09109105010 هماهنگ بفرمایید

 • محمد 27 اسفند 1399

  سلام خسته نباشید . ببخشید شما سابلیمینال ترک خودارضایی تولید نمیکنید؟

  • دکتر بهشتیان 27 اسفند 1399

   سلام روز بخیر دوست عزیز
   بله به زودی آماده میشه

 • آواتار
  یاسر 24 اسفند 1399

  سلام آقای دکتر خدا قوت به شما
  بنده فایل ها رو با هنزفری و با کمترین صدای ممکن گوش میکنم چون معمولا حین مطالعه گوش میدم در این حالت صدای آهنگ رو میشنوم ولی صدای آب یا بارون رو ضعیف تر میشنوم
  اینطور گوش دادن مشکلی نداره؟

  • دکتر بهشتیان 1 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز نه مشکلی نداره

 • آواتار
  ناشناس 20 اسفند 1399

  سلام. یه سوال دارم. بعضی اتفاقات زندگی هستند که دست ما نیستند و کاملا به شانس بستگی دارند. مثل قبولی در لاتاری. من جز انتظار کشیدن برای اومدن جواب کاری که نمیتونم انجام بدم. چه سابلیمینالی رو میشه گوش داد که این اتفاق حتما برای من بیفته و برای مثال توی لاتاری قبول بشم؟

  • دکتر بهشتیان 7 فروردین 1400

   دوره جذب خوش شناسی موانع ناهشیار و باورهای مربوط به بدشانسی را اصلاح می کنه

 • فاطمه 20 اسفند 1399

  دردنیا یه چیزایی هستن که کاملا به شانس بستگی دارن و دست ما نیستن که رقم بزنیم. مثلا قبولی در لاتاری. برای اینکه این اتفاق برای من بیفته باید کدوم سابلیمینال رو گوش کنم؟

  • دکتر بهشتیان 1 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز، سابلیمینال مثبت اندیشی می تونه بهتون کمک کنه

   • X 11 فروردین 1400

    سلام من مبتلا به ریزش موی ارثی هستم می خواستم ببینم سابلیمینال میتونه این مورد و کاملا درمان کنه و اگه میتونه چه فایلی رو باید تهیه کنم؟

    • دکتر بهشتیان 11 فروردین 1400

     درود بر شما دوست عزیز، اگه دلیل ریزش موی شما ارثی باشه سابلیمینال تاثیر چندانی نداره. شاید فایل سابلیمینال بتونه میزان اضطراب و مشغولیت ذهنی شما را نسبت به ریزش مو کم کنه

 • حمید 20 اسفند 1399

  سلام دکتر سابلیمینال افزایش قد ندارین

  • دکتر بهشتیان 20 اسفند 1399

   درود بر شما دوست عزیز فایل صوتی مربوط به سابلیمینال را گوش کنید توضیحات مفصل تری داده شده

 • شایان 19 اسفند 1399

  سلام خسته نباشید سابلیمینال موفقیت مالی چطور اثر میگذاره؟میشه توضیح بدین راجع بهش؟

  • دکتر بهشتیان 20 اسفند 1399

   درود بر شما دوست عزیز باورهای محدود کننده ناهشیار موفقیت مالی را خنثی می کنه.

 • پریا 19 اسفند 1399

  برای خریدن سابلیمینال اینترنت را زیر رو کردم هر سایتی بگید سر زدم تنها سایتی که مشخصه کی فایل ها را تولید کرده و اسم مشخصات داره سایت دکتر بهشتیان بود. اکثر سایت ها نه شماره تماسی نه اینکه مشخصه اصلا کی هستن.

 • امیر محمدی 17 اسفند 1399

  آقای دکتر بهشتیان عزیز ،سلام امیدوارم حالتون خوب باشه.
  من در یک مرکز بهزیستی در یکی از شهرهای استان کردستان کار می کنم و می خوام از سابلیمینال افزایش اعتماد به نفس برای همه بچه های اونجا استفاده کنم. چون اکثر بچه های مرکز ما مشکل اعتماد به نفس دارند. با توجه به اینکه تعداد بچه های اونجا زیاد هست آیا امکانش هست شرایطی فراهم کنید که بتونیم با شرایط مناسب تری این دوره ها را تهیه کنیم.
  اگه امکان انجامش باشه خیلی لطف بزرگی کردید.

