فایل صوتی پاسخ به سئوالات سابلیمینال​​

سابلیمینال چیست؟ (فایل صوتی)

دوستان عزیزم سلام، لطفا قبل از اینکه ادامه مطالب را مطالعه کنید فایل صوتی زیر را گوش کنید. در این فایل پاسخ مفصلی به سئوالات زیر داده ام. این فایل خیلی از ابهامات شما درباره سابلیمینال را رفع می کنه

 1. سابلیمینال چیست؟
 2. کاربردهای سابلیمینال چیست؟
 3. خطرات و عوارض سابلیمینال چیست؟
 4. پیام های سابلیمینال چیست ؟
 5. ناهشیار چیست؟
 6. پیام های سابلیمینال چطور اثر می کند؟
 7. آیا پیام های سابلیمینال موثر است؟
 8. چرا تلقین ساده و مستقیم معمولا بی اثر است؟
 9. پیام های سابلیمینال برای چه مشکلاتی قابل استفاده هستند؟
 10. سابلیمینال یا خود هیپنوتیزم؟ کدام بهتر است؟
 11. پیام های سابلیمینال چه کاربردهایی دارد؟
 12.  آیا سابلیمینال از نظر عملی تایید شده است؟
 13. برخی مدعی تغییراتی عجیب با سابلیمینال مثل سابلیمینال تغییر رنگ چشم یا تغییر رنگ پوست هستند، آیا انجام چنین کارهایی با سابلیمینال امکان پذیر است؟
 14. سابلیمینال یا خود هیپنوتیزم؛ کدام بهتر است؟
 15. سابلیمینال زیبایی چقدر موثر است؟
 16. فرکانس امواج مغزی چیست و آیا می تواند موثر باشد؟
 

آیا می دانید؟​

آیا می دانید فقط برخی از پیام های سابلیمینال برای برخی از مشکلات اثر بخش هستند؟

آیا می دانید برای دسترسی به ناهشیار باید از دو مانع عبور کنیم؟ ضمیر هشیار و دیوار دفاعی ضمیر ناهشیار (character defence) که آجرهای این دیوار را مکانیزم های دفاعی (defence mechanism) تشکیل می دهند؟

آیا می دانید این دیوار دفاعی مانع از اثر تلقینات ساده روی ضمیر ناهشیار می شوند؟ و به همین دلیل هست که معمولا تلقین روی شما اثر چندانی نداره

آیا می دانید بدون عبور از این دیوار دفاعی امکان تاثیر گذاری روی ضمیر ناخوداگاه وجود ندارد و به همین دلیل تلقینات ساده و جملات تاکیدی چه در خود هیپنوتیزم ، چه در سابلیمینال تاثیر چندانی در ناهشیار ندارد؟
آیا می دانید اکثر فایل های سابلمینال بدون توجه به نکات فوق تهیه شده است؟ و این فایل های سابلیمینال فقط شامل تلقینات ساده هستند. چون اکثر تولید کنندگان فایل های سابلیمینال به دلیل نداشتن دانش تخصصی در حوزه روانکاوی درباره مکانیزم های پویشی ناهشیار هیچ دانشی ندارند. تنها اطلاعی که این افراد از ناهشیار دارن مثال کوه یخ فروید هست!!

آیا می دانید در سابلیمینال های این سایت از تلقین مستقیم و جملات تاکیدی استفاده نشده است. من از تکنیک های دیگری برای نفوذ به ناهشیار و عبور از دیوار دفاعی ناهشیار استفاده کردم (از رویکردهای سایکوداینامیک، ISTDP،MBT، هیپنوتیزم اریکسونی و …).
آیا می دانید تمام فایل های سابلمینال این سایت توسط دکتر بهشتیان تهیه شده است؟ برای آشنایی بیشتر با دکتر بهشتیان رزومه کامل ایشان را از اینجا مطالعه کنید.
آیا می دانید دکتر بهشتیان اولین پژوهش در زمینه سابلیمینال در ایران را در سال ۱۳۸۳  انجام داده است؟
آیا می دانید دوره های  سابلیمینال این سایت (بر خلاف سایت های دیگر که فقط یک فایل ارایه می کنند) به صورت اختصاصی در ۶ تا ۱۶ فایل و بر اساس نتایج سالها پژوهش دکتر بهشتیان ارایه می شود تا بتوان از دیوار دفاعی ناهشیار عبور کرد.

آیا می دانید تا کنون هیچ مورد تایید شده ای (حتی یک مورد) امکان ایجاد تغییرات ژنتیکی (مثل افزایش قد بعد از ۲۰ سالگی، تغییر رنگ چشم، تغییر جنس مو و رنگ پوست و ….) توسط سابلیمینال  و هیپنوتیزم را تایید نکرده است و تمامی ادعاهایی که در سایت ها یا پیج ها شده کاملا دروغ است؟

آیا می دانید دکتر بهشتیان جایزه ۳۰۰ میلیون تومانی برای شرایط زیر پرداخت می کنند. هر فردی که فقط یک مورد ارایه دهد که به کمک سابلیمینال توانسته باشد رنگ چشم یا قد فردی را ( بعد از ۲۰ سالگی) تغییر دهد. اما با اینکه بیش از از ۳.۵ سال (۱۳۹۹/۱۰/۱۸) از ارایه این پیشنهاد گذشته است حتی یک نفر هم مدعی این تغییرات نشده تا اقدامات لازم برای پرداخت جایزه داده شود!! در صورتی که این افراد در سایت و پیج خودشون به دروغ ادعا می کنند که افراد زیادی با کمک این فایل ها توانسته اند رنگ چشم خود را تغییر دهند و عکس های فیک هم از این افراد گذاشتن!! (شرایط دریافت جایزه را  اینجا  بخوانید). 

نتایج نظر سنجی شرکت کنندگان دوره های سابلیمینال تا ۱۴۰۲/۷/۱​

میزان رضایت از دوره
۹۰.۴۵%
میزان رضایت از پشتیبانی دوره
۹۲%
دوره را به کسی معرفی می کنید؟
۸۶.۲۷%
راحتی خرید و استفاده از سایت
۹۳.۷۵%

تعداد شرکت کنندگان

۱۱۱۰۰۰
کلینیک سابلیمینال

برخی از نظرات و نتایج سابلیمینال کاربران ​

امیر

تفاوت سابلیمینال های این سایت با یک سایت دیگه ای که ازش گرفته بودم از زمین تا آسمونه. واقعا برای هر کاری باید بری پیش متخصص. ممنون آقای دکتر به خاطر زحمات تون

امیر رضا

من اطلاعات زیادی درباره سابلمینال ندارم اما چون به علم و تخصص آقای دکتر اطمینان داشتم، سابلیمینال خواب را تهیه کردم. جالبه که از موقعی که شروع کردم کیفیت خوابم بهتر شده. واقعا این ضمیر ناخودآگاه چقدر مهمه

المیرا

بهترین اتفاق سال ۹۹ برای من آشنایی با سایت دکتر بهشتیان و تهیه دوره خود هیپنوتیزم و سابلیمینال تقویت تمرکز و حافظه بود. واقعا ازتون ممنونم آقای دکتر

منا

واقعا این ناهشیار عجیبه، نمی دونم با گوش دادن به این فایل ها داره درونم چه اتفاقی میفته، اما کیفیت خوابم بعد از گوش دادن به سابلیمینال خواب عمیق بهتر شده. هر چی که هست که برای من جواب داده

هستی

سلام دکتر بهشتیان عزیز. قدردان شما و زحماتتون هستم. من با تلاش و تهیه چند تا از ساب های شما تونستم تغییرات چشمگیری توی زندگیم ایجاد کنم. اولش از درگیری زیاد با خودم اولی ر و تهیه کردم و فقط برای ارضا کنجکاوی بود، ولی الان برنامه ریزی می کنم روی خرید دوره هاتون که هر مشکل دیگه ای هم دارم رفع بشه

آرتین

من خودم دانشگاه کامپیوتر خوندم و یادگرفتم چطور سابلیمینال درست کنم. تصمیم گرفتم برای خودم چند فایل درست کنم. اما وقتی فایل صوتی آقای دکتر را گوش کردم متوجه شدم، اصل کار محتوای فایل هاست و خیلی جزییات داره. من فکر می کردم چند تلقین ساده داخل فایل بزارم کافیه اما ظاهرا این مقاومت و مکانیزم دفاعی که دکتر گفت نمی زاره تلقین ها اثر داشته باشن. اینطوری اکثر فایل های سابلیمینال که در اینترنت هست به درد نمی خوره.

