کلینیک ترک سیگار

شما نمی توانید مشکلی را با همان شیوه تفکر و نگاهی که باعث ایجاد آن مشکل شده حل کنید.

آلبرت اینشتن

در کلینیک ترک سیگار چطور سیگار را ترک می کنم؟

ترک عادت همیشه سخت بوده و از قدیم گفته اند ترک عادت موجب مرض است. اما در دو دهه اخیر بر اساس پژوهش های انجام شده شرایط کاملا تغییر کرده است و ما می‌توانیم با افتخار اعلام کنم که با تلفیق علوم هیپنوتیزم، CBT، ISTDP و NLP و ACT راه حل ماندگاری برای ترک سیگار و عادات دیگر پیدا کرده ایم. در کلینیک ترک سیگار ما  بر اساس اصول Neural Flexibility (انعطاف پذیری نورون های عصبی) که امکان تغییرات پایدار در مسیرهای عصبی را می دهد و با استفاده از روش های درمانی خود هیپنوتیزم ، درمان روانپویشی ، NLP، CBT، DBT , ACT به شما کمک می کنیم تا میل به کشیدن سیگار در شما کم شده و بتوانید آن را کنار بگذارید.

در کلینیک ترک سیگار شیوه تفکر، احساس و انگیزه شما نسبت به سیگار کشیدن تغییر می کند. یا به زبان دقیق تر مسیرهای عصبی که شما را به سمت کشیدن سیگار سوق می دهد اصلاح می شود. به همین دلیل است که در صورت انجام پیوسته تمرینات دوره می توانید به صورت پایدار سیگار کشیدن خود را ترک کنید.

کلینیک ترک سیگار

چرا ترک سیگار یا هر عادت دیگری سخت است؟

ما در کلینیک ترک سیگار چه می کنیم؟

 

در این فایل صوتی به 9 سئوال زیر پاسخ داده ام.

 1. چرا اکثر روش های ترک سیگار موثر نیستند؟
 2. ساختار عادت ها (از جمله سیگار کشیدن) در مغز ما چگونه شکل می گیرد؟
 3. چرا اینقدر ترک عادت ها سخت است؟
 4. چرا این دوره با بقیه روش های ترک سیگار متفاوت است؟
 5. دوره ترک سیگار برای چه کسانی مفید است؟
 6. دوره ترک سیگار برای چه کسانی مفید نیست؟
 7. در این دوره قرار است چطور سیگار را ترک کنم؟
 8. طول دوره درمان چقدر است؟
 9. در طول دوره چه اقدامات برای ترک سیگار من انجام می شود؟

دوره ترک سیگار برای شما مناسب است اگر…

 • اگر خودتان تصمیم به ترک سیگار گرفته اید.
 • اگر روزانه می توانید 15 تا دقیقه وقت صرف تمرینات دوره بکنید.
 • اگر بارها برای ترک سیگار تلاش کردید و شکست خوردید.
 • دوست دارید سیگار را ترک کنید اما نمی دانید چگونه؟

دوره ترک سیگار برای شما مناسب نیست اگر….

 • اگر نمی توانید روزانه 15 تا 20 دقیقه وقت خود را صرف تمرینات دوره کنید.
 • اگر به خاطر فشار اطرافیان می خواهید سیگار را ترک کنید.

با کمک دکتر بعد از 20 سال سیگارو ترک کردم. به خاطر مشکل قلبی شدیدی که دارم دکتر بهم گفته بود باید ترک کنم ولی نمی تونستم. واقعا دکتر بهشتیان معجزه می کنه. هیچ کس باورش نمیشه منی که روزی دو پاکت سیگار می کشیدم، الان کامل ترک کردم. هر جا هم احساس می کنم می خوام برگردم و دوباره سیگار بکشم، از تکنیکایی که بهم یاد دادن استفاده می کنم.

ساعدیان

5 سال بود سیگاری بودم. وقتی می خواستم باردار بشم تصمیم گرفتم سیگار رو ترک کنم ولی خیلییییی سخت بود. دکتر بهشتیان کمکم کرد. خیلی نگران سلامتی بچه ام بودم. الان سه ماهه باردارم و سیگار هم نمی کشم. ممنونم ازتون آقای دکتر. مدیونتونم.

بنفشه

کاش همه بدونن که اگه از راه درست اقدام کنن ترک سیگار کار سختی نیست. البته سخت که هست ولی غیرممکن نیست. فقط باید از راه درستش اقدام کنی و از یه متخصص کمک بگیری. به جرات می تونم بگم دکتر بهشتیان بهترینن توی این زمینه.

نورین

اگه ازم بپرسن بهترین اتفاق زندگیت چی بوده، حتما میگم پیدا کردن دکتر بهشتیان. دکتر بهم کمک کرد سیگار رو ترک کنم و سالم زندگی کنم. وقتی میرم کوه یا با دوستام فوتبال بازی میکنیم دیگه تنگی نفس ندارم و پا به پای همه میرم.

کامران

الهیییی شکرت که دیگه یه سیگاری نیستم، دیگه پول سیگار نمیدم، دیگه سرفه نمی کنم، بوی گند سیگار نمیدم، دیگه خانومم بهم تذکر نمیده. الهی شکرت که دیگه سم وارد بدنم نمی کنم. الهی شکرت. خدایا شکرت که یه دکتر خوب داریم مثل دکتر بهشتیان عزیز که خدمت بزرگی به مردم می کنن و تا آخر عمرم سلامتیم رو مدیونتون هستم.

مانی

دیدگاهتان را بنویسید