لاغری بی بازگشت با خود هیپنوتیزم

23 شرکت کننده

لاغری سریع و البته بدون بازگشت دغدغۀ افراد زیادی است و همه می دانیم بهترین روش لاغری، داشتن یک رژیم غذایی مناسب و برنامۀ ورزشی منظم است. اما چرا اکثر افراد نمی توانند به وزن دلخواهشان برسند؟

تحقیقات مختلف نشان داده است لاغری، فرایندی ذهنی و روانشناختی است و تا فرد بر ذهنش کنترل لازم را نداشته باشد نمی تواند خود را لاغر کند و لاغر بماند. به عبارت دیگر کسی در اجرای برنامۀ لاغری خود موفق خواهد شد که بر ضمیر ناخودآگاهش (بخشی از ذهن که کنترل اصلی رفتارهای ما به عهدۀ اوست) تسلط داشته باشد و بهترین روش برای کنترل ضمیر ناخودآگاه هیپنوتیزم است. البته هیپنوتیزم به تنهایی تاثیری بر ضمیرناخودآگاه ندارد اما می تواند اثر بخشی رویکرد درمانی ما را بیشتر کند.

تحقیقات مختلف نشان می دهد 90 درصد افرادی که رژیم می گیرند در رژیم خود شکست می خورند. اما چرا اکثر افراد در رژیم لاغری خود شکست می خورند؟ در فایل صوتی زیر توضیحات مفصلی درباره علل شکست اکثر رژیم ها داده ام و در نهایت درباره این که چطور می توانیم یک رژیم موفق داشته باشیم توضیح داده ام.

در دوره لاغری بی بازگشت با خود هیپنوتیزم به چه هدف هایی دست می یابم؟

  • کنترل عادات غذایی برای لاغری سریع
  • تقویت اعتماد به نفس و اراده
  • جلوگیری از حمله های پرخوری
  • افزایش انگیزه برای حفظ رژیم غذایی و برنامۀ ورزشی
  • ریشه یابی علل حمله پرخوری و اضافه وزن
  • افزایش انگیزه برای ورزش کردن

آیا در این دوره خود هیپنوتیزم هم آموزش داده می شود؟

بله؛ مرحله اول این دوره، آموزش خود هیپنوتیزم با تمرینات کاملا عملی هست. به همین دلیل در این دوره شما خودبخود دوره آموزش خود هیپنوتیزم را هم دریافت خواهید کرد. در اصل با تهیه این دوره ، دو دوره را دریافت خواهید کرد!

روان درمانگر این دوره کیست؟

تمام تمرینات و محتویات دوره درمانی توسط دکتر محمد بهشتیان ارایه می شود. برای آشنایی بیشتر با دکتر بهشتیان پیشنهاد می کنم روزمه کامل ایشان را از اینجا مطالعه کنید.

دوره لاغری سریع با خود هیپنوتیزم چقدر طول می کشد؟

طول دوره 10 هفته می باشد و در هر هفته نیاز هست که تمرینات معرفی شده در هر هفته را انجام دهید. انجام تمرینات روزانه بیش از 20 تا 30 دقیقه وقت شما را نمی گیرد. فراموش نکنید که مغز فقط با تجربه جدید و تمرینات ویژه تغییر می کند.

آیا این دوره برای همه افراد موثر بوده است؟

متاسفانه خیر، افراد بسیار زیادی با کمک این دوره توانسته اند اضافه وزن خود را درمان کنند اما در برخی از افراد هم تاثیر چندانی نداشته است.

بررسی های ما نشان می دهد چند دلیل اصلی برای عدم موفقیت در این دوره وجود دارد:

  • افرادی که اضافه وزن و چاقی آنها دلیل مسایل فیزیولوژیک یا ابتلا به یک بیماری باشد.
  • انجام ندادن تمرینات روزانه

همانطور که در فایل صوتی هم توضیح دادم هدف این دوره درمان مشکل شماست و یکی از شروط اصلی موفقیت در آن انجام تمرینات روزانه است. تحقیقات مختلف نشان داده است یکی از عوامل موثر پیش بینی کننده موفقیت اکثر روان درمانی ها تعهد مراجع به انجام تمرینات و تکالیف درمانی است. فراموش نکنید که تغییر کردن سخت است و نیاز به تلاش مستمر و پیوسته دارد. به همین دلیل در صورت شرکت در این دوره باید به خودتان تعهد بدهید در طول 10 هفته این دوره هر روز حداقل نیم ساعت از وقت خود را صرف انجام تمرینات ارایه شده کنید. متاسفانه تا امروز هیچ راه معجزه آسا و ساده ای برای درمان مشکلات روانشناختی پیدا نشده است.

  • دومین عامل در موثر بودن هر روش درمانی ، تناسب روش درمانی مورد استفاده با نوع و شدت مشکل مراجع است. رویکرد درمانی مورد استفاده در این دوره بر اساس تجربیات من در طول بیش از 30000 ساعت جلسات مشاوره و روان درمانی و نتیجه صدها تحقیق انجام شده در زمینه درمان وسواس است.

در طول دوره آموزش می توانم با دکتر بهشتیان در ارتباط باشم؟

بله، پس از ثبت نام در دوره یک شماره اختصاصی به شما داده می شود و از طریق تلگرام یا واتساپ می توانید با دکتر بهشتیان در ارتباط باشید وسئوالات خود را بپرسید و درباره روند انجام تمرینات و پیشرفت خود با ایشان صحبت کنید.

درمانگر

دکتر محمد بهشتیان روانشناس ، روان درمانگر ، پژوهشگر ، مدرس و هیئت علمی پژوهشگاه علوم انسانی است. وی عضو انجمن روان تحلیلی و انجمن هیپنوتراپی آمریکاست. برای مطالعه رزومه کامل ایشان به بخش درباره ما مراجعه کنید.
8,900,000 ﷼

دیدگاه تان را بنویسید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید