دوره های غیرحضوری کلینیک اختلالات جنسی

۳۴%
تخفیف

دوره درمان زود انزالی بدون دارو (ماه اول )

امکانات و قیمت پکیج های مختلف ماه اول دوره ۵۶۰۰۰۰ تومان ۴ هفته اول دوره ارتباط با دکتر بهشتیان :…

۵۶۰,۰۰۰ تومان

دوره درمان اختلال نعوظ بدون دارو

دوره درمان اختلال نعوظ اختلال نعوظ چیست؟ اختلال نعوظ ناتوانی در رسیدن به نعوظ و یا حفظ نعوظ آلت تناسلی…

۱,۸۵۰,۰۰۰ تومان
۳۲%
تخفیف

دوره آموزش خود هیپنوتیزم سریع

امکانات و قیمت پکیج های مختلف پکیج ۱ ۹۹۰۰۰۰ تومان ۸ هفته دوره درمانی ارتباط با دکتر بهشتیان در طول…

۹۹۰,۰۰۰ تومان

برخی از نظرات مراجعه کنندگان و کاربران کلینیک اختلالات جنسی​

نادری

۵ ماه بود که ازدواج کرده بودم ولی به خاطر دردی که احساس می کردم رابطه جنسی با همسرم نداشتیم. هر دومون خیلی تحت فشار بودیم و نمی دونستیم باید چیکار کنیم. تا اینکه دوستم دکتر بهشتیان رو بهم معرفی کرد. طی جلساتی که با دکتر داشتم بهم گفتن که مشکل من واژینیسموس هستش. توی جلسات ریشه این مشکلم رو فهمیدم. من توی یه خانواده سختگیر مذهبی بزرگ شده بودم که رابطه جنسی خیلی تابو بود توش. ولی با کمک دکتر حلش کردیم. همسرم هم خیلی کمکم کرد. ​

محمد صادق

قبل از اینکه آقای دکتر رو ببینم، اصلا نمی دونستم باید چه انتظاری از زندگی جنسی خودم و همسرم داشته باشم. با کمک ایشون، کیفیت روابط جنسیمون خیلی بالا رفته و خیلی از اختلافاتمون که ریشه اش نارضایتی از روابط جنسی مون بود از بین رفته. واقعا سکس تراپیست خوب یه نعمته که می تونه زندگی آدمو تغییر بده. برخورد دکتر کاملا حرفه ای و بدون قضاوت بود که به من و همسرم کمک کرد خیلی راحت تر صحبت کنیم و مشکلمون رو بگیم. ​

مددی

صحبت کردن در مورد مشکلات جنسی خیلی سخته. من مشکل زودانزالی داشتم و به خاطر خجالتم از مطرح کردن این موضوع پیش دکتر، زندگیم داشت از هم می پاشید. ولی دکتر بهشتیان اونقدر خوب و حرفه ای برخورد کردن که من همون جلسه اول خجالت رو گذاشتم کنار و راحت صحبت کردم. دقیق به حرفام گوش دادن و بعد از فهمیدن ریشه مشکل، با تمریناتی که بهم دادن مشکلم حل شد.​

سارا

فکر نمی کردم هیچ وقت دیگه بتونم احساسات جنسی داشته باشم و بخوام رابطه جنسی داشته باشم. ولی به کمک دکتر بهشتیان، دوباره به زندگی جنسیم برگشتم و رضایتم از زندگی خیلی بالاتر رفته.​

علرضا

بعد از گوش دادن به فایل صوتی آقای دکتر متوجه شدم دلیل مشکل نعوظ من استرس و اضطراب بوده و این دوره درمانی برام مفیده. متاسفانه خیلی برای این مشکل هزینه کرده بودم و هیچ دکتری بهم نگفت که دلیل مشکلت چیه. حتی یک شب با کلی هزینه بیمارستان بستری شدم. الان با تمریناتی که تا هفته ۵ انجام دادم در رابطه جنسی شرایطم خیلی بهتر شده و تقریبا مشکلم حل شده. البته کمک های همسرم هم بی تاثیر نبود. اول باید از آقای دکتر تشکر کنم که من را از این کابوس خلاص کردم و بعد از همسرم که برای حل مشکلم باهام همراهی کرد.​

خدمات کلینیک اختلالات جنسی

تست های کلینیک اختلالات جنسی

اختلالات جنسی چیست؟

مشکلات جنسی به زبان ساده شامل هر مشکلی است که باعث عدم رضایت زن یا مرد (یا هر دو) از رابطه جنسی می شود.  اختلالات جنسی طیف گسترده ای دارد.

شایع ترین اختلالات جنسی در مردان عبارتند از:

 • اختلال نعوظ
 • زود انزالی
 • دیر انزالی
 • فتیش

شایع ترین اختلالات جنسی در زنان عبارتند از:

 • واژینیسموس
 • سرد مزاجی

اختلالات جنسی در مردان

اختلال دیرانزالی

اختلال دیرانزالی یا انزال دیررس به حالتی کفته می شود که فرد مبتلا با وجود تحریک جنسی، به ارگاسم نمیرسد و یا دیر به ارگاسم می رسد. به دلیل فشار روانی و اضطرابی که فرد تجربه می کند، این اختلال می تواند باعث بروز مشکلاتی در روابط عاطفی و جنسی زوج داشته باشد.

