لاغری صحیح از ذهن و ضمیر ناخودآگاه آغاز می‌شود

تحقیقات نشان می دهد 90  درصد افرادی که رژیم می گیرند وزن شان بر می گردد. پس چطور می تونیم به صورت پایدار لاغر بشیم؟

این سوال، نقطه شروع تحقیقات چندین ساله من بود و امروز بعد از سال‌ها پژوهش، تجربه و بررسی می‌توانیم با افتخار اعلام کنم که با تلفیق علوم هیپنوتیزم، CBT، ISTDP و NLP برای کاهش وزن ماندگار راه حل کاملا موثری پیدا کرده ام.

“Hypnosis is the epitome of mind-body medicine. It can enable the mind to tell the body how to react, and modify the messages that the body sends to the mind.” harry arrons هیپنوتیزم تجسم پزشکی ذهن و بدن است. هیپنوتیزم می تواند ذهن را فعال کند که به بدن فرمان بدهد چطور واکنش نشان بدهد و پیام هایی که بدن به ذهن می فرستد را اصلاح کند (دکتر هاری آرونز)  

و تا کنون هزاران نفر از فواید این روش استفاده کرده اند و توانسته اند به لاغری پایدار برسند. پس از اثر بخشی فوق العاده این روش در مراجعان حضوری تصمیم گرفتیم دوره را به صورت یک بسته جامع طراحی کنیم تا افرادی که امکان مراجعه حضوری ندارند هم بتوانند از این شیوه بی نظیر استفاده کنن. (نظرات شرکت کنندگان در دوره در بخش نظرات همین صفحه می توانید مطالعه کنید).

هدف دوره لاغری بی بازگشت چیست؟

در این روش شما ضمیر ناخودآگاه خود را برای لاغری برنامه ریزی می کنید و به لاغری پایداری دست پیدا می کنید.

برنامه لاغری ما برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه است نه رژیم گرفتن!

□ برنانه ریزی ضمیر ناخودآگاه هنر درست خوردن □ یاد گرفتن رفتارهای لاغری نه اجرای دستورات رژیمی برای یک مدت کوتاه □ یاد گرفتن رابطه درست با غذا و خودمان □ یاد گرفتن مهارت‌های لازم برای رسیدن به وزن مناسب و حفظ آن

پس از تهیه دوره لاغری بی بازگشت چه چیزی دریافت می کنم؟

مشاوره‌های چهره به چهره با مشاورهای تغذیه، ورزش و روانشناسی، آموزش‌ها و ترفندهای اختصاصی، همراهی و حمایت تلفنی و استراتژی گام به گامی که در کلینیک لاغری دکتر بهشتیان به کار می‌برد منجر به نتایج حیرت‌انگیز و باورنکردنی در شما می‌شود:

در این روش ما چه کاری انجام می دهیم؟

– کاهش اشتها و سیر شدن واقعی با مقدار مختصر غذا! – لاغری از همان هفته اول بدون محدودیت‌ها و قید و بندهای رژیمی! – افزایش تحرک همراه با لذت و شادی برای افرادی که از ورزش بیزار بودند! – برطرف شدن خوردن‌های احساسی و هیجانی! – اصلاح سلیقه غذایی و ترجیح غذاهای سالم با انتخاب شخصی و بدون هیچ اجبار! …و در نهایت رسیدن به وزن مناسب با آرامش و حال خوب نه با سختی و عذاب!

شادی و آرامش خاطر

رهایی از دغدغه وزن و غذا

اصلاح تصویر ذهنی ناهشیار

برنامه ریزی ضمیر ناهشیاری برای مقابله با ولع های خوردن

ارایه تکنیک هایی برای مقابله با فشارهای اطرافیان مثل تعارف های پی در پی

ارایه تکنیک هایی برای مقابله با شرایط خاص مثل مهمانی، سفر، رستوران رفتن و ..

افزایش انگیزه برای ورزش کردن

ایجاد بی میلی ناهشیار نسبت به غذاهای پرکالری یا غذاهایی که موجب اضافه وزن شما می شوند.

برنامه علمی و تجربه شده

مطابق با جدیدترین دستاوردهای علمی و تجربه 16 ساله دکتر بهشتیان

حمایت و پشتیبانی

عضویت در در اتاق گفتگو برخورداری از همراهی بقیه

پشتیبانی تلفنی

مشاور تغذیه ، ورزش و روانشناسی در کنار شما و پشتیبان شما

 

کلینیک لاغری دکتر بهشتیان

لاغری صحیح از ذهن و ضمیر ناخودآگاه آغاز می‌شود. تحقیقات نشان می دهد 90  درصد افرادی که رژیم می گیرند وزن شان بر می گردد. پس چطور می تونیم به صورت پایدار لاغر بشیم؟

این سوال، نقطه شروع تحقیقات چندین ساله من بود و امروز بعد از سال‌ها پژوهش، تجربه و بررسی می‌توانیم با افتخار اعلام کنم که با تلفیق علوم هیپنوتیزم،CBT، ISTDP  و NLP برای کاهش وزن ماندگار راه حل کاملا موثری پیدا کرده ام. تا کنون هزاران نفر از فواید این روش استفاده کرده اند و توانسته اند به لاغری پایدار برسند.

 آیا من چاق هستم؟

روش های مختلفی برای تعیین اضافه وزن و میزان چاقی افراد وجود دارد. BMI یا شاخص توده بدنی، معیاری برای سنجش میزان چاقی براساس قد و وزن هر فرد است. با استفاده از شاخص توده بدنی، فرد می تواند ذهنیتی نسبی نسبت به وضعیت اضافه وزن بدن خودش داشته باشد و در صورت نیاز برای درمان اقدام کند. برای محاسبه شاخص توده بدنی اینجا کلیک کنید.

می خواهم لاغر شوم، چکار باید بکنم؟

برای لاغری بی بازگشت، ابتدا باید ضمیر ناخوداگاهتان را برای لاغری برنامه ریزی کنید و تنها در این حالت است که می توانید به لاغری پایدار دست پیدا کنید. در کلینیک لاغری دکتر بهشتیان، هدف ما برنامه ریزی ناخوادآگاه شماست، نه فقط رژیم گرفتن!  در این کلینیک بعد از ارزیابی دقیق وضعیت شما، بهترین روش درمان به شما پیشنهاد می شود.

خدمات ارائه شده در کلینیک لاغری دکتر بهشتیان

در این کلینیک می توانید از دوره های حضوری برای لاغری استفاده کنید. در صورتی که ساکن تهران نیستید یا امکان حضور در کلینیک را ندارید می توانید از جلسات آنلاین نیز استفاده کنید. گروه درمانی نیز یکی از روش های لاغری است که در صورت نیاز به شما پیشنهاد می شود. همچنین دوره غیرحضوری لاغری نیز توسط دکتر بهشتیان تهیه شده است که براساس تشخیص ایشان، در صورتی که برای شما مفید باشد می توانید از این دوره که همراه با پشتیبانی و نظارت کامل دکتر بهشتیان است، استفاده کنید.

چرا  کلینیک لاغری دکتر بهشتیان؟

 در کلینیک لاغری دکتر بهشتیان، هیچ روش درمانی به شما پیشنهاد نمی شود مگر اینکه قبلا در پژوهش های خود از موثر بودن این روش ها مطمئن شده باشیم. دکتر بهشتیان با 18 سال تجربه تخصصی و انجام بیش از 40000 ساعت جلسات مشاوره و روان درمانی تاکنون، بعد از ارزیابی دقیق، بهترین روش درمان مناسب با وضعیت شما را به شما پیشنهاد می دهند. در این کلینیک علاوه بر جلسات درمان حضوری، خدمات متنوعی همچون جلسات آنلاین، گروه درمانی و دوره درمان غیرحضوری با نظارت و پشتیبانی کامل دکتر بهشتیان به شما ارائه می شود و ایشان تا پایان دوره درمان در کنار شما خواهند بود.

در کلینیک لاغری دکتر بهشتیان، به جای اجرای دستوارت رژیمی برای یک مدت کوتاه، رفتارهای لاغری و هنر درست خوردن را یاد می گیرید. رابطه درست با غذا و خودمان یکی از مهارت های لازم برای رسیدن به وطن مناسب و حفظ آن است.

همچنین در طی دوره درمان، مشاور تغذیه و ورزش نیز در کنار شما خواهند بود. با عضویت در اتاق گفتگو نیز از همراهی بقیه افرادی که مشکل مشابه شما دارند، برخوردار خواهید شد.

 برای جلسات حضوری یا آنلاین چطور وقت بگیرم؟

برای تعیین وقت حضوری یا آنلاین از ساعت 12 ظهر تا 20 شب،  با شماره های  10 50 910 0910 و 22866357 از طریق تماس، پیامک، تلگرام و واتساپ تماس بگیرید.

چطور می توانم به صورت غیر حضوری لاغر شوم؟

در صورت تشخیص دکتر بهشتیان می توانید از دوره غیرحضوری لاغری استفاده کنید. دوره غیرحضوری لاغری، شبیه سازی کامل جلسات روان درمانی است و مثل این است که شما با دکتر بهشتیان جلسات روان درمانی هفتگی داشته باشید و دقیقا از همان تمرینات و تکنیک هایی که در جلسات انفرادی استفاده می شود بهره مند شوید. این دوره بعد از سال ها پژوهش (از سال 1383)، تجربه کار با هزاران مراجع و براساس روش های علمی معتبر مبتنی بر درمان هدایت شده (Guided Therapy) طراحی شده است. در این روش درمانی جامع با استفاده تکنیک های مختلف روان درمانی یک مدل درمانی جامع تدوین شده است که می تواند ریشه های ناهشیار مشکل شما را شناسایی و درمان کند.

این دوره شبیه سازی کامل جلسات درمان حضوری است و همه فرایند درمان توسط دکتر بهشتیان تهیه شده و تحت نظارت ایشان دوره درمانی طی می شود. در هر جلسه تمریناتی (درست مثل جلسه درمانی واقعی) به شما داده می شود که پس از تکمیل آنها را برای دکتر بهشتیان ارسال می کنید تا توسط ایشان مورد ارزیابی قرار می گیرد.

