0910910 50 10
0

لاغری بی بازگشت با خود هیپنوتیزم

weight loss

لاغری سریع و البته بدون بازگشت دغدغۀ افراد زیادی است و همه می دانیم بهترین روش لاغری، داشتن یک رژیم غذایی مناسب و برنامۀ ورزشی منظم است. اما چرا اکثر افراد نمی توانند به وزن دلخواهشان برسند؟

 

 

تحقیقات مختلف نشان داده است لاغری، فرایندی ذهنی و روانشناختی است و تا فرد بر ذهنش کنترل لازم را نداشته باشد نمی تواند خود را لاغر کند و لاغر بماند. به عبارت دیگر کسی در اجرای برنامۀ لاغری خود موفق خواهد شد که بر ضمیر ناخودآگاهش (بخشی از ذهن که کنترل اصلی رفتارهای ما به عهدۀ اوست) تسلط داشته باشد و بهترین روش برای کنترل ضمیر ناخودآگاه هیپنوتیزم است. البته هیپنوتیزم به تنهایی تاثیری بر ضمیرناخودآگاه ندارد اما می تواند اثر بخشی رویکرد درمانی ما را بیشتر کند.

تحقیقات مختلف نشان می دهد 90 درصد افرادی که رژیم می گیرند در رژیم خود شکست می خورند. اما چرا؟ در فایل صوتی زیر توضیحات مفصلی درباره علل شکست اکثر رژیم ها داده ام و در نهایت درباره این که چطور می توانیم یک رژیم موفق داشته باشیم توضیح داده ام.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

 • اگر به دنبال یک «قرص لاغری معجزه آسا» یا رژیم لاغری اعجاب آمیز فلان هنرپیشه یا …… هستید؛ این دوره برای شما مناسب نیست.

اما اگر

 • اگر می خواهید وزن خودتان را به صورت پایدار کاهش بدید
 • اگر از وزن فعلی خود راضی نیستید و می خواهید لاغرتر شوید.
 • اگر بارها رژیم گرفته و به زن دلخواه تان نرسیدید.
 • اگر از رژیم گرفتم خسته شدید
 • اگر می خواهید موانع ناخودآگاهی که اجازه نمی دهد به وزن دلخواه تان برسید را شناسایی و رفع کنید
 • اگر می خواهید لاغری و تناسب اندام به صورت برنامه ای در ضمیر ناخودآگاه شما ثبت شود
 • اگر عطش زیادی برای خوردن برخی از خوراکی های پرکالری (مثل شیرینی، غذاهای چرب) دارید و نمی توانید خوردن آنها را کنار بگذارید.

این دوره برای شما مناسب است

در دوره لاغری بی بازگشت با خود هیپنوتیزم به چه هدف هایی دست می یابم؟

 • کنترل عادات غذایی برای لاغری سریع
 • تقویت اعتماد به نفس و اراده
 • جلوگیری از حمله های پرخوری
 • افزایش انگیزه برای حفظ رژیم غذایی و برنامۀ ورزشی
 • ریشه یابی علل حمله پرخوری و اضافه وزن
 • افزایش انگیزه برای ورزش کردن
 • اصلاح تصویر بدنی

“Hypnosis is the epitome of mind-body medicine. It can enable the mind to tell the body how to react, and modify the messages that the body sends to the mind.” harry arrons

هیپنوتیزم تجسم پزشکی ذهن و بدن است. هیپنوتیزم می تواند ذهن را فعال کنه که به بدن فرمان بده چطور واکنش نشون بده و پیام هایی که بدن به ذهن می فرسته را اصلاح کنه (دکتر هاری آرونز)

آیا در این دوره خود هیپنوتیزم هم آموزش داده می شود؟

بله؛ مرحله اول این دوره، آموزش خود هیپنوتیزم با تمرینات کاملا عملی هست. به همین دلیل در این دوره شما خودبخود دوره آموزش خود هیپنوتیزم را هم دریافت خواهید کرد. در اصل با تهیه این دوره ، دو دوره را دریافت خواهید کرد!

روان درمانگر این دوره کیست؟

تمام تمرینات و محتویات دوره درمانی توسط دکتر محمد بهشتیان ارایه می شود. برای آشنایی بیشتر با دکتر بهشتیان پیشنهاد می کنم روزمه کامل ایشان را از اینجا مطالعه کنید.

دوره لاغری سریع با خود هیپنوتیزم چقدر طول می کشد؟

طول دوره 10 هفته می باشد و در هر هفته نیاز هست که تمرینات معرفی شده در هر هفته را انجام دهید. انجام تمرینات روزانه بیش از 20 تا 30 دقیقه وقت شما را نمی گیرد. فراموش نکنید که مغز فقط با تجربه جدید و تمرینات ویژه تغییر می کند.

آیا این دوره برای همه افراد موثر بوده است؟

تحقیقات ما در طول برگزاری این دوره نشان داده است که بالای 90 درصد افراد در این دوره به نتیجه لازم دست پیدا کرده اند. اما متاسفانه حدود 10 درصد افراد در این دوره به نتیجه لازم نرسیده اند که بررسی ما نشان می دهد چند دلیل اصلی برای عدم موفقیت در این دوره وجود دارد:

 • افرادی که اضافه وزن و چاقی آنها دلیل مسایل فیزیولوژیک یا ابتلا به یک بیماری باشد.
 • انجام ندادن تمرینات روزانه

همانطور که در فایل صوتی هم توضیح دادم هدف این دوره درمان مشکل شماست و یکی از شروط اصلی موفقیت در آن انجام تمرینات روزانه است. تحقیقات مختلف نشان داده است یکی از عوامل موثر پیش بینی کننده موفقیت اکثر روان درمانی ها تعهد مراجع به انجام تمرینات و تکالیف درمانی است. فراموش نکنید که تغییر کردن سخت است و نیاز به تلاش مستمر و پیوسته دارد. به همین دلیل در صورت شرکت در این دوره باید به خودتان تعهد بدهید در طول 8 هفته این دوره هر روز حداقل نیم ساعت از وقت خود را صرف انجام تمرینات ارایه شده کنید. متاسفانه تا امروز هیچ راه معجزه آسا و ساده ای برای درمان مشکلات روانشناختی پیدا نشده است.

در طول دوره می توانم با دکتر بهشتیان در ارتباط باشم؟

بله، پس از ثبت نام در دوره یک شماره اختصاصی به شما داده می شود و از طریق تلگرام یا واتساپ می توانید با دکتر بهشتیان در ارتباط باشید وسئوالات خود را بپرسید و درباره روند انجام تمرینات و پیشرفت خود با ایشان صحبت کنید.

 

تذکر مهم: با توجه به نوع بسته خریداری شده نوع پشتیبانی دریافتی متفاوت هست. قیمت دوره به  صورت پیش فرض روی بسته اول (بدون پشتیبانی) تنظیم شده است. در صورتی که تمایل دارید از پشتیبانی بسته 2 یا بسته 3  استفاده کنید پس از خرید دوره برای ارتقای بسته خود با شماره 09109105010 هماهنگ بفرمایید.

نکته مهم: پیش نیاز این دوره، طی کردن دوره آموزش خود هیپنوتیزم است. چون در تمرینات این دوره از خود هیپنوتیزم استفاده می شود و خود هیپنوتیزم در دوره جداگانه آموزش داده می شود.

مشاهده دوره  آموزش خود هیپنوتیزم

 • هفته 1
 • هفته 2
  هیچ موردی در این بخش وجود ندارد
 • هفته 3
  هیچ موردی در این بخش وجود ندارد
 • هفته 4
  هیچ موردی در این بخش وجود ندارد
 • هفته 5
  هیچ موردی در این بخش وجود ندارد
دیدگاه کاربران
 • نازنین 25 اردیبهشت 1400

  با خودکار بنویسید که 12 کیلو در طول 12 هفته این دوره لاغر کردم و الان که 2 ماه از اتمام دوره گذشته وزنم ثابت مونده. قابل توجه اونهایی که سالها به من متلک انداخن

 • دوره لاغری 12 فروردین 1400

  من روزه ٤ام و هيچ اتفاقى نيافتاده😒😔

  • دکتر بهشتیان 12 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز، به نظرتون بعد از کذشت 4 روز چه نتیجه ای باید پیدا کنید و اگر هم به روش های خیلی خشن بتونید در 4 روز وزن قابل ملاحظه ای کم کنید حتما تبعات جسمی زیادی براتون داره و هیچ متخصص تغذیه ای چنین روشی را پیشنهاد نمی کنه. هدف این دوره اصلاح موانع ناهشیار در مسیر لاغر شدن شماست و رسیدن به این هدف چند هفته وقت میگیره (البته در صورتی که تمرینات را به صورت پیوسته انجام بدید). در فایل صوتی معرفی دوره کامل توضیح دادم که در این دوره قراره چه کارهایی انجام بدیم.

 • محمد رضا 5 بهمن 1399

  یه اتفاق جالب که داره به مرور بعد از انجام تمرینات دوره برام میفته اینه که وسوسه هام کمتر شده. همسرم باورش نمیشه که ته دیگ و شکلات وسوسه ام نمی کنه
  نمی دونم داره درونم چه اتفاقی می افته اما هر چی هست که خیلی خوبه.

 • شراره 27 آذر 1399

  مهمترین فایده ای که این دوره برام داشته اینه که عطش خوردنم کم شده و راحت تر می تونم رژیم بگیرم. با توجه به توضیحات دکتر متوجه شدم که همه رژیم هایی که قبلا می گرفتم اشتباه بوده الان شیوه رژیم گرفتنم را هم تغییر دادم.
  در این چند ماه که خوب بوده ببینم بعدش چی میشه.

  • الهام 21 بهمن 1399

   دقیقا برای من هم این اتفاق افتاده و من که جلوی خودم را برای خوردن برنج و نون نمی تونستم بگیرم الان خیلی راحت تر می تونم رژیمم را رعایت کنم.
   البته یکی دیگه از اشتباهاتم که به کمک این دوره متوجه شدم این بود که همیشه رژیم های سخت می گرفتم که دیگه اون را کنار گذاشتم.

 • شایان 16 آذر 1399

  یک روش و نگاه کاملا متفاوت و منحصر به فرد نسبت به کاهش وزن، رژیم، تصویر بدنی و ناهشیار. عالی بود دکتر

 • پریسا 13 آذر 1399

  مهمترین دلیل چاقی من خوردن زیاد شیرینی و شکلات بود. نمی دونم داره چه اتفاقی درونم رخ می ده اما الان که هفته 4 دوره هستم عطشم به شکلات کم شده، وقتی هم عصبی میشم میتونم جلوی خودم را بگیرم و چیزی نخورم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت دوره 180,000 تومان
تعداد دانشجو : 142
مدت دوره: 5 هفته
امتیازی ثبت نشده است
قوانین و مقررات خرید

لطفا قوانین را با دقت مطالعه فرمائید. با سفارش از سایت، شما موافقت خود را با شرایط و قوانین زیر اعلام می‌نمائید. 1- دوره های درمانی فقط برای استفاده های شخصی است. 2- استفاده آموزشی یا کپی برداری از محتوای دوره ها تحت هر عنوانی غیر قانونی است.

User Avatar
مدرس

دکتر بهشتیان

دکتر محمد بهشتیان روانشناس ، روان درمانگر ، پژوهشگر ، مدرس و هیئت علمی پژوهشگاه علوم انسانی است. وی عضو انجمن روان تحلیلی و انجمن هیپنوتراپی آمریکاست. برای مطالعه رزومه کامل ایشان به بخش درباره ما مراجعه کنید.