در فایل صوتی زیر پاسخ مفصلی به سئوال سابلیمینال چیست؟ کاربردهای سابلیمینال چیست؟ خطرات سابلیمینال چیست؟و 9 سئوال دیگر داده ام. توصیه می کنم قبل از مطالعه ادامه مطلب و یا تهیه فایل های سابلیمیمنال این فایل صوتی را گوش کنید.

1- پیام های سابلیمینال چیست ؟

2- ناهشیار چیست؟

3- پیام های سابلیمینال چطور اثر می کند؟

4-آیا پیام های سابلیمینال موثر است؟

5- خطرات سابلیمینال چیست و آیا هر پیام سابلیمینالی موثر و مفید است؟

6- چرا تلقین ساده و مستقیم معمولا بی اثر است؟

7- پیام های سابلیمینال برای چه مشکلاتی قابل استفاده هستند؟

8- سابلیمینال یا خود هیپنوتیزم؟ کدام بهتر است؟

9- پیام های سابلیمینال چه کاربردهایی دارد؟

10 – آیا سابلیمینال از نظر عملی تایید شده است؟

11- برخی مدعی تغییراتی عجیب با سابلیمینال مثل تغییر رنگ چشم یا تغییر رنگ پوست دارند، آیا انجام چنین کارهایی با سابلیمینال امکان پذیر است؟

12- سابلیمینال یا خود هیپنوتیزم؛ کدام بهتر است؟

 

آیا می دانید فقط برخی از پیام های سابلیمینال برای برخی از مشکلات اثر بخش هستند؟

آیا می دانید برای دسترسی به ناهشیار باید از دو مانع عبور کنیم؟ ضمیر هشیار و دیوار دفاعی ضمیر ناهشیار؟

آیا می دانید ضمیر ناخودآگاه یک دیوار دفاعی ناهشیار (character defence) دارد که باعث می شود تلقینات ساده روی آن اثری نداشته باشند؟

آیا می دانید بدون عبور از این دیوار دفاعی امکان تاثیر گذاری روی ضمیر ناخوداگاه وجود ندارد و به همین دلیل تلقینات ساده و جملات تاکیدی چه در خود هیپنوتیزم ، چه در سابلیمینال تاثیر چندانی در ناهشیار ندارد؟
آیا می دانید تقریبا فایل های سابلمینال بدون توجه به نکات فوق تهیه شده است؟ و فقط شامل تلقینات ساده هستند. چون اکثر تولید کنندگان فایل های سابلیمینال به دلیل نداشتن دانش تخصصی در حوزه روانکاوی از مکانیزم پویشی ناهشیار دانشی ندارند.
آیا می دانید تمام فایل های سابلمینال این سایت توسط دکتر بهشتیان تهیه شده است؟ برای آشنایی بیشتر با دکتر بهشتیان رزومه کامل ایشان را از اینجا مطالعه کنید.
آیا می دانید دکتر بهشتیان اولین پژوهش در زمینه سابلیمینال در ایران را در سال 1383  انجام داده است؟
آیا می دانید دوره های  سابلیمینال این سایت (بر خلاف سایت های دیگر که فقط یک فایل ارایه می کنند) به صورت اختصاصی و برای عبور از دیوار دفاعی ناهشیار در 6 تا 16 فایل و بر اساس نتایج سالها پژوهش دکتر بهشتیان ارایه می شود تا بتوان از دیوار دفاعی ناهشیار عبور کرد.

آیا می دانید تا کنون هیچ مورد تایید شده ای امکان ایجاد تغییرات ژنتیکی (مثل افزایش قد در بزرگسالی، تغییر رنگ چشم، تغییر جنس مو و رنگ پوست و ….) توسط سابلیمینال  و هیپنوتیزم را تایید نکرده است و تمامی ادعاهایی که در سایت ها یا پیج ها شده کذب محض است؟

آیا می دانید دکتر بهشتیان جایزه 100 میلیون تومانی برای شرایط زیر پرداخت می کنند.

هر فردی که فقط یک مورد ارایه دهد که به کمک سابلیمینال توانسته باشد رنگ چشم یا قد خود را ( بعد از 20 سالگی) تغییر دهد.

اما آیا می دانید با اینکه 9 ماه از ارایه این پیشنهاد گذشته است حتی یک نفر هم پیشنهادی برای دریافت این جایزه نداده است. در صورتی که در سایت ها و پیج ها خود به دروغ ادعا می کنند که افراد زیادی با این فایل ها توانسته اند رنگ چشم خود را تغییر دهند (شرایط دریافت جایزه را  اینجا  بخوانید). 

نکته 1:  تمامی فایل های سابلیمینال این سایت از 6 تا 16 هفته ارایه شده اند . حتما فایل ها را به ترتیب هفتگی ارایه شده در دوره استفاده کنید (یعنی ابتدا هفته اول، بعد هفته دوم و …. و در نهایت هفته آخر را گوش کنید.) در هر هفته سعی کنید حداقل 5 بار ( 5 روز از 7 روز هفته) به فایل سابلیمینال آن هفته گوش کنید.

نکته 2: پس از اتمام دوره برای اثر بخشی بیشتر می توانید کل دوره را ( از هفته اول تا 6 به ترتیب به صورت روزانه یا هفتگی) گوش کنید.

نکته 3 : در صورتی که قبلا از فایل های سابلمینیال غیر معتبر استفاده کرده اید. برای خنثی سازی اثرات آن فایل ها، فایل سابلیمینال هفته اول  و دوم را به جای یک هفته، در دو هفته گوش کنید (یعنی فایل هفته اول را دو هفته و فایل هفته دوم را هم دو هفته گوش کنید و سپس سراغ فایل هفته سوم بروید).  در صورتی که مدت زمانی زیادی از آن فایل ها استفاده کرده باشید بهتر است دوره سابلیمینال پاکسازی ناهشیار را در سایت تهیه کنید.

نکته 4: برای راحتی بیشتر فایل های طوری آماده شده اند که هم امکان استفاده از آنها با هدفون (هندزفری) و هم اسپیکر وجود دارد. پس به هر طریقی که راحت تر هستید می توانید از فایل ها استفاده کنید.

نکته 5: در صورتی که در حین گوش دادن به فایل ها خواب آلوده می شوید بهتر است در زمان رانندگی آنها را گوش نکنید.

نکته 6: همانطور که در فایل صوتی معرفی سابلیمینال گفته شده در حین پخش شدن فایل ها نیازی به تمرکز  روی  فایل ها نیست (نیازی به گوش دادن متمرکز نیست). پس در حین انجام کارهای روزمره خود هم می توانید از این فایل ها استفاده کنید.

نکته 7: می توانید بیش از یک بار در روز فایل هر هفته را گوش کنید. اما فایل های هفته های مختلف را همزمان با هم گوش نکنید. مثلا فایل هفته اول و سوم یک دوره را در یک روز گوش نکنید.

نکته 8: می توانید همزمان بیش از یک سابلیمینال را استفاده کنید. مهم آن است که فایل های هر دوره را به ترتیب گوش کنید اما لزومی ندارد برنامه هفتگی دو دوره متفاوت همزمان باشد.

مثال: اگر در این هفته فایل هفته سوم سابلیمینال اعتماد به نفس را و فایل هفته اول سابلیمینال تقویت اراده را گوش کنید مشکلی ایجاد نمی کند. اما نباید فایل هفته اول و سوم سابلیمینال اعتماد به نفس را در یک روز گوش کنید).

نکته 9: همزمان با استفاده از فایل سابلیمینال این سایت به هیچ عنوان از فایل سابلیمینال دیگری استفاده نکنید.

نکته 10: در صورت استفاده از فایل سابلیمینال سایت دیگر برای شروع فایل های این سایت ابتدا گوش دادن به آن فایل سابلیمینال را قطع و با توجه به نتکه 3 عمل کنید.

نکته 11: در فایل های تولید شده از فرکانس های تتا و آلفا استفاده شده است که میزان اثر بخشی فایل ها را بیشتر می کند. در پژوهش دکتر بهشتیان اثربخشی این فرکانس ها تایید شده است که متن کامل این مقاله را در بانک مقالات علمی ایران از اینجا می توانید مطالعه کنید.

نکته 12: افرادی که در حال حاضر مبتلا به اختلالات خانواده اسکیزوفرنی ، دوقطبی نوع 1 و اختلال شخصیت مرزی شدید توام با رفتارهای Impulsive هستند و اختلال آنها با دارو درمانی کنترل نشده است قبل از تهیه دوره شرایط خود را در بخش نظرات همین دوره توضیح دهند تا در صورت مفید بودن دوره برای آنها اقدام به تهیه دوره کنند.

نکته 13: افرادی که سابقه قبلی ابتلا به بیماری های فوق داشته اند اما در حال حاضر درمان شده یا مشکل آنها کاملا توسط دارو کاملا تحت کنترل است می توانند از فایل های سابلیمینال استفاده کنند.

میزان رضایت از دوره ها
94.8%
میزان رضایت از پشتیبانی دوره ها
90.27%
دوره ها را به کسی معرفی می کنید؟
90.08%
راحتی خرید و استفاده از سایت
89.64%
80
تعداد دوره سابلیمینال
13000
تعداد شرکت کنندگان

پیام های سابلیمینال چیست؟

سابلیمینال یعنی زیر آستانه حسی (زیر آستانه شنوایی یا زیر آستانه بینایی) و  پیام سابلیمینال پیامی است که قادر به شنیدن یا دیدن آن نباشید. یعنی یا آنقدر آهسته پخش شود که قادر به شنیدن آن نباشید یا آنقدر سریع پخش شود که قادر به دیدن آن نباشید.  به زبان ساده تر پیام های سابلیمینال آگاهانه قابل تشخیص نیستند اما بر ناهشیار اثر می گذارند.

 

پیام های سابلیمینال چطور اثر می کند؟

ذهن هشیار نسبت به ناهشیار ظرفیت بسیار محدودتری دارد. ذهن هشیار در هر لحظه فقط می تواند بین 5 تا 9 محرک را درک کند. اما ذهن ناهشیار از قدرت پردازش بسیار قدرتمندتری برخوردار است و می تواند به طور همزمان 2000 بیت اطلاعات را به طور همزمان پردازش کند. در طول روز ، آیا از هر بار دم و بازدم خود مطلع هستید؟ یا از هر قدمی که برمی دارید تا نیفتید؟ اینها نمونه هایی از کارهایی است که ذهن ناهشیار شما انجام می دهد. پیام های سابلیمینال روی ذهن ناهشیار اثر گذار هستند.

ناهشیار چیست؟

 زیگموند فروید ساختار ذهن انسان را شامل ۳ بخش هشیار، نیمه هشیار و ناهشیار می‌دانست. او ذهن انسان را به کوهی از یخ که در اقیانوس شناور است تشبیه می‌کرد. بخش کوچکی از این کوه یخ، بیرون آب و بخش بزرگ‌ترش در زیر آب پنهان است. فروید بر این باور بود که ساختار ذهنی ما نیز همانند کوه یخ است و ما نسبت به بخش بزرگی از ذهنمان ناآگاه هستیم.

هشیار یا خودآگاه (Conscious)

هشیار یا خوداگاه دربرگیرنده‌ی همه‌ی چیزهایی است که در شبانه‌روز از آن‌ها آگاه هستیم. هشیاری در برابر ناهشیاری بخش کوچکی از ذهن را دربرمی‌گیرد. ما می‌دانیم که هر روز در چه ساعتی باید از خواب بیدار شویم چه چیزهایی برای صبحانه می‌خوریم. محل کارمان کجاست و چه کارهایی را در طول روز به انجام می‌رسانیم. ما نسبت به مسائل روزمره‌ی خود آگاه هستیم. چنین چیزهایی در بخش هشیار یا خودآگاه ذهن جای می‌گیرد.

ناهشیار یا ناخودآگاه (Unconscious)

ناهشیار شامل همه باورهای مرکزی ، تکانه ها و نیازها و احساساتی است که دور از دسترس ماست و بر رفتار و احساست و افکار ما بدون آنکه از آنها آگاهی داشته باشیم اثر می‌گذارد.

مثلا شما بند کفش خودتان را به صورت خودکار و بدون آنکه فکر کنید می بندید. این مهارت در بخش ناهشیار شما ذخیره شده است.

یا مثلا از گربه می ترسید ترس از گربه در بخش ناهشیار مغز شما ذخیره شده است به همین دلیل است که ذهن هشیار شما نمی تواند در برابر این ترس مقاومت کند.

