0910910 50 10

کلینیک تخصصی سابلیمینال

در فایل های صوتی زیر پاسخ مفصلی به تک تک سئوالات زیر داده ام. توصیه می کنم قبل از مطالعه ادامه مطلب و یا تهیه فایل های سابلیمیمنال این فایل صوتی را گوش کنید.

1- پیام های سابلیمینال چیست ؟

2- ناهشیار چیست؟

3- پیام های سابلیمینال چطور اثر می کند؟

4-آیا پیام های سابلیمینال موثر است؟

5- خطرات سابلیمینال چیست و آیا هر پیام سابلیمینالی موثر و مفید است؟

6- چرا تلقین ساده و مستقیم معمولا بی اثر است؟

7- پیام های سابلیمینال برای چه مشکلاتی قابل استفاده هستند؟

8- سابلیمینال یا خود هیپنوتیزم؟ کدام بهتر است؟

9- پیام های سابلیمینال چه کاربردهایی دارد؟

10 – آیا سابلیمینال از نظر عملی تایید شده است؟

11- برخی مدعی تغییراتی عجیب با سابلیمینال مثل تغییر رنگ چشم یا تغییر رنگ پوست دارند، آیا انجام چنین کارهایی با سابلیمینال امکان پذیر است؟

12- سابلیمینال یا خود هیپنوتیزم؟ کدام بهتر است؟

 

 
 

آیا می دانید؟

آیا می دانید فقط برخی از پیام های سابلیمینال برای برخی از مشکلات اثر بخش هستند؟

آیا می دانید ضمیر ناخودآگاه یک دیوار دفاعی ناهشیار دارد که باعث می شود تلقینات ساده روی آن اثری نداشته باشند؟

آیا می دانید بدون عبور از این دیوار دفاعی امکان تاثیر گذاری روی ضمیر ناخوداگاه وجود ندارد و به همین دلیل تلقینات ساده چه در خود هیپنوتیزم و چه در سابلیمینال تاثیری در ناهشیار ندارد؟

آیا می دانید چه نوع پیام هایی بر ناخودآگاه اثر می گذارد؟
آیا می دانید چطور می توان از دیواره دفاعی ناهشیار ضمیر ناخودآگاه عبور کرد؟
آیا می دانید اکثر فایل های سابلمینال سایت های دیگر بدون توجه به نکات فوق تهیه شده است؟
آیا می دانید تمام فایل های سابلمینال این سایت توسط دکتر بهشتیان تهیه شده است؟
آیا می دانید تمام فایل های سابلمینال این سایت از طریق تکنیک های هیپنوتیزم اریکسونی ، Priming و ISTDP برای عبور از مقاومت های ناهشیار ضمیر ناخودآگاه توسط دکتر بهشتیان تهیه شده است؟
آیا می دانید دکتر بهشتیان اولین پژوهش در زمینه سابلیمینال را در سال 1383 در ایران انجام داده است؟
آیا می دانید فایل های سابلیمینال هر دوره این سایت (بر خلاف سایت های دیگر که فقط یک فایل ارایه می کنند) در 6 هفته ارایه می شود، که برای حداکثر اثر بخشی باید به ترتیب و به صورت هفتگی گوش داده شود.

آیا می دانید تا کنون هیچ پژوهش علمی امکان ایجاد تغییرات ژنتیکی (مثل افزایشی قد، تغییر رنگ چشم، مو و پوست و ….) توسط سابلیمینال  و هیپنوتیزم را تایید نکرده است.
آیا می دانید در سایت دکتر بهشتیان بسیاری از فایل های سابلیمینال (مثل سابلیمینال تغییر رنگ چشم، افزایش قد ، سابلیمینال مو و… ) به دلیل اینکه هیچ پژوهشی اثر بخشی آن را تایید نکرده است وجود ندارد؟

پاسخ به سئوالات رایج درباره سابلیمینال

پیام های سابلیمینال چیست و چطور اثر می کند؟

پیام های سابلیمینال صداها یا تصاویری هستند که به صورت هشیارانه یا توسط ذهن هشیار قابل درک و تشخیص نیستند و این پیام ها مستقیما بر ذهن ناهشیار و نمیه هشیار اثر می گذارند.

پیام های سابلیمینال چطور اثر می کند؟

مهمترین مساله درباره ذهن هشیار محدودیت آن است. ذهن هشیار در هر لحظه فقط می تواند بین 5 تا 9 محرک را درک کند. اما ذهن ناهشیار از قدرت پردازش بسیار قدرتمندتری برخوردا رد است و می تواند به طور همزمان 20000 بیت اطلاعات را به طور همزمان پردازش کند. در طول روز ، آیا از هر بار دم و بازدم خود مطلع هستید؟ یا از هر قدمی که برمی دارید تا نیفتید؟ اینها نمونه هایی از ناخودآگاه شماست. پیام های سابلیمینال ذهن ناخودآگاه ما را مجذوب خود می کنند. این پیامها از طریق فرایندی کار می کنند که در آن محرکهای حسی خارجی برای تحریک ذهن ما استفاده می شوند بدون اینکه ما متوجه سیگنالهای آنها شویم. حال بیایید بیشتر به این محرک های حسی سابلیمینال بپردازیم. تحقیقات نشان می دهد 37 ورودی حسی شناخته شده را در هفت دسته گسترده کشف کرده است: بینایی ، شنوایی ، لامسه، بویایی، چشایی، دهلیزی (تعادل و حرکت) و تصورات (آگاهی از خویشتن). در این میان ، گروه بصری بر ادراک ما غالب است. از نظر ما ، پیام های مخفی دو حس را هدف قرار می دهند: بینایی و شنیداری و برای هر گروه نیز چندین روش و تکنیک خاص وجود دارد. پیام های سابلیمینال به عنوان سیگنال های زیر آستانه ذهن خودآگاه ما تعریف می شوند. به عبارت دیگر پیام های زیر آستانه حسی صداها یا تصاویری هستند که توسط ذهن خودآگاه قابل تشخیص نیست اما بر ذهن ناخودآگاه اثر می گذارد.

اولین چیزی که در رابطه با این گونه پیام ها باید بدانیم این است که ما قادر نیستیم به صورت آگاهانه از آنها مطلع شویم حتی اگر بدنبال آن بگردیم. آستانه مطلق به عنوان کمترین سطح محرکی که ذهن ما قادر به تشخیص آن است تعریف می شود این محرک ها شامل بینایی ، شنوایی یا حسی ، و غیره می تواند باشد. وقتی محرک های خارجی به زیر این سطح مطلق برسد ، نمی توان آن را آگاهانه تشخیص داد.

ناهشیار چیست؟

 زیگموند فروید ساختار ذهن انسان را شامل ۳ بخش هشیار، نیمه هشیار و ناهشیار می‌دانست. او ذهن انسان را به کوهی از یخ که در اقیانوس شناور است تشبیه می‌کرد. بخش کوچکی از این کوه یخ، بیرون آب و بخش بزرگ‌ترش در زیر آب پنهان است. فروید بر این باور بود که ساختار ذهنی ما نیز همانند کوه یخ است و ما نسبت به بخش بزرگی از ذهنمان ناآگاه هستیم.

هشیار یا خودآگاه (Conscious)

هشیار یا خوداگاه دربرگیرنده‌ی همه‌ی چیزهایی است که در شبانه‌روز از آن‌ها آگاه هستیم. هشیاری در برابر ناهشیاری بخش کوچکی از ذهن را دربرمی‌گیرد. ما می‌دانیم که هر روز در چه ساعتی باید از خواب بیدار شویم چه چیزهایی برای صبحانه می‌خوریم. محل کارمان کجاست و چه کارهایی را در طول روز به انجام می‌رسانیم. ما نسبت به مسائل روزمره‌ی خود آگاه هستیم. چنین چیزهایی در بخش هشیار یا خودآگاه ذهن جای می‌گیرد.

ناهشیار یا ناخودآگاه (Unconscious)

ناهشیار شامل همه باورهای مرکزی ، تکانه ها و نیازها و احساساتی است که
دور از دسترس ماست و بر رفتار و احساست و افکار ما بدون آنکه از آنها آگاهی
داشته باشیم اثر می‌گذارد.

مثلا شما بند کفش خودتان را به صورت خودکار و بدون آنکه فکر کنید می بندید. این مهارت در بخش ناهشیار شما ذخیره شده است.

یا مثلا شما از گربه می ترسید ترس از گربه در بخش ناهشیار مغز شما ذخیره شده است به همین دلیل است که ذهن هشیار شما نمی تواند در برابر این ترس مقاومت کند.

نیمه هشیار یا نیمه آگاه ( Preconscious)

نیمه هشیار یا ناخودآگاه ذهن، پل ارتباطی میان هشیار و ناهشیار است. نیمه هشیار بخشی است که اطلاعات هشیار و ناهشیار می‌توانند به آن فرستاده شوند.

خطرات سابلیمینال چیست؟ آیا سابلیمینال می تواند مضر باشد؟

متاسفانه بله، از آنجایی که شما از نوع پیام هایی که به ضمیر ناخودآگاه شما ارسال می شود آگاهی ندارید و متوجه نوع پیام هایی که در پیام های سابلیمینال هست نمی شوید. اگر فردی که این پیام ها را تهیه کرده به ساختار ذهن ناهشیار تسلط و آگاهی نداشته باشد می تواند نه تنها مشکل شما را حل نکند بلکه اثرات مخربی بر ذهن ناهشیار شما داشته باشد.

آیا پیام های سابلیمینال موثر است؟

پیام های سابلیمینال می تواند از 1 تا 100 درصد موثر باشد. میزان اثربخشی فایل های سابلیمینال بستگی به نوع مشکل مورد استفاده، نوع پیامهای، میزان اثرپذیری ضمیر ناخودآگاه فرد، مدت زمان استفاده و … دارد. در فایل صوتی پاسخ مفصل تری به این سئوال داده ام.

خطرات سابلیمینال چیست؟ آیا پیام های سابلیمینال می تواند مضر باشد؟

متاسفانه بله، از آنجایی که شما از نوع پیام هایی که به ضمیر ناخودآگاه شما ارسال می شود آگاهی ندارید و متوجه نوع پیام هایی که در پیام های سابلیمینال هست نمی شوید. اگر فردی که این پیام ها را تهیه کرده به ساختار ذهن ناهشیار تسلط و آگاهی نداشته باشد می تواند نه تنها مشکل شما را حل نکند بلکه اثرات مخربی بر ذهن ناهشیار شما داشته باشد.

چرا تلقین ساده و مستقیم معمولا بی تاثیر است؟

چون ناهشیار  توسط یک دیوار دفاعی به نام مکانیزم دفاعی از خودش و تغییرات محافظت می کند. عبور از این دیوار دفاعی به سادگی امکان پذیر نیست.این دیوار دفاعی ناهشیار است و این باور غلط که با عبور از ذهن هشیار می توان به ناهشیار دسترسی پیدا کرد کاملا غلط است. حتی در زمانی که فرد هیپنوتیزم شده است هم این دیوار دفاعی وجود دارد به همین دلیل تلقین مستقیم معمولا باعث ایجاد تغییرات دراز مدت در فرد نمی شود.

سال هاست روانشناسان و روان کاوان به دنبال روش های درمانی برای عبور از مقاومت ناهشیار هستند. اگر به سادگی با کمک تلقین این کار امکان پذیر بود نیازی به این همه تحقیق و پژوهش نبود. عکس دو کتاب نمونه که  بر روش های عبور از مقاومت ناهشیار متمرکز هستند را در ادامه می توانید ببینید.

پیام های سابلیمینال برای چه مشکلاتی قابل استفاده است؟

هر مشکلی که ریشه در ضمیر ناخودآگاه فرد داشته باشد را می توان به کمک فایل های سابلیمینال حل کرد. اما میزان تاثیر سابلیمینال روی مشکلات مختلف بستگی به شدت مشکل، نوع مشکل، ساختار ناهشیار و مکانیزم های دفاعی فرد دارد. و میزان اثر بخشی فایل های سابلیمینال از 1 تا 100 درصد می تواند متغیر باشد.