محسن بیاتی

از اونجایی که آدمی هستم که سخت اعتماد می کنم، گفتم باید با چشمان خودم پژوهش های آقای دکتر درباره هیپنوتیزم و سابلیمینال را ببینم تا باور کنم. برای همین رفتم دانشگاه علامه طباطبایی، چون در رزومه آقای دکتر نوشته بود که ایشون پژوهش درباره هیپنوتیزم و سابلیمینال را در دانشگاه علامه طباطبایی انجام داده بودند. با کلی جستجو و البته کلی خواهش و التماس به مسئول بخش پایان نامه ها بالاخره تونستم پایان نامه ایشون را پیدا کنم و مطالعه کنم. واقعا دست مریزاد آقای دکتر. سال ۱۳۸۳ که کمتر کسی درباره سابلیمینال و هیپنوتیزم در ایران چیزی می دونست شما در این دو زمینه پژوهش انجام دادید. باعث افتخاره که افراد علمی مثل شما در حوزه روانشناسی فعالیت می کنند.

پریا

برای خریدن سابلیمینال اینترنت را زیر رو کردم. هر سایتی بگید سر زدم. تنها سایتی که مشخصه کی فایل ها را تولید کرده و اسم مشخصات داره، سایت دکتر بهشتیان بود. اکثر سایت ها نه شماره تماسی، نه اینکه مشخصه اصلا کی هستن.

سمیرا

من اطلاعات زیادی درباره سابلمینال ندارم اما چون به علم و تخصص آقای دکتر اطمینان داشتم، سابلیمینال خواب را تهیه کردم. جالبه که از موقعی که شروع کردم کیفیت خوابم بهتر شده. واقعا این ضمیر ناخودآگاه چقدر مهمه.

محمدحسین

به خاطر وسواسی که دارم همیشه دنبال بهترین ها هستم و برای هر چیزی خیلی سرچ می کنم. به همین دلیل سایت های خیلی زیادی را دنبال فایل های سابلیمینال گشتم. تنها سایت معتبر و علمی که فایل های سابلیمینال را داشت، سایت دکتر بهشتیان بود. متوجه شدم ایشون هم پژوهشگر هستن و هم روان درمانگر. جالب بود که خیلی از سایت ها اصلا معلوم نبود توسط چه کسی اداره میشه، چه برسه به اینکه متخصص باشه. به نظرم ارزش این همه بررسی را داشت چون الان با خیال راحت دوره سابلیمینال وسواس و کمال گرایی را خریدم .

پاسخ به سئوالات رایج درباره سابلیمینال​

سابلیمینال یعنی زیر آستانه حسی (زیر آستانه شنوایی یا زیر آستانه بینایی) و  پیام سابلیمینال پیامی است که قادر به شنیدن یا دیدن آن نباشید. یعنی یا آنقدر آهسته پخش شود که قادر به شنیدن آن نباشید یا آنقدر سریع پخش شود که قادر به دیدن آن نباشید.  به زبان ساده تر پیام های سابلیمینال آگاهانه قابل تشخیص نیستند اما بر ناهشیار اثر می گذارند.

ذهن هشیار نسبت به ناهشیار ظرفیت بسیار محدودتری دارد. ذهن هشیار در هر لحظه فقط می تواند بین ۵ تا ۹ محرک را درک کند. اما ذهن ناهشیار از قدرت پردازش بسیار قدرتمندتری برخوردار است و می تواند به طور همزمان ۲۰۰۰ بیت اطلاعات را به طور همزمان پردازش کند. در طول روز ، آیا از هر بار دم و بازدم خود مطلع هستید؟ یا از هر قدمی که برمی دارید تا نیفتید؟ اینها نمونه هایی از کارهایی است که ذهن ناهشیار شما انجام می دهد. پیام های سابلیمینال روی ذهن ناهشیار اثر گذار هستند.

 زیگموند فروید ساختار ذهن انسان را شامل ۳ بخش هشیار، نیمه هشیار و ناهشیار می‌دانست. او ذهن انسان را به کوهی از یخ که در اقیانوس شناور است تشبیه می‌کرد. بخش کوچکی از این کوه یخ، بیرون آب و بخش بزرگ‌ترش در زیر آب پنهان است. فروید بر این باور بود که ساختار ذهنی ما نیز همانند کوه یخ است و ما نسبت به بخش بزرگی از ذهنمان ناآگاه هستیم.

هشیار یا خودآگاه (Conscious)

هشیار یا خوداگاه دربرگیرنده‌ی همه‌ی چیزهایی است که در شبانه‌روز از آن‌ها آگاه هستیم. هشیاری در برابر ناهشیاری بخش کوچکی از ذهن را دربرمی‌گیرد. ما می‌دانیم که هر روز در چه ساعتی باید از خواب بیدار شویم چه چیزهایی برای صبحانه می‌خوریم. محل کارمان کجاست و چه کارهایی را در طول روز به انجام می‌رسانیم. ما نسبت به مسائل روزمره‌ی خود آگاه هستیم. چنین چیزهایی در بخش هشیار یا خودآگاه ذهن جای می‌گیرد.

ناهشیار یا ناخودآگاه (Unconscious)

ناهشیار شامل همه باورهای مرکزی ، تکانه ها و نیازها و احساساتی است که دور از دسترس ماست و بر رفتار و احساست و افکار ما بدون آنکه از آنها آگاهی داشته باشیم اثر می‌گذارد.

مثلا شما بند کفش خودتان را به صورت خودکار و بدون آنکه فکر کنید می بندید. این مهارت در بخش ناهشیار شما ذخیره شده است.

یا مثلا از گربه می ترسید ترس از گربه در بخش ناهشیار مغز شما ذخیره شده است به همین دلیل است که ذهن هشیار شما نمی تواند در برابر این ترس مقاومت کند.

نیمه هشیار یا نیمه آگاه ( Preconscious)

نیمه هشیار یا ناخودآگاه ذهن، پل ارتباطی میان هشیار و ناهشیار است. نیمه هشیار بخشی است که اطلاعات هشیار و ناهشیار می‌توانند به آن فرستاده شوند.

 

پیام های سابلیمینال (به شرطی که به درستی و بر اساس اصولی که توضیح داده ام، تهیه شده باشد) می تواند از ۱ تا ۱۰۰ درصد موثر باشد. میزان اثربخشی پیام های سابلیمینال بستگی به نوع و شدت مشکل شما ، ساختار مکانیزم های دفاعی  ضمیر ناخودآگاه شما، مدت زمان استفاده و … دارد. در فایل صوتی پاسخ مفصل تری به این سئوال داده ام.

برخی از افراد انتظار معجزه یا تغییرات خارق العاده از سابلیمینال دارند (مثل تغییر رنگ چشم یا رنگ پوست که بیشتر نوجوانانی که اطلاعاتی کافی در این زمینه ندارن و مشغولیت ذهنی نسبت به ظاهر خود دارند این ادعاها را بارو می کنن) و بسیاری هم در اینترنت و فضای مجازی به خاطر منافع شخصی خود به این باورهای غلط دامن می زنند. اما واقعیت این است که سابلیمینال واقعی بر ناهشیار اثر گذار است و تحقیقات متعدد این اثربخشی را تایید کرده است. اما نباید انتظار معجزه یا هر نوع تغییری را از سابلیمینال داشته باشیم. البته به شرطی که پیام سابلیمینال به درستی تهیه شده باشد که در بخش دیگری درباره آن توضیح داده ام.