نیمه هشیار یا نیمه آگاه ( Preconscious)

نیمه هشیار یا ناخودآگاه ذهن، پل ارتباطی میان هشیار و ناهشیار است. نیمه هشیار بخشی است که اطلاعات هشیار و ناهشیار می‌توانند به آن فرستاده شوند.

آیا سابلیمینال واقعی است و پیام های سابلیمینال موثر است؟

پیام های سابلیمینال (به شرطی که به درستی و بر اساس اصولی که توضیح داده ام، تهیه شده باشد) می تواند از 1 تا 100 درصد موثر باشد. میزان اثربخشی پیام های سابلیمینال بستگی به نوع و شدت مشکل شما ، ساختار مکانیزم های دفاعی  ضمیر ناخودآگاه شما، مدت زمان استفاده و … دارد. در فایل صوتی پاسخ مفصل تری به این سئوال داده ام.

برخی از افراد انتظار معجزه یا تغییرات خارق العاده از سابلیمینال دارند (مثل تغییر رنگ چشم یا رنگ پوست که بیشتر نوجوانانی که اطلاعاتی کافی در این زمینه ندارن و مشغولیت ذهنی نسبت به ظاهر خود دارند این ادعاها را بارو می کنن) و بسیاری هم در اینترنت و فضای مجازی به خاطر منافع شخصی خود به این باورهای غلط دامن می زنند. اما واقعیت این است که سابلیمینال واقعی بر ناهشیار اثر گذار است و تحقیقات متعدد این اثربخشی را تایید کرده است. اما نباید انتظار معجزه یا هر نوع تغییری را از سابلیمینال داشته باشیم. البته به شرطی که پیام سابلیمینال به درستی تهیه شده باشد که در بخش دیگری درباره آن توضیح داده ام.

خطرات سابلیمینال چیست؟ آیا پیام های سابلیمینال می تواند مضر باشد؟

متاسفانه بله، از آنجایی که شما از نوع پیام هایی که به ضمیر ناخودآگاه شما ارسال می شود آگاهی ندارید و متوجه نوع پیام هایی که در پیام های سابلیمینال هست نمی شوید. اگر فردی که این پیام ها را تهیه کرده به ساختار ذهن ناهشیار تسلط و آگاهی نداشته باشد می تواند نه تنها مشکل شما را حل نکند بلکه اثرات مخربی بر ذهن ناهشیار شما داشته باشد.

همانطور که در فایل صوتی توضیح دادم بسیاری از تلقینات مستقیم که در فایل های سابلیمینال و خود هیپنوتیزم استفاده می شود نه تنها اثری در در ناهشیار ندارد بلکه دیوار دفاعی ناهشیار را قوی تر و نفوذ ناپذیرتر می کند.

مثل این است که دزدی بخواهد به زور وارد خانه شما شود اگر شما متوجه این مساله شوید حتما قفل های محکم تری برای خانه خود نصب می کنید و احتمال نفوذ به خانه را سخت تر می کنید. ضمیر ناهشیار هم به همین شکل عمل می کند. اگر برای ورود به ناهشیار از شیوه درستی استفاده نکنیم باعث می شود که ضمیر ناهشیار دیوارهای دفاعی اطراف خود را محکم تر و نفوذ ناپذیرتر کند. و این مساله باعث می شود امکان تغییرات در ناهشیار شما سخت تر شود.

اگر سابلیمینال معتبر  استفاده کنید هیچ خطر و مشکلی برای ناهشیار ندارد.

چرا تلقین ساده و مستقیم معمولا بی تاثیر است؟

چون ناهشیار  توسط یک دیوار دفاعی به نام مکانیزم های دفاعی از خودش و نفوذهای بیرونی محافظت می کند. این دیوار دفاعی ناهشیار است و عبور از آن به سادگی امکان پذیر نیست. این دیوار دفاعی ناهشیار است و به همین دلیل نمی توان با عبور از هشیاری به ناهشیار نفوذ کرد. پس هر روش درمانی که فقط هدف آن عبور از هشیاری نمی تواند تاثیر زیادی روی ناهشیار بگذارد چون پس از عبور از ضمیر هشیار ما با دیوار دفاعی روبرو می شویم نه ناهشیار.

 (در صورت علاقه مندی به این موضوع و برای آشنایی بیشتر با مکانیزم های دفاعی می توانید کتاب از خط تا مثلث تعارض دکتر نیما قربانی یا کتاب 101 مکانیزم دفاعی دکتر بلکمن را مطالعه کنید.)

نکته مهم اینکه حتی در زمانی که فرد هیپنوتیزم شده است هم این دیوار دفاعی وجود دارد به همین دلیل تلقین مستقیم معمولا باعث ایجاد تغییرات دراز مدت در فرد نمی شود و اثرات کوتاه مدتی دارد.

یکی از چالش های مهم علم روانشناسی در طول 120 سال تاریخچه آن پیدا کردن روش های موثرتر برای عبور از دیوار دفاعی ناهشیار است. اگر با تلقین ساده این کار امکان پذیر بود نیازی به این همه تحقیق و تلاش برای پیدا کردن روش های موثرتر نبود. مثلا دو کتاب زیر دو نمونه از روش های درمانی پیشرفته برای عبور از دیوارهای دفاعی است.

پیام های سابلیمینال برای چه مشکلاتی قابل استفاده است؟

هر مشکلی که ریشه در ضمیر ناخودآگاه فرد داشته باشد را می توان به کمک فایل های سابلیمینال حل کرد. اما میزان تاثیر سابلیمینال روی مشکلات مختلف بستگی به شدت مشکل، نوع مشکل، ساختار ناهشیار و مکانیزم های دفاعی فرد دارد. و میزان اثر بخشی فایل های سابلیمینال از 1 تا 100 درصد می تواند متغیر باشد.

آیا سابلیمینال از نظر علمی تایید شده است؟

در پژوهش های روان شناسی از سابلمینال صوتی و تصویری استفاده های متعددی می شود. مثلا در سال 2020 فقط در سایت sciencedirect.com که مرجع انتشار مقالات عملی است بیش از 298 پژوهش در باره سابلیمینال انجام شده است. اما تا کنون هیچ تحقیقی اثربخشی  سابلیمینال در اموری مثل تغییر رنگ چشم یا افزایش قد تایید نکرده است.

عکس زیر نتیجه جستجوی مقالات سابلیمینال را نشان می دهد.

نکته مهم: هیچ تحقیقی درباره اثربخشی پیام های سابلیمینال در افزایش قد در بزرگسالی، تغییر رنگ چشم، تغییر جنس مو و رنگ پوست و هر گونه تغییر در ساختار ژنتیکی تا کنون منتشر نشده است. به جز سایت های غیر معتبر در هیچ سایت علمی و معتبری درباره امکان تغییرات ژنتیکی به کمک سابلیمینال مطلبی نمی بینید.

 

چرا شما سابلیمینال قد در بزرگسالی، سابلیمینال چشم، سابلیمینال مو و غیره ندارید؟

چون به وسیله پیام های سابلیمینال نمی توان تغییر در ساختار ژنتیکی فرد ایجاد کرد. و تا کنون حتی یک تحقیق امکان چنین تغییراتی را تایید نکرده است. منظور از تحقیق این است که از نظر پزشکی تایید شده باشد که اولا مثلا رنگ چشم فرد واقعا و به صورت دایمی تغییر کرده باشد و ثانیا این تغییر به خاطر استفاده از فایل سابلیمینال باشد. با این ملاک ها تاکنون هیچ گزارش موردی منتشر نشده است.

فایل های سابلیمینال صوتی شما چه تفاوتی با فایل های سابلیمینال دیگر سایت ها دارد؟

در فایل صوتی پاسخ مفصلی به این سئوال داده شده است.  اما به طور خلاصه مهمترین تفاوت های سابلیمینال های این سایت عبارتند از:

1- تمامی فایل های سابلیمینال این سایت توسط دکتر بهشتیان تهیه شده است.

2- تمامی دوره های سابلیمینال این سایت بین 6 تا 16 فایل دارند. دلیل این مساله هم با توجه به توضیحاتی که در فایل صوتی داده شد عبور از دیوار دفاعی ناهشیار است.

3- در فایل های این سایت از تکنیک اختصاصی دکتر بهشتیان برای عبور از دیوار دفاعی ناهشیار استفاده شده است.

برای آشنایی بیشتر با دکتر بهشتیان رزومه ایشان را از اینجا مطالعه کنید.

دوره های فروش ویژه سابلیمینال
سابلیمینال بازگشت عشق (دوره ۱۲ هفته ای)

سابلیمینال بازگشت عشق (دوره ۱۲ هفته ای)

125,000 تومان %38
مشاهده و خرید
سابلیمینال ثروت (دوره ۱۶ هفته ای)

سابلیمینال ثروت (دوره ۱۶ هفته ای)

175,000 تومان %42

اهداف دوره سابلیمینال ثروت چیست؟

 • تقویت و ایجاد باورها و افکار ثروتمند کننده
 •  اصلاح باورهای محدود کننده درآمد
 • اصلاح ترس از فقر
 • اصلاح باورهای مربوط به پول و ثروت
مشاهده و خرید
سابلیمینال لاغری

سابلیمینال لاغری

65,000 تومان %28
مشاهده و خرید
سابلیمینال ترک سیگار

سابلیمینال ترک سیگار

65,000 تومان %28
مشاهده و خرید
سابلیمینال اضطراب صحبت در جمع

سابلیمینال اضطراب صحبت در جمع

65,000 تومان %28
مشاهده و خرید
سابلیمینال افزایش اعتماد به نفس

سابلیمینال افزایش اعتماد به نفس

65,000 تومان %28
مشاهده و خرید
%38 تخفیف
سابلیمینال بازگشت عشق (دوره ۱۲ هفته ای)
سابلیمینال بازگشت عشق (دوره ۱۲ هفته ای) 125,000 تومان
%42 تخفیف
سابلیمینال ثروت (دوره ۱۶ هفته ای)
سابلیمینال ثروت (دوره ۱۶ هفته ای) 175,000 تومان
%28 تخفیف
سابلیمینال لاغری
سابلیمینال لاغری 65,000 تومان
%28 تخفیف
سابلیمینال ترک سیگار
سابلیمینال ترک سیگار 65,000 تومان
%28 تخفیف
سابلیمینال اضطراب صحبت در جمع
سابلیمینال اضطراب صحبت در جمع 65,000 تومان
%28 تخفیف
سابلیمینال افزایش اعتماد به نفس
سابلیمینال افزایش اعتماد به نفس 65,000 تومان
بازگشت عشق
38%
تخفیف

سابلیمینال بازگشت عشق (دوره ۱۲ هفته ای)

لطفا قبل از تهیه دوره سابلیمینال بازگشت عشق فایل صوتی زیر را گوش کنید. در فایل صوتی زیر پاسخ مفصلی…

125,000 تومان
سابلیمینال ثروت
42%
تخفیف

سابلیمینال ثروت (دوره ۱۶ هفته ای)

اهداف دوره سابلیمینال ثروت چیست؟

 • تقویت و ایجاد باورها و افکار ثروتمند کننده
 •  اصلاح باورهای محدود کننده درآمد
 • اصلاح ترس از فقر
 • اصلاح باورهای مربوط به پول و ثروت
175,000 تومان

سابلیمینال هوش (IQ)

لطفا قبل از تهیه دوره سابلیمینال هوش فایل صوتی زیر را گوش کنید. در فایل صوتی زیر پاسخ مفصلی به…

70,000 تومان

سابلیمینال مثبت اندیشی

لطفا قبل از تهیه دوره سابلیمینال مثبت اندیشی فایل صوتی زیر را گوش کنید. در فایل صوتی زیر پاسخ مفصلی…

90,000 تومان
سابلیمینال لاغری
28%
تخفیف

سابلیمینال لاغری

لطفا قبل از تهیه دوره سابلیمینال لاغری فایل صوتی زیر را گوش کنید. در فایل صوتی زیر پاسخ مفصلی به…

65,000 تومان
اضطراب صحبت در جمع
28%
تخفیف

سابلیمینال اضطراب صحبت در جمع

لطفا قبل از تهیه دوره سابلیمینال اضطراب صحبت در جمع فایل صوتی زیر را گوش کنید. در فایل صوتی زیر…