مطالعه مقاله اختلال دیرانزالی چیست و چطور درمان می شود؟

اختلال نعوظ

اختلال نعوظ ناتوانی در رسیدن به نعوظ و یا حفظ نعوظ آلت تناسلی است به حدی که فرد قادر به برقراری رابطه جنسی نباشد. این اختلال می تواند باعث کاهش تمایل به رابطه جنسی شود. عدم نعوظ در صورتی که گهکاه رخ دهد اختلال محسوب نمی شود و بسیاری از مردان در زمان استرس آن را تجربه می کنند. اما اگر این مشکل به صورت مکرر رخ دهد، می تواند نشانه یک مشکل جسمی یا عاطفی باشد که هر دو باید توسط سکس تراپ مورد بررسی قرار گیرد.

مطالعه مقاله روش های درمان اختلال نعوظ

اختلال زود انزالی

زود انزالی یا انزال زودرس زمانی اتفاق می افتد که مرد حین رابطه ی جنسی، زودتر از زمانی که او یا همسرش انتظار دارند، به انزال می رسد. زودانزالی یک اختلال جنسی رایج است. طبق آمار، از هر ۳ مرد یک نفر گاهی این مشکل را تجربه می کند اما تعداد کمی از این افراد به دلیل خجالت کشیدن به دنبال درمان زود انزالی خود هستند.

درمان زود انزالی

روش های متعددی برای درمان زودانزالی وجود دارد: درمان دارویی، مشاوره و روان درمانی و درمان های مکمل مانند مدیتیشن و یوگا. همچنین تکنیک های رفتاری و تمرینات عضلات کف لگن (کگل) نیز برای درمان این اختلال در کنار درمان های دیگر استفاده می شوند.

مطالعه مقاله زود انزالی چیست و چطور درمان می شود؟

فتیش

به زبان ساده، فتیش جنسی یا اروتیک، به معنی جذابیت جنسی شدید یک جسم یا بخشی از بدن است. شیئی که باعث برانگیختگی می شود، فتیش و فردی که با آن شی برانگیخته میشود را فتیشیست می گویند.

مطالعه مقاله کامل فتیش چیست و چطور درمان می شود؟

اختلالات جنسی در زنان

واژینیسموس

واژینیسموس مشکلی است که در آن عضلات لگن به صورت غیر ارادی منقبض می شوند. به طوری که رابطه ی جنسی، وارد کردن تامپون و یا انجام معاینات زنان را دردناک، سخت و یا حتی غیرممکن کند. در این اختلال زمانی که چیزی می خواهد وارد واژن شود عضلات لگن خودبخود و به صورت غیر ارادی منقبض و سفت می شوند و گاهی آنقدر شدید است که نفس فرد بند می آید.

مطالعه مقاله واژینیسموس چست و چطور درمان می شود؟

سرد مزاجی زنان

سرد مزاجی در روانشناسی به معنای  لذت نبردن از رابطه جنسی و عدم تمایل به داشتن رابطه جنسی گفته می شود و یکی از شایع ترین اختلالات جنسی زنان است. میزان تمایل جنسی افراد مختلف متفاوت است به همین دلیل اگر میل جنسی زن و شوهری با هم متفاوت باشد به این معنی نیست که خانم مبتلا به سردمزاجی است.

مطاله مقاله سرد مزاجی زنان + روش های درمان

نرسیدن به اوج لذت جنسی (ارگاسم)

این اختلال به حالتی گفته می‌شود که رسیدن فرد به اوج لذت جنسی با تاخیر توام باشد و یا اینکه فرد اصلا اوج لذت جنسی را تجربه نکند. این حالت کم و بیش در زنان اکثر مناطق جهان به دلیل مسائل فرهنگی و اعتقادی دیده می‌شود. دلیل این مسئله آن است که دختران از کودکی به حجب و حیا تشویق می‌شوند. زمانی که‌‌ همان دختر وارد رابطه می‌شود و حالا نقش یک زن و شریک جنسی را دارد، شکستن حریمی که در آن در ساعاتی از شبانه روز فرد باید حجب و حیا را کنار گذاشته و از رابطه جنسی با همسرش لذت ببرد خیلی دشوار است.

سکس تراپی چیست؟

سکس تراپی شامل هر روشی برای درمان مشکلات جنسی است. مشکلات جنسی هم به زبان ساده شامل هر مشکلی است که باعث عدم رضایت زن یا مرد (یا هر دو) از رابطه جنسی می شود.

میزان شیوع مشکلات جنسی بالاست تحقیقات نشان می دهد بین ۳۵ تا ۵۰ درصد افراد در طول عمر خود یک مشکل جنسی را تجربه می کنند. اما اکثر افراد به دلیل خجالت کشیدن به سکس تراپ مراجعه نمی کنند و مشکل آن ها غیر قابل حل می ماند.

سکس تراپ چه مشکلاتی را حل می کند؟

اگر به هر دلیلی شما یا شریک جنسی تان از رابطه جنسی خود راضی نیستید می توانید از سکس تراپیست کمک بگیرید. به طور کلی ۴ دسته مشکلات جنسی وجود دارند که نیاز به سکس تراپی دارند عبارتند از:

 1. اختلالات جنسی
 2. انحرافات جنسی
 3. آموزش رابطه جنسی
 4. خستگی یا کسالت جنسی

سکس تراپ چه مهارت هایی دارد؟

در این فایل صوتی به سئوالات زیر پاسخ داده ام، پیشنهاد می کنم قبل از مطالعه ادامه مقاله آن را گوش کنید.

 • روش های درمانی مورد استفاده در سکس تراپی چیست؟
 • چه روش هایی برای درمان زود انزالی، اختلال نعوظ، واژینیمسوس، فتیش پا در سکس تراپی وجود دارد؟
 • آیا اختلالات جنسی کاملا قابل درمان هستند؟
 • کدام روش درمانی برای درمان اختلالات جنسی مناسب تر است؟

سکس تراپ دکتر روانشناس یا روانپزشک است که آموزش های تخصصی لازم برای تشخیص و درمان اختلالات جنسی را دیده باشد.

 • از آنجا که اکثر مشکلات جنسی ریشه در مسایل شخصیتی و گذشته فرد دارند سکس تراپ حتما باید بر مهارت های روان درمانی به خصوص روان درمانی پویشی تسلط کافی داشته باشد. اکثر سکس تراپ ها از دارو درمانی و درمان شناختی رفتاری برای درمان مراجعان خود استفاده می کنند که متاسفانه این دو روش درمانی تاثیر مثبت دراز مدتی بر مشکل مراجعان ندارد.
 • یک سکس تراپیست خوب باید از فیزیولوژی بدن و آناتومی اندام های جنسی اطلاعات لازم را داشته باشد.
 • در جلسات سکس تراپی درباره مشکلات رابطه جنسی با زوج یا زوجین صحبت خواهد شد و مهارت های لازم به آنها آموزش داده خواهد شد یا ریشه مشکلات شناسایی و رفع می شوند.
 • در صورتی که سکس تراپیست تمریناتی را به شما آموزش دهد همه آنها را در خارج جلسه انجام خواهید داد.

 

از طریق ایمیل از پاسخ دیگران به دیدگاه خود مطلع شوید
70 نظر برای این مطلب ثبت شده است.
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
جلیل ترحمی
8 تیر 1402 11:34 ب.ظ

و من لم یحکم بما انزل الله اولیک هم الفاسقون ،
هرکس به آنچه خدا نازل کرده ، حکم نکند آنان فاسق هستند
همجنس بازی حرام قطعی قرآن کریم و مستوجب عذاب الهی است

حامد
13 فروردین 1402 10:33 ب.ظ

چگونه باید بفهمم طرف مقابل باکسی دیگر سکس داشته

حامد
24 دی 1401 2:54 ب.ظ

آیا گرایش به همجنس یک بیماریه و نیاز به درمان است یا مسئله طبیعی است. چرا در اسلام این کار گناه کبیره است؟

رضا
پاسخ به  حامد
27 فروردین 1402 7:52 ب.ظ

اگه احساس گناه نکنی و اون، تنها شریک جنسیت باشه اشکالی نداره

مرتضی
28 شهریور 1401 6:34 ب.ظ

مهمترین برتری دکتر بهشتیان نسبت به اکثر افرادی که تو فضای مجازی هستند، پژوهشگر و محقق بودنشه. چون هر حرف یا راهکاری که ارایه میده بر اساس تحقیقات و خیالت راحته که اون چیزی که میگه علمیه به خصوص الان که اینترنت و فضای مجازی پر شده از حرف ها و ادعاهای دروغ و غیر واقعی و غیر علمی.
ممنون از دکتر بهشتیان به خاطر همه زحمت هایی که می کشن.

عرفان
27 شهریور 1401 2:04 ب.ظ

سلام دکتر
آقای دکتر راستش اول به دور شک داشتم و به همین خاطر خریداری کردم و خدا را شکر راضی بودم بعد هم ادامه دوره رو خریدم و الان تا ۸۰ درصد مشکلم حل شده و امیدوارم تا پایان دوره دیگه هیچ مشکلی نداشته باشم به کسانی هم که مشکل بنده را دارند توصیه می کنم البته اول مطمئن بشید که مشکلتون جسمی نیست یا علی خدانگهدار

امیرحسین
27 شهریور 1401 2:04 ب.ظ

درود و عرض ادب خدمت جناب آقای دکتر بهشتیان متشکرم از دوره درمانی زودانزلی که به من کمک کرد مشکلم رو حل کنم

حسینی
22 شهریور 1401 1:37 ب.ظ

ممنون بابت سایت خوبتون ، خوشحالم که با سایت دکتر بهشتیان آشنا شدم.

1 5 6 7