میزان اثربخشی سابلیمینال در اختلالات مختلف بستگی به شدت ، ریشه، علل ، نوع اختلال و ساختار ناهشیار فرد دارد. و نمی توان دقیقا میزان اثربخشی سابلیمینال روی اختلالات مختلف روانشناختی تعیین کرد اما از سابلیمینال برای درمان یا کنترل اختلالاتی مثل درمان پانیک ، درمان وسواس ، افزایش اعتماد به نفس ، درمان اضطراب اجتماعی ، ترک سیگار ، درمان بی خوابی ، لاغری ، درمان افسردگی استفاده کرد.

متاسفانه بله، از آنجایی که شما از نوع پیام هایی که به ضمیر ناخودآگاه شما ارسال می شود آگاهی ندارید و متوجه نوع پیام هایی که در پیام های سابلیمینال هست نمی شوید. اگر فردی که این پیام ها را تهیه کرده به ساختار ذهن ناهشیار تسلط و آگاهی نداشته باشد می تواند نه تنها مشکل شما را حل نکند بلکه اثرات مخربی بر ذهن ناهشیار شما داشته باشد.

همانطور که در فایل صوتی توضیح دادم بسیاری از تلقینات مستقیم که در فایل های سابلیمینال و خود هیپنوتیزم استفاده می شود نه تنها اثری در در ناهشیار ندارد بلکه دیوار دفاعی ناهشیار را قوی تر و نفوذ ناپذیرتر می کند.

مثل این است که دزدی بخواهد به زور وارد خانه شما شود اگر شما متوجه این مساله شوید حتما قفل های محکم تری برای خانه خود نصب می کنید و احتمال نفوذ به خانه را سخت تر می کنید. ضمیر ناهشیار هم به همین شکل عمل می کند. اگر برای ورود به ناهشیار از شیوه درستی استفاده نکنیم باعث می شود که ضمیر ناهشیار دیوارهای دفاعی اطراف خود را محکم تر و نفوذ ناپذیرتر کند. و این مساله باعث می شود امکان تغییرات در ناهشیار شما سخت تر شود.

اگر سابلیمینال معتبر  استفاده کنید هیچ خطر و مشکلی برای ناهشیار ندارد.

چون ناهشیار  توسط یک دیوار دفاعی به نام مکانیزم های دفاعی از خودش و نفوذهای بیرونی محافظت می کند. این دیوار دفاعی ناهشیار است و عبور از آن به سادگی امکان پذیر نیست. این دیوار دفاعی ناهشیار است و به همین دلیل نمی توان با عبور از هشیاری به ناهشیار نفوذ کرد. پس هر روش درمانی که فقط هدف آن عبور از هشیاری نمی تواند تاثیر زیادی روی ناهشیار بگذارد چون پس از عبور از ضمیر هشیار ما با دیوار دفاعی روبرو می شویم نه ناهشیار.

نکته مهم اینکه حتی در زمانی که فرد هیپنوتیزم شده است هم این دیوار دفاعی وجود دارد به همین دلیل تلقین مستقیم معمولا باعث ایجاد تغییرات دراز مدت در فرد نمی شود و اثرات کوتاه مدتی دارد.

یکی از چالش های مهم علم روانشناسی در طول ۱۲۰ سال تاریخچه آن پیدا کردن روش های موثرتر برای عبور از دیوار دفاعی ناهشیار است. اگر با تلقین ساده این کار امکان پذیر بود نیازی به این همه تحقیق و تلاش برای پیدا کردن روش های موثرتر نبود. مثلا ۵ کتاب زیر  نمونه ای از روش های درمانی پیشرفته برای عبور از دیوارهای دفاعی است.

عنوان یکی از این کتاب ها قفل گشایی ناهشیار است. به نظر شما اگه دسترسی به ناهشیار به سادگی امکان پذیر بود چه نیازی به قفل گشایی ناهشیار بود؟

 

 

در سابلیمینال های این سایت از تلقین مستقیم و جملات تاکیدی استفاده نشده است. همانطور که در فایل صوتی به طور مفصل توضیح دادم تلقین مستقیم اثر چندانی روی ناهشیار ندارد. درست مثل این است که بخواهید یک دیوار بتنی را با برگه های دستمال کاغذی خراب کنید!

