اختلالات جنسیکلینیک ازدواج و روابط عاطفی

سکس تراپی مشکلات جنسی+فایل صوتی

سکس تراپی شامل هر روشی برای درمان مشکلات جنسی است. مشکلات جنسی هم به زبان ساده اشمل هر مشکلی است که باعث عدم رضایت زن یا مرد (یا هر دو) از رابطه جنسی می شود. در این مطلب درباره کاربردهای سکس تراپی و مشاوره جنسی روش های درمانی مورد استفاده توسط سکس تراپ و روش انتخاب یک سکس تراپیست خوب در تهران صحبت خواهم کرد.

میزان شیوع مشکلات جنسی بالاست تحقیقات نشان می دهد بین ۳۵ تا ۵۰ درصد افراد در طول عمر خود یک مشکل جنسی را تجربه می کنند. اما اکثر افراد به دلیل خجالت کشیدن به سکس تراپیست مراجعه نمی کنند و مشکل آن ها غیر قابل حل می ماند.

سکس تراپیست چه مشکلاتی را حل می کند؟

اگر به هر دلیلی شما یا شریک جنسی تان از رابطه جنسی خود راضی نیستید می توانید از سکس تراپیست کمک بگیرید. به طور کلی ۴ دسته مشکلات جنسی وجود دارند که نیاز به سکس تراپی دارند عبارتند از:

 1. اختلالات جنسی
 2. انحرافات جنسی
 3. آموزش رابطه جنسی
 4. خستگی یا کسالت جنسی

درمان اختلالات جنسی به کمک سکس تراپیست

برخی از مهمترین مشکلات جنسی که می توانید به کمک سکس تراپ آن ها را حل کنید عبارتند از:

 • سرد مزاجی زن

سرد مزاجی به معنای  لذت نبردن از رابطه جنسی و عدم تمایل به داشتن رابطه جنسی است و یکی از شایع ترین اختلالات جنسی زنان است.

 • اختلال نعوظ

اختلال نعوظ ناتوانی در رسیدن به نعوظ و یا حفظ نعوظ آلت تناسلی است به حدی که فرد قادر به برقراری رابطه جنسی نباشد. مشکل نعوظ در صورتی که گهکاه رخ دهد اختلال محسوب نمی شود و بسیاری از مردان در زمان استرس آن را تجربه می کنند. اما اگر این مشکل به صورت مکرر رخ دهد به عنوان اختلال محسوب می شود.

 • زود انزالی

زود انزالی زمانی اتفاق می افتد که مرد حین رابطه ی جنسی، زودتر از زمانی که او یا همسرش انتظار دارند، به انزال می رسد. انزال زودرس یک اختلال جنسی رایج است. طبق آمار، از هر ۳ مرد یک نفر گاهی این مشکل را تجربه می کند. اگر موارد زیر را تجربه می کنید، ممکن است شما اختلال زود انزالی داشته باشید

 • همیشه یا تقریبا همیشه در کمتر از یک دقیقه پس از دخول ارضاء می شوید.
 • هیچ وقت یا تقریبا هیچ وقت قادر نیستید انزال را هنگام رابطه ی جنسی به تاخیر بیاندازید.
 • احساس ناامیدی و ترس می کنید و به همین دلیل از رابطه ی جنسی اجتناب می کنید.

البته اگر گهگاه بالا  را تجربه می کنید مشکل انزال زودرس ندارید.

 • واژینیسموس (مقاربت دردناک):

واژینیسموس مشکلی است که در آن عضلات لگن به صورت غیر ارادی منقبض می شوند. به طوری که رابطه ی جنسی، وارد کردن تامپون و یا انجام معاینات زنان را دردناک، سخت و یا حتی غیرممکن کند. در این اختلال زمانی که چیزی می خواهد وارد واژن شود عضلات لگن خودبخود و به صورت غیر ارادی منقبض و سفت می شوند و گاهی این انقباضات آنقدر شدید است که نفس فرد بند می آید.