  • دکتر بهشتیان 17 اسفند 1399

   درود بر شما دوست عزیز، باعث افتخاره که در خدمت شما و دوستانم در مرکز شما باشیم. به خانم سالاری (09109105010) لطفا پیام بدید تا هر تعداد که نیاز هست دوره رایگان اعتماد به نفس براتون فعال کنن. پیشنهاد من اینه که در کنارش سابلیمینال مثبت اندیشی را هم بچه ها گوش کنن که نتیجه بهتری بگیرن. به خانم سالاری بفرمایید هر دو دوره را براتون فعال کنن.

 • محمد 17 اسفند 1399

  سلام آقای دکتر من سابلیمینال پانیک را تهیه کردم . الان هفته 4 دوره هستم و احساس می کنم خیلی بهتر شدم. دو هفته دیگه تا پایان دوره مونده. سئوالم اینه بعد از اتمام 6 هفته دوره باز باید گوش کنم؟

  • دکتر بهشتیان 17 اسفند 1399

   درود بر شما دوست عزیز؛ خوشحالم که حالتون بهتر شده اگه در کنار این دوره از روش های درمان دیگه درمان پانیک تون استفاده نمی کنید. حتما بعد از اتمام دوره یک بار دیگه دوره را گوش کنید.

 • آواتار
  محمد حسین 17 اسفند 1399

  سلام .ایا فایل سابلیمینال برای ترک خودارضایی هم دارید ؟یا یک سابلیمینال کمک کننده توی این حوزه ؟

  • دکتر بهشتیان 17 اسفند 1399

   درود بر شما دوست عزیز
   دوره ترک عادت را تهیه کنید.

 • محسن بیاتی 7 اسفند 1399

  از اونجایی که آدمی هستم که سخت اعتماد می کنم گفتم باید با چشمان خودم پژوهش های آقای دکتر درباره هیپنوتیزم و سابلیمینال را ببینم تا باور کنم. برای همین رفتم دانشگاه علامه طباطبایی چون در رزومه آقای دکتر نوشته بود که ایشون پژوهش درباره هیپنوتیزم و سابلیمینال را در دانشگاه علامه طباطبایی انجام داده بودند. با کلی جستجو و البته کلی خواهش و التماس به مسئول بخش پایان نامه ها بالاخره تونستم پایان نامه ایشون را پیدا کنم و مطالعه کنم.
  واقعا دست مریزاد آقای دکتر . سال 1383 که کمتر کسی درباره سابلیمینال و هیپنوتیزم در ایران چیزی می دونست شما در این دو زمینه پژوهش انجام دادید.
  باعث افتخاره که افراد علمی مثل شما در حوزه روانشناسی فعالیت می کنند.

 • نسیم 21 بهمن 1399

  من و همسرم با هم دوره سابلیمینال لاغری را شروع کردیم. همسرم هر روز فایل ها را گوش می کرد اما من خیلی پیوسته انجام ندادم. الان که یک ماه گذشته می بینم اون نتیجه بهتری گرفته. تصمیم دارم دوباره از اول شروع کنم اما این دفعه هر روز و پیوسته تمرین کنم

  • باران 27 اسفند 1399

   با سلام
   فايلي در خصوص سلامتي نداريد؟ اينكه مقاومت بدنمون رو بالا نگه داريم و بيمار نشيم

   • دکتر بهشتیان 27 اسفند 1399

    درود بر شما دوست عزیز
    بله به زودی برای تقویت سیستم ایمنی فایل آماده می کنیم.

 • اشکان 19 بهمن 1399

  من دوره درمان پانیک و سابلیمینال پانیک را همزمان با هم تهیه کردم. الان هفته 4 هستم. علایم پانیک خیلی بهتر شده . نمی دونم الان بهتر شدنم به خاطر سابلیمینال بوده یا تمریناتی که در دوره پانیک انجام میدم اما هر چی هست برای خودم مهم اینه که خیلی بهترم.

 • امید 17 بهمن 1399

  من سابلیمینال کنترل خشم را تهیه کردم. الان هفته دوم هستم. باید 6 هفته تمام بشه تا ببینم نتیجه چی میشه البته همسرم باید بگه آیا تغییری کردم یا نه. وقتی تمام شد دوباره میام نظرم را میگم

 • امیر صالحی 17 بهمن 1399

  سلام آقای دکتر بهشتیان عزیز، صالحی هستم از دانشجویان شما در دانشگاه علامه. شما سال 89 استاد ما در درس نظریه های روان درمانی بودید. اتفاقی سایت تون را دیدم خواستم هم سلامی بکنم هم به خاطر همه زحماتی که برای ما کشیدید ازتون تشکر کنم.