دیوار دفاعی ضمیر ناهشیار هم مثل این دیوار بتنی است و اجازه نفوذ جملات تلقینی و تاکیدی را نمی دهد.

به همین دلیل من در تمام سابلیمینال های سایت از تکنیک های دیگری برای نفوذ به ناهشیار استفاده کردم (با استفاده از رویکردهای سایکوداینامیک، ISTDP،MBT، هیپنوتیزم اریکسونی و …).

به زبان ساده، در تمامی سابلیمینال های این سایت، از تکنیک ها و روش هایی استفاده کرده ام که بتوان از دیوار دفاعی ناهشیار عبور کرد.

هر مشکلی که ریشه در ضمیر ناخودآگاه فرد داشته باشد را می توان به کمک فایل های سابلیمینال حل کرد. اما میزان تاثیر سابلیمینال روی مشکلات مختلف بستگی به شدت مشکل، نوع مشکل، ساختار ناهشیار و مکانیزم های دفاعی فرد دارد. و میزان اثر بخشی فایل های سابلیمینال از ۰ تا ۱۰۰ درصد می تواند متغیر باشد.

 

در پژوهش های روان شناسی از سابلمینال صوتی و تصویری استفاده های متعددی می شود. مثلا در سال ۲۰۲۰ فقط در سایت sciencedirect.com که مرجع انتشار مقالات عملی است بیش از ۲۹۸ پژوهش در باره سابلیمینال انجام شده است. اما تا کنون هیچ تحقیقی اثربخشی  سابلیمینال در اموری مثل تغییر رنگ چشم یا افزایش قد تایید نکرده است.

عکس زیر نتیجه جستجوی مقالات سابلیمینال را نشان می دهد.

نکته مهم: هیچ تحقیقی درباره اثربخشی پیام های سابلیمینال در افزایش قد در بزرگسالی، تغییر رنگ چشم، تغییر جنس مو و رنگ پوست و هر گونه تغییر در ساختار ژنتیکی تا کنون منتشر نشده است. به جز سایت های غیر معتبر در هیچ سایت علمی و معتبری درباره امکان تغییرات ژنتیکی به کمک سابلیمینال مطلبی نمی بینید.

در فایل صوتی پاسخ مفصلی به این سئوال داده شده است.  اما به طور خلاصه مهمترین تفاوت های سابلیمینال های این سایت عبارتند از:

۱- تمامی فایل های سابلیمینال این سایت توسط دکتر بهشتیان تهیه شده است.

۲- تمامی دوره های سابلیمینال این سایت بین ۶ تا ۱۶ فایل دارند. دلیل این مساله هم با توجه به توضیحاتی که در فایل صوتی داده شد عبور از دیوار دفاعی ناهشیار است.

۳- در فایل های این سایت از تکنیک اختصاصی دکتر بهشتیان برای عبور از دیوار دفاعی ناهشیار استفاده شده است.

برای آشنایی بیشتر با دکتر بهشتیان رزومه ایشان را از اینجا مطالعه کنید.

همه مواردی که درباره سابلیمینال معتبر توضیح داده شد درباره سابلیمینال رایگان معتبر هم درست است. ناهشیار شما مهمترین بخش ذهن شماست و شما باید نسبت به آن خیلی حساس و دقیق باشید و کنترل آن را دست هر کسی نسپارید.

مهم نیست سابلیمینال رایگان است یا نه مهم این است که توسط چه کسی و بر اساس چه اصول علمی تهیه شده است. پس قبل از تهیه هر فایل سابلیمینالی از تخصص فردی که فایل های سابلیمینال را تولید کرده است مطمئن شوید.

همانطور که بخش خطرات سابلیمینال  توضیح داده شده فایل سابلیمینال نامناسب نه تنها فایده ای برای شما نخواهد داشت بلکه می تواند باعث ایجاد مقاومت ناهشیار بیشتر شما شود.

پس حتما فایل سابلیمینال را دقت انتخاب کنید چون ناهشیار شما مهم است.

شما سابلیمینال رایگان ندارید ؟

بله در سایت چندین دوره  سابلیمینال رایگان وجود دارد. همچنین هر ماه هم چند دوره سابلیمینال به صورت رایگان به شما تقدیم خواهد شد.

چون به وسیله پیام های سابلیمینال یا بیوکنزی یا هر عبارت دیگه نمی توان تغییر در ساختار ژنتیکی فرد ایجاد کرد. و تا کنون حتی یک نفر امکان چنین تغییراتی را تایید نکرده است (مگر سایت های دروغین). منظور از تایید علمی این است که از نظر پزشکی تایید شده باشد که اولا مثلا رنگ چشم فرد واقعا و به صورت دایمی تغییر کرده باشد و ثانیا این تغییر به خاطر استفاده از فایل سابلیمینال باشد. با این ملاک ها تاکنون هیچ گزارش موردی منتشر نشده است.

عکس های دروغ (فیک) و غیر واقعی مدعی تغییر رنگ چشم با سابلیمینال تغییر رنگ چشم

دوست عزیزم شما از کجا مطمئن هستید که این عکس ها واقعی هستند. وقتی می شه با نرم افزار فتوشاپ هر تغییری در عکس ایجاد کرد  و به سادگی میشه رنگ چشم ، رنگ پوست و …. را عوض کرد. اگه تمایل دارید بدونید چطوری این کار را میشه با فتوشاپ انجام داد از لینک زیر آموزش اون را در یوتیوب ببینید.

فیلم آموزش تغییر رنگ چشم با فتوشاپ!! (البته نه با سابلیمینال)

این دو عکس دو نمونه از تغییر رنگ پوست و رنگ چشم با فتوشاپ هستند (زنده باد فتوشاپ!!!)

کامنت های دروغ (فیک) و غیر واقعی مدعی تغییر رنگ چشم

به نظرتون نوشتن کامنت یا ضبط فایل های فیک (دروغ) کار سختیه؟!!

به نظرتون اگه واقعا این افراد نتیجه گرفتن چرا تا حالا یک نفر برای دریافت جایزه ۱۰۰ میلیونی پیام نداده؟!!!

دسته بندی دوره های سابلیمینال ( بیش از ۱۵۰ دوره )

پر طرفدارترین دوره های سابلیمینال​

۳۱%
تخفیف

سابلیمینال بازگشت عشق (دوره ۱۲ هفته ای)

دوست عزیزم لطفا قبل از تهیه دوره سابلیمینال بازگشت عشق، فایل صوتی مربوط به سابلیمینال را گوش کنید (لینک فایل…

۲۵۰,۰۰۰ تومان
۲۳%
تخفیف

سابلیمینال جذب ثروت (دوره ۱۶ هفته ای)

دوست عزیزم لطفا قبل از تهیه سابلیمینال جذب ثروت، فایل صوتی مربوط به سابلیمینال را گوش کنید (لینک فایل صوتی…

۳۸۵,۰۰۰ تومان
۳۰%
تخفیف

سابلیمینال هوش (IQ) (دوره ۸ هفته ای)

دوست عزیزم لطفا قبل از تهیه دوره سابلیمینال هوش، فایل صوتی مربوط به سابلیمینال را گوش کنید (لینک فایل صوتی…

۱۸۵,۰۰۰ تومان
۳۰%
تخفیف

سابلیمینال مثبت اندیشی (دوره ۱۰ هفته ای)

دوست عزیزم لطفا قبل از تهیه دوره سابلیمینال مثبت اندیشی، فایل صوتی مربوط به سابلیمینال را گوش کنید (لینک فایل…

۱۸۵,۰۰۰ تومان
۳۱%
تخفیف

سابلیمینال لاغری (دوره ۱۲ هفته ای)

دوست عزیزم لطفا قبل از تهیه دوره سابلیمینال لاغری، فایل صوتی مربوط به سابلیمینال را گوش کنید (لینک فایل صوتی…

۲۵۰,۰۰۰ تومان
۳۱%
تخفیف

سابلیمینال اضطراب صحبت در جمع (دوره ۱۲ هفته ای)

دوست عزیزم لطفا قبل از تهیه سابلیمینال اضطراب صحبت در جمع ، فایل صوتی مربوط به سابلیمینال را گوش کنید…

۲۵۰,۰۰۰ تومان
۳۱%
تخفیف

سابلیمینال افزایش اعتماد به نفس (دوره ۱۲ هفته ای)

دوست عزیزم لطفا قبل از تهیه دوره سابلیمینال افزایش اعتماد به نفس، فایل صوتی مربوط به سابلیمینال را گوش کنید…

۲۵۰,۰۰۰ تومان
۳۱%
تخفیف

سابلیمینال پوست زیبا (دوره ۱۲ هفته ای)

دوست عزیزم لطفا قبل از تهیه دوره سابلیمینال پوست زیبا، فایل صوتی مربوط به سابلیمینال را گوش کنید (لینک فایل…

۲۵۰,۰۰۰ تومان
۳۱%
تخفیف

سابلیمینال جذب عشق (دوره ۱۲ هفته ای)

دوست عزیزم لطفا قبل از تهیه سابلیمینال جذب عشق، فایل صوتی مربوط به سابلیمینال را گوش کنید (لینک فایل صوتی…

۲۵۰,۰۰۰ تومان

سئوال یا ابهامی دارید؟

تماس با پشتیبانی (از طریق واتساپ)

۱۰ ۵۰ ۹۱۰ ۰۹۱۰

کتاب های دکتر بهشتیان

مجله سلامت دکتر بهشتیان

از طریق ایمیل از پاسخ دیگران به دیدگاه خود مطلع شوید
810 نظر برای این مطلب ثبت شده است.
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
نیایش
8 اسفند 1402 8:48 ب.ظ

چجوری میشه دوره لاغری رو تهیه کرد

فاطمه
18 بهمن 1402 8:51 ب.ظ

سابلمینال جذب عشق دقیقا چیکار میکنه؟

فاطمه
4 بهمن 1402 6:46 ب.ظ

ایا بعد از مدت مدمنظور شده تغییر را احساس خواهم کرد؟

M_p86
28 دی 1402 11:08 ب.ظ

برا سفیدی پوستم یه مدل گرفتم
و انگار زیاد نمیتونم تصور کنم فقط نگا میکنم به مدلی که گرفتم🥺
دکتر لطفا کمکم کنید🥺
بهم بگین چجوری تصوراتمو قوی کنم🥺

M_p86
28 دی 1402 11:04 ب.ظ

با عرض سلام و درود خدمت دکتر بهشتیان عزیز
ببخشید دکتر میگم برا به نتیجه رسیدن به ساب میشه فقط به اون مدلی که گرفتیم نگا کنیم یا تصور هم واجبه؟
من واسه تغیر فرم صورتم میخام یه مدل گرفتم میشه بهش نگا فقط اخه نمیتونم تصورش کنم زیاد🥺

پاسخ به  M_p86
25 اردیبهشت 1403 9:48 ق.ظ

سلام دوست عزیز تغییر ساختار و فرم صورت با سابلیمینال امکان پذیر نیست

آویسا
27 دی 1402 7:37 ب.ظ

چطور میتونیم دوره ای رو تهیه کنم؟

ناشناس
26 دی 1402 10:14 ب.ظ

سلام وقت بخیر
ببخشید ساب شخصی سازی شده هم ممکنه سفارش بدیم بسازید برامون؟

مریم
24 دی 1402 8:45 ق.ظ

سلام آقای دکتر لطفاً یه ساب در مورد کاهش علائم یائسگی که خانم ها درگیرش هستن و آزار دهنده است تهیه بفرمایید ممنون

آنا قشقایی
14 دی 1402 10:03 ق.ظ

سلام. دوست دارم به من نوبت برای صحبت با خود دکتر بهشتیان بدین. سپاسگزارم.

پاسخ به  آنا قشقایی
25 اردیبهشت 1403 9:49 ق.ظ

سلام دوست عزیز لطفا با بخش تماس با ما هماهنگ بفرمایید
تماس با ما

لیلا
12 دی 1402 3:09 ب.ظ

سلام میشه سابلیمینال پیشرفت در رقص هم بسازید لطفا