درمان  ناهنجاری جنسی به کمک سکس تراپیست

دسته دوم مشکلاتی که به کمک سکس تراپی درمان می شوند ناهنجاری های جنسی هستند که مهمترین آنها عبارتند از:

 • فتیشیزم :یعنی یک شی ء یا عضوی از بدن سبب تحریک جنسی زیاد فرد می شود و این افراد در رابطه جنسی بیشتر روی آن عضو بدن مثلا پا یا آن شی خاص مثل جوراب دل می بندند.
 • مازوخیسم : لذت بردن از آزار دیدن در رابطه جنسی
 • سادیسم : لذت بردن از آزار رساندن در رابطه جنسی
 • آلت نمایی : لذت بردن از نمایش آلت تناسلی خود به افراد غریبه
 • بچه بازی: تمایل به رابطه جنسی با کودکان
 • مبدل پوشی (پوشیدن لباس های جنس مخالف)
 • چشم چرانی (دید زدن رابطه جنسی دیگران)
 • تمایل به برقراری رابطه جنسی با حیوانات
 • ادرار خواهی یا مدفوع خواهی در رابطه جنسی
 • رابطه جنسی با مردگان

سکس تراپی خستگی یا ملال

زوج هایی که از رابطه جنسی خود رضایت ندارند و یا به عبارت دیگر دچار کسالت جنسی شده اند هم می توانند برای بهبود رابطه جنسی خود از سکس تراپی کمک بگیرند.

آموزش رابطه جنسی توسط سکس تراپ

نداشتن مهارت های رابطه جنسی می تواند تاثیر زیادی بر کیفیت رابطه عاطفی شما بگذارد. سکس تراپیست مهارت های لازم و اطلاعات لازم را به زوج ها در این زمینه آموزش می دهد. معمولا این گونه آموزش ها در قالب کلاس های گروهی یا انفرادی برگزار می شود.

سکس تراپیست چه مهارت هایی دارد؟

در این فایل صوتی به سئوالات زیر پاسخ داده ام، پیشنهاد می کنم قبل از مطالعه ادامه مقاله آن را گوش کنید.

 • روش های درمانی مورد استفاده در سکس تراپی چیست؟
 • چه روش هایی برای درمان زود انزالی، اختلال نعوظ، واژینیمسوس، فتیش پا در سکس تراپی وجود دارد؟
 • آیا اختلالات جنسی کاملا قابل درمان هستند؟
 • کدام روش درمانی برای درمان اختلالات جنسی مناسب تر است؟

سکس تراپ دکتر روانشناس یا روانپزشک است که آموزش های تخصصی لازم برای تشخیص و درمان اختلالات جنسی را دیده باشد.

 • از آنجا که اکثر مشکلات جنسی ریشه در مسایل شخصیتی و گذشته فرد دارند سکس تراپیست حتما باید بر مهارت های روان درمانی به خصوص روان درمانی پویشی تسلط کافی داشته باشد. اکثر سکس تراپ ها از دارو درمانی و درمان شناختی رفتاری برای درمان مراجعان خود استفاده می کنند که متاسفانه این دو روش درمانی تاثیر مثبت دراز مدتی بر مشکل مراجعان ندارد.
 • یک سکس تراپیست خوب باید از فیزیولوژی بدن و آناتومی اندام های جنسی اطلاعات لازم را داشته باشد.
 • در جلسات سکس تراپی درباره مشکلات رابطه جنسی با زوج یا زوجین صحبت خواهد شد و مهارت های لازم به آنها آموزش داده خواهد شد یا ریشه مشکلات شناسایی و رفع می شوند.
 • در صورتی که سکس تراپیست تمریناتی را به شما آموزش دهد همه آنها را در خارج جلسه انجام خواهید داد.

ملاک های یک سکس تراپیست خوب

برخی از اختلالات جنسی نسبت به سایر اختلالات روانشاختی پیچیدپی بیشتری دارند. و بسیاری از مراجعان نمی تواند حتی یک سکس تراپیست خوب در تهران پیدا کنند که بتواند مشکل آنها را درمان کند. برخی از ویژگی های که یک سکس تراپ خوب باید داشته باشد عبارتند از:

 • توانایی بررسی جامع مشکل جنسی و تدوین روش درمان مناسب
 • متاسفانه بیش از ۹۵ درصد سکس تراپیست ها یا از روش های رفتار درمانی یا دارو درمانی برای حل مشکلات جنسی مراجعان خود استفاده می کنند. و در بسیاری از موارد این دو روش فقط می تواند مشکل جنسی را تسکین دهد.
 • متاسفانه مراجعان زیادی را دیده ام که سالها درگیر مشکل جنسی خود بوده اند اما درمان درستی را دریافت نکرده اند.