65,000 تومان
سابلیمینال افزایش اعتماد
28%
تخفیف

سابلیمینال افزایش اعتماد به نفس

لطفا قبل از تهیه دوره سابلیمینال افزایش اعتماد به نفس فایل صوتی زیر را گوش کنید. در فایل صوتی زیر…

65,000 تومان
سابلیمینال پوست
28%
تخفیف

سابلیمینال پوست زیبا

لطفا قبل از تهیه دوره سابلیمینال پوست زیبا فایل صوتی زیر را گوش کنید. در این فایل پاسخ مفصلی به…

65,000 تومان
سابلیمینال جذب عشق
38%
تخفیف

سابلیمینال جذب عشق (دوره ۱۲ هفته ای)

لطفا قبل از تهیه دوره سابلیمینال جذب عشق فایل صوتی زیر را گوش کنید. در فایل صوتی زیر پاسخ مفصلی…

125,000 تومان

398 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • سلام دکتر عزیزم خوبین؟ خداقوت دکتر جان می خواستم بگم که خیلی ممنون از سایت عالیتون و یک خواهش داشتم اول اینکه سابلمینال دوره جدید غلبه بر تنبلی وقتی می خوام دانلود کنم خطا 404 میده و اگه میشه لطفا برای دوره های قدیمی دانلود بذارین واقعا خیلی سخته که هر بار می خوام بیام توی سایت باید هی لاگین شم به وسیله کد مرسی از شما و همکارانتون

 • سلام وعرض ادب جناب دکتر عزیز من تقریبا یکماه پیش دوره ساب موفقیت مالی رو گرفتم. بعدن دوره سرمایه گذاری موفق اضافه شد ولی دوره موفقیت مالی حذف شد. الان میخواهم دوره سرمایه گذاری مالی رو بگیرم میخواستم بدونم چه تفاوتی با دوره موفقیت مالی داره.ایا همونه یا اهدافشون تفاوت داره.؟

 • سلام آقای دکتر ببخشید در سن ۱۹ سالگی برای دختران با گوش دادن به سابلیمینال امکان افزایش قد وجود داره؟

 • سلام جناب دکتر خسته نباشید
  ببخشید برای کسایی ک قرص های ضد تشنج مصرف میکنند گوش دادن به سابلیمینال اشکالی نداره؟

  • درود بر شما دوست عزیز اگه حملات با قرص کنترل شده باشه بله می تونن استفاده کنن

 • سلام بر آقای دکتر اگه سابلیمینال به زبان مادری (اون زبانی که ضمیر ناخوداگاه هر روز داره وان کلمات رو میشنوه ) تاثیرش بر روی ناخواگاه بیشتره ؟

  • سلام دوست عزیز، امکان استفاده برای افراد زیر 13 سال هست اما به شرط اینکه خود فرد دوره را انتخاب کرده باشه و خودش به مشکلش آگاهی داشته باشه.

 • با سلام ببخشید آقای دکتر برای داشتن ازدواج موفق و جذب همسر ایده آل کدوم ساب رو باید تهیه کنم؟

 • سلام اقای دکتر خسته نباشید
  من فکر میکنم حافظه ام خیلی ضعیف شده ومثلا کتابی رو میخونم چیز زیادی از اون در خاطرم نمیمونه حتی گاهی یه جمله رو چند بار باید بخونم،وبه خاطر این موضوع واقعا تو امتحانات بامشکل روبه رو میشم.
  به نظر شما این مشکل من قابل حل هست واینکه راه حلش چیه؟! چطور میتونم حافظه ام روتقویت کنم؟!

 • سلام محضر استاد بهشتیان میخواستن از حضورتون بپرسم من سابها رو با آیپاد گوش می‌کنم صدای اونا باید چند درصد باشه برا شنیدنش کافیه

  • درود بر شما دوست عزیز، ولوم صدا به اندازه ای باشه که آزار دهنده نباشه

 • سلام، میشه ابتدا دوره خود هیپنوتزم رو تهیه کرد و سپس در حالت خود هپنوتیزم (خلسه) این سابلیمینال رو برای تاثیر بیشتر در اون حالت گوش داد؟ ممنون

 • سلام.با تشکر از زحمات آقای دکتر و همکاران ایشان.من قبلا دوره جذب ثروت را خریدم .الان برای دسترسی مجدد چکار کنم.دوما آلام ۱۶ قسمت ارائه شده من تا کدام قسمت اجازه استفاده دارم.با تشکر

  • سلام وقت بخیر، برای دسترسی به دوره های خریداری شده تا قبل از 28 خرداد از بخش پروفایل کاربران قدیمی در بخش منوی سایت استفاده کنید.

 • سلام اقای دکتر،من یه نفر رو دوسدارم،ومیخوام جذبش کنم،اونم عاشقم بشه،از کدوم ساب تو سایت استفاده کنم؟

 • سلام وقتتون بخیر اگر در حین گوش دادن و تمرکز روی یک شخص ، فکر روی یک اسم ناآشنا و مبهم بره و چندبار تکرار بشه مشکلی پیش میاد؟یا مربوط میشه به ذهن و روی تمرکز بر فرد مورد نظر اثر نمیگذارد؟

 • سلام خدمت جناب دکتر عزیز میخواستم از محضرتون بپرسم امکانش هست در زمینه مشکلات یه بازیکن حرفه‌ای فوتبال سابلیمینال اختصاصی بسازید مثلا در حوضه های مهارت‌های ورزشی که شامل اعتماد بنفس جنگنده بودن تکنیک داشتن قدرتمند بودن و جذب خواسته‌های ورزشی شامل بازی در تیم‌های سطح اول کشور، بازی درتیم ملی وبازی در باشگاهای سطح اول اروپا

 • سلام بر دکتر عزیز میخواستم از محضرتون بپرسم در روز چند سابلیمینال می‌توان گوش داد وفاصله زمانی هر سابلیمینال برای گوش دادن چه میزان باید باشه با تشکر

  • درود بر شما دوست عزیز محدود از نظر تعداد نداره به زما نشما داره می تونید بعد از گوش کردن به هر فایل فایل بعدی را گوش کنید.

 • السلام علیکم ورحمة الله وبرکاته
  خدمت آقای دکتر
  من روحانی هستم خواستم بدونم امکان داره این فایلها در غالب غیر موسیقی هم باشه برای ما مثل قرآن خواندن یا سرود خواندن

  • درود بر شما دوست عزیز، بله امکانش هست. هر موسیقی یا صوتی را میشه به عنوان صدایی که شنیده میشه به کار برد.

 • سلام دکتر عزیز وقتتون بخیر میخواستم ازتون بپرسم در روز چند سابلیمینال میشه گوش داد وچه فاصله‌ای باید بینشون باشه وسوال بعد من اینه که سرعت ساب رو از نیم روی 2 بگزاریم زودتر تموم بشه اشکالی نداره با تشکر

  • درود بر شما دوست عزیز سرعت فایل را زیاد نکنید اما می تونید در هر بار حداقل 50 درصد فایل را گوش کنید.

 • درود جناب دکتر
  من با توجه به شغلی که دارم باید بتونم روی افراد تأثیرگذارباشم وصحبت هام جذاب واثرگذارباشه تابتونم محصولم را ارائه بدم به طورخلاصه مشتری رومجاب به خریدکنم وهمچنین درموردبالابردن اعتماد به نفس وعزت نفس هم اگه راهنمایی کنید سپاسپگذار میشم 🙏💚

 • سلام
  آقای دکتر آیا با استفاده از سابلیمینال امکان درمان ترنس هست؟ روانپزشکان معمولا از درمان آن عاجزند و این مسئله بسیار برای من مادر ، آزار دهنده است لطفا کمک کنید

  • درود بر شما ترنسی که ریشه در عوامل فیزیولوژیک داشته باشه تغییر پذیر نیست و معمولا به عنوان اختلال هم شناخته نمیشه مگر اینکه دلایل ناهشیار داشته باشه که در این صورت باید بررسی بیشتری انجام بشه تا امکان تغییر یا عدم تغییرش مشخص بشه. حتی در این صورت هم سابلیمینال یا هیپنوتیزم به تنهایی نمی تونن این مشکل را درمان کنن و نیاز به اقدامات تخصصی تر داره.

 • سلام اقای دکتر بعد اتمام دوره سابلیمینال میتونم فایل های هفته پنج شیش هرروز گوش کنم یعنی یه روز فایل هفته پنج فرداش فایل هفته شیش و به همین ترتیب کل روز های هفته ادامه پیدا کنه

 • سلام اقای دکتر من مشکلم این که اصلا نمیتونم روزمو با انجام کارام پر کنم و با ارامش تموم کنم یعنی فقط زمانی ارامش دارم که روی مبل نشستم و هیچ کار فعالیت خاصی مشغول نیستم زمانی که درگیر فعالتی هستم خیلی تنش دارم

 • سلام اقای دکتر من حدود ۳ سال فایل های سابلیمینال گوش دادم و الان دچار سردرد شدم میخام ک پاکسازی کنم شما فایل پاکسازی دارید و یک فایل میخاستم برام بسازید شما ایدی تلگرام یا اینستاگرام دارید ک بهتون پیام بدم؟میشه لطفا کمکم کنید

 • سلام. وقت به خیر و خدا قوت.
  من به صحبت های مفید آقای دکتر چند بار گوش کردم و نت برداری هم کردم. ضمن سپاس می خواستم به سوالاتم پاسخ دهید. با توجه به صحبت های آقای دکتر آیا من برای حل مشکلاتم ، باید حضوری خود دکتر را ببینم؟ چون فرمودند که مشکلات عمیق که طولانی مدت دچارشان هستیم، ابتدا باید با درمان روان پویشی چک شوند. اگر پاسخ این سوال منفی است، حال با توجه به میزان اثرگذاری فایلهای سالیمینال بر روی افراد مختلف و اینکه من نمی دانم از کدام دسته هستم؟(یعنی 33درصدی یا 67 درصدی) ، آیا با فایلهای سابلیمینال باید شروع کنم و یا با دوره خود هیبنوتیزمی؟ سپاسگزارم و بسیار ملتمسم که پاسخ بفرمایید چون غیر از هزینه اصرار دارم که برای درمان راه درست را انتخاب کنم.

  • درود بر شما دوست عزیز بستگی به نوع مشکل شما داره. میزان اثربخشی سابلیمینال هم در افراد مختلف متفاوت هست و با بررسی های دقیق تر میشه میزان اثربخشی را مشخص کرد. البته استفاده از دوره خودهیپنوتیزمی اثربخشی سابلیمینال را بیشتر می کنه و مقدمه ای برای انجام هر روش درمانی دیگه هم هست.

 • سلام آقای دکتر.من لکنت ندارم فقط میخوام برای روانی و وضوح بیشتر گفتار از سابلیمینال لکنت استفاده کنم.بنظرتون مشکلی نداره؟میشه راهنمایی کنین

 • باسلام
  به نظر خودم تو شرایطی که دارم این معجزه استکه با شما اشنا شدم

  اقای دکتر من ی سوال داشتم از شما ،من اگر بخوام توی محل کارم (مرکز اموزشی) مشتری هایی که میان قانع بشن و ثبت نام کنن ایا میتونم از سابلیمینال ها استفاده کنم و اگر میشه کدوم یکی برای شرایط من مفیدتره؟
  و همین طور برای موفقیت در فارکس و بازارهای مالی ،برای اینکه معاملاتم با سود بسته بشن؟؟
  ممنون میشم پاسخم رو بدید🙏🏻🙏🏻

 • سلام اقای‌ دکتر وقتی تو دوره ۶ هفته ای فایلا رو گوش میدیم اهنگ هم گوش بدیم مشکلی نداره؟

 • سلام وقت بخیر
  آیا میشه سابلیمینالی داشت که منحصرا در رابطه با خرید منزل باشه یا اینکه باید فایل های مربوط به ثروت رو گوش کرد؟

 • سلام اقای دکتر من سال بعد کنکور تجربی دارم بنظرتون الان سابلیمینال موفقیت در کنکور تجربی رو بگیرم بهتره یا سال بعد که نزدیکای کنکور بود؟

  • درود بر شما دوست عزیز بهتره سابلیمینال های دیگه ای که می تونه غیر مستقیم روی موفقیت شما اثرگذار باشه را گوش کنید (مثل ساب افزایش تمرکز، حافظه و …) و سال بعد ساب تجربی را گوش کنید.