  • دکتر بهشتیان 17 بهمن 1399

   درود بر شما آقای صالحی عزیز، امیدوارم هر جا هستی خوب و خوش باشی. ممنون از لطفت

 • شهرام رستگاری 15 بهمن 1399

  به نظرم بهترین زمان برای گوش دادن به فایل های سابلیمینال قبل از خوابه چون حتی اگه خوابت هم ببره باز هم مشکلی ایجاد نمی کنه. من سابلیمینال افزایش اعتماد به نفس، صحبت در جمع و تقویت اراداه را تهیه کردم. هر روز طبق برنامه به هر سه گوش می دم تازه هفته اول هستم.
  به اثر بخشی این فایل ها خیلی امیدوارم چون به توانایی علمی آقای دکتر ایمان دارم.

 • پروانه مروی 15 بهمن 1399

  من خودم دانشجوی کارشناسی روانشناسیم.از بس که نکات مهمی داره سه بار فایل صوتی آقای دکتر را گوش کردم. ای کاش شما استاد ما در دانشگاه بودید. این نیم ساعت فایل صوتی به اندازه یک ترم استادهای دیگه مطلب داشت.

 • کنکور تجربی 14 بهمن 1399

  من دوره تقویت حافظه را تهیه کردم و طبق برنامه ای که آقای دکتر داده دارم پیش میرم. احساس می کنم درس ها بهتر در ذهنم می مونه به خصوص درس زیست که همیشه باهاش مشکل داشتم. البته سه هفته دیگه تا پایان دوره مونده

  • حمید رضا 19 اسفند 1399

   واقعا کسی هست این قدر ساده لوح باشه که فکر کنه با یک فایل سابلیمینال میشه رنگ چشمو تغییر داد؟

 • کیانا 13 بهمن 1399

  من سابلیمینال ترس از سوسک را گرفتم. دارم خودم را برای تابستون آماده می کنم. احساس بهتری دارم و فکر می کنم ترسم کمتر شده اما باید بزارم تابستون بشه ببینم چی میشه. اون وقت می تونم اظهار نظر کنم

 • سحر 11 بهمن 1399

  الان 4 هفته است سابلیمینال خواب عمیق را تهیه کردم و شب ها قبل از خواب گوش می کنم الان که 4 هفته گذشته شب ها زودتر خوابم می بره معمولا قبل از اینکه فایل تمام بشه خوابم برده و صبح ها هم سرحال تر بیدار میشم

 • امیر علی 10 بهمن 1399

  من دوره اضطراب صحبت در جمع را تهیه کردم. هر روز صبح گوش می کنم. الان که سه هفته گذشته احساس می کنم در جلسات اداره آروم ترم

 • السا 10 بهمن 1399

  من کارمندم و روزانه یک ساعت در ترافیکم نیم ساعت صبح و نیم ساعت بعدازظهر. من هم روزی دو بار هر فایل را گوش می کنم. مزیت اش اینه که وقتی ازت نمی گیره

  • آواتار
   9167691513 12 فروردین 1400

   با عرض سلام ‌و خسته نباشید
   جناب دکتر بنده مدتیه که درگیر مشکل دیسک‌ کمر هستم و از اونجایی که در فایل صوتی متذکر شدید به هرجایی نمیشه اعتماد کرد و هر سابلیمینالی رو نباید گوش کرد چراکه ممکنه ضرر داشته باشه. سوال و درخواست من از شما اینه که برای درمان دیسک کمر سابلیمینال خاصی ندارید و یا اینکه تهیه نمی کنید؟

   • دکتر بهشتیان 12 فروردین 1400

    درود بر شما دوست عزیز باید یک تحقیقی در این زمینه انجام بدم ببینم و دلایل مختلف مشکل کمر درد را بررسی کنم ببینم آیا موردی هست که اثرگذاری روی ناهشیار بتونه باعث بهبود مشکل کمر درد بشه و اگه به نتیجه مشخصی رسیدم بر اساس اون یک فایل سابلیمینال آماده کنم. سعی می کنیم با کمک تیم پژوهشی بخش سابلیمینال تا آخر فروردین به نتیجه مشخص برسیم.

    • آواتار
     سابلیمینال 12 فروردین 1400

     دست شما درد نکنه جناب دکتر
     همچنین تشکر میکنم از پاسخگویی سریع شما

 • آرتین 10 بهمن 1399

  من خودم دانشگاه کامپیوتر خوندم و یادگرفتم چطور سابلیمینال درست کنم. و تصمیم گرفتم برای خودم چند فایل درست کنم اما وقتی فایل صوتی آقای دکتر را گوش کردم متوجه شد اصل کار محتوای فایل هاست و خیلی جزییات داره. من فکر می کردم چند تلقین ساده داخل فایل بزارم کافیه اما ظاهرا این مقاومت و مکانیزم دفاعی که دکتر گفت نمی زاره تلقین ها اثر داشته باشن.
  اینطوری اکثر فایل های سابلیمینال که در اینترنت هست به درد نمی خوره

 • محمد حسین 10 بهمن 1399

  به خاطر وسواسی که دارم همیشه دنبال بهترین ها هستم و برای هر چیزی خیلی سرچ می کنم. به همین دلیل سایت های خیلی زیادی را دنبال فایل های سابلیمینال گشتم تنها سایت معتبرو علمی که فایل های سابلیمینال را داشت سایت دکتر بهشتیان بود. متوجه شدم ایشون هم پژوهشگر هستن و هم روان درمانگر . جالب بود که خیلی از سایت ها اصلا معلوم نبود توسط چه کسی اداره میشه چه برسه به اینکه متخصص باشه.
  به نظرم ارزش این همه بررسی را داشت چون الان با خیال راحت دوره سابلیمینال وسواس و کمال گرایی را خریدم .

 • سحر 9 بهمن 1399

  واقعا این جلمه دکتر در فای صوتی فوق العاده است: مراقب باشید ضمیر ناخوداگاه تون را دست چه کسی می سپارید
  من متاسفانه از یک سایت که به نظر معروف میومد اما بعدا فهمیدم اصلا تخصص روانشناسی نداشتن فایل سابلیمینال گرفتم و یک هفته بعداز گوش دادن بهش دچار حملات پانیک شدم و 6 ماه به خاطرش دارو مصرف می کردم الان هم به کمک آقای دکتر دارم مشکل پانیکم را درمان می کنم.
  تو رو خدا مراقب خودتون و ضمیر ناخودآگاه تون باشید تا به مشکل من دچار نشید. اونهایی که پانیک داشتن می دونن من چه حالی داشتم.

 • مریم 8 بهمن 1399

  تنها سایتی که دیدم سابلیمینال افزایش قد و تغییر رنگ چشم نداره سایت آقای دکتر هست. من از هر جایی بگید این فایل ها را تهیه کردم دریغ از یک میلیمتر افزایش قد
  تازه فهمیدم همش کلاهبرداری بوده.
  متاسفانه به آقای دکتر هم پیام دادم گفتم حاضرم هر هزینه ای بکنم تا قدم 14 سانت اضافه بشه. ایشون گفتن به دلیل شرایط سنی متاسفانه امکانش نیست و قد را خیلی از عوامل تعیین می کنه که فقط با فایل سابلیمینال نمیشه روش تاثیر گذاشت. با اینکه حرفشون دردناک بود اما الان بعد از این همه هزینه کردن متوجه شدم واقعیته و باید باهاش کنار بیام.
  حداقل یک نفر پیدا شد که صادقانه بهم بگم و الکی ازم پول نگیره

 • سهیل جمشیدی 8 بهمن 1399

  جالب بود برام فایل سابلیمیننالی که تهیه کردم بودم 6 فایل داشت در صورتی که هر سایت دیگه ای که رفتم بودم فقط یک فایل سابلیمینال بهت می دادن.
  بعدش که فایل صوتی را گوش کردم تازه متوجه شدم هر کدوم از فایل ها هدف خاصی داره و اینکه باید هر هفته یکی از اونها گوش کنی تا به نتیجه برسی
  من سابلیمینال عزت نفس را تهیه کردم الان که هفته سوم هستم دارم اثراتش را حس می کنم. البته سه هفته دیگه مونده

 • شیرین 8 بهمن 1399

  مهمترین چیزی که از صحبت های آقای دکتر درباره فایل های سابلیمینال نظرم را جلب کرد توضیحات دقیق علمی و صادقانه ایشون بود. صاف و پوست کنده بهت میگه چه انتظاری باید از فایل های سابلیمینال داشته باشی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *