فایل صوتی پاسخ به سئوالات سابلیمینال​

پیام های سابلیمینال

سابلیمینال چیست؟ (فایل صوتی)

دوستان عزیزم سلام  لطفا قبل از اینکه ادامه مطالب را مطالعه کنید فایل صوتی زیر را گوش کنید. در این فایل پاسخ مفصلی به سئوالات زیر داده ام. این فایل خیلی از ابهامات شما درباره سابلیمینال را رفع می کنه

 1. سابلیمینال چیست؟
 2. کاربردهای سابلیمینال چیست؟
 3. خطرات و عوارض سابلیمینال چیست؟
 4. پیام های سابلیمینال چیست ؟
 5. ناهشیار چیست؟
 6. پیام های سابلیمینال چطور اثر می کند؟
 7. آیا پیام های سابلیمینال موثر است؟
 8. چرا تلقین ساده و مستقیم معمولا بی اثر است؟
 9. پیام های سابلیمینال برای چه مشکلاتی قابل استفاده هستند؟
 10. سابلیمینال یا خود هیپنوتیزم؟ کدام بهتر است؟
 11. پیام های سابلیمینال چه کاربردهایی دارد؟
 12.  آیا سابلیمینال از نظر عملی تایید شده است؟
 13. برخی مدعی تغییراتی عجیب با سابلیمینال مثل سابلیمینال تغییر رنگ چشم یا تغییر رنگ پوست هستند، آیا انجام چنین کارهایی با سابلیمینال امکان پذیر است؟
 14. سابلیمینال یا خود هیپنوتیزم؛ کدام بهتر است؟
 15. سابلیمینال زیبایی چقدر موثر است؟

آیا می دانید؟

آیا می دانید فقط برخی از پیام های سابلیمینال برای برخی از مشکلات اثر بخش هستند؟

آیا می دانید برای دسترسی به ناهشیار باید از دو مانع عبور کنیم؟ ضمیر هشیار و دیوار دفاعی ضمیر ناهشیار؟

آیا می دانید ضمیر ناخودآگاه یک دیوار دفاعی ناهشیار (character defence) دارد که باعث می شود تلقینات ساده روی آن اثری نداشته باشند؟

آیا می دانید بدون عبور از این دیوار دفاعی امکان تاثیر گذاری روی ضمیر ناخوداگاه وجود ندارد و به همین دلیل تلقینات ساده و جملات تاکیدی چه در خود هیپنوتیزم ، چه در سابلیمینال تاثیر چندانی در ناهشیار ندارد؟
آیا می دانید اکثر فایل های سابلمینال بدون توجه به نکات فوق تهیه شده است؟ و فقط شامل تلقینات ساده هستند. چون اکثر تولید کنندگان فایل های سابلیمینال به دلیل نداشتن دانش تخصصی در حوزه روانکاوی درباره مکانیزم پویشی ناهشیار دانشی ندارند.
آیا می دانید تمام فایل های سابلمینال این سایت توسط دکتر بهشتیان تهیه شده است؟ برای آشنایی بیشتر با دکتر بهشتیان رزومه کامل ایشان را از اینجا مطالعه کنید.
آیا می دانید دکتر بهشتیان اولین پژوهش در زمینه سابلیمینال در ایران را در سال 1383  انجام داده است؟
آیا می دانید دوره های  سابلیمینال این سایت (بر خلاف سایت های دیگر که فقط یک فایل ارایه می کنند) به صورت اختصاصی در 6 تا 16 فایل و بر اساس نتایج سالها پژوهش دکتر بهشتیان ارایه می شود تا بتوان از دیوار دفاعی ناهشیار عبور کرد.

آیا می دانید تا کنون هیچ مورد تایید شده ای امکان ایجاد تغییرات ژنتیکی (مثل افزایش قد در بزرگسالی، تغییر رنگ چشم، تغییر جنس مو و رنگ پوست و ….) توسط سابلیمینال  و هیپنوتیزم را تایید نکرده است و تمامی ادعاهایی که در سایت ها یا پیج ها شده کذب محض است؟

آیا می دانید دکتر بهشتیان جایزه 100 میلیون تومانی برای شرایط زیر پرداخت می کنند. هر فردی که فقط یک مورد ارایه دهد که به کمک سابلیمینال توانسته باشد رنگ چشم یا قد خود را ( بعد از 20 سالگی) تغییر دهد. اما با اینکه بیش از 9 ماه (1399/10/18) از ارایه این پیشنهاد گذشته است حتی یک نفر هم پیشنهادی برای دریافت این جایزه نداده است. در صورتی که در سایت ها و پیج ها خود به دروغ ادعا می کنند که افراد زیادی با این فایل ها توانسته اند رنگ چشم خود را تغییر دهند (شرایط دریافت جایزه را  اینجا  بخوانید). 

میزان رضایت از دوره
95.36%
میزان رضایت از پشتیبانی دوره
91.03%
دوره را به کسی معرفی می کنید؟
92.3%
راحتی خرید و استفاده از سایت
88.98%

تعداد شرکت کنندگان

21000
دوره
کلینیک سابلیمینال

برخی از نظرات و نتایج سابلیمینال کاربران

تفاوت سابلیمینال های این سایت با یک سایت دیگه ای که ازش گرفته بودم از زمین تا آسمونه. واقعا برای هر کاری باید بری پیش متخصص. ممنون آقای دکتر به خاطر زحمات تون​

امیر رضا

من اطلاعات زیادی درباره سابلمینال ندارم اما چون به علم و تخصص آقای دکتر اطمینان داشتم، سابلیمینال خواب را تهیه کردم. جالبه که از موقعی که شروع کردم کیفیت خوابم بهتر شده. واقعا این ضمیر ناخودآگاه چقدر مهمه​

امیر رضا

بهترین اتفاق سال 99 برای من آشنایی با سایت دکتر بهشتیان و تهیه دوره خود هیپنوتیزم و سابلیمینال تقویت تمرکز و حافظه بود. واقعا ازتون ممنونم آقای دکتر​

المیرا

واقعا این ناهشیار عجیبه، نمی دونم با گوش دادن به این فایل ها داره درونم چه اتفاقی میفته، اما کیفیت خوابم بعد از گوش دادن به سابلیمینال خواب عمیق بهتر شده. هر چی که هست که برای من جواب داده​

منا

سلام دکتر بهشتیان عزیز. قدردان شما و زحماتتون هستم. من با تلاش و تهیه چند تا از ساب های شما تونستم تغییرات چشمگیری توی زندگیم ایجاد کنم. اولش از درگیری زیاد با خودم اولی ر و تهیه کردم و فقط برای ارضا کنجکاوی بود، ولی الان برنامه ریزی می کنم روی خرید دوره هاتون که هر مشکل دیگه ای هم دارم رفع بشه

هستی

پاسخ به سئوالات رایج درباره سابلیمینال

سابلیمینال یعنی زیر آستانه حسی (زیر آستانه شنوایی یا زیر آستانه بینایی) و  پیام سابلیمینال پیامی است که قادر به شنیدن یا دیدن آن نباشید. یعنی یا آنقدر آهسته پخش شود که قادر به شنیدن آن نباشید یا آنقدر سریع پخش شود که قادر به دیدن آن نباشید.  به زبان ساده تر پیام های سابلیمینال آگاهانه قابل تشخیص نیستند اما بر ناهشیار اثر می گذارند.

ذهن هشیار نسبت به ناهشیار ظرفیت بسیار محدودتری دارد. ذهن هشیار در هر لحظه فقط می تواند بین 5 تا 9 محرک را درک کند. اما ذهن ناهشیار از قدرت پردازش بسیار قدرتمندتری برخوردار است و می تواند به طور همزمان 2000 بیت اطلاعات را به طور همزمان پردازش کند. در طول روز ، آیا از هر بار دم و بازدم خود مطلع هستید؟ یا از هر قدمی که برمی دارید تا نیفتید؟ اینها نمونه هایی از کارهایی است که ذهن ناهشیار شما انجام می دهد. پیام های سابلیمینال روی ذهن ناهشیار اثر گذار هستند.

 زیگموند فروید ساختار ذهن انسان را شامل ۳ بخش هشیار، نیمه هشیار و ناهشیار می‌دانست. او ذهن انسان را به کوهی از یخ که در اقیانوس شناور است تشبیه می‌کرد. بخش کوچکی از این کوه یخ، بیرون آب و بخش بزرگ‌ترش در زیر آب پنهان است. فروید بر این باور بود که ساختار ذهنی ما نیز همانند کوه یخ است و ما نسبت به بخش بزرگی از ذهنمان ناآگاه هستیم.

هشیار یا خودآگاه (Conscious)

هشیار یا خوداگاه دربرگیرنده‌ی همه‌ی چیزهایی است که در شبانه‌روز از آن‌ها آگاه هستیم. هشیاری در برابر ناهشیاری بخش کوچکی از ذهن را دربرمی‌گیرد. ما می‌دانیم که هر روز در چه ساعتی باید از خواب بیدار شویم چه چیزهایی برای صبحانه می‌خوریم. محل کارمان کجاست و چه کارهایی را در طول روز به انجام می‌رسانیم. ما نسبت به مسائل روزمره‌ی خود آگاه هستیم. چنین چیزهایی در بخش هشیار یا خودآگاه ذهن جای می‌گیرد.

ناهشیار یا ناخودآگاه (Unconscious)

ناهشیار شامل همه باورهای مرکزی ، تکانه ها و نیازها و احساساتی است که دور از دسترس ماست و بر رفتار و احساست و افکار ما بدون آنکه از آنها آگاهی داشته باشیم اثر می‌گذارد.

مثلا شما بند کفش خودتان را به صورت خودکار و بدون آنکه فکر کنید می بندید. این مهارت در بخش ناهشیار شما ذخیره شده است.

یا مثلا از گربه می ترسید ترس از گربه در بخش ناهشیار مغز شما ذخیره شده است به همین دلیل است که ذهن هشیار شما نمی تواند در برابر این ترس مقاومت کند.

نیمه هشیار یا نیمه آگاه ( Preconscious)

نیمه هشیار یا ناخودآگاه ذهن، پل ارتباطی میان هشیار و ناهشیار است. نیمه هشیار بخشی است که اطلاعات هشیار و ناهشیار می‌توانند به آن فرستاده شوند.

 

پیام های سابلیمینال (به شرطی که به درستی و بر اساس اصولی که توضیح داده ام، تهیه شده باشد) می تواند از 1 تا 100 درصد موثر باشد. میزان اثربخشی پیام های سابلیمینال بستگی به نوع و شدت مشکل شما ، ساختار مکانیزم های دفاعی  ضمیر ناخودآگاه شما، مدت زمان استفاده و … دارد. در فایل صوتی پاسخ مفصل تری به این سئوال داده ام.

برخی از افراد انتظار معجزه یا تغییرات خارق العاده از سابلیمینال دارند (مثل تغییر رنگ چشم یا رنگ پوست که بیشتر نوجوانانی که اطلاعاتی کافی در این زمینه ندارن و مشغولیت ذهنی نسبت به ظاهر خود دارند این ادعاها را بارو می کنن) و بسیاری هم در اینترنت و فضای مجازی به خاطر منافع شخصی خود به این باورهای غلط دامن می زنند. اما واقعیت این است که سابلیمینال واقعی بر ناهشیار اثر گذار است و تحقیقات متعدد این اثربخشی را تایید کرده است. اما نباید انتظار معجزه یا هر نوع تغییری را از سابلیمینال داشته باشیم. البته به شرطی که پیام سابلیمینال به درستی تهیه شده باشد که در بخش دیگری درباره آن توضیح داده ام.

متاسفانه بله، از آنجایی که شما از نوع پیام هایی که به ضمیر ناخودآگاه شما ارسال می شود آگاهی ندارید و متوجه نوع پیام هایی که در پیام های سابلیمینال هست نمی شوید. اگر فردی که این پیام ها را تهیه کرده به ساختار ذهن ناهشیار تسلط و آگاهی نداشته باشد می تواند نه تنها مشکل شما را حل نکند بلکه اثرات مخربی بر ذهن ناهشیار شما داشته باشد.

همانطور که در فایل صوتی توضیح دادم بسیاری از تلقینات مستقیم که در فایل های سابلیمینال و خود هیپنوتیزم استفاده می شود نه تنها اثری در در ناهشیار ندارد بلکه دیوار دفاعی ناهشیار را قوی تر و نفوذ ناپذیرتر می کند.