در طول دوره از طریق یک شماره تلگرام یا واتساپ اختصاصی می توانید با دکتر بهشتیان در ارتباط باشید و ایشان نه تنها تمرینات شما را بررسی می کنند بلکه سئوالات خود را هم می توانید از ایشان بپرسید. همچنین در طی دوره چند جلسه مشاوره نیز به صورت حضوری یا آنلاین با دکتر بهشتیان خواهید داشت.

برای مشاهده جزئیات و خرید دوره اینجا کلیک کنید.

با دکتر بهشتیان بیشتر آشنا شوید.

دکتر محمد بهشتیان، روانشناس، روان درمانگر، پژوهشگر، مدرس، هیئت علمی پژوهشگاه علوم انسانی، عضو انجمن روان پویشی آمریکا و عضو انجمن هیپنوتراپی آمریکاست. وی حدودا ۲ دهه است که در حوزه روان درمانی پویشی و هیپنوتیزم درمانی فعالیت می کند. تاکنون چندین نوآوری پژوهشی توسط ایشان ثبت شده است. ایشان بیش از 40 عنوان کتاب ترجمه و تالیف در حوزه های مختلف روانشناسی و ده ها مقاله عملی پژوهشی و طرح پژوهشی منتشر کرده اند. برای آشنایی بیشتر با دکتر بهشتیان روزمه کامل ایشان را از اینجا مطالعه کنید.

چقدر سخت بود تا بفهمم مشکل من ذهنی و روحیه و پر خوری یک بیماری بی اختیاره. چون بنظر اکثر آدما بی اراده و عجیب میومدم. همیشه موقع سیری هم می خوردم. دلم می خواد بگم به هر کی از چاقی در عذابه و به همه چاقا کمک کنم که اگه واقعا از لحاظ روحی درست بشیم قطعا لاغر می شیم. بیماری پر خوری ۳ درصد غذا هست و ۹۷ درصد صدای بیماری ما که از خشم، اضطراب و خلاها تغذیه میشه و تنها جایی که تونست منو از مرگ حتمی نجات بده اینجا بود. من حقیقتا ۱۳۸ کیلو بودم و الان تو مدت حدودا ۴ ما ۱۶ کیلو کاهش وزن داشتم. نگاهم داره نسبت به غذا عوض میشه و مرتب تمرینات رو انجام میدم. از خدا ممنونم که شمارو تو مسیر زندگیم قرار داد.

علی سلیمانی

یه اتفاق جالب که داره به مرور بعد از انجام تمرینات دوره برام میفته اینه که وسوسه هام کمتر شده. همسرم باورش نمیشه که ته دیگ و شکلات وسوسه ام نمی کنه. نمی دونم داره درونم چه اتفاقی می افته اما هر چی هست که خیلی خوبه.

محمدرضا

نمیدونم چه جوری ازتون تشکر کنم آقای دکتر. با کمک شما، ریشه اصلی چاقیم رو فهمیدم. الان بعد از 6 ماه، 16 کیلو کم کردم و دارم کنارش ورزش رو هم می کنم. دیگه هدفم فقط لاغری نیست. میخوام سالم و قوی باشم و کنار خانوادم شاد باشم.

فاطمه

باور کنین لاغر شدن یه کار پیچیده و غیرممکن نیست. دوست داشتن خودتون خوبه و بایدم آدم خودشو دوست داشته باشه ولی قرار نیست تا آخر عمر با چاقی و اضافه وزن کنار بیاین. تکنیک ها و تمرینات دکتر بهشتیان برای من یکی که معجزه کرد. با اینکه هنوز فقط دو ماه از جلساتم از با دکتر گذشته، وقتی تو آینه خودمو میبینم اونقدر از خودم راضی ام که باورم نمی شه.

روشنا

من تو اوج ناامیدی به دکتر بهشتیان مراجعه کردم. ولی الان بعد از گذشت یک سال از آخرین جلسه ام با دکتر، وزنم ثابت مونده. کلا دیدگاه منو نسبت به وزن و غذا عوض کردن. ممنونم ازتون آقای دکتر.

سمیه

4 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • با سلام خدمت اقای دکتر ،خوشبختانه شما رو از گوگل پیدا کردم ،مطالب سایت رو کاملا مطالعه کردم من دچار افسردگی،اضافه وزن هستم انشاالله به یاری خدا و شما حال جسمی و روحیم خوب بشه .تشکر از راهنماییهاتون.

 • سلام خسته نباشید من برای
  کلاس لاغری مزاحم شدم
  من به خاطر شرایط کرونا از خانه بیرون نمیرم و نمیتونم در کلاس حضوری شما شرکت کنم…شما چه راهی به من پیشنهاد میدید؟نکته دوم هزینه اش چقدره؟آدرس وشماره مطب را میتونم داشته باشم

  • درود بر شما دوست عزیز
   بله دوره درمان حضوری انفرادی و گروهی هم برگزار میشه.

دیدگاهتان را بنویسید