 • سلام دکتر خداقوت
  دکتر من یک سوال داشتم که خیلی مهمه اگه میشه پاسخ بدین
  من خودم هفت تا مشکل داشتم که برا هر کدوم سابلمینال شمارو تهیه کردم اما چون محصل هستم و رشتم هم تجربی هست حداقل روزانه ده ساعت درس می خونم و با توجه به اینکه تایم خالی ندارم مجبورم هنگام درس این فایل هارو گوش بدم ولی مشکل من اینحاست که این موزیک حواس من رو پرت نمیکنه ولی طبق مقاله های علمی چون تیکه ای از مغز رو درگیر می‌کنه بازده مغز رو پایین میاره و حالا واقعا من نمی دونیم چیکار کنم و سال دیگه هم کنکور دارم این من این فایل هارو تهیه کردم که بتونم بیشتر درس بخونم ولی چون واقعا زمانم برام مهمه خیلی مهم هست که بدونم واقعا اون تاثیری که باید بذاره این فایل ها می‌ذاره یا نه و اگر می‌ذاره آیا ارزش داره که سه ساعت و نیم روزانه درس با بازده کمتر بخونم یا اینکه تایم ترسیم کم. سه ولی این فایل هارو کامل گوش بدم؟
  دکتر اگه میشه کمکم کنید مطمئن شم چیکار کنم خیلی ممنون از شما

  • درود بر شما دوست عزیز، پخش این فایل ها اصلاخ مداخله ای در تمرکز و درس خوندن شما نداره فقط صدای فایل اونقدر زیاد نباشه که حواس شما را پرت کنه. با خیال راحت درس تون را بخونید و در کنار اون فایل هم که یک صدای آرامش بخش هست را پخش کنید.

 • سلام اقای دکتر این ساب ها روی درمان شبکیه هم اثر بخش هست یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • سلام آقای دکتر اگه از سابلیمینال چال گونه استفاده کنیم اثر گذار هست؟ و اگه این سابلیمینال نامعتبر باشه چی میشه؟

  • درود بر شما دوست عزیز، با سابلیمینال چنین تغییری را نمیشه ایجاد کرد. اثرات منفی اون بستگی به محتوای فایل داره و از بی اثر بودن تا مفاوم تر کردن ضمیر ناخودآگاه یا اثرات منفی دیگه می تونه داشته باشه.

 • سلام و درود . ببخشید برای گوش کردن به سابلیمینال ها محدودیت سنی وجود داره ؟ افراد زیر ۱۵ سال می تونن استفاده کنن؟
  و یک سوال دیگه داشتم که آیا این سابلیمینال های تغییر رنگ چشم واقعی هستن ؟ چون من تو اینترنت دیده بودم که افراد نتیجه گرفته بودند

  • درود بر شما دوست عزیز سابلیمینال را بهتره برای بعد از 12 سالگی استفاده کرد. سابلیمینال تغییر رنگ چشم را هم همونطور که در فایل صوتی توضیح داده غیر واقعی هست و نظرات و کامنت هایی که می خونید غیر واقعی و ساختگی هستن.

 • سلام خسته نباید . آیا شما سابلیمینال علاقه به درس خواندن هم دارید ؟ یا در آینده تولید میکنید ؟

 • سلام خدا قوت.ممنون از توضیحات خوبتون.من هنوز دوره ها رو نگرفتم و انشالله ب زودی تهیه میکنم
  ای کاش فایل برای یادگیری موسیقی و ساز و همینطور هنرهای دیگه مثل نقاشی هم آماده کنید.

 • سلام جناب دکتر بهشتیان
  من خیلی دنبال دوره یا سابلیمینال برای چاکراهای و کندالی هستم که در سایت شما ندیدم . می خواستم اگر امکان هست فایل های مربوطه معرفی کنید ممنونم

 • آیا امکان داره سابلیمینالی برای درمان موهای آسیب‌دیده تهیه بشه؟ من چندین ساله موهام در اثر مشکل ارثی ژنتیکی ریخته و هر چقدر درمان میکنم تا حد کمی جواب میگیرم…آیا راهی هست تا از طریق سابلیمینال نتیجه بهتری از درمان دریافت کنم؟ پیامهایی شبیه درمان ژن معیوب…توروخدا به فکر درمان موهای ضعیف و آسیب دیده باشید😔

 • درود بر شما آقای بهشتیان بزرگوار…
  من دو تا پرسش داشتم…
  یکی اینکه میشه آزمایشی داد که نشون بده ناهشیار چقدر مکانیزم دیوارش سخته برای دور زدن که از شیوه ایی بهره برد تا بشه باور سازی کرد؟که بدونیم از خودهیپنوتیزم بهره ببریم یا سابلیمینال و…

  و دیگری اینکه باورهای درون فایلهای هفته های یک تا شش یکسان نیستن؟

  • درود بر شما دوست عزیز، بررسی ساختار مکانیزم های دفاعی هر فرد معمولا با کمک برخی از تکنیک های درمان روانپویشی انجام میشه.
   محتوای فایل هفته 1 تا 6 با هم متفاوت هستن و بر اساس ساختاری که در فایل صوتی توضیح داده شده آماده شدن و فایل های هر هفته هدف خاصی را دارن

 • درود بر شما آقای بهشتیان گرامی…
  من سابلیمینال پول و موانع مالی رو تهیه کردم هر دو آهنگها یکسان هستن ! درسته؟

 • سلام دکتر بهشتیان عزیز.قدردان شما و زحماتتون هستم من با تلاش و تهیه چند تا از سابهای شما تونستم تغییرات چشمگیری توی زندگیم ایجاد کنم..

  اولش از درگیری زیاد با خودم اولی و تهیه کردم و فقط برای ارضا کنجکاوی بود.ولی الان برنامه ریزی میکنم روی خرید دوره هاتون.که هر مشکل دیگه ای هم دارم رفع بشه

 • سلام جناب دکتر،لطفا راهنمایی کنید.من 4تا سابلیمینال خرید کردم و الان هفته سوم رو دارم گوش میدم .سوالی ک برام پیش اومده اینه که تو سروصدای زیاد بدون هندزفری گوش میدم طوری ک خیلی وقتا صدای آهنگ رو نمیشنوم، (برداشتم از توضیحاتتون که در هر شرایطی میشه گوش داد و نیاز ب تمرکز روی آهنگ نیست این بود که مهم نیست صدای آهنگ رو بشنویم و اگه صدای تلویزیون بلند بود یا موقع انجام کارهای خونه مثل ظرف شستن صدای آهنگ سابلیمینال گم بشه مهم نیست)
  الان من باید از هفته اول دوباره شروع کنم؟

  • درود بر شما دوست عزیز، منظور من این بود که در حین انجام کارهای روزمره می تونید به فایل ها گوش کنید اما باید صدای فایل را بشنوید و در صداهای محیطی محو نشه.
   بهتره دوره را کامل کنید و مجددا از هفته اول گوش کنید.

  • لطفا پاسخ بدین آقای دکتر من الان خیلی استرس گرفتم چون دوستم بهم گفت این اشتباهه سرو صداهای تو خونه نمی‌ذاره صدای موزیک رو بشنوی

 • سلام آقای دکتر وقتتون بخیر من فایل صوتی شما را گوش دادم ضمن تشکر از توضیحات خوبتون .سوال بنده اینست که ،
  اگر فایل را برای کسی که خودش نمی داند پخش کنیم تاثیر دارد؟یا اگه کسی که یکی از این بیماریهایی که گفتید را داشته باشه و فایلها را بشنوه برای مشکلی پیش میاد. ممنون

  • درود بر شما دوست عزیز، بله اما معمولا اثرش کمتره.
   اگه استفاده کنید مشکلی پیش نمیاد اما احتمال اثرگذاریش کمتر میشه

 • سلام آقای دکتر وقتتون بخیر من فایل صوتی شما را گوش دادم ضمن تشکر از توضیحات خوبتون .سوال بنده اینست که ، کسانی که این پیامها برایشان اثر بخشی کمی دارد می‌توانند چند بار دوره را تکرار کنند تا وقتی نتیجه کامل را بگیرند ؟
  اگر فایل را برای کسی که خودش نمی داند پخش کنیم تاثیر دارد؟
  در مورد بیماریهایی که گفتید اگر این فایلها را گوش کنند برایشان مشکلی پیش می آید ممنون

  • درود بر شما دوست عزیز،
   1- بله بهتره دوره را چند بار تکرار کنید.
   2- تاثیرش کمتر میشه
   3- بستگی به نوع بیماری داره اما معمولا اثری براشون نداره یا خیلی کم اثر خواهد بود.

 • سلام آقای دکتر وقتتون بخیر من فایل صوتی شما را گوش دادم ضمن تشکر از توضیحات خوبتون .سوال بنده اینست که ، کسانی که این پیامها برایشان اثر بخشی کمی دارد می‌توانند چند بار دوره را تکرار کنند تا وقتی نتیجه کامل را بگیرند ؟

  • درود بر شما دوست عزیز بله می تونید چندین بار از دوره استفاده کنید به خصوص برای برخی از دوره ها نیاز هست که این کار را انجام بدید

  • بله، بله بهتره برای افزایش اثربخشی و تثبیت نتایج چندین دور فایل ها گوش داده بشه

 • درود بر شما آقای بهشتیان گرامی…
  یه مقدار به هم ریختم وقتی فایل شما رو گوش کردم که در مورد دیوار ناخودآگاه بود که اگه نشه دورش زد چکارکنم؟
  نشه باورام رو دگرگون کنم چکار کنم؟
  از راهنمایی شما سپاسگزارم…

  • درود بر شما دوست عزیز، روش های مختلفی برای انجام این کار هست و همونطور که در فایل صوتی توضیح دادم در این 120 سال اخیر علم روانشناسی به دنبال عبور از این دیوار ناخودگاه و حل مشکلات عمقی افراد هست و بر اساس اون تکنیک های و روش های متعددی ایجاد شده. الان خوشبختانه تقریبا اکثر اختلالات روانشناختی قابل درمان هستن و امکان تغییر عمیق ترین باورها و سازمان شخصیتی وجود داره.

 • فراموش کردم آقای بهشتیان ،آیا شما سابلیمینال سفارشی با جملات کاربر در برنامه کارتون هست؟

  از شما سپاسگزارم…

  • درود بر شما دوست عزیز، بله امکانش هست اما بر اساس ساختار مشخصی که در فایل صوتی توضیح دادم فایل ها باید آماده بشه تا اثربخشی لازم را داشته باشه.

 • درود بر شما،آقای بهشتیان گرامی…
  سپاسگزارم از پاسخگویی شما…
  من برای برنامه ریزی ذهنم که بتونه آهنربای پول بشه تکنیکهایی بسیاری رو انجام دادم و گویا پیرو سخن شما دیوار ناخودآگاه من ساختارش اجازه ورود نمیده…
  وهیچکدوم از تکنیکها جوابگو نبوده از رکورد صدای خودم و گوش کردن به اون گرفته تا ای اف تی و….. و نتونستم این دیوار رو بشکونم …آیا سابلیمینالی هست که بتونه این دیوار رو دوربزنه؟

  و روان درمان پریش رو شما انجام میدی؟
  از شما سپاسگزارم…

  • درود بر شما دوست عزیز، فایل های سابلیمینال این سایت بر اساس این ساختار تهیه شده و خود هیپنوتیزم و در شرایط خاص روان درمانی پویشی می تونه بهتون کمک کنه.
   بله روان درمانی پویشی یک روش روان درمانی هست که انجام میدم.

 • درود بر شما آقای بهشتیان…
  با سابلیمینال میشه از این دیوار به ناخودآگاه رسید؟ یا اونم شاید و مگر …داره؟
  و سابلیمینال شما فارسیه یا انگلیسی؟

  • درود بر شما دوست عزیز، عوامل متعددی برای عبور از دیوار دفاعی ناهشیار موثره، هر فردی دیوار دفاعی منحصر به خودش را داره. همونطور که در فایل صوتی توضیح دادم تمام فایل های سابلیمینال که بر اساس تلقین ساخته شده اند امکان عبور از این دیوار دفاعی را ندارن. فایل های سابلیمینالی که ما در سایت تولید کردیم بر اساس ساختاری هست که امکان نفوذ به این دیوار دفاعی را داره که در فایل صوتی توضیح دادم که در بسیاری از افراد موثره اما نمیشه گفت که در همه افراد تاثیر داره و میزان اثرش هم نمیشه برای یک نفر پیش بینی کرد مگر اینکه اول ساختار مکانیزم دفاعیش مورد بررسی قراره بگیره که اینکار به صورت دقیق در روان درمانی پویشی انجام میشه.
   اصلا فایل سابلیمینال غیر زبان مادری هیچگونه فایده حتی کوتاه مدت نداره.

 • سلام روز خوش. اگر من در هفته سوم استفاده از یکی از سابلیمینال ها باشم و بخوام امروز یکی دیگه هم تهیه کنم، آیا تداخلی باهم داره؟

 • سلام من فکر می‌کنم وقتی ضمیر ناخودآگاه به طور طبیعی دیوار دفاعی داره، چرا ما باید از این دیوار دفاعی عبور کنیم؟؟؟ طبیعت همیشه بهترین گزینه رو در نظر میگیره و معمولأ بهم زدنش عواقب خوبی نداره. آیا سابلیمینال بهم زدن طبیعتِ ضمیر ناخودآگاه نیست؟؟؟ لطفا پاسخ بدید.

  • درود بر شما دوست عزیز، دیواره دفاعی ناهشیار ذاتی و از بدو تولد وجود نداشته. بر اساس تجربیات دوران کودکی ایجاد میشه. مثل فردی که به خاطر ترس بیش از اندازه و غیر واقعی همه درهای خونه اش را قفل کرده و اجازه ورود به کسی را نمیده. اصلا ریشه بسیاری از مشکلات روانشناختی افراد همین دیواره دفاعی ناسالم هست.

 • سلام وقت بخیر
  سوال من اینه که ایا استفاده از فایل جذب عشق توسط خودم تاثیری بر فرد متقابل هم داره؟

 • سلام ببخشید سابلیمینال برای همه ی سنی جواب میده و چقدر باید برای اثر کردنش وقت گزاشت؟

  • درود بر شما دوست عزیز از نوجوانی به بعد میشه از فایل های سابلیمینال استفاده کرد.

  • درود بر شما دوست عزیز بله برای خانم ها تا قبل از 18 سالگی هنوز امکان افزایش قد هست.

 • سلام ببخشید من حدود یک ماه دیگه کنکور تجربی دارم با این وجود اگه سابلیمینال مربوط به کنکور تجربی رو گوش بدم تاثیر داره

 • سلام اقای دکتر من مشکلم اینه که یه فکر نگران کننده که معمولا نسب به اینده هستش به ذهنم میاد منو بهم میریزه بعد میام اون فکر تحیل میکنم منطقی به این نتیجه میرسم که احتمال اینکه این فکر به واقعیت تبدیل بشه خیلی کمه یا صفره اون لحظه یکم اروم میشه ولی این فکر هی میاد به ذهنم دوباره حس نگرانی بهم دست میده چه دوره ای از شما میتونم به من کمک کنه؟(من مشکل اعتماد بنفس هم دارم)

  • درود بر شما دوست عزیز دوره درمان و سابلیمینال وسواس فکری و اضطراب می تونه بهتون کمک کنه

 • سلام دکتر خسته نباشید
  فرق بین سابلیمینال غلبه بر تنبلی و تقویت اراده در چی هست؟
  کدام یک برای اهمال کاری اجتنابی و تنبلی مفید تره؟

  • درود بر شما دوست عزیز، تنبلی و تقویت اراده با هم ارتباط دارن. اما افراد غیر تنبل هم می تونن اراده خودشون را تقویت کنن.
   اهمال کاری دلایل مختلفی می تونه داشته باشه که یکی از اونها تنبلی هست که اگه اهمال کاری شما دلیلش تنبلی هست ساب تنبلی می تونه براتون مفید باشه اما فردی که تنبل هم نباشه می تونه اراده خودش را تقویت کنه

 • سلام خدمت شما. ببخشید من متاسفانه به یکی از ساب های خارجی تو یوتیوب گوش دادم. در خصوص افزایش استخوان گونه. اما اصلا از نتیجه راضی نیستم. گونه هام درد میکنه و یکی از استخوان ها نزدیک چشمم هست و اذیتم میکنه. میدونم خیلی اشتباه کردم که به ساب خارجی گوش دادم. اما شما راه حلی دارید؟ لطفا کمکم کنید. سابلیمینالی وجود داره که بتونه اثرات ساب های قبلی رو از بین ببره و کلا همه چی اوکی بشه؟ لطفا اگه هست بگید. من واقعا میخوام صورتم مثل قبل بشه. لطفا

  • درود بر شما دوست عزیز، متاسفانه تفاوتی نمی کنه اگه سابلیمینال (چه ساب خارجی چه ایرانی ) به درستی تهیه نشده باشه می تونه این عوارض جانبی را داشته باشه. و الان اکثر فایل های ساب موجود در اینترنت همین شرایط را دارن.

 • سلام آقای بهشتیان
  ببخشید که وقتتونو می گیرم …
  چند تا سوال داشتم در مورد این فایل های صوتی….
  ببخشید من توی بازار فارکس و بازار های دیگه ای مالی دارم کار میکنم هر روز باید قیمت ها رو چک کنم و بازار رو تحلیل کنم که بتونم یک منطقه ای مناسب برای ترید پیدا کنم اوایل وقتی که این کارو شروع کردم خیلی خوب بود و از لحاظ ذهنی آزاد بودم…
  ولی بعد از مدتی تقریبا هر یکی دو ماه یکبار بشدت پریشونم یجورایی احساس افسردگی دارم و حال دلم زیاد خوب نیست.
  نه به خاطر اینکه معامله هامو خراب میکنم یا اینکه ترید هام با سود بسته می شن نه اصلا …
  بلکه به خاطر اینکه فشار کاری زیادی رومه
  حالا می خواستم بدونم من برای اینکه به یک ذهن ارام و متمرکز برسم که بتونم و حواسم جمع باشه باید درمانم رو از کجا شروع کنم؟؟؟ که دیگ این ناهماهنگی ها رو نداشته باشم…
  باید کدوم از این سابلیمینال ها رو گوش بدم تا بهتر بشم؟؟ و از این ناهماهنگی ها رها بشم؟؟
  ببخشید زیاد حرف زدم…
  و ممنون میشم که جوابمو بدین چون خیلی بهش احتیاج دارم

  • درود بر شما دوست عزیز سابلیمینال وسواس فکری، سابلیمینال افزایش تمرکز و سابلیمینال افزایش اضطراب و استرس می تونه براتون مفید باشه.

 • سلام اقاي دكتر…ببخشيد براي اضافه وزن كردن و چاق شدن هم فايلي موجود هست؟اگه نيست ممكنه اين فايل رو هم تهيه كنيد ممنون

 • سلام اقای دکتر میشه از دوره غیر حضوری و سابلیمینال بطور همزمان برای حل یک مشکل استفاده کرد یعنی مثلا هم دوره اعتماد بنفس بگذرونم هم سابلیمینال اعتماد بنفس باهم

 • سلام وقت بخیر ،در حال حاضر سابلیمینال برای بخشش و رهایی ذهنی افرادی که بهمون ضربه زدند هم موجود هست ؟ممنونم

 • عرض ادب
  آقای دکتر من برای موهام میخوام
  من موهای خیلی پر پشتی داشتم تیروئید گرفتم نصف بیشتر موهامو از دست دادم
  تیروئیدم الان نرماله و کاملا خوب شدم
  ولی مهمترین چیز رو از دست دادم میخواستم ببینم با این فایل ها میتونم موهامو بهبود بدم؟؟
  سپاسگزارم

  • درود بر شما دوست عزیز، در کنار درمان های پزشکی که برای موهاتون انجام میدید بله سابلیمینال هم می تونه بهتون کمک کنه

 • سلام آقای دکتر من زمان گوش دادن به سابلیمینال همیشه خوابم میبره. میخواستم بدونم آیا سابلیمینال در خواب هم تاثیر خودش رو میذاره یا اون زمانی که در خواب بهش گوش دادم رو در نظر نگیرم؟

 • سلام.آقای دکتر مگه سایلیمینال باعث تغییرات هورمونی نمیشه؟مگه ترشح هورمونی رو هوش ناخداآگاه کنترل نمیکنه؟امکانش هست از نظر علمی این پیاما باعث ترشح هورمون بشه و طرف پر مو بشه یا قدش بلند بشه یا مثلا صفحات رشدش باز بشه.

  • درود بر شما دوست عزیز، ای کاش به همین سادگی که شما می گفتید بود. فقط در شرایطی تغییرات هورمونی تحت تاثیر ناخودآگاه و سابلیمینال یا هر روش دیگه هست. تغییرات هورمونی باعث افزایش قد یا پرپشت شدن مو نمی شه اگه میشد که با تزریق یک دارو این اتفاق می افتاد.

 • تفاوت سابلیمینال های این سایت با یک سایت دیگه ای که ازش گرفته بودم از زمین تا اسمونه. واقعا برای هر کاری باید بری پیش متخصص. ممنون آقای دکتر به خاطر زحمات تون

 • من اطلاعات زیادی دباره سابلمینال ندارم اما چون به علم و تخصص آقای دکتر اطمینان داشتم سابلیمینال خواب را تهیه کردم. جالبه که از موقعی که شروع کردم کیفیت خوابم بهتر شده. واقعا این ضمیر ناخودآگاه چقدر مهمه.

 • سلام اقای دکتر .روز به خیر
  اقای دکتر من یه سوالی داشتم .ممنون میشم پاسخ بدید.
  اکثرا در سایت های دیگه گفته شده که حداقل زمان استفاده از سابلیمینال ها 6 الی 9 ماه هستش تا بتونیم تغییرات را مشاهده کنیم.ولی سابلیمینال های شما 6 هفته ای هستش ،این یعنی ما بعد از 6 هفته تغییرات را می تونیم حس کنیم .؟واینک اگر بخوایم بعد از هفته ی ششم هم سابلیمینال را گوش بدیم ، تا کی باید ادامه داشته باشه ؟یعنی چطو متجه بشیم که دیگه کافیه و دست از گوش دادن بکشیم.

  • درود بر شما دوست عزیز، میزان اثربخشی و مدت اثر بخشی بستگی به نوع مشکلی که براش از سابلیمینال استفاده می کنید داره. همونطور که در فایل صوتی توضیح دادم بعد از اتمام دوره می تونید دوره را مجددا تکرار کنید. تا زمانی دوره را ادامه بدید که نتیجه لازم را ازش گرفته باشید. محدودیت زمانی استفاده نداره

 • اقای دکتر عملکرد سابلیمینال لاغری به چه صورته؟
  با افزایش متابولیسم بدن سوخت و ساز رو بالا میبره یا روی اشتها تاثیر میزاره و میل به خوردن رو کم میکنه؟

 • سلام … اقای دکتر من هفته اول و دوم رو گوش دادم ولی برای شروع هفته سوم یک روز فاصله افتاده . میتونم هفته سوم رو شروع کنم با وجود این یک روز فاصله؟

 • سلام آقای دکتر جان
  میشه لطف کنید سابلیمینالی برای تند خوانی هم طراحی بفرماید
  ممنون از زحمات شما🙏💐

 • سلام دکتر من دو تا پسر دارم خیلی عصبی هستم و همش به بچه هام ناسزا میگم و نفرین میکنم بعد پشیمون میشم و گریه میکنم چه سابی خوبه گوش کنم که دست از فکر بد و نفرین و ناسزا بردارم

  • درود بر شما دوست عزیز
   دلایل مختلفی می تونه مشکل شما داشته باشه که شاید با یک فایل سابلیمینال حل نشه اما برای شروع سابلیمنال کنترل خشم می تونه براتون مناسب باشه

 • سلام اقای دکتر من که در دوره اعتماد بنفس شرکت کردم ایا بدون گذروندن دوره خودهیپنوتیزم که پیش نیاز بعضی از دوره ها هست وارد اون دورها بشم

 • سلام وقت بخیرببخشید سوال من در مورد زمان و دوره پخش سابلیمینال هست مثلا در پخش و دوره مسیج سابلیمنال یک پیام انگیزشی طی چه زمانی تا چه دوره ی باید پخش بشه تا درضمیر ناخوداگاه پذیرفته بشه مثلا در ۳۰ثانیه و ۲۰۰دور باید ۱پیام پخش بشه یا در زمان کوتاهترم اثر داره

   • سلام آقای دکتر. وقتتون بخیر.
    ببخشید میخواستم ببینم فایل سابلیمینال برای لاغری رو از کجا باید تهیه کنم؟چون توی این سایت نبود!

    • سلام دکتر وقتتون بخیر
     بنده با اینکه مشکلات مالی و فکری زیادی دارم هرچقدر با خودم کلنجار میرم درمورد جواب گرفتن از این روش نمیتونم خودم رو متقاعد کنم و با توجه به نظرات کاربران میترسم بعد از مدتی نه تنها درمان نشم بلکه اوضاع بدترهم بشه.لطفا راهنمایی کنید بلکه متقاعد بشم و استارت بزنم. ممنون میشم جواب بدید. باتشکر

    • درود بر شما دوست عزیز وقتی با گوش دادن به یک فایل صوتی 20 دقیقه ای قانع نشدید، چطور میتونم شما را قانع کنم. البته این روش قرار نیست برای شما معجزه کنه اما می تونه براتون مفید باشه به شرط اینکه از سابلیمینال درستی و به اندازه کافی استفاده کنید. اما مطمئن باشید فایل های سابلیمینال این سایت هیچ گونه اثر منفی برای شما نخواهند داشت.

 • سلام آقای دکتر من سابلیمینال قدرت اراده رو در هفته اول هست که گوش میدم، میخواستم بدونم درطول یک روز اگر سابلیمینال رو چندین بار گوش بدم تأثیر بیشتری داره یا نه؟

  • درود بر شما دوست عزیز، به زودی یک سابلیمینال جداگانه برای فعالیت در بازارهای بورس تهیه میشه اما سابلیمینال موفقیت مالی هم می تونه مفید باشه.

  • درود بر شما دوست عزیز بستگی به نوع تاثیری است که شما انتظار دارید؟
   سابلیمیال پوست در سایت هست برای بهبود سلامت پوست مفیده اما امکان تغییر رنگ پوست وجود نداره.

 • سلام آقای دکتر من فکر میکنم به پنج تا از سابلیمینال های شما احتیاج دارم، چون پنج تا مشکل بزرگ دارم. نمیدونم که حل کردن کدومش ارجحیت داره. میتونم هر پنج تا سابلیمینال رو با هم استفاده کنم؟ و اینکه استفاده همزمان از پنج تا سابلیمینال تأثیر هیچکدوم رو کمتر نمیکنه؟

  • درود بر شما دوست عزیز، مشکلی از نظر همزمان گوش کردن به فایل ها وجود نداره به شرط اینکه وقت برای گوش کردن به هر 5 فایل در طول روز داشته باشید.

 • سلام ببخشید تو نوشته هایی که درباره سابلیمینال توضیح داده بودین گفته بودین سابلیمینال تاثیری روی قد و رنگ چشم نداره و بالا خودتون سابلیمینال قد در زیر ۱۸سال گذاشته بودین سوالم اینکه روی افراد زیر ۱۸سال تاثیر داره ؟؟
  و اینکه اگر سابلیمینال تاثیر منفی بزاره باید چیکار کنیم ؟

  • درود برشما دوست عزیز همونطور که در توضیحات سابلیمینال زیر 18 سال گغتم صفحات رشدی هنوز بسته نشده و حدود 2 درصد عوامل ناهشیار (به جز ژنتیک و تغذیه) می تونه روی افزایش قد اثر بزاره. اما بعد از 18 سالگی برای خانم ها و 20 سالگی برای آقایان که قد تثبیت میشه افزایش قد به حز اقدامات پزشکی امکان پذیر نیست.
   منظورتون از تاثیر منفی چی هست؟ اگر سابلیمینال مطمئن باشید هیچگونه اثر منفی نداره فقط باید از فردی که سابلیمینال را آماده کرده اطمینان داشته باشید.

 • سلام دوباره آقای دکتر
  ممنون از پاسخگوییتون
  منظورم از مجادلات ذهنی فکر و خیال بیش از حد و بحث جدل با افراد در ذهن بود
  آیا فایل سابلیمینالی برای این منظور دارید؟

 • سلام آقای بهشتیان
  ببخشید که وقتتونو می گیرم …
  چند تا سوال داشتم در مورد این فایل های صوتی….
  ببخشید من توی بازار فارکس و بازار های دیگه ای مالی دارم کار میکنم هر روز باید قیمت ها رو چک کنم و بازار رو تحلیل کنم که بتونم یک منطقه ای مناسب برای ترید پیدا کنم اوایل وقتی که این کارو شروع کردم خیلی خوب بود و از لحاظ ذهنی آزاد بودم…
  ولی بعد از مدتی تقریبا هر یکی دو ماه یکبار بشدت پریشونم یجورایی احساس افسردگی دارم و حال دلم زیاد خوب نیست.
  نه به خاطر اینکه معامله هامو خراب میکنم یا اینکه ترید هام با سود بسته می شن نه اصلا …
  بلکه به خاطر اینکه فشار کاری زیادی رومه
  حالا می خواستم بدونم من برای اینکه به یک ذهن ارام و متمرکز برسم که بتونم و حواسم جمع باشه باید درمانم رو از کجا شروع کنم؟؟؟ که دیگ این ناهماهنگی ها رو نداشته باشم…
  باید کدوم از این سابلیمینال ها رو گوش بدم تا بهتر بشم؟؟ و از این ناهماهنگی ها رها بشم؟؟
  ببخشید زیاد حرف زدم…
  و ممنون میشم که جوابمو بدین چون خیلی بهش احتیاج دارم

   • درود بر شما دوست عزیز لطفا توضیحات دوره را بخونید.
    این دوره برای قبل از ۱۸ سالگی هست که صفحات رشد هنوز بسته نشده و اینکه در توضیحات دوره گفته شده در این سن هم کمتر از ۲ درصد رشد قد به عواملی‌ به جز ژنتیک و تغذیه مربوط هست. که این دوره حداکثر می تونه روی این ۲ درصد اثر داشته باشه.

 • سلام اقای دکتر خسته نباشید
  من جوانی ۲۵ ساله هستم و مدتی درگیر مشکل دیسک کمر شدم.
  باوجود اینکه ۲۰ جلسه فیزیوتراپی رفتم اما هنوز مشکلم رفع نشده. میخواستم بدونم از طریق سابلیمینال امکانش هست مشکل دیسک کمرم رفع بشه؟

  • درود بر شما دوست عزیز بستگی به نوع مشکل دیسک کمرتون داره، به طور کلی سابلیمینال می تونه در کاهش درد بهتون کمک کنه

 • سلام جناب دکتر امیدارم حالتون خوب باشه
  برای مجادلات ذهنی هم فایل سابلیمینال مفید هست یا خیر؟و اگر بله در سایت شما موجوده یا خیر؟
  پیشایش ممنون از پاسخگوییتون

   • منظورم از مجادلات ذهنی همون بحث و جدل یک انسان که در ذهنش با اشخاص دیگه انجام میده که میتونه منجر به خودخوری بشه و در کل انرژی زیادی از انسان میگیره آیا فایلی برای کاهش این مورد داریم؟

 • سلام اقای دکتر
  اقای دکتر وقتی که صدا های زیر آستانه ایی رو نمیشنویم چطور تو ناخودآگاهمون وارد میشن؟
  اخه ما که اونارو نمیشنویم

  • درود بر شما دوست عزیز همونطور که در فایل صوتی توضیح دادم در هر ثانیه هزاران اطلاعات را حواس ما دریافت می کنن که فقط تعداد کمی از اونها توسط هشیاری ادارک میشه ولی ناهشیار گستره ادراکش خیلی بالاتره. شنیده شدن توسط ضمیر هشیار انجام میشه و هدف ما اثرگذاری روی ناهشیار هست پس نیازی به شنیده شدن پیام ها توسط ضمیر هشیار نیست.

 • سلام آقای دکتر
  آیا شب ادراری رو هم میشه با سابلیمینال درمان کرد . من یه دختر 9 ساله دارم بیماری شب ادراری داره حدود 8 ماهه پیش دکتر اورولوزی میبرم دارو تجویز کرده اوایل دارو ها ناثیر خودشونو نشون دادن و شب ادراریش کم شد اما بعد از 4،5 ماه باوجود مصرف دارو باز به حالت اول برگشته لطفا” راهنمایی کنید . باتشکر

  • درود بر شما دوست عزیز شب ادراری دلایل متفاوتی می تونه داشته باشه. به خصوص اضطراب می تونه خیلی این مشکل را تشدید کنه. بهتره با کمک روانشناس کودک مشکل فرزندتون را بررسی کنید و مساله را به صورت ریشه ای حل کنید. در کنار اون از سابلیمینال اضطراب و استرس هم استفاده کنید.

  • درود بر شما دوست عزیز ، بیماری پیسی دلایل مختلفی می تونه داشته باشه از جمله ژنتیک و مسایل خود ایمنی. معمولا در بیماری خود ایمنی استرس و اضطراب اثر زیادی روی روند بیماری می تونه داشته باشه. سابلیمینال تقویت سیستم ایمنی و سابلیمینال اضطراب و استرس می تونه به روند درمان شما کمک کنه اما در کنارش حتما باید از درمان های معمول بیماری خودتون مثل استفاده از کرم هایی که وجود داره یا سایر اقدامات پزشکی استفاده کنید.

 • سلام دکتر خداقوت
  دکتر یک سوال در مورد سابلمینال ها دارم اگر مثلا ما هفته اول رو تموم کردیم بعد هفته دوم رو شروع کردیم به گوش دادن ولی دیگه از یک موقعی نتونستیم گوش بدیم و فاصله ای به مدت یک هفته یا بیشتر افتاد دوباره از هفته اول باید شروع کنیم با از هفته دوم و می خوام بدونم که اختلالی در دوره درمان که پیش نمیاد؟

 • با عرض سلام،جناب دكتر سابليمينال “ترك اعتياد” براي ترك سيگار هم مؤثره؟البته با در نظر گرفتن اينكه عادت مذكور در شخص بسيار شديد و مربوط به ساليان سال باشه

 • سلام توروخدا جواب بدین لطفا
  قیمت ساب ها 65تومنه؟
  ساب خوب شدن طراحی وجود داره؟
  ن اینکه درسم خوب بشه ن فقط طراحیم خوب بشه هست ایا؟
  من 16 سالمه دخترم
  ساب لاغر شدن و کوچیک شدن ران و باسن هم هست ایا؟
  فقط ران و باسن بالا تنه ن

   • سلام وقتتون بخیر.
    برای اثر گذاشتن روی ذهن افراد باید چ دوره ای تهیه کنم؟ اصلا همچین چیزی وجود داره؟

   • سلام وقت بخیر میخواستم بدونم سابلیمینال جذب روابط دلخواه فقط رویریک رابطه هستش مثلا رابطه ی ازدواجی یا کلا روابط با همه رو مثلا پدر مادر مدیر و….رو دلخواه میکنه؟

    • درودبر شما دوست عزیز برای همه روابط کار میشه استفاده کرد.

 • سلام، همونطور که خودتون گفتید، ما صدای وویس سابلیمینال رو نمی‌شنویم پس چطور باید اطمینان کنیم و از شما یا هرکسی دیگه خریداری کنیم درحالی که نمی‌شنویم چه چیزی رو داریم وارد ناخودآگاهمون میشه

  • درود بر شما دوست عزیز، کاملا حق دارید اعتماد نکنید چون الان اینقدر در فضای مجازی (سایت، پیج های مختلف و کانال ها) مطالب دروغ و ادعاهای غیر واقعی هست که اعتماد کردن سخت شده.
   تنها راه خواندن رزومه افراد و بررسی پیشینه و سوابق علمی اونهاست. البته متاسفانه خیلی از رزومه ها هم غیرواقعی هستن که در مقاله راهنمای انتخاب روانشناس خوب مفصل تر درباره این مساله توضیح دادم. اما با بررسی کردن میشه تا حد زیادی این ابهامات را برطرف کرد.

 • با سلام و وقت بخیر
  اگه درحین گوش دادن یک دوره 6 هفته ای سابلیمینال ثروت ، یک روز فراموش کنیم که فایل مربوطه راگوش دهیم ، میتوانیم فردا آن فایل را گوش دهیم و اگردوره طولانی شود ، در روند تاثیر گذاری اختلالی ایجاد میشود ؟
  ممنونم

  • درود بر شما دوست عزیز بله می تونید فردا گوش کنید و طولانی شدن مشکلی ایجاد نمی کنه البته اگه در هر هفته 5 روز فایل های یک هفته را گوش کنید کافیه

 • سلام دکتر انشاالله سلامت باشید دکتر ببخشید سابلمینال پایبند بودن به تعهد ندارین؟
  مثلا من به خودم میگم که باید این کار رو تا دو ساعت دیگه تموم کنی ولی مثلا موقعیتی پیش میاد که انجام ندادنش ضرری به من نمی رسونه ولی باز هم میرم اون کار رو انجام میدم و به کار اصلی خودم نمی رسم

 • سلام من ساب ترک اعتیاد رو میخوام دارید بدجور نیاز دارممم میخوام برای یکی از بستگانم اگه ندارید زود تهیه کنید تروخدا

  • درود بر شما دوست عزیز این هزینه برای کل 6 هفته هست. و نیازی به پرداخت هزینه برای هر هفته به صورت جداگانه نیست

    • درود بر شما دوست عزیز، نمیدونم کجا گفتم حتما باید با هندزفری یا هدفون گوش کنید؟ مشکلی نداره به هر طریقی که راحت تر هستید می تونید گوش کنید.

 • سلام دکتر خداقوت
  دکتر ببخشید یک سوال داشتم اینکه وقتی داریم سابلمینال گوش میدیم گاهی مجبور میشیم وسطش استوپ کنیم که به کاری که داریم برسیم بعدش آیا دوباره باید اون فایل رو از اول گوش بدیم با نه ار همون جایی که استوپ بوده؟

  • درود بر شما دوست عزیز، همونطور که در فایل صوتی گفتم اصلا نیازی نیست که به فایل دقیقا گوش کنید. می تونید ادامه فایل را بشنوید.

 • سلام دکتر عزیز
  عذر میخام برای جذب خوش شانسی و ثروت و یا جذب خانه ی ماشین دلخواه سابلیمینال بهتره یا خود هیپنوتیزم

   • واقعا سپاسگزارم از توجه و وقتی که میزارین
    میشه لطف کنین و راهنمایی بفرمایین برای خوش شانسی و یا دورهای جذب ثروت چه دوره هیپنوتیزمی دارین. البته من کلینیک هیپنوتیزم رو مرور کردم ولی چیز مرتبطی پیدا نکردم.

    • درود بر شما دوست عزیز مقدمه اونها ابتدا نیاز هست که خود هیپنوتیزم را آموزش ببینید بعد از آموزش خود هیپنوتیزم در هر حوزه های که خواستید می تونید ازش استفاده کنید.
     پس برای شروع دوره آموزش خود هیپنوتیزم را تهیه کنید.

    • سلام ببخشید برای وسواس فکری همون سابلیمینال استرس واظطراب رو گوش کنم؟؟بعد دوتا سابلیمینال بادوموضوع مختلف مثلا یکیش هفته ی دوم یکیش هفته ی چهارم مشکلی نداره گوش کنیم باهم؟مرسی

    • درود بر شما دوست عزیز سابلیمینال وسواس فکری را گوش کنید.
     مشکلی نداره دو سابلیمینال مختلف در دو هفته متفاوت را گوش کنید.

 • سلام دکتر خوب هستید ، من دانشجوی ترم اخر روانشناسی هستم موضوع پایانامه من اثر بخشی سابلیمینال برافسردگی و اضطراب زنان مبتلا به فشار خون هست ، من یک سابلیمینال برای افسردگی و اضطراب میخاستم ، ایا میشه سابلیمینال برای هردو یک فایل صوتی بشه یانه برای هرکودوم جدا گانه باید باشه و اینکه چه زمانی گوش بدند به این فایلا ، لطفا من راهنمایی کنید در این باره ، برای من خیلی مایه افتخاره که در پایانامم بنویسم که این فایل هارو از شما تهیه کردم ، من باید درعرض یکماه و یا فوقش یکماهو نیم داده هامو جمع اوری کنم ، ممنون مبشم کمکم کنید

  • درود بر شما دوست عزیز باید دو فایل جداگانه باشه یعنی اضطراب و افسردگی را جداگانه گوش کنن. زمان گوش دادن تفاوتی نمی کنه اما در طرح شما بهتره که مدت زمان گوش کردن گروه آزمایش و کنترل مشابه هم باشه (مثلا هر روز هر دو گروه فایل را گوش کنن اما اینکه زمان گوش کردن در طول روز کی باشه مهم نیست).

   • سلام دکتر ممنون از راهنماییتون یکی ام اینکه من به افرادی که این فایل هارو گوش بدن چقدر توضیح بدم ؟ ایا درمورد سابلیمینال بگم ؟ یا بگم فقط یک موسیقی ارامشبخشه ؟ چون نمیخام رو نتیجه تاثیر بزاره ، دقیقا نمیدونم چقدر توضیح بدم ، و اینکه شما کتابی منبعی در باره این سابلیمینال میتونید معرفی کنید و در اختیار من بزارید ؟ یا ایا خودتون در این باره مقاله ای دارید که من سند بدم تو پایانامم

    • درود بر شما دوست عزیز من سال 1383 پژوهشی در این زمینه انجام دادم. شاید بتونید در اینترنت پیداش کنید چون اون موقع مقالات بیشتر نسخه چاپی داشت

    • سلام دکتر ببخشید مزاحمتون میشم ، من برای پایانامم باید توش بیارم که محتوای این فایلا چیه ، شما میشه یک شماره ای یا چیزی به من بدید بتونم دریافت کنم اونارو یا به ایمیل من ارسال کنید . خیلی ممنون میشم اگر این لطفو در حق من بکنید محتوای فایل افسردگی و اضطرابو میخام

 • با سلام و وقت بخیر
  برای مشکلات عدم درک شدن توسط خانواده بطوری که باعث اختلال شده و اجازه خیلی از کارها به شخص داده نمیشه هم میتونیم از سابلیمینال استفاده کنیم؟

 • با سلام و خسته نباشید
  سابنیمینال لاغری و تناسب اندام ندارید؟
  من توی سایت افزایش وزن دیدم ولی کاهش وزن نداشتید

  • درود بر شما دوست عزیز، متوجه منظورتون نشدم نمی دونم چه مشکلی می تونه از نظر شرعی داشته باشه. اگه روان درمانی از نظر شرعی تایید شده است پس سابلیمینال هم تایید میشه. البته منظورم سابلیمینال علمی هست نه ادعاهای کذبی که در سایت های دیگه وجود داره.

 • با عرض سلام و خسته نباشید
  یه سوالی داشتم که ایا میشه 3 دوره رو همزمان گوش داد و به پایان رساند یا باید جداگانه هرکدام را تو 6 هفته مجزا گوش کرد ؟

 • سلام دکتر وقت بخیر من بیماری ژنتیکی دارم که از25سالگی به بعد خودشو نشون داد تحلیل عضله و الان که 35سالمه دیگه بلند شدن از زمین، تعادل در ایستادن وراه رفتن، گرفتن اشیا برام مشکل شده، دکتر گفته بیماری ناشناختس وفقط نباید زیاد عصبی بشیم ولی متاسفانه این بیماری روی اعصابم خیلی تاثیر گذاشته وسر هر موضوعی هرس میخورم وعصبانی میشم، ونوع راه رفتن روی زانوهام تاثیر گذاشته و زانو درد شدید دارم، میخواستم بپرسم برای این مشکلات من هم کاری میتونید بکنید واینکه اطلاعات زیادی از سابلیمینال ندارم وفقط کمی مطالب شما رو خوندم، ممنون میشم جواب بدید

  • درود بر شما دوست عزیز
   سابلیمینال و دوره های درمانی می تونه به افزایش آرامش شما کمک کنه و مساله دیگه اینکه شما نسبت به بیماری تون وسواس فکری پیدا کردید که روی این مساله هم با کمک سابلیمینال و دوره درمانی میشه کار کرد.

 • سلام آقای دکتر آیا سابلیمینالی برای افزایش انگیزه برای زندگی کردن وجود دارد؟ من واقعا هیچ انگیزه ای برای ادامه زندگی ندارم، از نظرم همه چیز تکراری و مزخرفه. قصد خودکشی ندارم فقط منتظرم که زمان مرگم برسه. خیلی وقته شادی واقعی رو تجربه نکردم.

 • ممنون بابت مطلب زیباتون
  سوال داشتم جناب دکتر
  نظرتون در مورد فلش ساب ها چیه ؟! منظورم همین برنامه هاس که یه عبارت تاکیدی که خودت تنظیم کردی رو به سرعت بالا روی صفحه نمایش گوشی میندازن هر ثانیه ( جوری ک طرف متوجه نشه )
  میشه یه توضیح بدید در این مورد

  • درود بر شما دوست عزیز، همونطور که در فایل صوتی توضیح دادم این فایل ها با توجه به میزان وقتی که براش میزاری اثرگذاری خیلی کمی داره به خصوص اینکه مکانیزم های دفاعی ناهشیار مانع از اثرگذاری پیام های مستقیم و تلقینات مستقیم میشه. به جای اون بهتره از خودهیپنوتیزم استفاده کنید. من بارها در جاهای مختلف تاکید کردم ناهشیار فقط با تلقین تغییر نمی کنه و تغییر ناهشیار فرایند خاصی داره.
   مهمتر از شیوه آماده سازی سابلمیینال، پیام ها و شیوه ارایه پیام ها به ناهشیار هست. به همین دلیل که در این سایت همه فایل های سابلیمینال در 6 هفته هستن نه یک هفته

 • سلام آقای دکتر ، میخواستم بدونم ایا سابلیمینالی وجود داره که رابطه ی عاطفی که داریم و طرف مورد نظرمون سرد شده رو دوباره بهبود داد و رابطه رو مثل روزای اول عاشقانه کرد ، به طور دقیق طرف مورد نظر رو دوباره عاشق و بی قرار کرد. ممنون میشم جواب بدین خیلی گمراه شدم

 • درود برشما
  در سایت های دیگه پیام های سابلیمینال برای تغییر چهره،تغیید فرم بینی،ساخت بدن ورزش کاری مثل بدن سازا،تغییر رنگ چشم،بلند شدن قد،رنگ پوست و تغیید سایز آلت تناسلی.
  برای من سوال بود که چجوری میشه وزن اضافه کرد اما نمیشه این دسته از مورد هارار تغییر داد

  • درود بر شما دوست عزیز، کاهش یا اضافه کردن وزن با تغییر میزان کالری مصرفی با نسبت های مختلف برای هر فردی امکان پذیره. شاید یک نفر بتونه در یک ماه با تغییر رژیم غذایی خودش 5 کلیو کم یا زیاده کنه یک نفر بتونه 200 گرم اضافه یا کم کنه اما در هر صورت فرایند انجام این کار از نظر فیزیولوژیک مشخصه. ناهشیار کمک می کنه که این فرایند راحت تر و بدون فشار و سختی انجام بشه اما تغییر اندازه بینی یا رنگ چشم از نظر فیزیولوژیک امکان پذیر نیست که ناهشیار بخواد کمکش کنه. صفر را در هر عددی ضرب کنید بازهم صفر میشه. من همیشه گفتم و در سایت هم اطلاع رسانی کردم که به ازای هر موردی از این تغییرات اگه واقعا انجام شده باشه 50 میلیون تومان جایزه میدیم. اما تا حالا حتی یک نفر هم به من پیام نداده که من با سابلیمینال تونستم رنگ چشم، قد ، سایز بینی و … خودم یا دیگری را تغییر بدم.

 • سلام جناب دکتر وقتتون بخیر
  ببخشید میخواستم بدونم آیا سابلیمینال روی طرز فکر کردن ماهم تاثیر داره؟
  من یه مقدار مشکل حواس پرتی دارم تو کار و فکرم همش پخشه احساس میکنم مثل یه اسبه ک افصارش دستم نیست و همین خاطر زیاد پیش میاد که در کار اشتبا میکنم و بعدش احساس میکنم ک واقعا به هیچ دردی نمیخورم البته اعتماد به نفسم ام پایینه میخواستم بدونم برا مشکل من تاثیری داره؟ ممنون میشم اگه جوابمو بدین!

  • درود بر شما دوست عزیز بله سابلیمینال تمرکز حواس ، اعتماد به نفس برای شما می تونه موثر باشه

 • بهترین اتفاق سال 99 برای من آشنایی با سایت دکتر بهشتیان و تهیه دوره خود هیپنوتیزم و سابلیمینال تقویت تمرکز و حافظه بود.
  واقعا ازتون ممنونم آقای دکتر.

 • سلام اقای دکتر یه سوال داشتم یکی از دوستای من مازوخیسم داره و ازین که اختیارش دسته پارتنرش باشه ازار و اذیت و… لذت میبره
  میخاستم بدونم سابلیمینال میتونه درمورد انحراف جنسی این مدلی هم اثری داشته باشه؟ اگر نه راه حل دیگه ای هست؟

  • درود بر شما دوست عزیز، درمان اختلالات جنسی فقط از طریق درمان روانپویشی امکان پذیره البته در صورتی که خود فرد تمایل داشته باشه مشکلش را حل کنه

 • سلام آقای دکتر وقت شما بخیر من ۶ خرداد کنکور کارشناسی ارشد دارم و واقعا برام حیاتیه که قبول شم بخاطر مسائل خانوادگی و هرچی دارم نزدیکتر میشم حس میکنم هیچی نخوندمو بلد نیستم و فکر میکنم قبول نمیشم سابلیمینال قبولی کارشناسی ارشد تاثیر داره که من تهیه کنم یعنی تا ۱ ماه دیگه تاثیر میذاره یا دوره یا سابلیمینال یا خودهیپنوتیزیمی دارین که به دردم بخوره ممنون میشم اگه زود جواب بدین

  • درود بر شما دوست عزیز سابلیمینال اضطراب ها و موانع ناهشیار را حل می کنه. بستگی داره به اینکه مانع شما برای قبولی در کنکور چیه؟ با توجه به اون دوره های مختلفی می تونه براتون مفید باشه دوره خود هیپنوتیزم، دوره افزایش تمرکز، تقویت حافظه و ….
   در کنار دوره از سابلیمینال هم استفاده کنید بهتره

 • سابلیمینال برای تغییر رنگ چشم هیچ مفید نیست؟
  ینی واقعا با سابلیمینال رنگ چشمون تغییر نمیکنه
  اخه من گرفتم میشنوم که زیر اون اهنگ ملایم یه نجوا هایی میشه
  ینی شما کاملا این فرضیه رو تکذیت میکنید؟
  لطفا جواب بدید
  ممنون

  • درود بر شما دوست عزیز، اون نجواها هیچ کاری برای شما انجام نمی ده، تا حالا یک نفر نبوده که بتونه با این کار رنگ چشمش را تغییر بده. متاسفانه در تحقیقات من مشخص شد که بیشتر نوجوان ها که نسبت به ظاهرشون حساسیت زیادی دارن و دنبال معجزه ای برای تغییر ظاهر خود هستن به دنبال این فایل ها می رن و برخی از افراد سودجو هم از این مساله سوء استفاده می کنن و به دروغ میگن که چنین کاری ممکنه.
   من به تمام کسایی که چنین ادعایی دارن پیام دادم که فقط یک نفر (نه بیشتر) از افرادی که تونستن با این فایل های شما رنگ چشمشون را تغییر بدن به من معرفی کنید در صورت تایید من هدیه 50 میلیون تومانی تقدیم شما می کنم. اما دریغ از حتی یک جواب!!

   • سلام دکتر برین داخل کانال ******
    نتایج سابلیمینال هم داخلش هس
    تغییر رنگ چشم هم داخلش هس و نتیجه گرفتن برین ببینید

    • درود بر شما دوست عزیز؛ بهتر نیست به مدیر کانال (البته اگه باهاشون در ارتباط هستید) بگید مدارک پزشکی تایید کننده تغییر رنگ چشم را ارسال کنن تا 50 میلیون جایزه ای که تعیین کردم را تقدیمشون کنم. به نظر شما با چند تا عکس که با فتوشاپ میشه به سادگی آمادشون کرد میشه اثبات کرد که با سابلیمینال کسی رنگ چشمش تغییر می کنه یا مو در میاره؟
     البته متاسفانه هیچ نام و نشانی در این کانال و کانال های مشابه و سایت ها وجود ندارهکه حداقل بدونیم چه کسی این فایل سابلیمینال را تولید کرده، کسی که به کارش خودش مطمئنه چرا نباید مشخصات خودش را اعلام کنه

 • سلام واقعاآقای دکترازتون ممنونم وخداروشاکرم که باسایت شماآشناشدم. من هفته 6سابلیمینال پانیک هستم وخیلی حالم بهتره وبه راحتی زندگیمومیکنم. میخاستم بدونم بیماریم برگشت نداره. واگه شماصلاح میدونیددوره پانیک روهم تهیه کنم ممنون میشم جوابموبدین

  • درود بر شما دوست عزیز، در دوره درمان پانیک تکنیک هایی برای کار روی ریشه ها و علل پانیک وجود داره که می تونه برای ریشه کن کردن پانیک مفید باشه.

    • درود بر شما دوست عزیز همونطور که در توضیح فایل های سابلیمینال توضیح دادم میزان اثر بخشی این فایل ها به عوامل مختلفی بستگی دار . در مجموع می تونم بگم بله امکانش وجود داره

 • سلام آقای دکتر وقتتون بخیر
  من بیماری پوستی پسوریازیس دارم
  یه بیماری خود ایمنی هست . آیا با سابلیمینال میتونم درمان کنم
  ممنون میشم جوابم رو بدید

  • درود بر شما دوست عزیز همونطور که در فایل صوتی توضیح دادم در بیماری های ایمنی عوامل ناهشیار و اضطراب و استرس می تونه باعث تشدید بیماری بشه. سابلیمینال اضطراب و استرس در کنار درمان های معمول برای بیماری شما می تونه روند درمان را سریع تر کنه

 • سلام شما آیا شما سابلیمینال جذاب کراش(کسی که دوستش داریم ولی اون نمیدونه یا میدونه براش مهم نیست دارین؟ ایا کاربردی هست؟

 • سلام دکتر خداقوت
  واقعا خیلی ازتون تشکر میکنم که سابلمینال ترک خودارضایی هم درست کردین واقعا مشکل خیلی از جوونای ما هست. دکتر لطفا بگین در کنار این که این سابلمینال رو گوش بدیم برای ترک خودارضایی چه کار هی دیگری انجام بدیم؟ دکتر لطفا هر چی به ذهنتون میرسه بگین. مرسی از شما زنده باد

 • ببخشید می خواستم بپرسم شما گفتید که این روی رنگ چشم تاثیر نداره ، پس چرا بعضی ها نتیجه می گیرن ؟
  یعنی همه دروغ می گن ؟ آقای دکتر این که نمی شه که ! می شه دو نفر ده نفر دروغ بگن ولی من چند نفر رو می شناسم که نتیجه گرفتن البته باهاشون مجازی دوستم و اینو بگم که صرفا اینکه تحقیقی صورت نگرفته به منزله این نیست که درست نیست
  شاید صرفا شاید جواب بده و نمی شه گفت مطلقا غلطه
  ممنون از توضیحات شما

  • خوش به حالت آقا سپهر که اینقدر زود باوری، اون افرادی که میشناسی از کجا مطمئنی که بهت راست میگن؟چقدر باهاشون آشنا هستی؟ تا حالا اونها را دیدی؟ اگه هم واقعا اونها را دیدی از کجا مطمئنی که لنز رنگی نزدن؟ به نظرت من الان اینجا بنویسم که من استفاده کردم و رنگ چشمم تغییر کرده آیا راست می گم یا دروغ؟وقتی من را ندیدی از کجا می تونی مطمئن بشی که من راست میگم یا دروغ ؟ دکتر حرف غیرمنطقی نزده میگه هر کسی رنگ چشمش تغییر کرده اگه دکتر چشم پزشک تایید کنه 50 میلیون جایزه میده اینکه خیلی عالیه
   هیتلر در کتاب نبرد من میگه دروغ باید به اندازه کافی بزرگ باشه تا مردم باورش کنن. الان هم اینترنت و اینستاگرام و تلگرام بهترین جا برای این دروغ های بزرگ هست.

 • درود دکتر خیلی ممنون از شما واقعا خیلی گل هستید که سابلمینال ترک خودارضایی درست کردین
  واقعا خیلی از جوونای ما درگیر این قضیه هستند و واقعا ترکش خیلی خیلی سخته
  دکتر لطفا در کنار این سابلمینال بگین چیکار کنیم که این مرض رو راحتتر و سریع تر بتوان ترکش کرد؟ لطفا هر چیزی که به ذهنتون میرسه بگین چون واقعا خیلی سخته ترک این مرض
  دکتر درود بر شما
  زنده باد

  • درود بر شما دوست عزیز، همجنس گرایی درجات مختلفی داره و برخی از انواع اون قابل تغییر و برخی را نمیشه درمان کرد. باید بررسی دقیق تری روی مشکل شما انجام بشه تا بتونم دقیق تر بگم آیا مشکل شما قابل حل هست یا نه

 • سلام آقای دکتر وقت بخیر ، بنده مشکل کوتاهی و لاغری آلت تناسلی را دارم ، میخواستم بدونم راهی برای درمانش هست ؟ حالا چه از طریق خود هیپنوتیزمی یا سابلیمینال ؟ لطفا راهنمایی نمایید ممنون

  • درود بر شما دوست عزیز، بستگی به اندازه آلت شما داره بهتره قبل از هر اقدامی به دکتر اورولوژیست مراجعه کنید ببینید آیا واقعا از نظر اندازه آلت شما مشکلی داره یا نه.

 • سلام آقای دکتر خسته نباشید با توجه به اینکه در سایتتون سابلیمینال هال جذب وجود داره ایا شما قانون جذب رو تایید میکنید؟

  • درود بر شما دوست عزیز، متاسفانه درباره قانون جذب حرف های عامیانه و غیر علمی زیادی در اینترنت و فضای مجازی هست که باعث سردرگمی افراد میشه و حتی باعث ابتلا به وسواس های شدید در برخی از افراد شده. اگر دقت کنید بیشتر افرادی که درباره قانون جذب صحبت می کنن دانش تخصصی درباره ناهشیار ندارن و متاسفانه همین مساله باعث سردرگمی افراد میشه. اگه منظور شما از قانون جذب اینه که هر چیزی تاکید می کنم هر چیزی را که بخواهیم به دست میاریم نه این اصلا قانون جذب نیست و کسانی که این حرف را می زنن اصلا درک درستی از ساختار عملکرد ناهشیار ندارن. اما اگه منظور شما از قانون جذب اینه که باورهای هشیار و ناهشیار ما بر عملکرد و دستاوردهای ما اثر می زاره بله مساله را صدها تحقیق تایید کردند. در یک فایل صوتی به طور مفصل درباره قانون جذب توضیح دادم.

 • من از سابلیمینال تغییر رنگ چشم خاکستری گوش میکردم و حالا نظرم غوض شده و میخوام ابی رو گوش کنم
  امکان پذیره؟ مشکلی پیش نمیاد؟

  • درود بر شما دوست عزیز، ما در سایت سابلیمینال تغییر رنگ چشم نداریم. نگران نباشید هیچ کدوم از این فایل ها هیچ تغییری در رنگ چشم شما ایجاد نمی کنه. رنگ چشم مگه با یک فایل می تونه تغییر کنه؟!

 • سلام
  اقای دکتر بهشتیان ایا سابلیمینال حل لکنت زبان شدید هم وجود داره و چقدر موثر میتونه باشه

  • درود بر شما دوست عزیز به زودی آماده میشه چون یکی از دلایل لکنت زبان می تونه اضطراب و عوامل ناهشیار باشه اما میزان اثربخشی اون برای افراد مختلف همونطور که در فایل صوتی توضیح دادم می تونه متفاوت باشه و عدد دقیقی نمیشه گفت.

 • آقای دکتر من در اینستاگرام یک پیچ پیدا کردم که فایل های سابلیمینال رو میفروشه . یک سابلیمینال بود به اسم سابلیمینال نابغه که برای اینکه هوش ما برای درس خوندن بیشتر بشه و انگیزمون بیشتر واسه درس خوندن بود و دیدم که چند نفر گرفته بودن و راضی بودن به نظرتون منم بگیرم چون میترسم بگیرم و هیچ اثری نکنه . من تا به حال از هیچ سابلیمینال یا هیپنوتیزمی استفاده نکردم .به نظر هم میاد که پیچ خوبی باشه حالا نظر شما چیه ؟؟؟؟؟؟

  • درود بر شما دوست عزیز، از کجا مطمئنید این افرادی که پیام دادن و گفتن برامون اثر بخش بوده واقعی هستند؟ اگه واقعا با یک فایل سابلیمینال میشد فرد نابغه بشه به نظرتون چرا کشورهای دیگه به صورت عمومی از این مساله استفاده نمی کنن. یک فایل سابلیمینال درباره هوش در سایت هست اونجا توضیحات کامل تری در این باره دادم.