مثل این است که دزدی بخواهد به زور وارد خانه شما شود اگر شما متوجه این مساله شوید حتما قفل های محکم تری برای خانه خود نصب می کنید و احتمال نفوذ به خانه را سخت تر می کنید. ضمیر ناهشیار هم به همین شکل عمل می کند. اگر برای ورود به ناهشیار از شیوه درستی استفاده نکنیم باعث می شود که ضمیر ناهشیار دیوارهای دفاعی اطراف خود را محکم تر و نفوذ ناپذیرتر کند. و این مساله باعث می شود امکان تغییرات در ناهشیار شما سخت تر شود.

اگر سابلیمینال معتبر  استفاده کنید هیچ خطر و مشکلی برای ناهشیار ندارد.

چون ناهشیار  توسط یک دیوار دفاعی به نام مکانیزم های دفاعی از خودش و نفوذهای بیرونی محافظت می کند. این دیوار دفاعی ناهشیار است و عبور از آن به سادگی امکان پذیر نیست. این دیوار دفاعی ناهشیار است و به همین دلیل نمی توان با عبور از هشیاری به ناهشیار نفوذ کرد. پس هر روش درمانی که فقط هدف آن عبور از هشیاری نمی تواند تاثیر زیادی روی ناهشیار بگذارد چون پس از عبور از ضمیر هشیار ما با دیوار دفاعی روبرو می شویم نه ناهشیار.

نکته مهم اینکه حتی در زمانی که فرد هیپنوتیزم شده است هم این دیوار دفاعی وجود دارد به همین دلیل تلقین مستقیم معمولا باعث ایجاد تغییرات دراز مدت در فرد نمی شود و اثرات کوتاه مدتی دارد.

یکی از چالش های مهم علم روانشناسی در طول 120 سال تاریخچه آن پیدا کردن روش های موثرتر برای عبور از دیوار دفاعی ناهشیار است. اگر با تلقین ساده این کار امکان پذیر بود نیازی به این همه تحقیق و تلاش برای پیدا کردن روش های موثرتر نبود. مثلا 5 کتاب زیر  نمونه ای از روش های درمانی پیشرفته برای عبور از دیوارهای دفاعی است.

عنوان یکی از این کتاب ها قفل گشایی ناهشیار است. به نظر شما اگه دسترسی به ناهشیار به سادگی امکان پذیر بود چه نیازی به قفل گشایی ناهشیار بود؟

 

 

هر مشکلی که ریشه در ضمیر ناخودآگاه فرد داشته باشد را می توان به کمک فایل های سابلیمینال حل کرد. اما میزان تاثیر سابلیمینال روی مشکلات مختلف بستگی به شدت مشکل، نوع مشکل، ساختار ناهشیار و مکانیزم های دفاعی فرد دارد. و میزان اثر بخشی فایل های سابلیمینال از 0 تا 100 درصد می تواند متغیر باشد.

در پژوهش های روان شناسی از سابلمینال صوتی و تصویری استفاده های متعددی می شود. مثلا در سال 2020 فقط در سایت sciencedirect.com که مرجع انتشار مقالات عملی است بیش از 298 پژوهش در باره سابلیمینال انجام شده است. اما تا کنون هیچ تحقیقی اثربخشی  سابلیمینال در اموری مثل تغییر رنگ چشم یا افزایش قد تایید نکرده است.

عکس زیر نتیجه جستجوی مقالات سابلیمینال را نشان می دهد.

نکته مهم: هیچ تحقیقی درباره اثربخشی پیام های سابلیمینال در افزایش قد در بزرگسالی، تغییر رنگ چشم، تغییر جنس مو و رنگ پوست و هر گونه تغییر در ساختار ژنتیکی تا کنون منتشر نشده است. به جز سایت های غیر معتبر در هیچ سایت علمی و معتبری درباره امکان تغییرات ژنتیکی به کمک سابلیمینال مطلبی نمی بینید.

در فایل صوتی پاسخ مفصلی به این سئوال داده شده است.  اما به طور خلاصه مهمترین تفاوت های سابلیمینال های این سایت عبارتند از:

1- تمامی فایل های سابلیمینال این سایت توسط دکتر بهشتیان تهیه شده است.

2- تمامی دوره های سابلیمینال این سایت بین 6 تا 16 فایل دارند. دلیل این مساله هم با توجه به توضیحاتی که در فایل صوتی داده شد عبور از دیوار دفاعی ناهشیار است.

3- در فایل های این سایت از تکنیک اختصاصی دکتر بهشتیان برای عبور از دیوار دفاعی ناهشیار استفاده شده است.

برای آشنایی بیشتر با دکتر بهشتیان رزومه ایشان را از اینجا مطالعه کنید.

همه مواردی که درباره سابلیمینال معتبر توضیح داده شد درباره سابلیمینال رایگان معتبر هم درست است. ناهشیار شما مهمترین بخش ذهن شماست و شما باید نسبت به آن خیلی حساس و دقیق باشید و کنترل آن را دست هر کسی نسپارید.

مهم نیست سابلیمینال رایگان است یا نه مهم این است که توسط چه کسی و بر اساس چه اصول علمی تهیه شده است. پس قبل از تهیه هر فایل سابلیمینالی از تخصص فردی که فایل های سابلیمینال را تولید کرده است مطمئن شوید.

همانطور که بخش خطرات سابلیمینال  توضیح داده شده فایل سابلیمینال نامناسب نه تنها فایده ای برای شما نخواهد داشت بلکه می تواند باعث ایجاد مقاومت ناهشیار بیشتر شما شود.

پس حتما فایل سابلیمینال را دقت انتخاب کنید چون ناهشیار شما مهم است.

شما سابلیمینال رایگان ندارید ؟

بله در سایت چندین دوره  سابلیمینال رایگان وجود دارد. همچنین هر ماه هم چند دوره سابلیمینال به صورت رایگان به شما تقدیم خواهد شد.

چون به وسیله پیام های سابلیمینال نمی توان تغییر در ساختار ژنتیکی فرد ایجاد کرد. و تا کنون حتی یک نفر امکان چنین تغییراتی را تایید نکرده است (مگر سایت های دروغین). منظور از تایید علمی این است که از نظر پزشکی تایید شده باشد که اولا مثلا رنگ چشم فرد واقعا و به صورت دایمی تغییر کرده باشد و ثانیا این تغییر به خاطر استفاده از فایل سابلیمینال باشد. با این ملاک ها تاکنون هیچ گزارش موردی منتشر نشده است.

عکس های دروغ (فیک) و غیر واقعی مدعی تغییر رنگ چشم با سابلیمینال تغییر رنگ چشم

دوست عزیزم شما از کجا مطمئن هستید که این عکس ها واقعی هستند. وقتی می شه با نرم افزار فتوشاپ هر تغییری در عکس ایجاد کرد  و به سادگی میشه رنگ چشم ، رنگ پوست و …. را عوض کرد. اگه تمایل دارید بدونید چطوری این کار را میشه با فتوشاپ انجام داد از لینک زیر آموزش اون را در یوتیوب ببینید.

فیلم آموزش تغییر رنگ چشم با فتوشاپ!! (البته نه با سابلیمینال)

این دو عکس دو نمونه از تغییر رنگ پوست و رنگ چشم با فتوشاپ هستند (زنده باد فتوشاپ!!!)

کامنت های دروغ (فیک) و غیر واقعی مدعی تغییر رنگ چشم

به نظرتون نوشتن کامنت یا ضبط فایل های فیک (دروغ) کار سختیه؟!!

به نظرتون اگه واقعا این افراد نتیجه گرفتن چرا تا حالا یک نفر برای دریافت جایزه 100 میلیونی پیام نداده؟!!!

دسته بندی دوره های سابلیمینال

سابلیمینال های جذب
سابلیمینال های اختلالات روانشناسی
سابلیمینال های زیبایی و سلامتی
سابلیمینال های مهارت و توانایی
سابلیمینال های ورزشی
سابلیمینال های هنری
سابلیمینال های معنوی و مذهبی
سابلیمینال های فوبیا و ترس

پر طرفدارترین دوره های سابلیمینال

بازگشت عشق
38%
تخفیف

سابلیمینال بازگشت عشق (دوره ۱۲ هفته ای)

لطفا قبل از تهیه دوره سابلیمینال بازگشت عشق فایل صوتی زیر را گوش کنید. در فایل صوتی زیر پاسخ مفصلی…

125,000 تومان
50%
تخفیف

سابلیمینال ثروت (دوره ۱۶ هفته ای)

اهداف دوره سابلیمینال ثروت چیست؟

 • تقویت و ایجاد باورها و افکار ثروتمند کننده
 •  اصلاح باورهای محدود کننده درآمد
 • اصلاح ترس از فقر
 • اصلاح باورهای مربوط به پول و ثروت
150,000 تومان
40%
تخفیف

سابلیمینال هوش (IQ) (دوره 8 هفته ای)

لطفا قبل از تهیه دوره سابلیمینال هوش فایل صوتی زیر را گوش کنید. در فایل صوتی زیر پاسخ مفصلی به…

90,000 تومان
40%
تخفیف

سابلیمینال مثبت اندیشی (دوره 10 هفته ای)

لطفا قبل از تهیه دوره سابلیمینال مثبت اندیشی فایل صوتی زیر را گوش کنید. در فایل صوتی زیر پاسخ مفصلی…

90,000 تومان
سابلیمینال لاغری
40%
تخفیف

سابلیمینال لاغری (دوره 8 هفته ای)

لطفا قبل از تهیه دوره سابلیمینال لاغری فایل صوتی زیر را گوش کنید. در فایل صوتی زیر پاسخ مفصلی به…

90,000 تومان
اضطراب صحبت در جمع
40%
تخفیف

سابلیمینال اضطراب صحبت در جمع (دوره 8 هفته ای)

لطفا قبل از تهیه دوره سابلیمینال اضطراب صحبت در جمع فایل صوتی زیر را گوش کنید. در فایل صوتی زیر…

90,000 تومان
40%
تخفیف

سابلیمینال افزایش اعتماد به نفس (دوره 8 هفته ای)

لطفا قبل از تهیه دوره سابلیمینال افزایش اعتماد به نفس فایل صوتی زیر را گوش کنید. در فایل صوتی زیر…

90,000 تومان
سابلیمینال پوست
40%
تخفیف

سابلیمینال پوست زیبا (دوره 8 هفته ای)

لطفا قبل از تهیه دوره سابلیمینال پوست زیبا فایل صوتی زیر را گوش کنید. در این فایل پاسخ مفصلی به…

90,000 تومان
38%
تخفیف

سابلیمینال جذب عشق (دوره ۱۲ هفته ای)

دوست عزیزم لطفا قبل از تهیه دوره سابلیمینال جذب عشق فایل صوتی زیر را گوش کنید. در فایل صوتی زیر…

125,000 تومان

508 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • سلام آقای دکتر خسته نباشید
  من چون «رشدقدم‌خیلی‌کنده» امکان داره توی یک یا دوماه 20 سانت اضافه کنم؟
  ممنون میشم جواب منم بدید🤕

  آخه من قراربود از یه کانالی سفارش ۲۰ سانت در یکماه رو بدم وقتی گفتم رشدم خیلی کنده پیامم رو هم حتی سین نکرد نمیدونم کلاه بردار بود یا نه😞

  ممنون میشم جوابمو بدید

  • درود بر شما دوست عزیز، به نظر شما اصلا چنین چیزی ممکنه که یک نفر در طول یک ماه 20 سان افزایش قد داشته باشه، تا حالا چنین چیزی در دنیا اتفاق اتفاده؟ حتی یک نوجوان هم در اوج دوران رشدش چنین اتفاقی براش رخ نمی ده!!

 • سلام آقای دکتر خسته نباشید لطفا جواب منو بدید چون از هرکسی که سازنده سابلیمینال بود پرسیدم جوابمو نداد و مثل اینکه کلاه بردار بودن😣
  میخواستم بدونم من چون رشد قدم خیلی کنده با ساب قد میتونم توی یکماه یا لااقلش دوماه نتیجه بگیرم؟
  آخه من ۲۰ سانت کوتاهی قد دارم😭

 • درود فراوان آقای دکتر من از شما کمال تشکر و امتنان دارم آشنایی با شما برام
  مثل ی معجزه بوده من در هفته ی دوم
  دوره در کمال ناباوری طرف احساسیم بامن
  تماس گرفت بهم گفت تورو برای همیشه
  میخوام نمیزارم هیچ چیزی باعث بشه خراب شدن بشه وای خدای من خیلی
  دوستتون دارم من فقط تونستم خیلی کوتاه براتون تعریف کنم بهترینهارو براتون
  آرزومندم

 • سلام من اختلال پرشنوایی یاهایپراکوزیس دارم وتحمل شنیدن صدارو ندارم معمولا صداهاواسم غیرقابل تحملن واسه این مشکل ساب موجوده؟

 • سلام یه سوال سابی هم وجود داره برای افزایش هوش؟
  مثلا یه نفر با ضریب هوشی معمولا بتونه هوششو اندازه انیشتن کنه یا تیز هوشان قبول شه؟

 • سلام ببخشید آقای دکتر برای داشتن ازدواج موفق و جذب همسر ایده آل کدوم ساب رو باید تهیه کنم؟

 • سلام خدمت شما دکتر من قبلا سابلیمینال های غیر معتبری گوش دادم چگونه میتوانم اثراتش را از بین ببرم؟

 • من ساب لاغری رو از شما گرفتم و من هر روز گوش میکردم به این ساب ها و ساعت مشخص نداشت یا شب بود یا روز بود و… و اینکه بعضی مواقع تا نصفه گوش میکردم و دوباره از اول می آوردم و اینکه هر روز ممکن بود پنج بار یا سه بار یا یک بار به ساب ها گوش بدم ، ایراد داشت کارم ؟ باید از اول گوش کنم ؟ و اینکه من قبلاً از ساب کیوت استایل استفاده میکردم ینی باید ساب هفته اول رو دو هفته گوش کنم؟

  • درود بر شما
   لطفا به فایل صوتی پاسخ به سوالات متداول درباره استفاده از فایل های سابلیمینال که در توضیحات همه دوره ها هست، گوش کنید

 • سلام وقت بخیر جناب دکتر
  ۱-میزان اثربخشی دوره تقویت کننده سابلیمینال به چه شکل است؟
  ۲-آیا امکانش هست با استفاده همزمان تقویت کننده ساب و ساب اعتماد به نفس(و دیگر ساب‌های مربوط به عزت نفس و اعتماد به نفس)مشکلات رو به صورت ریشه‌ای حل کرد؟

 • سلام خدمت آقای دکتر من بینیمو عمل جراحی کردم هم زیبایی و هم انحراف تیغه بینی الان چهار ماه از عمل میگذره ولی ورم بینیم کم نشده رفتم دکترم کورتون هم تزریق کردن ولی فایده نداشته می خواستم بدونم با سابلیمینال میشه این ورم بخوابه؟
  ممنون از شما

 • سلام
  ۱۰ تا فایل خریدم اعتمادبه نفس، هوش، تمرکز، تقویت حافظه، برگشت عشق، ثروت، بی تفاوتی به نظر دیگران، شغل،بوستر، ترس از شکست
  تداخلی باهم ندارند ۴ فایل هفته ۲ و بقیه هفته ۳ هستم
  میتونم آهنگ فرکانس دار برای بازکردن چاکرا گوش بدم فقط موقع خواب ؟
  شما آهنگ یا ساب باز کردن چاکرا ندارین؟ یا اختصاصی نمیسازین؟
  و برای تاثیرپذیری بیشتر چکار باید انجام بدم روزانه بتونم چون تعداد فایلها زیاده حداکثر ۲ بار گوش بدم بعضی وقتها.
  تشکر

  • درود بر شما
   لطفا به فایل صوتی پاسخ به سوالات متدوال درباره استفاده از فایل های سابلیمنال که در توضیحات همه دوره ها هست، گوش بدید.

 • سلام . چرا نباید در هنگام استفاده از این سابلیمینال ها از سابلیمینال های دیگری استفاده نکنیم ؟
  بعد در مورد اون سابلیمینال دوره استغفار و پاکسازی میشه یکم توضیح بدین ؟

 • سلام آقای دکتر ، یه سوال داشتم . بعد از تموم شدن دوره تاثیر دوره روی ناخودآگاه ماندگاره ؟ یا موقته ؟ و اینکه تا چند بار باید یک دوره رو تکرار کنیم تا حداکثر تاثیر رو داشته باشه ؟

  • درود بر شما
   لطفا فایل صوتی پاسخ به سوالات متداول درباره استفاده از فایل های سابلیمینال که در توضیحات تمام دوره ها هست،گوش کنید

 • ببخشید سوالات من نمیبینین یا پاسخ نمیدین!؟
  امکانش هست همزمان با گوش دادن به ساب با هندزفری کتاب هم خوند؟

 • سلام ممنون میشم جواب سوالمو بدین
  برای کوتاه شدن قد ایا واقعا سابلیمینال هست که جواب بده؟

 • سلام وقت بخیر
  میشه برای اندام جذاب به یه عکس نگاه کنم بدنم شبیه اون عکس بشه و واقعا آیا سابلیمینال میتونه منو به بدن دل خواهم برسونه و میشه سابلیمینال های جذابیت رفتار درزنان و ژست و خوش عکس بودن و درخشش در اینستا رو درست کنید؟؟؟

 • سلام وخسته نباشید اقای دکتر 🙏🙏🌹

  سوال داشتم اونم اینکه بعد تموم شدن دوره میشه دوره رو دوباره به صورت اول تکرار کرد(یعنی فایل هفته اول یک هفته دوم یک هفته سوم…………….)؟

 • سلام
  درود و خسته نباشید
  میشه از چند دوره همزمان استفاده کرد
  مثلا ثروت و مثبت اندیشی

 • سلام وقتتون بخیر.
  ببخشید من از سابلیمینال کنکور انسانی خریداری کردم آیا میتونم بدون مطالعه زیاد و عدم استفاده از کتاب های تستی موفق بشم؟

  • درود بر شما دوست عزیز نه بدون تلاش و مطالعه و فقط با گوش دادن به سابلیمینال نتیجه لازم را نمی گیرید

 • سلام اقای دکتر برای موفق شدن در کنکور ونتیجه ی مطلوب سابلیمینال کم میکنه یا خیر منون میشم جواب بدین
  اگه اره چطور میتونم تهیه کنم

  • درود بر شما
   می توانید از سابلیمینال های موفقیت در کنکور در بخش سابلیمینال های ذهنی و تحصیلی استفاده کنید.

 • سلام آقای دکتر. درود برشما و همکاران پر تلاشتان
  سوال: اینکه در یک روز چند بار گوش کنیم خیلی مهمه؟ مثلا یک بار با پنج بار یا فقط سه بار فرق میکنه یا خیر؟

  • درود بر شما
   لطفا به فایل صوتی پاسخ به سوالات متداول برای استفاده از فایل های سابلیمینال که در توضیحات تمام دوره ها هست، گوش کنید.

 • سلام و خسته نباشید میگم بهتون اقای دکتر من خیلی تباه بودم و از یه سایت به ظاهر خیلی معروف ساب تغییر رنگ چشم تهیه کردم ، گفته بودن تغییرات بعد از ۶ ماه ظاهر میشه ولی من دوسال از وقتم واس سابشون گذاشتم هیچ نتیجه ای هم نگرفتم ، به پشتیبانی شون هم گفتم ، گفتن باید بوستر تهیه کنی و از این چرت و پرتا اون هم تهیه کردم ولی بازم نتیجه نگرفتم
  تا اینکه با سایت شما اشنا شدم فهمیدم همش چرت بوده و واقعا سابی واس تغییر رنگ چشم وجود نداره🤦‍♀️ ای کاش زودتر با سایتتون اشنا میشدم 😐
  شمام مث من گول نخورین و فک نکنین میشه با سابلیمینال رنگ چشم تغییر داد

 • سلام و عرض خسته نباشید
  طبق مواردی که تو سایت ذکر کدرید برای تغیر رنگ چشم هیچ سابلیمینالی وجود نداره درسته؟؟؟

 • سلام ، لطفا یک ساب حرفه ایی و تخصصی برای درمان بیماری تنبلی تخمدان ها بسازید ، خانم های خیلی زیادی این بیماری رو در ایران دارن … تنبلی تخمدان خیلی مشکل بزرگیه متاسفانه اما من حتی یک سابلیمینال براش ندیدم ، ممنون

 • سلام اقای دکتر برام جالب بود مبحث سابلیمینال که اومدم سرچ کردم وبا سایت شما اشنا شدم.. تمام صحبتها وگفته های شما رو الان خوندم.. خواستم ببینم دوره 8 هفته کدوم دوره هستش؟ به چشمم نخورد توی سایت؟ وبرای من مبتدی وتازه اشنا به این مبحث از کجا باید شروع کنم تا به نتیجه دلخواه برسم ودچار اشفتگی ذهنی نشم؟؟؟

 • سلام جناب دکتر
  ممنون از لطفتون در ساخت سابلیمینالهای کاربردی و ایمن.سوال من اینه که اگر دوره (هر هفته یک جلسه) تموم شد و فرمودید (روزی یک جلسه) رو میتونید گوش کنید آیا فرقی نمیکنه چه مدت از اتمام دوره بگذره و بتونیم روزانه تکرارش کنیم؟ منظورم اینه که مثلا بعد از اتمام دوره، دو ماه دیگه بخواهیم روزانه گوش کنیم میشه؟

 • سلام دکتر جان مرسی از همکارانتون و مخصوصا سایت خوبتون
  خداقوت دکتر من سه تا مطلب رو سوال داشتم 1-اینکه لطفا لطفا فایل دانلودی سابلمینال های دوره قدیمی رو قرار بدین(اگه اشتباه نکنم ششمین باری هست که دارم میگم) 2_اینکه میشه بگین وقتی یک دوره هشت هفته ای رو به پایان رسوندیم کدوم دو تا فایل رو تکرار کنیم( پنج و شش یا هفت وهشت) شما فقط در مورد شش هفته ای ها گفتین 3- اینکه شما فرکانس ها رو از روی فایل های دانلودی برداشتین تاثیر پذیری فایل کم نمیشه؟ من واقعا وقتی برای خود هیپنوتیزم وقت ندارم چون در حین کار نمیشه انجام داد و فقط برای سابلمینال وقت دارم چون در حین کار میتونم گوش بدم و باید فایلی رو گوش بدم که واقعا تا جایی که می تونه تاثیر پذیری زیاد داشته باشه اگه میشه یک توضیحی در این خصوص بدین مرسی

  • درود برشما دوست عزیز؛
   1- به شماره پشتیبانی لطفا پیام بدید تا براتون انجام بدن
   2- برای دوره های 8 هفته هفته 5 تا 8 یا کل دوره را تکرار کنید.
   3- دوره های دانلودی جدید همگی با فرکانس هستند.
   4- در فایل صوتی پاسخ به سئوالات متداول درباره این موضوع توضیح دادم
   موفق باشید

 • سلام آقای دکتر
  من هفته چهارم سابلیمینال حافظه بودم امروز اشتباه فایل هفته دوم رو تا نصفه گوش دادم، این مشکلی ایجاد میکنه؟؟؟

 • سلام آقای دکتر
  برای کوتاه شدن قد سابلیمینال ندارید؟
  یعنی امکانش نیست؟

 • سلام جناب دکتر وقت بخیر من یک عمل جراحی رو پلکم انجام دادم که باعث تغییر پلک و شکل چشام شد آیا سابلیمینال میتونه کمک کنه منو به چهره فیلم برگردونه

 • سلام آقای دکتر خسته نباشید و یه تشکر ویژه بابت دوره های معتبر و تخصصی سابلیمینال سایت شما که تو هیچ سایتی نظیرش نیست👌👌 آقای دکتر چند سوال داشتم سوال اول من اینه که اگه فایل های سابلیمینال رو تو حالت آلفا گوش کنم تئثیر بیشتری روی ناهشیار میزاره نسبت به حالت عادی یا خیر؟
  سوال دوم راجع به این بود که اگه من هنگام گوش دادن به فایل دوره سابلیمیناله تقویت تجسم درحال گوش دادن به فایل شروع به تجسم و تصویرسازی توی ذهنم بکنم امکان اثرگذاری اون سابلیمینال رو رو افزایش میده؟
  و بازم تشکر برای دوره های تخصصی وحرفه ای های شما🌹🌹و زحمات بی پایان شما❤️🌹🌹❤️

 • سلام . ببخشید من یه سوال داشتم خدمتتون . من چهارده سالمه استفاده از سابلیمینال مؤثره؟

 • سلام اقای دکتر، ایا سابلیمنالی هست که برای درمان ضعیفی و تاری دید باشه؟
  من چشمام ضعیفه، با سابلیمینال میشه درمان کرد؟

 • سلام آقای دکتر خسته نباشید یه سوال خدمتون داشتم آیا می توان با استفاده از سابلیمینال قد رو کوتاه تر کرد؟

 • سلام آقای دکتر
  میشه لطفا یه سابلیمینال برای نویسنده حرفه ای شدن بسازید

 • من فایل صوتی رو گوش دادم و فهمیدم این سایت معتبره ولی نفهمیدم چه چیزی صحت داره و چه چیزی صحت نداره
  و اینکه برای تغییر رنگ چشم و درمان افتادگی پلک سابلیمینال تاثیر داره؟

  • درود برشما دوست عزیز، امکان تغییر رنگ چشم با سابلیمینال وجود نداره.

 • با سلام من دوره لاغری شمارو تهیه کردم اقای دکتر سوالم اینه که باید تجسم هم بکنم جسم لاغرمو یا فقط گوش کنم ؟؟چون اصلا نمیتونم خودمو لاغر تجسم کنم

  • درود برشما دوست عزیز، به فایل صوتی پاسخ به سئوالات متداول گوش کنید.

 • ببخشید فیزیولوژیک یعنی چی؟ من یکساله گوش‌هام دچار افت شنوایی و وزوز شدن دکتر گفته عصب گوشم ضعیف شده آیا فایل صوتی شما درمانم میکند؟

 • سلام آقای دکتر.من از سایت شما ساب خریدازی کردم و آفلاین گوش میدم.میخواستم ببینم جملاتی که توی این سابها هستند بصورت موزیک هستند یا بصورت کلمات.و اگر بصورت کلمات و جمله بندی هستند به چه زبانی تهیه شدند.ممنونم

  • درود بر شما دوست عزیز، به صورت کلمات هستند اما تلقین مستقیم نیست. بهزبان فارسی هست و در کنار اون از فرکانس هم استفاده شده

 • سلام آقای دکتر ببخشید میخواستم بپرسم برای ضعیفی چشم و آستیگماتیسم چشم هم سابلیمینالی وجود داره؟؟

 • سلام وقتتون بخیر
  ساب رو باید چند بار در روز گوش داد؟و در حین کارو فعالیت باشه میشه؟اگه موقع خواب گوش بدیم و خوابمون ببره تاثیر نداره؟

  • درود بر شما
   همانطور که در فایل صوتی معرفی سابلیمینال گفته شده در حین پخش شدن فایل ها نیازی به تمرکز روی آنها نیست (نیازی به گوش دادن متمرکز نیست). پس در حین انجام کارهای روزمره خود هم می توانید از این فایل ها استفاده کنید.

   می توانید بیش از یک بار در روز فایل هر هفته را گوش کنید. اما فایل های هفته های مختلف را همزمان با هم گوش نکنید. مثلا فایل هفته اول و سوم یک دوره را در یک روز گوش نکنید.

 • سلام آقای دکتر خسته نباشید
  من 14سالمه میخواستم بپرسم چون زیر 20سال هستم میتونم با استفاده از سابلیمینال رنگ چشمام رو تغییر بدم مثلا از مشکی به کهربایی ؟
  و بینیم نیاز به عمل درمانی انحراف داره این رو هم میشه رفع کرد اگه آره لطفا راهنمایی کنید ک از چه سابی استفاده کنم و اینکه ادرستون کجاست تهرانید؟

  • دوست عزیز سابلیمینال های تغییر رنگ چشم هیچگونه پایه علمی و اثبات شده ای ندارند و در سایت دکتر بهشتیان سابلیمینال تغییر رنگ چشم وجود ندارد.

 • با سلام ممنون میشم جوابمو بدین آقای دکتر
  من همیشه به این فکر میکنم که قراره بمیرم یا اینکه اطرافیانم میمیرن کدوم ساب رو پیشنهاد میکنید

 • سلام دکتر خداقوت دکتر جان من یک سوال داشتم اینکه اول بگم که سابلمینال های تقویت حافظه وغلبه بر تنبلی رو توی سایتتون نمی شه آنلاین گوش داد سه روزه که وارد میشم نمیاره و دوم اینکه من دانلودش کردم ولی وقتی گوش دادم (هفته چهارم) ملودیش با آنلاینش فرق داشت مخلص کلام اینکه اگه ملودی فایل آفلاین با آنلاین متفاوت باشه در طول روند درمان مشکلی پیش میاد؟ و اینکه دکتر دیگه دوره های سابلمینال های جدید رو نمیشه آنلاین گوش کرد لطفا کاری کنید بشه و اینکه دوره های سابلمینال قدیمی رو نمیشه دانلود کرد و فقط آنلاین میشه گوش کرد لطفا این رو درست کنید و مدیر جان تایید کت ترو هر کی دوست داری یک دیدگاه گذاشتم یه هفتس تایید نشده

  • سلام و وقت بخیر
   با توجه به مشکلات سرعت اینترنت، به جای فایل آنلاین، می تونید به راحتی دانلود کنید و گوش بدید.
   در مورد ملودی ها هم نگران نباشید. مهم پیام های سابلیمینال هست که تغییری نکرده و هیچ مشکلی پیش نمیاد.

 • سلام آقای دکتر وقتتون بخیر
  در ابتدا قصد تهیه ی ساب جذب ثروت رو دارم . سوالم از شما اینه که چون در حال حاضر خودم شاغل نیستم باید این فایلها رو با همسرم گوش کنم؟ و اینکه دختر ۵ ساله دارم اگر که فایلها رو بدون هندزفری گوش کنم برای دخترم مشکلی ایجاد نمیکنه؟
  ممنون میشم اگر که راهنمایی بفرمایید

  • درود برشما دوست عزیز، هم می تونید انفرادی و هم با همسرتون گوش کنید.
   برای فرزندتون هیچ مشکلی ایجاد نمی کنه

 • سلام ببخشین من کنکوری هستم میخوام که باور رتبه یک رقمی شدن رو به ناخود اگاهام القا کنم کدوم فایل رو باید بگیرم کنکور تجربی یا فک نکردن به حرف دیگران

 • سلام آقای دکتر
  میخواستم بدونم در زمان گوش دادن به فایل ها باید کار خاصی انجام بدیم یعنی باید به چیزای خوب فکر کنیم و اون چیزایی که میخوایم رو تجسم کنیم یا نیاز نیست؟

  • درود بر شما
   سابلیمینال افزایش قد برای خانم ها تا سن 18 سال (قبل از بسته شدن صفحات رشدی) قابل استفاده است.

 • سلام آقای دکتر خسته نباشید ، من سال برای قوز بینی می‌خوام چون قوز بینیم کمه ، ممکن هست نتیجه داشته باشه ؟ عوارض نداره؟

 • سلام، روزتون بخیر، بابت ساب افزایش قد میخواستم بدونم برای ۳۰ سال به بالا فایده داره؟ و اینکه میتونم ۳ تا ساب لاغری، زیبایی و جذب عشق و همزمان استفاده کنم؟ ممنون

  • سلام دوست عزیز
   طبق توضیحاتی که داده شده، سابلیمینال افزایش قد برای دختران تا 18 سال و برای پسران تا 20 سال قابل استفاده است و می تواند اثربخشی داشته باشد. در خصوص سوال دوم هم مشکلی نیست. میتونید همزمان استفاده کنید.

 • سلام آقای دکتر . می خواستم بپرسم که می شه دو تا فایل بازگشت عشق و جذب عشق رو با هم گوش کنیم؟

 • سلام وقت بخیر آقای دکتر

  من میخام ثروتمند بشم وکار پر درامدی داشته باشم امکانش هست در انتخاب سابلیمینال کمکم کنید؟؟؟

  • درود بر شما
   دوست عزیز سابلیمینال های ثروت و جذب شغل برای شما می توانند مفید باشند.

 • سلام خسته نباشید
  ببخشید من 18سالم هست و‌میخواستم‌ ببینم‌سابلیمنال بر روی افزایش قدم تاثیر داره ؟؟
  ممنون

 • سلام اقای دکتر خدا قوت من یک عادت بد که دارم کاری برای خودم می خوام انجام بدم خیلی لفط می دم مخصوصا اگه یک کار مالی که بخواد برام صود داشته باشه ولی برای دیگران خودم می کشم که زودتر انجام بدم وهرچه به خودم میگم ولش کن مگه شخص مقابل برات چیکار کرده نمی تونم جلوی خودم بگیرم وانجام میدم وبعد یک مدت کوتاهی پشیمون میشم من کدوم ساب استفاده کنم وایا برای این مورد ساب جدا دارید

 • سلام میخواستم من ساب قد برای دخترم بخرم اگه خودم گوش کنم تاثیر منفی نادره
  ممنوناز جوابتون

 • سلام اقای دکتر من یک هفته هست که چند تا ساب خریدم ساب ثروت ساب لاغری سای اعتماد به نفس ساب بازگشت عشق می خواستم ببینم می تونم از هفته دو خود ساب هیبنوتیزمی رو بخرم هفته اول خودساب هیبنوتزیمی رو استفاده کنم و بعد سابهی دیگرو که هفته دوم هستند گوش کنم ممنون از جوابتون

 • سلام وقتتون بخیر….آقای دکتر من سندروم روده تحریک پذیر دارم که به خاطر اظطراب و استرس هستش …دکترا فقط قرص ضد اظطراب و افسردگی بهم میدن که عوارض زیادی دارن …یعنی امکانش هست با دوره سابلیمینال سندروم روده تحریک پذیر حاله من بهتر شه؟

 • سلام وقتتون بخیر….آقای دکتر سندروم روده تحریک پذیر دارم که به خاطر اظطراب و استرس هستش …دکترا فقط قرص ضد اظطراب و افسردگی بهم میدن که عوارض زیادی دارن …یعنی امکانش هست با دوره سابلیمینال سندروم روده تحریک پذیر حاله من بهتر شه؟

 • سلام آقای دکتر وقتتون بخیر
  آقای دکتر من دوتا سابلیمینال دوست داشتن خود و اعتماد بنفس رو تهیه کردم، من عزت نفس و اعتماد بنفسم خیلی کمه میخواستم لطفا راهنمایی بفرمایید من این دو سابلیمینال رو با هم گوش بدم یا اول خود دوستی رو و بعد اعتماد بنفس رو با توجه به این که اعتماد بنفسم اونقدر کمه که مواقع حساس و توی جمع لرزش دست هم دارم ممنون میشم لطف کنید راهنماییم کنید.

 • سلام دکتر عزیزم خوبین؟ خداقوت دکتر جان می خواستم بگم که خیلی ممنون از سایت عالیتون و یک خواهش داشتم اول اینکه سابلمینال دوره جدید غلبه بر تنبلی وقتی می خوام دانلود کنم خطا 404 میده و اگه میشه لطفا برای دوره های قدیمی دانلود بذارین واقعا خیلی سخته که هر بار می خوام بیام توی سایت باید هی لاگین شم به وسیله کد مرسی از شما و همکارانتون

 • سلام وعرض ادب جناب دکتر عزیز من تقریبا یکماه پیش دوره ساب موفقیت مالی رو گرفتم. بعدن دوره سرمایه گذاری موفق اضافه شد ولی دوره موفقیت مالی حذف شد. الان میخواهم دوره سرمایه گذاری مالی رو بگیرم میخواستم بدونم چه تفاوتی با دوره موفقیت مالی داره.ایا همونه یا اهدافشون تفاوت داره.؟

 • سلام آقای دکتر ببخشید در سن ۱۹ سالگی برای دختران با گوش دادن به سابلیمینال امکان افزایش قد وجود داره؟

 • سلام جناب دکتر خسته نباشید
  ببخشید برای کسایی ک قرص های ضد تشنج مصرف میکنند گوش دادن به سابلیمینال اشکالی نداره؟

  • درود بر شما دوست عزیز اگه حملات با قرص کنترل شده باشه بله می تونن استفاده کنن

 • سلام بر آقای دکتر اگه سابلیمینال به زبان مادری (اون زبانی که ضمیر ناخوداگاه هر روز داره وان کلمات رو میشنوه ) تاثیرش بر روی ناخواگاه بیشتره ؟

  • سلام دوست عزیز، امکان استفاده برای افراد زیر 13 سال هست اما به شرط اینکه خود فرد دوره را انتخاب کرده باشه و خودش به مشکلش آگاهی داشته باشه.

 • با سلام ببخشید آقای دکتر برای داشتن ازدواج موفق و جذب همسر ایده آل کدوم ساب رو باید تهیه کنم؟

 • سلام اقای دکتر خسته نباشید
  من فکر میکنم حافظه ام خیلی ضعیف شده ومثلا کتابی رو میخونم چیز زیادی از اون در خاطرم نمیمونه حتی گاهی یه جمله رو چند بار باید بخونم،وبه خاطر این موضوع واقعا تو امتحانات بامشکل روبه رو میشم.
  به نظر شما این مشکل من قابل حل هست واینکه راه حلش چیه؟! چطور میتونم حافظه ام روتقویت کنم؟!

 • سلام محضر استاد بهشتیان میخواستن از حضورتون بپرسم من سابها رو با آیپاد گوش می‌کنم صدای اونا باید چند درصد باشه برا شنیدنش کافیه

  • درود بر شما دوست عزیز، ولوم صدا به اندازه ای باشه که آزار دهنده نباشه

 • سلام و درود خدمت دکتر بهشتیان. ممنون میشم جواب منو بدین. یه سوال دارم ببینید من برای بار 2 دارم به یک دوره سابلیمینال گوش میدم و تصمیم گرفتم هفته 1 و هفته 2 رو هر کدوم رو 2 هفته گوش کنم. وقتی که تموم شد باید هفته سوم و یا هفته های بعدی رو هم باید دو هفته گوش کنم یا همون هفته های 1 و 2 کافیه؟؟؟

 • سلام، میشه ابتدا دوره خود هیپنوتزم رو تهیه کرد و سپس در حالت خود هپنوتیزم (خلسه) این سابلیمینال رو برای تاثیر بیشتر در اون حالت گوش داد؟ ممنون

 • با سلام مجدد.مندوره جذب ثروت را قبلا خریده ام.الان بعد از بروز رسانی تا کجا اجازه دارم استفاده کنم.

 • سلام.با تشکر از زحمات آقای دکتر و همکاران ایشان.من قبلا دوره جذب ثروت را خریدم .الان برای دسترسی مجدد چکار کنم.دوما آلام ۱۶ قسمت ارائه شده من تا کدام قسمت اجازه استفاده دارم.با تشکر

  • سلام وقت بخیر، برای دسترسی به دوره های خریداری شده تا قبل از 28 خرداد از بخش پروفایل کاربران قدیمی در بخش منوی سایت استفاده کنید.

 • سلام اقای دکتر،من یه نفر رو دوسدارم،ومیخوام جذبش کنم،اونم عاشقم بشه،از کدوم ساب تو سایت استفاده کنم؟

 • سلام وقتتون بخیر اگر در حین گوش دادن و تمرکز روی یک شخص ، فکر روی یک اسم ناآشنا و مبهم بره و چندبار تکرار بشه مشکلی پیش میاد؟یا مربوط میشه به ذهن و روی تمرکز بر فرد مورد نظر اثر نمیگذارد؟

 • سلام خدمت جناب دکتر عزیز میخواستم از محضرتون بپرسم امکانش هست در زمینه مشکلات یه بازیکن حرفه‌ای فوتبال سابلیمینال اختصاصی بسازید مثلا در حوضه های مهارت‌های ورزشی که شامل اعتماد بنفس جنگنده بودن تکنیک داشتن قدرتمند بودن و جذب خواسته‌های ورزشی شامل بازی در تیم‌های سطح اول کشور، بازی درتیم ملی وبازی در باشگاهای سطح اول اروپا

 • سلام بر دکتر عزیز میخواستم از محضرتون بپرسم در روز چند سابلیمینال می‌توان گوش داد وفاصله زمانی هر سابلیمینال برای گوش دادن چه میزان باید باشه با تشکر

  • درود بر شما دوست عزیز محدود از نظر تعداد نداره به زما نشما داره می تونید بعد از گوش کردن به هر فایل فایل بعدی را گوش کنید.

 • السلام علیکم ورحمة الله وبرکاته
  خدمت آقای دکتر
  من روحانی هستم خواستم بدونم امکان داره این فایلها در غالب غیر موسیقی هم باشه برای ما مثل قرآن خواندن یا سرود خواندن

  • درود بر شما دوست عزیز، بله امکانش هست. هر موسیقی یا صوتی را میشه به عنوان صدایی که شنیده میشه به کار برد.

 • سلام دکتر عزیز وقتتون بخیر میخواستم ازتون بپرسم در روز چند سابلیمینال میشه گوش داد وچه فاصله‌ای باید بینشون باشه وسوال بعد من اینه که سرعت ساب رو از نیم روی 2 بگزاریم زودتر تموم بشه اشکالی نداره با تشکر

  • درود بر شما دوست عزیز سرعت فایل را زیاد نکنید اما می تونید در هر بار حداقل 50 درصد فایل را گوش کنید.

 • درود جناب دکتر
  من با توجه به شغلی که دارم باید بتونم روی افراد تأثیرگذارباشم وصحبت هام جذاب واثرگذارباشه تابتونم محصولم را ارائه بدم به طورخلاصه مشتری رومجاب به خریدکنم وهمچنین درموردبالابردن اعتماد به نفس وعزت نفس هم اگه راهنمایی کنید سپاسپگذار میشم 🙏💚

 • سلام
  آقای دکتر آیا با استفاده از سابلیمینال امکان درمان ترنس هست؟ روانپزشکان معمولا از درمان آن عاجزند و این مسئله بسیار برای من مادر ، آزار دهنده است لطفا کمک کنید

  • درود بر شما ترنسی که ریشه در عوامل فیزیولوژیک داشته باشه تغییر پذیر نیست و معمولا به عنوان اختلال هم شناخته نمیشه مگر اینکه دلایل ناهشیار داشته باشه که در این صورت باید بررسی بیشتری انجام بشه تا امکان تغییر یا عدم تغییرش مشخص بشه. حتی در این صورت هم سابلیمینال یا هیپنوتیزم به تنهایی نمی تونن این مشکل را درمان کنن و نیاز به اقدامات تخصصی تر داره.

 • سلام اقای دکتر بعد اتمام دوره سابلیمینال میتونم فایل های هفته پنج شیش هرروز گوش کنم یعنی یه روز فایل هفته پنج فرداش فایل هفته شیش و به همین ترتیب کل روز های هفته ادامه پیدا کنه

 • سلام اقای دکتر من مشکلم این که اصلا نمیتونم روزمو با انجام کارام پر کنم و با ارامش تموم کنم یعنی فقط زمانی ارامش دارم که روی مبل نشستم و هیچ کار فعالیت خاصی مشغول نیستم زمانی که درگیر فعالتی هستم خیلی تنش دارم

 • سلام اقای دکتر من حدود ۳ سال فایل های سابلیمینال گوش دادم و الان دچار سردرد شدم میخام ک پاکسازی کنم شما فایل پاکسازی دارید و یک فایل میخاستم برام بسازید شما ایدی تلگرام یا اینستاگرام دارید ک بهتون پیام بدم؟میشه لطفا کمکم کنید

 • سلام. وقت به خیر و خدا قوت.
  من به صحبت های مفید آقای دکتر چند بار گوش کردم و نت برداری هم کردم. ضمن سپاس می خواستم به سوالاتم پاسخ دهید. با توجه به صحبت های آقای دکتر آیا من برای حل مشکلاتم ، باید حضوری خود دکتر را ببینم؟ چون فرمودند که مشکلات عمیق که طولانی مدت دچارشان هستیم، ابتدا باید با درمان روان پویشی چک شوند. اگر پاسخ این سوال منفی است، حال با توجه به میزان اثرگذاری فایلهای سالیمینال بر روی افراد مختلف و اینکه من نمی دانم از کدام دسته هستم؟(یعنی 33درصدی یا 67 درصدی) ، آیا با فایلهای سابلیمینال باید شروع کنم و یا با دوره خود هیبنوتیزمی؟ سپاسگزارم و بسیار ملتمسم که پاسخ بفرمایید چون غیر از هزینه اصرار دارم که برای درمان راه درست را انتخاب کنم.

  • درود بر شما دوست عزیز بستگی به نوع مشکل شما داره. میزان اثربخشی سابلیمینال هم در افراد مختلف متفاوت هست و با بررسی های دقیق تر میشه میزان اثربخشی را مشخص کرد. البته استفاده از دوره خودهیپنوتیزمی اثربخشی سابلیمینال را بیشتر می کنه و مقدمه ای برای انجام هر روش درمانی دیگه هم هست.

 • سلام آقای دکتر.من لکنت ندارم فقط میخوام برای روانی و وضوح بیشتر گفتار از سابلیمینال لکنت استفاده کنم.بنظرتون مشکلی نداره؟میشه راهنمایی کنین

 • سلام آقای دکتر خوشحالم که با شما آشنا شدم من از شما سه تا ساب خریدم ساب پوست زیبا و کنترل خشم و تقویت سیستم ایمنی بدن . قبل ت اینکه که سایت شما رو ببینم در مورد ساب خیلی تحقیق کرده بودم و خدا رو شکر قبل از اینکه از کس دیگه ای ساب تهیه کنم شما رو پیدا کردم . سوال اینکه در مورد ساب پوست قبلا خوندم که وقتی مثلا ساب پوست یا مو رو گوش میدی نباید خیلی به پوست دقت کنی مرتب و چک کنی یعنی حتی گفته برای انجام روتین پوست از اینه کوچیک استفاده کنید تا دونه شما به پوستتون کم بشه و به اصحلاح خودآگاه نفهمه و اجازه بده تا ناخودآگاه کار خودش رو بکنه آیا این موضوع صحت داره ؟ و اینکه آیا ساب موی زیبا شامل موی سفید هم میشه چون من از ۲۰ سالگی بخاطره استرس شدیدی که بهم وارد شد موهام سفید شد و الانم هشتاد درصد موی من سفید شده آیا ممکنه ساب به من کمک کنه در درمان سفیدی مو ؟ و اینکه آیا میشه ساب اندام زیبا و یا ساب استخوان سالم رو هم تهیه بفرمائید ممنون میشم

 • باسلام
  به نظر خودم تو شرایطی که دارم این معجزه استکه با شما اشنا شدم

  اقای دکتر من ی سوال داشتم از شما ،من اگر بخوام توی محل کارم (مرکز اموزشی) مشتری هایی که میان قانع بشن و ثبت نام کنن ایا میتونم از سابلیمینال ها استفاده کنم و اگر میشه کدوم یکی برای شرایط من مفیدتره؟
  و همین طور برای موفقیت در فارکس و بازارهای مالی ،برای اینکه معاملاتم با سود بسته بشن؟؟
  ممنون میشم پاسخم رو بدید🙏🏻🙏🏻

 • سلام اقای‌ دکتر وقتی تو دوره ۶ هفته ای فایلا رو گوش میدیم اهنگ هم گوش بدیم مشکلی نداره؟

 • سلام وقت بخیر
  آیا میشه سابلیمینالی داشت که منحصرا در رابطه با خرید منزل باشه یا اینکه باید فایل های مربوط به ثروت رو گوش کرد؟

 • سلام اقای دکتر من سال بعد کنکور تجربی دارم بنظرتون الان سابلیمینال موفقیت در کنکور تجربی رو بگیرم بهتره یا سال بعد که نزدیکای کنکور بود؟

  • درود بر شما دوست عزیز بهتره سابلیمینال های دیگه ای که می تونه غیر مستقیم روی موفقیت شما اثرگذار باشه را گوش کنید (مثل ساب افزایش تمرکز، حافظه و …) و سال بعد ساب تجربی را گوش کنید.

 • سلام دکتر خداقوت
  دکتر من یک سوال داشتم که خیلی مهمه اگه میشه پاسخ بدین
  من خودم هفت تا مشکل داشتم که برا هر کدوم سابلمینال شمارو تهیه کردم اما چون محصل هستم و رشتم هم تجربی هست حداقل روزانه ده ساعت درس می خونم و با توجه به اینکه تایم خالی ندارم مجبورم هنگام درس این فایل هارو گوش بدم ولی مشکل من اینحاست که این موزیک حواس من رو پرت نمیکنه ولی طبق مقاله های علمی چون تیکه ای از مغز رو درگیر می‌کنه بازده مغز رو پایین میاره و حالا واقعا من نمی دونیم چیکار کنم و سال دیگه هم کنکور دارم این من این فایل هارو تهیه کردم که بتونم بیشتر درس بخونم ولی چون واقعا زمانم برام مهمه خیلی مهم هست که بدونم واقعا اون تاثیری که باید بذاره این فایل ها می‌ذاره یا نه و اگر می‌ذاره آیا ارزش داره که سه ساعت و نیم روزانه درس با بازده کمتر بخونم یا اینکه تایم ترسیم کم. سه ولی این فایل هارو کامل گوش بدم؟
  دکتر اگه میشه کمکم کنید مطمئن شم چیکار کنم خیلی ممنون از شما

  • درود بر شما دوست عزیز، پخش این فایل ها اصلاخ مداخله ای در تمرکز و درس خوندن شما نداره فقط صدای فایل اونقدر زیاد نباشه که حواس شما را پرت کنه. با خیال راحت درس تون را بخونید و در کنار اون فایل هم که یک صدای آرامش بخش هست را پخش کنید.

 • سلام اقای دکتر این ساب ها روی درمان شبکیه هم اثر بخش هست یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • سلام آقای دکتر اگه از سابلیمینال چال گونه استفاده کنیم اثر گذار هست؟ و اگه این سابلیمینال نامعتبر باشه چی میشه؟

  • درود بر شما دوست عزیز، با سابلیمینال چنین تغییری را نمیشه ایجاد کرد. اثرات منفی اون بستگی به محتوای فایل داره و از بی اثر بودن تا مفاوم تر کردن ضمیر ناخودآگاه یا اثرات منفی دیگه می تونه داشته باشه.

 • سلام و درود . ببخشید برای گوش کردن به سابلیمینال ها محدودیت سنی وجود داره ؟ افراد زیر ۱۵ سال می تونن استفاده کنن؟
  و یک سوال دیگه داشتم که آیا این سابلیمینال های تغییر رنگ چشم واقعی هستن ؟ چون من تو اینترنت دیده بودم که افراد نتیجه گرفته بودند

  • درود بر شما دوست عزیز سابلیمینال را بهتره برای بعد از 12 سالگی استفاده کرد. سابلیمینال تغییر رنگ چشم را هم همونطور که در فایل صوتی توضیح داده غیر واقعی هست و نظرات و کامنت هایی که می خونید غیر واقعی و ساختگی هستن.

 • سلام خسته نباید . آیا شما سابلیمینال علاقه به درس خواندن هم دارید ؟ یا در آینده تولید میکنید ؟

 • سلام خدا قوت.ممنون از توضیحات خوبتون.من هنوز دوره ها رو نگرفتم و انشالله ب زودی تهیه میکنم
  ای کاش فایل برای یادگیری موسیقی و ساز و همینطور هنرهای دیگه مثل نقاشی هم آماده کنید.

 • سلام جناب دکتر بهشتیان
  من خیلی دنبال دوره یا سابلیمینال برای چاکراهای و کندالی هستم که در سایت شما ندیدم . می خواستم اگر امکان هست فایل های مربوطه معرفی کنید ممنونم

 • آیا امکان داره سابلیمینالی برای درمان موهای آسیب‌دیده تهیه بشه؟ من چندین ساله موهام در اثر مشکل ارثی ژنتیکی ریخته و هر چقدر درمان میکنم تا حد کمی جواب میگیرم…آیا راهی هست تا از طریق سابلیمینال نتیجه بهتری از درمان دریافت کنم؟ پیامهایی شبیه درمان ژن معیوب…توروخدا به فکر درمان موهای ضعیف و آسیب دیده باشید😔

 • درود بر شما آقای بهشتیان بزرگوار…
  من دو تا پرسش داشتم…
  یکی اینکه میشه آزمایشی داد که نشون بده ناهشیار چقدر مکانیزم دیوارش سخته برای دور زدن که از شیوه ایی بهره برد تا بشه باور سازی کرد؟که بدونیم از خودهیپنوتیزم بهره ببریم یا سابلیمینال و…

  و دیگری اینکه باورهای درون فایلهای هفته های یک تا شش یکسان نیستن؟

  • درود بر شما دوست عزیز، بررسی ساختار مکانیزم های دفاعی هر فرد معمولا با کمک برخی از تکنیک های درمان روانپویشی انجام میشه.
   محتوای فایل هفته 1 تا 6 با هم متفاوت هستن و بر اساس ساختاری که در فایل صوتی توضیح داده شده آماده شدن و فایل های هر هفته هدف خاصی را دارن

 • درود بر شما آقای بهشتیان گرامی…
  من سابلیمینال پول و موانع مالی رو تهیه کردم هر دو آهنگها یکسان هستن ! درسته؟

 • سلام دکتر بهشتیان عزیز.قدردان شما و زحماتتون هستم من با تلاش و تهیه چند تا از سابهای شما تونستم تغییرات چشمگیری توی زندگیم ایجاد کنم..

  اولش از درگیری زیاد با خودم اولی و تهیه کردم و فقط برای ارضا کنجکاوی بود.ولی الان برنامه ریزی میکنم روی خرید دوره هاتون.که هر مشکل دیگه ای هم دارم رفع بشه

 • سلام جناب دکتر،لطفا راهنمایی کنید.من 4تا سابلیمینال خرید کردم و الان هفته سوم رو دارم گوش میدم .سوالی ک برام پیش اومده اینه که تو سروصدای زیاد بدون هندزفری گوش میدم طوری ک خیلی وقتا صدای آهنگ رو نمیشنوم، (برداشتم از توضیحاتتون که در هر شرایطی میشه گوش داد و نیاز ب تمرکز روی آهنگ نیست این بود که مهم نیست صدای آهنگ رو بشنویم و اگه صدای تلویزیون بلند بود یا موقع انجام کارهای خونه مثل ظرف شستن صدای آهنگ سابلیمینال گم بشه مهم نیست)
  الان من باید از هفته اول دوباره شروع کنم؟

  • درود بر شما دوست عزیز، منظور من این بود که در حین انجام کارهای روزمره می تونید به فایل ها گوش کنید اما باید صدای فایل را بشنوید و در صداهای محیطی محو نشه.
   بهتره دوره را کامل کنید و مجددا از هفته اول گوش کنید.

  • لطفا پاسخ بدین آقای دکتر من الان خیلی استرس گرفتم چون دوستم بهم گفت این اشتباهه سرو صداهای تو خونه نمی‌ذاره صدای موزیک رو بشنوی

 • سلام آقای دکتر وقتتون بخیر من فایل صوتی شما را گوش دادم ضمن تشکر از توضیحات خوبتون .سوال بنده اینست که ،
  اگر فایل را برای کسی که خودش نمی داند پخش کنیم تاثیر دارد؟یا اگه کسی که یکی از این بیماریهایی که گفتید را داشته باشه و فایلها را بشنوه برای مشکلی پیش میاد. ممنون

  • درود بر شما دوست عزیز، بله اما معمولا اثرش کمتره.
   اگه استفاده کنید مشکلی پیش نمیاد اما احتمال اثرگذاریش کمتر میشه

 • سلام آقای دکتر وقتتون بخیر من فایل صوتی شما را گوش دادم ضمن تشکر از توضیحات خوبتون .سوال بنده اینست که ، کسانی که این پیامها برایشان اثر بخشی کمی دارد می‌توانند چند بار دوره را تکرار کنند تا وقتی نتیجه کامل را بگیرند ؟
  اگر فایل را برای کسی که خودش نمی داند پخش کنیم تاثیر دارد؟
  در مورد بیماریهایی که گفتید اگر این فایلها را گوش کنند برایشان مشکلی پیش می آید ممنون

  • درود بر شما دوست عزیز،
   1- بله بهتره دوره را چند بار تکرار کنید.
   2- تاثیرش کمتر میشه
   3- بستگی به نوع بیماری داره اما معمولا اثری براشون نداره یا خیلی کم اثر خواهد بود.

 • سلام آقای دکتر وقتتون بخیر من فایل صوتی شما را گوش دادم ضمن تشکر از توضیحات خوبتون .سوال بنده اینست که ، کسانی که این پیامها برایشان اثر بخشی کمی دارد می‌توانند چند بار دوره را تکرار کنند تا وقتی نتیجه کامل را بگیرند ؟

  • درود بر شما دوست عزیز بله می تونید چندین بار از دوره استفاده کنید به خصوص برای برخی از دوره ها نیاز هست که این کار را انجام بدید

  • بله، بله بهتره برای افزایش اثربخشی و تثبیت نتایج چندین دور فایل ها گوش داده بشه

 • درود بر شما آقای بهشتیان گرامی…
  یه مقدار به هم ریختم وقتی فایل شما رو گوش کردم که در مورد دیوار ناخودآگاه بود که اگه نشه دورش زد چکارکنم؟
  نشه باورام رو دگرگون کنم چکار کنم؟
  از راهنمایی شما سپاسگزارم…

  • درود بر شما دوست عزیز، روش های مختلفی برای انجام این کار هست و همونطور که در فایل صوتی توضیح دادم در این 120 سال اخیر علم روانشناسی به دنبال عبور از این دیوار ناخودگاه و حل مشکلات عمقی افراد هست و بر اساس اون تکنیک های و روش های متعددی ایجاد شده. الان خوشبختانه تقریبا اکثر اختلالات روانشناختی قابل درمان هستن و امکان تغییر عمیق ترین باورها و سازمان شخصیتی وجود داره.

 • فراموش کردم آقای بهشتیان ،آیا شما سابلیمینال سفارشی با جملات کاربر در برنامه کارتون هست؟

  از شما سپاسگزارم…

  • درود بر شما دوست عزیز، بله امکانش هست اما بر اساس ساختار مشخصی که در فایل صوتی توضیح دادم فایل ها باید آماده بشه تا اثربخشی لازم را داشته باشه.

 • درود بر شما،آقای بهشتیان گرامی…
  سپاسگزارم از پاسخگویی شما…
  من برای برنامه ریزی ذهنم که بتونه آهنربای پول بشه تکنیکهایی بسیاری رو انجام دادم و گویا پیرو سخن شما دیوار ناخودآگاه من ساختارش اجازه ورود نمیده…
  وهیچکدوم از تکنیکها جوابگو نبوده از رکورد صدای خودم و گوش کردن به اون گرفته تا ای اف تی و….. و نتونستم این دیوار رو بشکونم …آیا سابلیمینالی هست که بتونه این دیوار رو دوربزنه؟

  و روان درمان پریش رو شما انجام میدی؟
  از شما سپاسگزارم…

  • درود بر شما دوست عزیز، فایل های سابلیمینال این سایت بر اساس این ساختار تهیه شده و خود هیپنوتیزم و در شرایط خاص روان درمانی پویشی می تونه بهتون کمک کنه.
   بله روان درمانی پویشی یک روش روان درمانی هست که انجام میدم.

 • درود بر شما آقای بهشتیان…
  با سابلیمینال میشه از این دیوار به ناخودآگاه رسید؟ یا اونم شاید و مگر …داره؟
  و سابلیمینال شما فارسیه یا انگلیسی؟

  • درود بر شما دوست عزیز، عوامل متعددی برای عبور از دیوار دفاعی ناهشیار موثره، هر فردی دیوار دفاعی منحصر به خودش را داره. همونطور که در فایل صوتی توضیح دادم تمام فایل های سابلیمینال که بر اساس تلقین ساخته شده اند امکان عبور از این دیوار دفاعی را ندارن. فایل های سابلیمینالی که ما در سایت تولید کردیم بر اساس ساختاری هست که امکان نفوذ به این دیوار دفاعی را داره که در فایل صوتی توضیح دادم که در بسیاری از افراد موثره اما نمیشه گفت که در همه افراد تاثیر داره و میزان اثرش هم نمیشه برای یک نفر پیش بینی کرد مگر اینکه اول ساختار مکانیزم دفاعیش مورد بررسی قراره بگیره که اینکار به صورت دقیق در روان درمانی پویشی انجام میشه.
   اصلا فایل سابلیمینال غیر زبان مادری هیچگونه فایده حتی کوتاه مدت نداره.

 • سلام روز خوش. اگر من در هفته سوم استفاده از یکی از سابلیمینال ها باشم و بخوام امروز یکی دیگه هم تهیه کنم، آیا تداخلی باهم داره؟

 • سلام من فکر می‌کنم وقتی ضمیر ناخودآگاه به طور طبیعی دیوار دفاعی داره، چرا ما باید از این دیوار دفاعی عبور کنیم؟؟؟ طبیعت همیشه بهترین گزینه رو در نظر میگیره و معمولأ بهم زدنش عواقب خوبی نداره. آیا سابلیمینال بهم زدن طبیعتِ ضمیر ناخودآگاه نیست؟؟؟ لطفا پاسخ بدید.

  • درود بر شما دوست عزیز، دیواره دفاعی ناهشیار ذاتی و از بدو تولد وجود نداشته. بر اساس تجربیات دوران کودکی ایجاد میشه. مثل فردی که به خاطر ترس بیش از اندازه و غیر واقعی همه درهای خونه اش را قفل کرده و اجازه ورود به کسی را نمیده. اصلا ریشه بسیاری از مشکلات روانشناختی افراد همین دیواره دفاعی ناسالم هست.

 • سلام وقت بخیر
  سوال من اینه که ایا استفاده از فایل جذب عشق توسط خودم تاثیری بر فرد متقابل هم داره؟

 • سلام ببخشید سابلیمینال برای همه ی سنی جواب میده و چقدر باید برای اثر کردنش وقت گزاشت؟

  • درود بر شما دوست عزیز از نوجوانی به بعد میشه از فایل های سابلیمینال استفاده کرد.

  • درود بر شما دوست عزیز بله برای خانم ها تا قبل از 18 سالگی هنوز امکان افزایش قد هست.

 • سلام ببخشید من حدود یک ماه دیگه کنکور تجربی دارم با این وجود اگه سابلیمینال مربوط به کنکور تجربی رو گوش بدم تاثیر داره

 • سلام اقای دکتر من مشکلم اینه که یه فکر نگران کننده که معمولا نسب به اینده هستش به ذهنم میاد منو بهم میریزه بعد میام اون فکر تحیل میکنم منطقی به این نتیجه میرسم که احتمال اینکه این فکر به واقعیت تبدیل بشه خیلی کمه یا صفره اون لحظه یکم اروم میشه ولی این فکر هی میاد به ذهنم دوباره حس نگرانی بهم دست میده چه دوره ای از شما میتونم به من کمک کنه؟(من مشکل اعتماد بنفس هم دارم)

  • درود بر شما دوست عزیز دوره درمان و سابلیمینال وسواس فکری و اضطراب می تونه بهتون کمک کنه

 • سلام دکتر خسته نباشید
  فرق بین سابلیمینال غلبه بر تنبلی و تقویت اراده در چی هست؟
  کدام یک برای اهمال کاری اجتنابی و تنبلی مفید تره؟

  • درود بر شما دوست عزیز، تنبلی و تقویت اراده با هم ارتباط دارن. اما افراد غیر تنبل هم می تونن اراده خودشون را تقویت کنن.
   اهمال کاری دلایل مختلفی می تونه داشته باشه که یکی از اونها تنبلی هست که اگه اهمال کاری شما دلیلش تنبلی هست ساب تنبلی می تونه براتون مفید باشه اما فردی که تنبل هم نباشه می تونه اراده خودش را تقویت کنه

 • سلام خدمت شما. ببخشید من متاسفانه به یکی از ساب های خارجی تو یوتیوب گوش دادم. در خصوص افزایش استخوان گونه. اما اصلا از نتیجه راضی نیستم. گونه هام درد میکنه و یکی از استخوان ها نزدیک چشمم هست و اذیتم میکنه. میدونم خیلی اشتباه کردم که به ساب خارجی گوش دادم. اما شما راه حلی دارید؟ لطفا کمکم کنید. سابلیمینالی وجود داره که بتونه اثرات ساب های قبلی رو از بین ببره و کلا همه چی اوکی بشه؟ لطفا اگه هست بگید. من واقعا میخوام صورتم مثل قبل بشه. لطفا

  • درود بر شما دوست عزیز، متاسفانه تفاوتی نمی کنه اگه سابلیمینال (چه ساب خارجی چه ایرانی ) به درستی تهیه نشده باشه می تونه این عوارض جانبی را داشته باشه. و الان اکثر فایل های ساب موجود در اینترنت همین شرایط را دارن.

 • سلام آقای بهشتیان
  ببخشید که وقتتونو می گیرم …
  چند تا سوال داشتم در مورد این فایل های صوتی….
  ببخشید من توی بازار فارکس و بازار های دیگه ای مالی دارم کار میکنم هر روز باید قیمت ها رو چک کنم و بازار رو تحلیل کنم که بتونم یک منطقه ای مناسب برای ترید پیدا کنم اوایل وقتی که این کارو شروع کردم خیلی خوب بود و از لحاظ ذهنی آزاد بودم…
  ولی بعد از مدتی تقریبا هر یکی دو ماه یکبار بشدت پریشونم یجورایی احساس افسردگی دارم و حال دلم زیاد خوب نیست.
  نه به خاطر اینکه معامله هامو خراب میکنم یا اینکه ترید هام با سود بسته می شن نه اصلا …
  بلکه به خاطر اینکه فشار کاری زیادی رومه
  حالا می خواستم بدونم من برای اینکه به یک ذهن ارام و متمرکز برسم که بتونم و حواسم جمع باشه باید درمانم رو از کجا شروع کنم؟؟؟ که دیگ این ناهماهنگی ها رو نداشته باشم…
  باید کدوم از این سابلیمینال ها رو گوش بدم تا بهتر بشم؟؟ و از این ناهماهنگی ها رها بشم؟؟
  ببخشید زیاد حرف زدم…
  و ممنون میشم که جوابمو بدین چون خیلی بهش احتیاج دارم

  • درود بر شما دوست عزیز سابلیمینال وسواس فکری، سابلیمینال افزایش تمرکز و سابلیمینال افزایش اضطراب و استرس می تونه براتون مفید باشه.

 • سلام اقاي دكتر…ببخشيد براي اضافه وزن كردن و چاق شدن هم فايلي موجود هست؟اگه نيست ممكنه اين فايل رو هم تهيه كنيد ممنون

   • سلام دکتر خسته نباشید
    دکتر وقتی با این روش میشه وزن چاقی لاغری خود ارضایی یا خیلی از چیزارو کنترل کرد چرا رو افزایش قد جواب نمیده خب یعنی موسیقی نمیشه درست کرد ک باعث بشه صفحات رشد تحریک بشن و ضمیر ناخودآگاه صفحات رشد ک قبلا بسته شدن رو باز کنه و باعث افزایش قد بشه

    منتظر جوابتون هستم مچکرم

 • سلام اقای دکتر میشه از دوره غیر حضوری و سابلیمینال بطور همزمان برای حل یک مشکل استفاده کرد یعنی مثلا هم دوره اعتماد بنفس بگذرونم هم سابلیمینال اعتماد بنفس باهم

 • سلام وقت بخیر ،در حال حاضر سابلیمینال برای بخشش و رهایی ذهنی افرادی که بهمون ضربه زدند هم موجود هست ؟ممنونم

 • عرض ادب
  آقای دکتر من برای موهام میخوام
  من موهای خیلی پر پشتی داشتم تیروئید گرفتم نصف بیشتر موهامو از دست دادم
  تیروئیدم الان نرماله و کاملا خوب شدم
  ولی مهمترین چیز رو از دست دادم میخواستم ببینم با این فایل ها میتونم موهامو بهبود بدم؟؟
  سپاسگزارم

  • درود بر شما دوست عزیز، در کنار درمان های پزشکی که برای موهاتون انجام میدید بله سابلیمینال هم می تونه بهتون کمک کنه

 • سلام آقای دکتر من زمان گوش دادن به سابلیمینال همیشه خوابم میبره. میخواستم بدونم آیا سابلیمینال در خواب هم تاثیر خودش رو میذاره یا اون زمانی که در خواب بهش گوش دادم رو در نظر نگیرم؟

 • سلام.آقای دکتر مگه سایلیمینال باعث تغییرات هورمونی نمیشه؟مگه ترشح هورمونی رو هوش ناخداآگاه کنترل نمیکنه؟امکانش هست از نظر علمی این پیاما باعث ترشح هورمون بشه و طرف پر مو بشه یا قدش بلند بشه یا مثلا صفحات رشدش باز بشه.

  • درود بر شما دوست عزیز، ای کاش به همین سادگی که شما می گفتید بود. فقط در شرایطی تغییرات هورمونی تحت تاثیر ناخودآگاه و سابلیمینال یا هر روش دیگه هست. تغییرات هورمونی باعث افزایش قد یا پرپشت شدن مو نمی شه اگه میشد که با تزریق یک دارو این اتفاق می افتاد.

 • تفاوت سابلیمینال های این سایت با یک سایت دیگه ای که ازش گرفته بودم از زمین تا اسمونه. واقعا برای هر کاری باید بری پیش متخصص. ممنون آقای دکتر به خاطر زحمات تون

 • من اطلاعات زیادی دباره سابلمینال ندارم اما چون به علم و تخصص آقای دکتر اطمینان داشتم سابلیمینال خواب را تهیه کردم. جالبه که از موقعی که شروع کردم کیفیت خوابم بهتر شده. واقعا این ضمیر ناخودآگاه چقدر مهمه.

 • سلام اقای دکتر .روز به خیر
  اقای دکتر من یه سوالی داشتم .ممنون میشم پاسخ بدید.
  اکثرا در سایت های دیگه گفته شده که حداقل زمان استفاده از سابلیمینال ها 6 الی 9 ماه هستش تا بتونیم تغییرات را مشاهده کنیم.ولی سابلیمینال های شما 6 هفته ای هستش ،این یعنی ما بعد از 6 هفته تغییرات را می تونیم حس کنیم .؟واینک اگر بخوایم بعد از هفته ی ششم هم سابلیمینال را گوش بدیم ، تا کی باید ادامه داشته باشه ؟یعنی چطو متجه بشیم که دیگه کافیه و دست از گوش دادن بکشیم.

  • درود بر شما دوست عزیز، میزان اثربخشی و مدت اثر بخشی بستگی به نوع مشکلی که براش از سابلیمینال استفاده می کنید داره. همونطور که در فایل صوتی توضیح دادم بعد از اتمام دوره می تونید دوره را مجددا تکرار کنید. تا زمانی دوره را ادامه بدید که نتیجه لازم را ازش گرفته باشید. محدودیت زمانی استفاده نداره

 • اقای دکتر عملکرد سابلیمینال لاغری به چه صورته؟
  با افزایش متابولیسم بدن سوخت و ساز رو بالا میبره یا روی اشتها تاثیر میزاره و میل به خوردن رو کم میکنه؟

 • سلام … اقای دکتر من هفته اول و دوم رو گوش دادم ولی برای شروع هفته سوم یک روز فاصله افتاده . میتونم هفته سوم رو شروع کنم با وجود این یک روز فاصله؟

 • سلام آقای دکتر جان
  میشه لطف کنید سابلیمینالی برای تند خوانی هم طراحی بفرماید
  ممنون از زحمات شما🙏💐

 • سلام دکتر من دو تا پسر دارم خیلی عصبی هستم و همش به بچه هام ناسزا میگم و نفرین میکنم بعد پشیمون میشم و گریه میکنم چه سابی خوبه گوش کنم که دست از فکر بد و نفرین و ناسزا بردارم

  • درود بر شما دوست عزیز
   دلایل مختلفی می تونه مشکل شما داشته باشه که شاید با یک فایل سابلیمینال حل نشه اما برای شروع سابلیمنال کنترل خشم می تونه براتون مناسب باشه

 • سلام اقای دکتر من که در دوره اعتماد بنفس شرکت کردم ایا بدون گذروندن دوره خودهیپنوتیزم که پیش نیاز بعضی از دوره ها هست وارد اون دورها بشم

 • سلام وقت بخیرببخشید سوال من در مورد زمان و دوره پخش سابلیمینال هست مثلا در پخش و دوره مسیج سابلیمنال یک پیام انگیزشی طی چه زمانی تا چه دوره ی باید پخش بشه تا درضمیر ناخوداگاه پذیرفته بشه مثلا در ۳۰ثانیه و ۲۰۰دور باید ۱پیام پخش بشه یا در زمان کوتاهترم اثر داره

   • سلام آقای دکتر. وقتتون بخیر.
    ببخشید میخواستم ببینم فایل سابلیمینال برای لاغری رو از کجا باید تهیه کنم؟چون توی این سایت نبود!

    • درود بر شما دوست عزیز
     https://beheshtiyan.ir/courses/sub-weight/
     این لینک سابلیمینال لاعری هست

    • سلام دکتر وقتتون بخیر
     بنده با اینکه مشکلات مالی و فکری زیادی دارم هرچقدر با خودم کلنجار میرم درمورد جواب گرفتن از این روش نمیتونم خودم رو متقاعد کنم و با توجه به نظرات کاربران میترسم بعد از مدتی نه تنها درمان نشم بلکه اوضاع بدترهم بشه.لطفا راهنمایی کنید بلکه متقاعد بشم و استارت بزنم. ممنون میشم جواب بدید. باتشکر

    • درود بر شما دوست عزیز وقتی با گوش دادن به یک فایل صوتی 20 دقیقه ای قانع نشدید، چطور میتونم شما را قانع کنم. البته این روش قرار نیست برای شما معجزه کنه اما می تونه براتون مفید باشه به شرط اینکه از سابلیمینال درستی و به اندازه کافی استفاده کنید. اما مطمئن باشید فایل های سابلیمینال این سایت هیچ گونه اثر منفی برای شما نخواهند داشت.

 • سلام آقای دکتر من سابلیمینال قدرت اراده رو در هفته اول هست که گوش میدم، میخواستم بدونم درطول یک روز اگر سابلیمینال رو چندین بار گوش بدم تأثیر بیشتری داره یا نه؟

  • درود بر شما دوست عزیز، به زودی یک سابلیمینال جداگانه برای فعالیت در بازارهای بورس تهیه میشه اما سابلیمینال موفقیت مالی هم می تونه مفید باشه.

  • درود بر شما دوست عزیز بستگی به نوع تاثیری است که شما انتظار دارید؟
   سابلیمیال پوست در سایت هست برای بهبود سلامت پوست مفیده اما امکان تغییر رنگ پوست وجود نداره.

 • سلام آقای دکتر من فکر میکنم به پنج تا از سابلیمینال های شما احتیاج دارم، چون پنج تا مشکل بزرگ دارم. نمیدونم که حل کردن کدومش ارجحیت داره. میتونم هر پنج تا سابلیمینال رو با هم استفاده کنم؟ و اینکه استفاده همزمان از پنج تا سابلیمینال تأثیر هیچکدوم رو کمتر نمیکنه؟

  • درود بر شما دوست عزیز، مشکلی از نظر همزمان گوش کردن به فایل ها وجود نداره به شرط اینکه وقت برای گوش کردن به هر 5 فایل در طول روز داشته باشید.

 • سلام ببخشید تو نوشته هایی که درباره سابلیمینال توضیح داده بودین گفته بودین سابلیمینال تاثیری روی قد و رنگ چشم نداره و بالا خودتون سابلیمینال قد در زیر ۱۸سال گذاشته بودین سوالم اینکه روی افراد زیر ۱۸سال تاثیر داره ؟؟
  و اینکه اگر سابلیمینال تاثیر منفی بزاره باید چیکار کنیم ؟

  • درود برشما دوست عزیز همونطور که در توضیحات سابلیمینال زیر 18 سال گغتم صفحات رشدی هنوز بسته نشده و حدود 2 درصد عوامل ناهشیار (به جز ژنتیک و تغذیه) می تونه روی افزایش قد اثر بزاره. اما بعد از 18 سالگی برای خانم ها و 20 سالگی برای آقایان که قد تثبیت میشه افزایش قد به حز اقدامات پزشکی امکان پذیر نیست.
   منظورتون از تاثیر منفی چی هست؟ اگر سابلیمینال مطمئن باشید هیچگونه اثر منفی نداره فقط باید از فردی که سابلیمینال را آماده کرده اطمینان داشته باشید.

 • سلام دوباره آقای دکتر
  ممنون از پاسخگوییتون
  منظورم از مجادلات ذهنی فکر و خیال بیش از حد و بحث جدل با افراد در ذهن بود
  آیا فایل سابلیمینالی برای این منظور دارید؟

 • سلام آقای بهشتیان
  ببخشید که وقتتونو می گیرم …
  چند تا سوال داشتم در مورد این فایل های صوتی….
  ببخشید من توی بازار فارکس و بازار های دیگه ای مالی دارم کار میکنم هر روز باید قیمت ها رو چک کنم و بازار رو تحلیل کنم که بتونم یک منطقه ای مناسب برای ترید پیدا کنم اوایل وقتی که این کارو شروع کردم خیلی خوب بود و از لحاظ ذهنی آزاد بودم…
  ولی بعد از مدتی تقریبا هر یکی دو ماه یکبار بشدت پریشونم یجورایی احساس افسردگی دارم و حال دلم زیاد خوب نیست.
  نه به خاطر اینکه معامله هامو خراب میکنم یا اینکه ترید هام با سود بسته می شن نه اصلا …
  بلکه به خاطر اینکه فشار کاری زیادی رومه
  حالا می خواستم بدونم من برای اینکه به یک ذهن ارام و متمرکز برسم که بتونم و حواسم جمع باشه باید درمانم رو از کجا شروع کنم؟؟؟ که دیگ این ناهماهنگی ها رو نداشته باشم…
  باید کدوم از این سابلیمینال ها رو گوش بدم تا بهتر بشم؟؟ و از این ناهماهنگی ها رها بشم؟؟
  ببخشید زیاد حرف زدم…
  و ممنون میشم که جوابمو بدین چون خیلی بهش احتیاج دارم

   • درود بر شما دوست عزیز لطفا توضیحات دوره را بخونید.
    این دوره برای قبل از ۱۸ سالگی هست که صفحات رشد هنوز بسته نشده و اینکه در توضیحات دوره گفته شده در این سن هم کمتر از ۲ درصد رشد قد به عواملی‌ به جز ژنتیک و تغذیه مربوط هست. که این دوره حداکثر می تونه روی این ۲ درصد اثر داشته باشه.

 • سلام اقای دکتر خسته نباشید
  من جوانی ۲۵ ساله هستم و مدتی درگیر مشکل دیسک کمر شدم.
  باوجود اینکه ۲۰ جلسه فیزیوتراپی رفتم اما هنوز مشکلم رفع نشده. میخواستم بدونم از طریق سابلیمینال امکانش هست مشکل دیسک کمرم رفع بشه؟

  • درود بر شما دوست عزیز بستگی به نوع مشکل دیسک کمرتون داره، به طور کلی سابلیمینال می تونه در کاهش درد بهتون کمک کنه

 • سلام جناب دکتر امیدارم حالتون خوب باشه
  برای مجادلات ذهنی هم فایل سابلیمینال مفید هست یا خیر؟و اگر بله در سایت شما موجوده یا خیر؟
  پیشایش ممنون از پاسخگوییتون

   • منظورم از مجادلات ذهنی همون بحث و جدل یک انسان که در ذهنش با اشخاص دیگه انجام میده که میتونه منجر به خودخوری بشه و در کل انرژی زیادی از انسان میگیره آیا فایلی برای کاهش این مورد داریم؟

 • سلام اقای دکتر
  اقای دکتر وقتی که صدا های زیر آستانه ایی رو نمیشنویم چطور تو ناخودآگاهمون وارد میشن؟
  اخه ما که اونارو نمیشنویم

  • درود بر شما دوست عزیز همونطور که در فایل صوتی توضیح دادم در هر ثانیه هزاران اطلاعات را حواس ما دریافت می کنن که فقط تعداد کمی از اونها توسط هشیاری ادارک میشه ولی ناهشیار گستره ادراکش خیلی بالاتره. شنیده شدن توسط ضمیر هشیار انجام میشه و هدف ما اثرگذاری روی ناهشیار هست پس نیازی به شنیده شدن پیام ها توسط ضمیر هشیار نیست.

 • سلام آقای دکتر
  آیا شب ادراری رو هم میشه با سابلیمینال درمان کرد . من یه دختر 9 ساله دارم بیماری شب ادراری داره حدود 8 ماهه پیش دکتر اورولوزی میبرم دارو تجویز کرده اوایل دارو ها ناثیر خودشونو نشون دادن و شب ادراریش کم شد اما بعد از 4،5 ماه باوجود مصرف دارو باز به حالت اول برگشته لطفا” راهنمایی کنید . باتشکر

  • درود بر شما دوست عزیز شب ادراری دلایل متفاوتی می تونه داشته باشه. به خصوص اضطراب می تونه خیلی این مشکل را تشدید کنه. بهتره با کمک روانشناس کودک مشکل فرزندتون را بررسی کنید و مساله را به صورت ریشه ای حل کنید. در کنار اون از سابلیمینال اضطراب و استرس هم استفاده کنید.

  • درود بر شما دوست عزیز ، بیماری پیسی دلایل مختلفی می تونه داشته باشه از جمله ژنتیک و مسایل خود ایمنی. معمولا در بیماری خود ایمنی استرس و اضطراب اثر زیادی روی روند بیماری می تونه داشته باشه. سابلیمینال تقویت سیستم ایمنی و سابلیمینال اضطراب و استرس می تونه به روند درمان شما کمک کنه اما در کنارش حتما باید از درمان های معمول بیماری خودتون مثل استفاده از کرم هایی که وجود داره یا سایر اقدامات پزشکی استفاده کنید.

 • سلام دکتر خداقوت
  دکتر یک سوال در مورد سابلمینال ها دارم اگر مثلا ما هفته اول رو تموم کردیم بعد هفته دوم رو شروع کردیم به گوش دادن ولی دیگه از یک موقعی نتونستیم گوش بدیم و فاصله ای به مدت یک هفته یا بیشتر افتاد دوباره از هفته اول باید شروع کنیم با از هفته دوم و می خوام بدونم که اختلالی در دوره درمان که پیش نمیاد؟

 • با عرض سلام،جناب دكتر سابليمينال “ترك اعتياد” براي ترك سيگار هم مؤثره؟البته با در نظر گرفتن اينكه عادت مذكور در شخص بسيار شديد و مربوط به ساليان سال باشه

 • سلام توروخدا جواب بدین لطفا
  قیمت ساب ها 65تومنه؟
  ساب خوب شدن طراحی وجود داره؟
  ن اینکه درسم خوب بشه ن فقط طراحیم خوب بشه هست ایا؟
  من 16 سالمه دخترم
  ساب لاغر شدن و کوچیک شدن ران و باسن هم هست ایا؟
  فقط ران و باسن بالا تنه ن

   • سلام وقتتون بخیر.
    برای اثر گذاشتن روی ذهن افراد باید چ دوره ای تهیه کنم؟ اصلا همچین چیزی وجود داره؟

   • سلام وقت بخیر میخواستم بدونم سابلیمینال جذب روابط دلخواه فقط رویریک رابطه هستش مثلا رابطه ی ازدواجی یا کلا روابط با همه رو مثلا پدر مادر مدیر و….رو دلخواه میکنه؟

    • درودبر شما دوست عزیز برای همه روابط کار میشه استفاده کرد.

 • سلام، همونطور که خودتون گفتید، ما صدای وویس سابلیمینال رو نمی‌شنویم پس چطور باید اطمینان کنیم و از شما یا هرکسی دیگه خریداری کنیم درحالی که نمی‌شنویم چه چیزی رو داریم وارد ناخودآگاهمون میشه

  • درود بر شما دوست عزیز، کاملا حق دارید اعتماد نکنید چون الان اینقدر در فضای مجازی (سایت، پیج های مختلف و کانال ها) مطالب دروغ و ادعاهای غیر واقعی هست که اعتماد کردن سخت شده.
   تنها راه خواندن رزومه افراد و بررسی پیشینه و سوابق علمی اونهاست. البته متاسفانه خیلی از رزومه ها هم غیرواقعی هستن که در مقاله راهنمای انتخاب روانشناس خوب مفصل تر درباره این مساله توضیح دادم. اما با بررسی کردن میشه تا حد زیادی این ابهامات را برطرف کرد.

 • با سلام و وقت بخیر
  اگه درحین گوش دادن یک دوره 6 هفته ای سابلیمینال ثروت ، یک روز فراموش کنیم که فایل مربوطه راگوش دهیم ، میتوانیم فردا آن فایل را گوش دهیم و اگردوره طولانی شود ، در روند تاثیر گذاری اختلالی ایجاد میشود ؟
  ممنونم

  • درود بر شما دوست عزیز بله می تونید فردا گوش کنید و طولانی شدن مشکلی ایجاد نمی کنه البته اگه در هر هفته 5 روز فایل های یک هفته را گوش کنید کافیه

 • سلام دکتر انشاالله سلامت باشید دکتر ببخشید سابلمینال پایبند بودن به تعهد ندارین؟
  مثلا من به خودم میگم که باید این کار رو تا دو ساعت دیگه تموم کنی ولی مثلا موقعیتی پیش میاد که انجام ندادنش ضرری به من نمی رسونه ولی باز هم میرم اون کار رو انجام میدم و به کار اصلی خودم نمی رسم