در صورتی که برای درمان کامل این مشکل باید ریشه های این مشکل شناسایی و درمان شود به همین دلیل یک سکس تراپیست خوب حتما باید بر درمان های پویشی تسلط داشته باشد.

 • بتوانید راحت و بدون خجالت با او درباره مشکل تان صحبت کنید.
 • مطمئن باشید که حرف ها و اطلاعات شما به صورت محرمانه باقی می ماند.
 • درباره مشکل شما قضاوت و پیش داوری نداشته باشد.
 • تحت هیچ شرایطی در جلسه درمان نباید معاینه و تماس فیزیکی وجود داشته باشد.

خلاصه و جمع بندی

امیدوارم این مطلب در شناخت سکس تراپی  و شرایط که نیاز به مراجعه به سکس تراپ داشته باشد و روش انتخاب یک سکس تراپیست خوب در تهران به شما کمک کرده باشد. در صورتی که سئوالی در این زمینه دارید لطفا در کامنت های همین مقاله مطرح کنید.

در کلینیک اختلالات جنسی می توانید به سایر مطالب و مقالات مربوط به اختلالات جنسی دسترسی داشته باشید.

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

73 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
نرگس
نرگس
2 سال قبل

با سلام من حدود یک سال و چند ماه است که ازدواج کردم اما به دلیل ترس و اضطراب شدید نتونستم عمل نزدیکی رو انجام بدم خواهش میکنم راهنمایی کنید

سعید
سعید
2 سال قبل

با سلام و تشکر،
من از دو‌ سال‌ پیش در سن ۳۷ سالگی کم‌کم دچار ضعف در نعوظ شدم در صورتی که از نظر‌ذهنی کاملا‌ تمایل‌ دارم به‌ یک رابطه. همه ی آزمایشها و تست هرمونها‌ رو انجام دادم و مشکل فیزیکی نیست. خودم هیچ ترس‌و استرس هم احساس نمیکنم. در ضمن نعوظ صبحگاهی هم دو سال‌ هست‌که ندارم. آیا روان درمانی (پویشی) کمکی به من میکنه؟

فرزاد
فرزاد
2 سال قبل

سلام انحراف جنسی کاکولد قابل درمان هست؟

طالب
طالب
2 سال قبل

سلام وقت بخیر فردی ۵۰ ساله هستم به خاطر خواندن داستان های سکسی در رابطه با زوجهای کاکولد ،شدیدا این نوع فانتزی را دنبال میکنم تا به حال شکر خدا عملی نشده فقط در حد فانتزی بوده از غرب کشور هستم بابت این قضیه شدیدا حالم بده ،در استان ما هم من سکس تراپ پیدا نکردم به نظر شما به روانشناس مراجعه کنم؟ امکان درمان وجود داره؟ترس از قضاوت دیگران خصوصا درمانگر را دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Ed
Ed
2 سال قبل

سلام اگر پسري علاقه مند به سكس گروهي باشه (دو خانم و خودش ) يا دوست داشته باشه با افراد مختلفي باشه يعني توي رابطه جنسي تنوع طلب باشه در حدي كه اگر بطور مثال چند روز متوالي با كسي كه به او علاقه دارد رابطه جنسي داشته باشه بعد از ان از اون خانم بدش بياد چطور ميشه مشكلش را برطرف كرد ؟

Delniya
Delniya
2 سال قبل

سلام من دختری ۳۰ ساله هستم از ۱۲ سالگی خودارضایی با پتو داشتم از ۱۷ سالگی دچار ی حالتی شدم ک بعد خودارضایی دچار بیحالی میشم کل بدنم دچار سوزش میشه موهای تنم سیخ میشه زیره چشم کبود میشه و تا چن روز این حالتو دارم حتی اگ صحنه جنسی ببینم یا تصور جنسی داشتم باشم تو ذهنم باز دچار سوزش بدن میشم وموهای تنم سیخ میشه تا چن روز این مشکل ایا قابل حل هس ایا بعد ازدواج تو رابطه جنسی با همسرم هم دچار این مشکل میشم ؟