آیا سابلیمینال از نظر علمی تایید شده است؟

در پژوهش های روان شناسی از سابلمینال استفاده های متعددی می شود. مثلا در سال 2020 فقط در سایت sciencedirect.com  که مرجع انتشارا مقالات عملی است بیش از 298 پژوهش در باره سابلیمینال انجام شده است. اما تا کنون هیچ تحقیقی اثربخشی  سابلیمینال در اموری مثل تغییر رنگ چشم یا افزایش قد تایید نکرده است.

عکس زیر نتیجه جستجوی مقالات سابلیمینال را نشان می دهد.

نکته مهم: هیچ تحقیقی درباره اثربخشی پیام های سابلیمینال در افزایش قد، تغییر رنگ چشم، تغییر جنس مو و رنگ پوست و هر گونه تغییر در ساختار ژنتیکی تا کنون منتشر نشده است. به جز سایت های غیر معتبر در هیچ سایت علمی و معتبری درباره امکان تغییرات ژنتیکی به کمک سابلیمینال مطلبی نمی بینید.


13- چرا شما سابلیمینال قد، سابلیمینال چشم، سابلیمینال مو و غیره ندارید؟

چون به وسیله پیام های سابلیمینال نمی توان تغییر در ساختار ژنتیکی فرد ایجاد کرد. و تا کنون حتی یک تحقیق امکان چنین تغییراتی را تایید نکرده است.

14- من قبلا از سایت های دیگر فایل سابلیمینال تهیه کردم اما هیچ تاثیری برایم نداشته است.

عدم اثر بخشی فایل های سابلیمینال می تواند چند دلیل داشته باشد:

1- امکان تغییر مشکل شما با سابلیمینال وجود ندارد.

2- فایل سابلیمینال به درستی تهیه نشده است و بی اثر است.

15- فایل های سابلیمینال شما چه تفاوتی با فایل های سابلیمینال دیگر سایت ها دارد؟

در فایل صوتی پاسخ مفصلی به این سئوال داده شده است.

چقدر برای ضمیر ناخودآگاه خود ارزش قائل هستید؟
چقدر مراقب ضمیر ناخودآگاه خود هستید؟

دکتر بهشتیان
دوره های سابلیمینال اختلالات روانشناختی
سابلیمینال درمان اضطراب امتحان
%28

سابلیمینال درمان اضطراب امتحان

65,000 تومان 90,000 تومان
6 هفته
13
سابلیمینال مثبت اندیشی
%28

سابلیمینال مثبت اندیشی

65,000 تومان 90,000 تومان
6 هفته
299
سابلیمینال درمان واژینیسموس
%28

سابلیمینال درمان واژینیسموس

65,000 تومان 90,000 تومان
6 هفته
13
سابلیمینال درمان اختلال نعوظ
%28

سابلیمینال درمان اختلال نعوظ

65,000 تومان 90,000 تومان
6 هفته
141
سابلیمینال درمان زود انزالی
%28

سابلیمینال درمان زود انزالی

65,000 تومان 90,000 تومان
6 هفته
214
سابلیمینال درمان پانیک
%28

سابلیمینال درمان پانیک

65,000 تومان 90,000 تومان
6 هفته
369
دوره های سابلیمینال رشد فردی
سابلیمینال تقویت هیپنوتیزم پذیری
%28

سابلیمینال تقویت هیپنوتیزم پذیری

65,000 تومان 90,000 تومان
6 هفته
113
سابلیمینال موفقیت مالی
%26

سابلیمینال موفقیت مالی

67,000 تومان 90,000 تومان
6 هفته
225
سابلیمینال غلبه بر تنبلی
%28

سابلیمینال غلبه بر تنبلی

65,000 تومان 90,000 تومان
6 هفته
216
سابلیمینال تقویت هوش هیجانی
%28

سابلیمینال تقویت هوش هیجانی

65,000 تومان 90,000 تومان
6 هفته
211
سابلیمینال تقویت قدرت تجسم
%28

سابلیمینال تقویت قدرت تجسم

65,000 تومان 90,000 تومان
6 هفته
185
سابلیمینال غلبه بر کمال گرایی
%28

سابلیمینال غلبه بر کمال گرایی

65,000 تومان 90,000 تومان
6 هفته
156
سابلیمینال اختلالات روان تنی
سابلیمینال درمان خستگی مزمن
%28

سابلیمینال درمان خستگی مزمن

65,000 تومان 90,000 تومان
6 هفته
112
سابلیمینال درمان ورم معده عصبی
%28

سابلیمینال درمان ورم معده عصبی

65,000 تومان 90,000 تومان
6 هفته
203
سابلیمینال درمان رفلاکس معده عصبی
%28

سابلیمینال درمان رفلاکس معده عصبی

65,000 تومان 90,000 تومان
6 هفته
136
سابلیمینال درمان فشار خون عصبی
%28

سابلیمینال درمان فشار خون عصبی

65,000 تومان 90,000 تومان
6 هفته
106
سابلیمینال درمان سر درد تنشی
%28

سابلیمینال درمان سر درد تنشی

65,000 تومان 90,000 تومان
6 هفته
112
دوره های سابلیمینال درمان ترس
سابلیمینال غلبه بر ترس از فضای بسته
%28

سابلیمینال غلبه بر ترس از فضای بسته

65,000 تومان 90,000 تومان
6 هفته
93
سابلیمینال غلبه بر ترس آب
%28

سابلیمینال غلبه بر ترس آب

65,000 تومان 90,000 تومان
6 هفته
13
سابلیمینال غلبه بر ترس از مار
%28

سابلیمینال غلبه بر ترس از مار

65,000 تومان 90,000 تومان
6 هفته
13
سابلیمینال غلبه بر ترس از سگ
%28

سابلیمینال غلبه بر ترس از سگ

65,000 تومان 90,000 تومان
6 هفته
13
سابلیمینال غلبه بر ترس از پرواز
%28

سابلیمینال غلبه بر ترس از پرواز

65,000 تومان 90,000 تومان
6 هفته
13
سابلیمینال غلبه بر ترس از رانندگی
%28

سابلیمینال غلبه بر ترس از رانندگی

65,000 تومان 90,000 تومان
6 هفته
13
دیدگاه کاربران
 • محسن بیاتی 7 اسفند 1399

  از اونجایی که آدمی هستم که سخت اعتماد می کنم گفتم باید با چشمان خودم پژوهش های آقای دکتر درباره هیپنوتیزم و سابلیمینال را ببینم تا باور کنم. برای همین رفتم دانشگاه علامه طباطبایی چون در رزومه آقای دکتر نوشته بود که ایشون پژوهش درباره هیپنوتیزم و سابلیمینال را در دانشگاه علامه طباطبایی انجام داده بودند. با کلی جستجو و البته کلی خواهش و التماس به مسئول بخش پایان نامه ها بالاخره تونستم پایان نامه ایشون را پیدا کنم و مطالعه کنم.
  واقعا دست مریزاد آقای دکتر . سال 1383 که کمتر کسی درباره سابلیمینال و هیپنوتیزم در ایران چیزی می دونست شما در این دو زمینه پژوهش انجام دادید.
  باعث افتخاره که افراد علمی مثل شما در حوزه روانشناسی فعالیت می کنند.

 • نسیم 21 بهمن 1399

  من و همسرم با هم دوره سابلیمینال لاغری را شروع کردیم. همسرم هر روز فایل ها را گوش می کرد اما من خیلی پیوسته انجام ندادم. الان که یک ماه گذشته می بینم اون نتیجه بهتری گرفته. تصمیم دارم دوباره از اول شروع کنم اما این دفعه هر روز و پیوسته تمرین کنم

 • اشکان 19 بهمن 1399

  من دوره درمان پانیک و سابلیمینال پانیک را همزمان با هم تهیه کردم. الان هفته 4 هستم. علایم پانیک خیلی بهتر شده . نمی دونم الان بهتر شدنم به خاطر سابلیمینال بوده یا تمریناتی که در دوره پانیک انجام میدم اما هر چی هست برای خودم مهم اینه که خیلی بهترم.

 • امید 17 بهمن 1399

  من سابلیمینال کنترل خشم را تهیه کردم. الان هفته دوم هستم. باید 6 هفته تمام بشه تا ببینم نتیجه چی میشه البته همسرم باید بگه آیا تغییری کردم یا نه. وقتی تمام شد دوباره میام نظرم را میگم

 • امیر صالحی 17 بهمن 1399

  سلام آقای دکتر بهشتیان عزیز، صالحی هستم از دانشجویان شما در دانشگاه علامه. شما سال 89 استاد ما در درس نظریه های روان درمانی بودید. اتفاقی سایت تون را دیدم خواستم هم سلامی بکنم هم به خاطر همه زحماتی که برای ما کشیدید ازتون تشکر کنم.

  • دکتر بهشتیان 17 بهمن 1399

   درود بر شما آقای صالحی عزیز، امیدوارم هر جا هستی خوب و خوش باشی. ممنون از لطفت

 • شهرام رستگاری 15 بهمن 1399

  به نظرم بهترین زمان برای گوش دادن به فایل های سابلیمینال قبل از خوابه چون حتی اگه خوابت هم ببره باز هم مشکلی ایجاد نمی کنه. من سابلیمینال افزایش اعتماد به نفس، صحبت در جمع و تقویت اراداه را تهیه کردم. هر روز طبق برنامه به هر سه گوش می دم تازه هفته اول هستم.
  به اثر بخشی این فایل ها خیلی امیدوارم چون به توانایی علمی آقای دکتر ایمان دارم.

 • پروانه مروی 15 بهمن 1399

  من خودم دانشجوی کارشناسی روانشناسیم.از بس که نکات مهمی داره سه بار فایل صوتی آقای دکتر را گوش کردم. ای کاش شما استاد ما در دانشگاه بودید. این نیم ساعت فایل صوتی به اندازه یک ترم استادهای دیگه مطلب داشت.

 • کنکور تجربی 14 بهمن 1399

  من دوره تقویت حافظه را تهیه کردم و طبق برنامه ای که آقای دکتر داده دارم پیش میرم. احساس می کنم درس ها بهتر در ذهنم می مونه به خصوص درس زیست که همیشه باهاش مشکل داشتم. البته سه هفته دیگه تا پایان دوره مونده

 • کیانا 13 بهمن 1399

  من سابلیمینال ترس از سوسک را گرفتم. دارم خودم را برای تابستون آماده می کنم. احساس بهتری دارم و فکر می کنم ترسم کمتر شده اما باید بزارم تابستون بشه ببینم چی میشه. اون وقت می تونم اظهار نظر کنم

 • سحر 11 بهمن 1399

  الان 4 هفته است سابلیمینال خواب عمیق را تهیه کردم و شب ها قبل از خواب گوش می کنم الان که 4 هفته گذشته شب ها زودتر خوابم می بره معمولا قبل از اینکه فایل تمام بشه خوابم برده و صبح ها هم سرحال تر بیدار میشم

 • امیر علی 10 بهمن 1399

  من دوره اضطراب صحبت در جمع را تهیه کردم. هر روز صبح گوش می کنم. الان که سه هفته گذشته احساس می کنم در جلسات اداره آروم ترم

 • السا 10 بهمن 1399

  من کارمندم و روزانه یک ساعت در ترافیکم نیم ساعت صبح و نیم ساعت بعدازظهر. من هم روزی دو بار هر فایل را گوش می کنم. مزیت اش اینه که وقتی ازت نمی گیره

 • آرتین 10 بهمن 1399

  من خودم دانشگاه کامپیوتر خوندم و یادگرفتم چطور سابلیمینال درست کنم. و تصمیم گرفتم برای خودم چند فایل درست کنم اما وقتی فایل صوتی آقای دکتر را گوش کردم متوجه شد اصل کار محتوای فایل هاست و خیلی جزییات داره. من فکر می کردم چند تلقین ساده داخل فایل بزارم کافیه اما ظاهرا این مقاومت و مکانیزم دفاعی که دکتر گفت نمی زاره تلقین ها اثر داشته باشن.
  اینطوری اکثر فایل های سابلیمینال که در اینترنت هست به درد نمی خوره

 • محمد حسین 10 بهمن 1399

  به خاطر وسواسی که دارم همیشه دنبال بهترین ها هستم و برای هر چیزی خیلی سرچ می کنم. به همین دلیل سایت های خیلی زیادی را دنبال فایل های سابلیمینال گشتم تنها سایت معتبرو علمی که فایل های سابلیمینال را داشت سایت دکتر بهشتیان بود. متوجه شدم ایشون هم پژوهشگر هستن و هم روان درمانگر . جالب بود که خیلی از سایت ها اصلا معلوم نبود توسط چه کسی اداره میشه چه برسه به اینکه متخصص باشه.
  به نظرم ارزش این همه بررسی را داشت چون الان با خیال راحت دوره سابلیمینال وسواس و کمال گرایی را خریدم .

 • سحر 9 بهمن 1399

  واقعا این جلمه دکتر در فای صوتی فوق العاده است: مراقب باشید ضمیر ناخوداگاه تون را دست چه کسی می سپارید
  من متاسفانه از یک سایت که به نظر معروف میومد اما بعدا فهمیدم اصلا تخصص روانشناسی نداشتن فایل سابلیمینال گرفتم و یک هفته بعداز گوش دادن بهش دچار حملات پانیک شدم و 6 ماه به خاطرش دارو مصرف می کردم الان هم به کمک آقای دکتر دارم مشکل پانیکم را درمان می کنم.
  تو رو خدا مراقب خودتون و ضمیر ناخودآگاه تون باشید تا به مشکل من دچار نشید. اونهایی که پانیک داشتن می دونن من چه حالی داشتم.

 • مریم 8 بهمن 1399

  تنها سایتی که دیدم سابلیمینال افزایش قد و تغییر رنگ چشم نداره سایت آقای دکتر هست. من از هر جایی بگید این فایل ها را تهیه کردم دریغ از یک میلیمتر افزایش قد
  تازه فهمیدم همش کلاهبرداری بوده.
  متاسفانه به آقای دکتر هم پیام دادم گفتم حاضرم هر هزینه ای بکنم تا قدم 14 سانت اضافه بشه. ایشون گفتن به دلیل شرایط سنی متاسفانه امکانش نیست و قد را خیلی از عوامل تعیین می کنه که فقط با فایل سابلیمینال نمیشه روش تاثیر گذاشت. با اینکه حرفشون دردناک بود اما الان بعد از این همه هزینه کردن متوجه شدم واقعیته و باید باهاش کنار بیام.
  حداقل یک نفر پیدا شد که صادقانه بهم بگم و الکی ازم پول نگیره

 • سهیل جمشیدی 8 بهمن 1399

  جالب بود برام فایل سابلیمیننالی که تهیه کردم بودم 6 فایل داشت در صورتی که هر سایت دیگه ای که رفتم بودم فقط یک فایل سابلیمینال بهت می دادن.
  بعدش که فایل صوتی را گوش کردم تازه متوجه شدم هر کدوم از فایل ها هدف خاصی داره و اینکه باید هر هفته یکی از اونها گوش کنی تا به نتیجه برسی
  من سابلیمینال عزت نفس را تهیه کردم الان که هفته سوم هستم دارم اثراتش را حس می کنم. البته سه هفته دیگه مونده

 • شیرین 8 بهمن 1399

  مهمترین چیزی که از صحبت های آقای دکتر درباره فایل های سابلیمینال نظرم را جلب کرد توضیحات دقیق علمی و صادقانه ایشون بود. صاف و پوست کنده بهت میگه چه انتظاری باید از فایل های سابلیمینال داشته باشی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *