آموزش خود هیپنوتیزم

2 دانشجو

در دوره آموزش خود هیپنوتیزم در طول 6 هفته به صورت گام به گام با تمرینات کاملا عملی خود هیپنوتیزم را یاد خواهید گرفت می توانید در کمتر از 5 دقیقه (از 1 تا 5 دقیقه) خودتان را در خلسه هیپنوتیزمی قرار دهید.

در این فایل صوتی توضیحات مفصلی درباره دوره آموزش خود هیپنوتیزم دادم.

هدف دوره آموزش خود هیپنوتیزم

خود هیپنوتیزم همان همیپنوتیزم است که توسط خود فرد انجام میشود. مهم ترین ویژگی هیپنوتیزم امکان دسترسی به ضمیر ناخودآگاه است؛ جایی که مخزن باورهای مرکزی، طرحواره ها و خاطراتی است که شخصیت فعلی ما را شکل داده است.

برای آنکه بتوانیم به صورت اصولی و بدون بازگشت خودمان را تغییر دهیم راهی نداریم جز این که اطلاعات ضمیر ناخودآگاه خود را اصلاح کنیم و این کار از طریق روش های درمانی مانند روانکاوی، طرحواره درمانی  همراه با هیپنوتیزم نجام می پذیرد. البته بدیهی است بیماری هایی که ریشه های فیزیولوژیک و ژنتیکی دارند را شامل نمی شود.

خود هیپنوتیزم بیش از 60 کاربرد مختلف دارد که من برخی از کاربردهای آن را در این مطلب توضیح داده ام.

آیا همه فواید هیپنوتیزم برای خود هیپوتیزم هم وجود دارد؟

بله نه تنها همه فواید دگر هیپنوتویزم برای خود هیپنوتیزم هم وجود دارد بلکه می تواند اثربخشی خود هیپنوتیزم بیشتر هم باشد به دلیل آنکه شما معمولا به طور متوسط هفته ای یک بار با درمانگر خود جلسه حضوری دارید اما تمرینات خود هیپنوتیزم را هر زمان که بخواهید می توانید در منزل انجام دهید.

از کجا مطمئن باشم این دوره برای من مفید خواهد بود؟

تحقیقات مختلف نشان داده است حدود 90 درصد افراد استعداد هیپنوتیزم پذیری دارند و از این 90 درصد حدود 10 درصد توانایی رسیدن به خلسه هیپنوتیزم عمیق را دارند و حدودا 40 خلسه متوسط و 40 درصد هم خلسه خفیفی را تجربه می کنند.

بسیاری به غلط انتظار دارند که خلسه عمیقی را تجربه کنند در صورتی که این تجربه برای کمتر از 10 درصد افراد رخ می دهد.

نکته جالب اینکه برای کاربردهای درمانی خود هیپنوتیزم به خلسه خفیف تا متوسط نیازداریم و اکثر افراد هم از خود هیپنوتیزم برای حل مشکلات یا رشد و ارتقای فردی خود استفاده میکنند.

پس اگر شما تمرینات را صورت منظم و بر اساس برنامه تمرینی ارایه شده انجام دهید به نتیجه مورد نظر خواهید رسید.

روشی که در این دوره برای آموزش خود هیپنوتیزم استفاده می شود بهترین روش ممکن است. که تحقیقات مختلف موثر بودن آن را تایید کرده اند و در بیش از 120 دوره گروهی آموزش خود هیپنوتیزمی که در این دو دهه برگزار کرده ام به کرات موثر بودن آن تایید شده است.

بهترین روش آموزش خود هیپنوتیزم چیست؟

روش های مختلفی برای آموزش خود هیپنوتیزم وجود دارد اما بهترین روش آموزش خود هیپنوتیزم به این صورت است که شما توسط فرد دیگری هیپنوتیزم شوید و بر اساس تکنیک شرطی سازی بتوانید بتوانید خودتان را در عرض چند دقیقه هیپنوتیزم کنید.

ما هم در این دوره از این روش برای آموزش خود هیپنوتیزم استفاده کرده ایم.

دوره آموزش خود هیپنوتیزم چقدر طول می کشد؟

برای رسیدن به عمیق ترین خلسه هیپنوتیزم معمولا بین4 تا 6 هفته زمان نیازاست. که طول این دوره آموزشی 6 هفته است.

در طول دوره آموزش می توانم با دکتر بهشتیان در ارتباط باشم؟

پس از ثبت نام در دوره یک شماره اختصاصی به شما داده می شود و از طریق تلگرام یا واتساپ می توانید با دکتر بهشتیان در ارتباط باشید وسئوالات خود را بپرسید و درباره روند انجام تمرینات و پیشرفت خود با ایشان صحبت کنید.

درمانگر

دکتر محمد بهشتیان روانشناس ، روان درمانگر ، پژوهشگر ، مدرس و هیئت علمی پژوهشگاه علوم انسانی است. وی عضو انجمن روان تحلیلی و انجمن هیپنوتراپی آمریکاست. برای مطالعه رزومه کامل ایشان به بخش درباره ما مراجعه کنید.
5,800,000 ﷼