ارزو
ارزو
2 سال قبل

سلام آقای دکتر شوهر من تقریبا یکسالی هست که دچار اختلال نعوظ شده و همش بع خاطر استرس و اضطراب اینکه من جا بمونم و ارضا نشم و اون موفق به راضی کردن من همسر نشه هر چه من تلاش میکنم که خودم رو ریلکس نشون بدم و حساس نشه بی فایده اس نمیدونم چه کار کنم راضی به مراجعه به دکتر هم نمیشه…و میدونم که مشکلش فیریولوژیک نیس واز لحاظ روانی ازار میبینه …لطفا کمکم کنین

Delniya
Delniya
2 سال قبل

سلام لطفا ج پیاممو بدین من ۳۰ سالمه از ۱۲ سالگی خودارضایی باپتو داشتم ولی از ۱۷ سالگی دچار ی حالتی شدم ک بعد خودارضایی دچار سوزش کل بدن میشم و موهای تنم سیخ میشه زیره چشم کبود میشه واین حالت تا چ روز ادامه داره وقتی تصور جنسی هم دارم دچار این حالت ها میشم

Delniya
Delniya
2 سال قبل

من خیلی کم دارم خودارضایی شاید ماهی ی بار اخه با تصور ذهنی هم دچار این حالت ها میشم یا اگ صحنه جنسی ببینم

Azita
Azita
2 سال قبل

سلام دختری بیست و هفت ساله هستم چند ماهه عقد کردم نامزدم تمایل به این دار که حین رابطه جنسی مقعدش رو لیس بزنم خواستم بدونم نشونه همجنسگرا بودنش هست و طبیعیه یا خیر

محمودی
محمودی
2 سال قبل

سلام وقتتون بخیر برادر من چند وقته دیگه اصلا نعوذ نداره و هیچ تمایلی به همسرش نداره هیچ حسی زندگی خوبی داشتن همدیگرم دوست دارن ولی این مشکل داره باعث بهم خوردن زندگیشون میشه میتونین بهم کمک کنین اینم باید بگم که برادرم قدش۱۸۳ تقریبا ۱۲۰ کیلو وزنشه و آلت تقریبا کوتاه بوده ولی الان بخاطر چاقی اصلا انگار وجود نداره

ناهید
ناهید
2 سال قبل

سلام عاقای دکتر
آیا با درمان فوت فیتیش توسط هیپنوتیزم برای یه پسر نوجوان
حس جنسیش از بین نمیره؟
میتونه رابطه جنسی عادی برقرار کنه؟
کاملا عادی میشه و این افکار از سرش میره؟
به هیچ وجه خودش نمیخواد این انحراف جنسی و متنفره
و هیچ تجربه ای از این فیتیش نداره جز چنتایی فیلم

مریم
مریم
2 سال قبل

سلام لطفا جواب سوال بندرو بدید ،من با همسرم ۴ساله ازدواج کردم،اخیرا متوجه شدم که همسرم فیلم های پورن میبینه ،باهاش صحبت کردم گفته که دیگه نگاه نمیکنه اما دوباره این فیلم هارو دنبال میکنه ،خواهش میکنم کمکم کنید ممنون

سارا
سارا
2 سال قبل

سلام خسته نباشید همسرم چند ساله فیلم پورن نگاه میکنه و من متوجه نشده بودم تا اینکه بعد مدتها متوجه شدم بهش گفتم گفت دیگه انجام نمیدم اما باز رابطش کمه و فیلم‌میبینه بنظرتون چیکار کنم حتما با سکس تراپی درمان میشه یا مشاوره هم میتونه مشکلشو حل کنه ؟؟؟

Mahdi
Mahdi
2 سال قبل

سلام من یه پسر هستم میخواستم بدونم که منِ نوعی نمیتونم با عمل خودارضایی به اوج لذت برسم… باید چجوری یه عملی انجام بدم که هم گناه نکرده باشم هم اینکه سکس خوبی با یک فرد مناسب داشته باشم؟لطفا جوابمو بدین

ارین
ارین
2 سال قبل

سلام
فتیش پا با نورو فیدبک قابل درمانه؟

علی اصغر
علی اصغر
2 سال قبل

سلاج وقت بخیر‌ من وزنم بالاست و چون الت کوچکی دارم استزس‌میگیرم و تمایلی به رابزه جنسی ندارم چیکار باید بکنم

مائده
مائده
2 سال قبل

قبلا خودارضایی میکردم.اینجوری که اب شدید میگرفتم به کلیتوریسم.الان تورابطه باهمسرم لذت نمیبرم.میل دارم ولی لذت و ارگاسم ندارم یعنی بخاطر اونه؟درمان نداره؟

مریم
مریم
2 سال قبل
پاسخ به  مائده

سلام میخواستم بدونم چطور میتونم با همسرم رابطه از عقب داشته باشم که واسم مشکلی پیش نیاد؟و اینم بگم من از دردش میترسم بااینکه تا الان اینکارو انجام ندادم

S
S
2 سال قبل

سلام وقت بخیر.من با نامزدم رابطه دهانی انجام می دم و شروع به لیسیدن یا مکیدن واژنش که می کنم فقط قلقلکش میاد🤔.و هیچ لذت نمی بره وبلکه می خاد از من که این کارو ادامه ندم چون قلقلکش میاد.هم لاله گوشش هم گردنش هم واژنش.قلقلک می گیره.😐.چرا اینطور شده?یا می شه?چطور می شه بر طرفش کرد?

.
.
2 سال قبل

سلام روز بخیر من ۱۹ سالمه و الان فکر کنم ۳ سال میشه که عمل خودارضایی انجام میدم و مشکل اینجاست که هر بار تصمیم دارم این کار رو ترک کنم اما شکست میخورم ،احساس گناه دارم لطفا کمکم کنید و بهم بگین چه جوری باید این کار رو کنار بزارم..

90
90
1 سال قبل
پاسخ به  سردبیر

سلام میشه بگید فرق سکسلوژی و سکستراپی چیه؟
و اینه ایا فقط به صورت مشاوره هست یا در عمل کردن هم دخالت دارد یعنی برا کدوم رشته به صورت فیزیکی کمک میکنن فتیش درست بشه..

لاله
لاله
2 سال قبل

سلام جناب دکتر
وقتتون بخیر
من به بیماری pgad مبتلا هستم و این مسعله واقعا باعث صلب آسایش و آرامش من شده
تابه حال هیچ درمانی براش پیدا نکردم و وقتی شروع میشه واقعا دیونه کنندس و منو از زندگی ساقط میکنه؟
خواهش میکنم راهنمایی کنید
هیپنوتیزم فایده داره؟

لاله
لاله
1 سال قبل
پاسخ به  سردبیر

سلام مجدد ،من بیماری صرع هم دارم
با وجود صرع،برای درمان pgad میشه از هیپنوتیزم استفاده کرد؟

مریم
مریم
2 سال قبل

سلام وقت بخیر، همسر من موقع سکس فقط از دیگران صحبت میکنه و از من میخواد که همراهیش کنم و دیگران رو براش توصیف کنم،
حتی نزدیکان من رو تصور میکنه در واقع هیچ توجهی به من نداره و فقط آخر کار دخول انجام میده و تمام خیلی آزار دهنده هست آیا قابل درمانه؟

مهدی
مهدی
2 سال قبل

درود آقایی دکتر
وقت عالی بخیرو سلامتی

آقایی دکتر .. روی بیضه من جوش های کوچک سفیدی هست
نه درد داره نه چیزی .. راه درمان داره ؟؟
عوارضی داره ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
سپاسگزارم

احمد
احمد
2 سال قبل

سلام با اینکه خجالت میکشم از گفتنش ولی واقعا به کمکتون نیاز دارم پسری هستم۱۹ساله چند ساله عاشق یکی از دوستام هستم که اونم پسره البته اسمش عشق نیست و شهوته و همه ارزوم اینه که باهاش یبار رابطه جنسی داشته باشم میخواستم بفرمایید چطور ذهنم را کنترل کنم که نخوام باهاش اینجور باشم لازم به ذکره که رفیق بسیار صمیمی هستیم و اصلا امکان قطع ارتباط نداریم والبته خودمم به عنوان رفیقم خیلی دوستش دارم ولی عموما نمیتونم نگاه شهوتیم را پنهان کنم یه موقع که حتی نگاهش میکنم یا وقتی همو میبینیم دست میدیم هم خیلی شهوتم بالا میره به نظرتون چیکار کنم

سيامك خاموشي
سيامك خاموشي
2 سال قبل

با عرض سلام واحترام
مردي هستم٥٢ساله حدود دو ساله مشكل نعوذ دارم در بررسي فيزيولوژيك كه توسط متخصص اورولوژي انجام شد شامل داپلر رنگي ومعاينات ديگر بود مشكلي نداشتم در ضمن تستوسترون هم در حد نرمال است ولي با اينكه از داروهايي كه خونرساني رابه دستگاه تناسلي بيشتر ميكند هم استفاده كردم مثل سياليس و… مشكلم حل نشده همچنان مشكل نعوذ وعدم تمايل جنسي دارم در صورتي كه دو سال پيش خيلي ميل جنسي زياد ونعوذ نرمال داشتم در ضمن هر وقت از امپول تستوسترون استفاده ميكنم با اينكه تستوسترون خونم نرمال هستكمي وضعيتم بهتر ميشود
در صورت امكان بنده رو راهنمايي بفرماييد سپاس فراوان

محمد
محمد
2 سال قبل

سلام خسته نباشید پسری هستم ۱۵ساله متاستفانه دوساله خود ارضایی دارم و به دنبال راهی برای فرار از خود ازضایی میگردم تا هالا به هیچ جا مراجعه نکردم
من رفتم تو اینترنت نگاه کردم میگه این عمل باعث سرطان پروسات و فراموشی و اختلال در مشکلات جنسی میشود
اقای دکتر چجوری این مشکلم رو رفع کنم ؟
دارم خسته میشم
با تشکر

حمید
حمید
2 سال قبل

سلام آقای دکتر وقت خوش خانم من علاوه بر واژینیسموس یه مشکل دیگه داره میگه دوست داره موقع سکس خودکشی کنه ولی رابطه نداشته باشه الان نزدیک ۳ سال این جوری شده و نزدیک یک سال رابطه نداریم آقای دکتر تو رو خدا مشاوره بدبن

فاطمه
فاطمه
1 سال قبل
پاسخ به  حمید

سلام وقت بخیر
من خانمی۲۱ساله هستم چهار سال عقد بودم و ده ماهم هست که ازدواج کردم من با همسرم در زمان عقد رابطه داشتیم و تعداد رابطه های همسرم زیاد و هرروزه بوده اوایلش منم همکاری میکردم اما یک تایم به بعد کارشون از روی اجبارو زور بود و فقط مهم بود به خواسته اش برسه و من مهم نبودم که ارضابشم یانه یاتمایلی دارم ب انجام این کاریاخیر و و الان من بشدت از ایشون متنفر شدم وقتی نمیزارم ایشون منوببوسه چه برسه حتی به نزدیکی کردن. و از تمام مردهای دوروبرم میترسم حتی اگر برادرم باشه و بخواد فقط بغلم کنه راه حلی وجود داره درست میشه این قضیه چون من اصلا هیچ علاقه ای ن به همسرم دارم نه به رابطه بااون؟

فریدون
فریدون
2 سال قبل

آلت تناسلی من کوتاه هست و از نظری جسمی هم بسیار ضعیف هستم لطفا مشاوره بدید اگه میشه چون به خاطر همین خیلی رنج میکشم هم به خاطر آلت کوتاه و هم ضعف بدنی من .آیا ایین دو با هم ارتباط دارن

شهلا
شهلا
1 سال قبل

سلام من ۲۸سالمه ۱۰ساله ازدواج کردم اما یک بار ارضانشدم شوهرموهم دوست دارم احساس میکنم بدنم بی حسه .اگه بادست هم بخوام به این حس برسم یک ساعت تا یه ساعت نیم طول میکشه راه حلی هست که زود ارضابشم یا بادخول ارضابشم

آرش
آرش
1 سال قبل

سلام دکتر جان. وقت بخیر.
من پسر هستم و ۴۰ سالمه و ۲ ماهه نامزد کردم. با نامزدم رابطه سکس دهانی دارم. بعنی ایشون برام انجام میده. تا ارضا بشم. چون توی این دوران نمیتونیم رابطه داشته باشیم. یکبار برای اولین بار ایشون رو برهنه کردم. برای رابطه سطحی بدون دخول راستش توی ذوقم خورد بخاطر پر مو بودن بدن ایشون با اینکه لیزر میرن. بدنشون پر مو کمی هم جوش داره. حقیقتش توی ذوقم خورد . و میترسم در رابطه های بعد از ازدواج تاثیر بزاره. بنظر شما این وسواس جنسی هست یا انحراف جنسی یا اختلال جنسی یا هیچکدام. بخاطر این نیست که من خیلی ایده آلیستم.؟ چون در زنان زیبا و خوش اندام توی زندگیم قبلا بودند؟ یا این مورد من عادیست؟
سپاسگزار میشم راهنماییم کنید.

Azita
Azita
1 سال قبل

با سلام
آیا تحریک پذیری بسیار سینه ها در رابطه جنسی و تاکید زیاد روی بازی با انها فتیشیزم است؟

صادق
صادق
1 سال قبل
پاسخ به  سردبیر

سلام ، من وسواس فکری گرایش به همجنس دارم . آیا این انحراف به صورت کامل قابل درمان؟؟

مژگان داودی
مژگان داودی
1 سال قبل
پاسخ به  سردبیر

سلام ..همسرم اختلالات فکر جنسی داره من ۱۸ساله دارم زندگی ونمیدونستم ..به هر زنی نظر بد داره خونه هیچ کس نمیتونم تا رفتم مشاوره گفت این اختلال فکری جنسی داره..وخودش خیلی میخواد که درمان بشه نمیدونم پیش چه متخصصی برم برای درمانش ؟

shirin
1 سال قبل

سلام اقای دکتر من ۳۳سال ازدواج کردم تقریبا ۱۸ سال شوهرم بمن خیانت می کند به تازگی گفته من دچار بیماری جنسی هستم اجساس می کنم هیچ حسی نسبت به شما ندارم وازاین موضوع خیلی ناراحت هستم می خواهم درمان کنم لطفا راهنمایی کنید به چه کسی مشاوره داشته باشیم درضمن اگر لطف کنید اینستاگرامتون راچک کنید من پیام کاملش گذاشتم شاید بهتر من راهنمایی کنید از کی کمک بگیرم

محمدرضا
محمدرضا
1 سال قبل

سلام، من از سال ۷۵ ناخودآگاه رفتم طرف فیلم های پورن( اولین بارم انزال شدم و نمی دونستم چیه) و تا الانم گاهی اوقات می بینم و خدا رو شکر که دیدن فیلم و خودارضایی کمتر شده، و تا الانم با کسی سکس نداشتم، و تا ۲ هفته دیگه میخام اولین بار این تجربه رو داشته باشم، ولی موضوع اینه که من می دونم همون دقیقه اول انزال میشم، درسته بازیگران پورن چندین سکانس مختلف و بازی می کنن و با تدوین و ادیت نهایی ما بینندگان اون فیلما رو می بینیم که میدونیم جنبه تجاری دارن، خب یعنی بازیگران مرد دارو استفاده نمی کنن و بعد استفاده فشار نمیاد بهشون؟!
حالا با این تفاسیر، چکار کنم که دیرانزال بشم؟! ژل ها و اسپری ها و قرص ها کدوم شون عوارض جانبی کمتری دارن؟! با توجه به اینکه درباره شون خیلی خوندم…

جمال
جمال
1 سال قبل

سلام آقای دکتر
برای ریزش مو دکتر قرص فیناستراید تجویز کردن که از عوارض اصلیش به کاهش قوای جنسی اشاره شده، نظر شما در مورد مصرف این قرص چی هست؟ آیا با مواردی که درگیر عوارض این قرص شده باشن مواجه شدین؟

سارا
سارا
1 سال قبل

سلام وقت بخیر، ۴ ساله ازدواج کردم من و همسرم علاقه بسیار زیادی به همدیگه داریم،در طول این ۴ سال همسرم چندبار بهم گفته که حالت ارضا شدن و ارگاسمتو نمیبینم و این آزارش میده که یوقت من ارضا نشم ،اما من ی مطالعاتی داشتم و ی حسی دارم که فکر میکنم ارگاسم هست اما همسرم میگه اصلا نشونه و علائم ارضا شدن رو نداری و خیلی ناراحت میشه، وقتی میبینم داره آزارش میده تصمیم گرفتم رابطه جنسی باهاش نداشته باشم و به ی سکس تراپ مراجعه کنم ،ضمن اینکه جایی زندگی میکنم که دسترسی حضوری به سکستراپیست ندارم ،میشه لطفا راهنمایی کنید

ونوس
ونوس
1 سال قبل
پاسخ به  سردبیر

با سلام و درود
آقای دکتر همسر بنده به شدت دچار سردمزاجی جنسی هستن و بدلیل داشتن تابوهای بسیار حتی توان صحبت کردن در مورد این موضوع و پیدا کردن راهکارهای مناسب رو ندارند و این مسئله به میزان زیادی در روابط و جنبه های مختلف زندگیِ زناشوییِ ما تاثیر گذاشته و مستاصل هستیم . حتی توان صحبت و مشاوره گرفتن از متخصصینی چون شما دکتر بزرگوار رو هم در خودشون نمی بینن درین رابطه و واقعا درمانده شدیم . چه پیشنهادی دارین برام

لعیا
لعیا
1 سال قبل
پاسخ به  ونوس

سلام.من ۶ساله ازدواج کردیم ولی فقط چندباراونم باتاخیربه ارگاسم رسیدم شوهرمم قبول نمیکنه که بریم سکس تراپ یامشاور..وبعدازسکس لق وخوم بهم میریزه عصبی میشم لطفاراهنماییم کنیم هیچ حس شهوتی بمن نمیده

محمد
محمد
1 سال قبل
پاسخ به  سردبیر

واتساپ هم هست

زینب
زینب
1 سال قبل

سلام خسته نباشی ببخشید به سوال داشتم دخترم یک سالو نیمشه که از هشت ماههگی خود ارضایی میکنه بیشتر وقت این کارو میکنه و من تو عذابم خواهشا کمکم کنید

حمید
حمید
1 سال قبل

پنجاه پنج سالم و دیابت نوع ۲ دارم ومصرف کننده تریاک هستم درحدود سه ساله مشکل نعوذ دارم یک ساله سیدروفیل ۱۰۰ مصرف می کنم ابتدای سکس خوب است ولی لحظه دخول آلت شل می شود از ابتدای سکس اضطراب دارم که به سرانجام نرسد ودرست لحظه دخول آلت شل می شود لطفا راهنمایی کنید

زمانی
زمانی
1 سال قبل

سلام پسری دارم ۲۱سالشه ب تازگی متوجه شدم که با مردی رابطه جنسی داره و پول میگیره البته وقتی خواب بود گوشیشو چک کردم خیلی ناراحتم ممنون میشم کمکم کنید

امیر
امیر
1 سال قبل

سلام اقای دکتر خسته نباشید
من مرد هستم ۲۵سالمه خانومم ۱۸سالشع و ۲سالع رفتیم خونه خودم ولی خانومم شب اول عروسی از نزدیکی ترسید و تا الان توی این ۲سال اصلا نزدیکی نکردیم چون میترسع میشه راهنمایی کنید به کجا باید مراجعه کنیم که این موضوع حل بشه چون واقعا باعث اذیت جفتمون شده با تشکر

مریم
مریم
1 سال قبل

سلام ببخشیدمن اصلاتحریک نمیشم خانم هستم

نازی
نازی
1 سال قبل

سلام وقت بخیر من یه زن ۳۳ سالم اصلا برام سکس معنی نداره خوشم نمیاد سردمزاجم یه بچه ۶ماهه دارم بدترم شدم لطفا کمک کنید خودمم ناراحتم چرا اینجور شدم

اصغر
اصغر
11 ماه قبل

سلام.من ۴۲ سالمه.مدتیه نامزدی کردم ولی احساس میکنم قدرت حفظ نعوذم خیلی پایینه و حالتیه که انگار قدرت نداره و زودی از اون حالت سفت بودن خارج میشه.البته ما دخول نداریم و فقط لمس و دهانی هست و قبلنا خیلی نامزدم با رصایت ارصا میشد ولی الان احساس میکنم توی ارضا شدن ایشونم مشکل پیش اومده و درد میکشن.قبلا هم سکس با زن صیعه ای داشتم و با ایشونم زود ارضا شدم که البته خانوم همیشه بقول خودشون راضی بوده.ممکنه راهنمایی بفرمایید؟ممنون

فرشته
فرشته
8 ماه قبل

سلام من سه ماهه عروسی کردم و این اواخر هنگام دخول احساس سوزش در واژن را دارم میشه دلیل و راه حلشو بهم بگید

احمد
احمد
8 ماه قبل

درود دکترگرامی .خیلی از مشکلات افرادی که مشکلشان را مطرح کردن پاسخی داده نشده.مشکل من هم مثل آنهاست.اگر به آنها پاسخی داده شود به سوال من هم پاسخ داده میشود

دکمه بازگشت به بالا