320 شرکت کننده

لطفا قبل از تهیه دوره سابلیمینال جذب عشق فایل صوتی زیر را گوش کنید. در فایل صوتی زیر پاسخ مفصلی به سئوالات زیر داده ام. توصیه می کنم قبل از تهیه سابلیمیمنال جذب عشق (سابلیمینال جذب فرد مورد نظر) این فایل صوتی را گوش کنید.

1- پیام های سابلیمینال چیست ؟

2- ناهشیار چیست؟

3- پیام های سابلیمینال چطور اثر می کند؟

4-آیا پیام های سابلیمینال موثر است؟

5- خطرات سابلیمینال چیست و آیا هر پیام سابلیمینالی موثر و مفید است؟

6- چرا تلقین ساده و مستقیم معمولا بی اثر است؟

7- پیام های سابلیمینال برای چه مشکلاتی قابل استفاده هستند؟

8- سابلیمینال یا خود هیپنوتیزم؟ کدام بهتر است؟

9- پیام های سابلیمینال چه کاربردهایی دارد؟

10 – آیا سابلیمینال از نظر عملی تایید شده است؟

11- برخی مدعی تغییراتی عجیب با سابلیمینال مثل تغییر رنگ چشم یا تغییر رنگ پوست دارند، آیا انجام چنین کارهایی با سابلیمینال امکان پذیر است؟

12- سابلیمینال یا خود هیپنوتیزم؛ کدام بهتر است؟

13- چرا سابلیمینال جذب عشق (سابلیمینال جذب کراش) این سایت با سایت ها و پیج های دیگر متفاوت است؟

پس از تهیه دوره سابلیمینال جذب عشق  چه چیزی دریافت می کنید؟

1- 12 فایل سابلیمینال که هر  فایل را  به مدت یک هفته به ترتیب گوش کنید.

2- فایل صوتی راهنمای استفاده از فایل های سابلیمینال

 

سابلیمینال جذب عشق توسط چه کسی تولید شده است؟

روان درمانگر این دوره دکتر محمد بهشتیان (روانشناس ، روان درمانگر ، پژوهشگر ، مدرس، هیئت علمی پژوهشگاه علوم انسانی، عضو انجمن روان پویشی آمریکا , عضو انجمن هیپنوتراپی آمریکا و و مخترع دستگاه BWS (ویژه هیپنوتیزم سریع) است. وی حدودا ۲ دهه است که در حوزه روان درمانی پویشی، هیپنوتیزم درمانی و طرحواره درمانی فعالیت می کند. ده ها مقاله، طرح پژوهشی و بیش از 40 عنوان کتاب (تالیف و ترجمه) بخشی از سوابق علمی اوست. برای آشنایی بیشتر با دکتر بهشتیان روزمه کامل ایشان را از اینجا مطالعه کنید.

 

قبل از تهیه دوره سابلیمینال جذب عشق لطفا نکات زیر را مطالعه کنید.

نکته 1:  سابلیمینال جذب عشق و ازدواج این سایت در 12 هفته ارایه است. حتما فایل ها را به ترتیب هفتگی ارایه شده در دوره استفاده کنید (یعنی ابتدا هفته اول، بعد هفته دوم و …. و در نهایت هفته 12 را گوش کنید.)

در هر هفته سعی کنید حداقل 5 بار ( 5 روز از 7 روز هفته) به فایل سابلیمینال آن هفته گوش کنید. روزانه بیش از یک بار هم می توانید فایل ها را گوش کنید.

نکته 2: پس از اتمام دوره سابلیمینال جذب عشق و ازدواج (برگشت عشق) برای اثر بخشی بیشتر می توانید کل دوره را ( از هفته اول تا 12 به ترتیب) چندین بار یا فقط هفته های 6 به بعد را مجددا گوش کنید.

نکته 3: همزمان با استفاده از فایل سابلیمینال این سایت به هیچ عنوان از فایل سابلیمینال دیگری استفاده نکنید.

نکته 4 : در صورتی که قبلا از فایل های سابلیمینال غیر معتبر استفاده کرده اید. برای خنثی سازی اثرات آن فایل ها، فایل سابلیمینال هفته اول  و دوم را به جای یک هفته، در دو هفته گوش کنید (یعنی فایل هفته اول را 2 هفته و فایل هفته دوم را هم 2 هفته گوش کنید و سپس سراغ فایل هفته سوم بروید).  در صورتی که مدت زمانی زیادی از آن فایل های نا معتبر استفاده کرده باشید شاید نیاز باشد چندین بار این فرایند را تکرار کنید. 

نکته 5: برای راحتی بیشتر، سابلیمینال برگشت عشق طوری آماده شده است که هم امکان استفاده از آنها با هدفون (هندزفری) و هم اسپیکر وجود دارد. پس به هر طریقی که راحت تر هستید می توانید از فایل ها استفاده کنید.

نکته 6: در صورتی که در حین گوش دادن به فایل ها خواب آلوده می شوید بهتر است در زمان رانندگی آنها را گوش نکنید.

نکته 7: همانطور که در فایل صوتی معرفی سابلیمینال گفته شده در حین پخش شدن فایل ها نیازی به تمرکز  روی  آنها نیست (نیازی به گوش دادن متمرکز نیست). پس در حین انجام کارهای روزمره خود هم می توانید از این فایل ها استفاده کنید.

نکته 8: می توانید بیش از یک بار در روز فایل هر هفته را گوش کنید. اما فایل های هفته های مختلف را همزمان با هم گوش نکنید. مثلا فایل هفته اول و سوم یک دوره را در یک روز گوش نکنید.

نکته 9: می توانید همزمان بیش از یک سابلیمینال را استفاده کنید. مهم آن است که فایل های هر دوره را به ترتیب گوش کنید اما لزومی ندارد برنامه هفتگی دو دوره متفاوت همزمان باشد.

مثلا اگر در این هفته فایل هفته سوم سابلیمینال اعتماد به نفس را و فایل هفته اول سابلیمینال تقویت اراده را گوش کنید مشکلی ایجاد نمی کند. اما نباید فایل هفته اول و سوم سابلیمینال اعتماد به نفس را در یک روز گوش کنید.

نکته 10: در صورت استفاده از فایل سابلیمینال جذب عشق سایت دیگر برای شروع فایل های این سایت ابتدا گوش دادن به آن فایل سابلیمینال را قطع و با توجه به نکته 3 عمل کنید.

نکته 11: در فایل های تولید شده از فرکانس های تتا و آلفا استفاده شده است که میزان اثر بخشی فایل ها را بیشتر می کند. در پژوهش دکتر بهشتیان اثربخشی این فرکانس ها تایید شده است که متن کامل این مقاله را در بانک مقالات علمی ایران از اینجا می توانید مطالعه کنید.

نکته 12: افرادی که در حال حاضر مبتلا به اختلالات خانواده اسکیزوفرنی ، دوقطبی نوع 1 و اختلال شخصیت مرزی شدید توام با رفتارهای Impulsive هستند و اختلال آنها با دارو درمانی کنترل نشده است قبل از تهیه دوره شرایط خود را در بخش نظرات همین دوره توضیح دهند تا در صورت مفید بودن دوره برای آنها، اقدام به تهیه دوره کنند.

نکته 13: افرادی که سابقه قبلی ابتلا به بیماری های فوق داشته اند اما در حال حاضر درمان شده یا مشکل آنها توسط دارو تحت کنترل است می توانند از فایل های سابلیمینال استفاده کنند.

درمانگر

دکتر محمد بهشتیان روانشناس ، روان درمانگر ، پژوهشگر ، مدرس و هیئت علمی پژوهشگاه علوم انسانی است. وی عضو انجمن روان تحلیلی و انجمن هیپنوتراپی آمریکاست. برای مطالعه رزومه کامل ایشان به بخش درباره ما مراجعه کنید.

180,000 ﷼ 125,000 ﷼

27 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • اقای دکتر خیلی مخلصم
  برای منشی تون پیام دادم تشکر کردم ولی گفتم اینجا هم خودم بنویسم
  راستش چند ماه پیش با برادرم دعوای بدی داشتم و بهش گفتم ازش بدم میاد اونم رفت خونه ی مامان بزرگم و هر چی باهاش صحبت کردم برنگشت و گفت اونم از من بدش اومده
  خلاصه ساب شما رو استفاده کردم. دو روزه برگشته. خیلی مخلصم

 • من در مورد ساب یه مقدار تو نت مطالعه کردم و کنجکاو شدم.هرجایی مطلبی یا ویسی گوش دادم یا خوندم اصلا بر پایه علمی نبود اما دوستان اینجا به من جواب داد ،پدر دخترم کاملا پشیمون برگشت توی زندگیمون و یه مرد فوق العاده و مسئولیت پذیر شده.این دوره تو عمیق ترین لایه های درونم نفوذ کرد و من و زندگیم و تبدیل کرد به چیزی که ایمان آوردم به سابنیمینال

 • سلام سلام به روی ماهتون دکتر جانم.من ساکن ایران نیستم و بحرانهای خیلی بدی پشت سر گزاشتم .همسرم ۴.۵ ماه بعد از اینکه پامون رسید به این جا به کل تغییر کرد و من کلا شدم یه مادر عصبی بی هویت و هر روز افسرده تر میشدم .با سایت شما آشنا شدم و جون دوباره گرفتم .اصلا برام مهم نیست همسرم برگرده یا نه این احساس و اعتمادی که بهم دادین این صلحی که با خودم و جهان هستی به دست اوردم،این مثبت اندیشی نه تنها توی رابطه بلکه تو تمام ارتباطات داره بهم کمک میکنه.

 • سلام دکتر جانم مرهم دردم شدین .کسیکه هیچ امیدی نداشتم دیگه تو زندگیم باشه تو کمتر از یک ماه که با این دوره گریه کردم و زندگی کردم و بر ای تغییر تلاش کردم.دیشب از برادرم من و خواستگاری کرده.واقعا تو شوکم برای من این مثل معجزه میمونه

 • سلام دکتر جان .من همیشه انتخاب های اشتباهی میکردم.همیشه یه شکست خورده عاطفی بودم.و همیشه در حال باج دادن .اصلا خودمو درک نمیکردم که چرا انقدر با خودم بدم.چرا فکر میکنم نا کافی هستم.سابنیمینال تو هفته اول تونسته تصور من و کمی تغییر بده و من دیگه کمتر به افکار منفی بها میدم.ممنون از توضیحات جامعتون که من وسوسه شدم این دوره عالی و تهیه کنم

 • اقای دکتر سلام
  من قبلا همیشه ادم های اشتباهی سر راهم قرار می گرفتن برعکس رفقام من دنبال ازدواج هستم ولی کسانی که باهاشون وارد رابطه میشدم باهام خیلی فاصله داشتن. با ناباوری ساب شما رو خریدم البته بعد از گوش دادن به فایل صوتی
  دو ماهه که وارد رابطه ی جدیدی شدم که خیلی اولیه. خواستم تشکر کرده باشم

 • سلام آقای دکترمی خواستم تشکر کنم راستش مدتی هست که به فروشنده ی مغازه ای علاقمند شدم ولی اصلا قبول نمی کرد که با هم صحبت کنیم
  ساب رو تهیه کردم و سه مرحله گوش دادم طول کشید ولی اثر کرد فعلا اون خانم قبول کرده با هم صحبت کنیم برای آشنایی مرسی از شما

 • سلام آقای دکتر خیلی ذوق زده شدم گفتم ازتون تشکر کنم. من ۲۷ ساله هستم و با هر کس وارد رابطه میشدم به ازدواج نمی رسید سه ماه پیش ساب رو تهیه کردم و سه دوره گوش دادم الان اثرش رو می بینم بالاخره کسی که دوسش دارم امروز زنگ زد و گفت می خواد بیاد خواستگاری
  ممنننننوووونننمممم

   • درود بر شما
    قبلا این دوره شش هفته ای بوده.
    و اینکه شما بعد از این که دوره را برای اولین بار گوش می کنید و تموم می کنید، برای بار دوم نیازی نیست که هر فایل رو یک هفته گوش بدید. می تونید هر فایل رو یک روز گوش کنید و به همین ترتیب ادامه بدید.

 • مرتب با نامزدم دعوا میکردم یک ماهی هست فایل رو تهیه کردم و رابطه مون خیلی قوی تر شده خیلی به هم نزدیک شدیم راستش باورم نمیشه اثر این ساب باشه ولی اگه اثر این ساب هست ممنون
  یادم رفت سلام کنم

 • سلام آقای دکتر من ۳۴ ساله هستم و معمولا خواستگارانم که واسم میومدن با نظراتم خیلی مغایر بودن دو دوره فایل صوتی رو گوش دادم و الان خواستگاری واسم اومده که به معیارهام نزدیکه
  می تونم باز هم گوش بدم؟

 • سلام
  وقتتون بخیر
  اقای دکتر باید حتمن 1 ساعت به فایل ها در روز گوش داد؟یعنی اگر فایلی 30 دقیقه هست دوبار پشت هم بهش گوش داد؟میشه راهنمایی کنید

  • درود بر شما
   نیازی نبیت.
   هر فایل رو یک بار گوش کنید کافیه.
   البته می تونید یک فایل رو چند بار در روز گوش کنید. ولی نباید فایل هفته های مختلف رو در یک روز گوش کنید.

 • سلام
  ایا این سابلیمینال کمکی برای بازگشت معشوق هم می کند؟ ایشون من را در بیشتر شبکه های اجتماعی بلاک کردند

 • سلام بابد اب زیادی بخوریم قبل گوش دادن ب ساب؟
  و اینکه وقتی ساب رو گوش میدیم زود به زود قطع میشه بخاطر سرعت نت ایا این ایراد داره؟

  • درود بر شما
   مشکل قطع شدن فایل ها به خاطر سرت پایین اینترنت هست.
   امکان دانلود فایل ها براتون فراهم شده.
   می تونید دانلود کنید و به صورت آفلاین گوش بدید.

   نیازی به آب خوردن نیست.

 • با سلام ایا دیدن همزمان فیلم با ساب تاثیر رو کمتر میکنه؟؟ یه جایی شنیده بودم .
  دو م خوردن اب زیاد قبل کوش دادن ب ساب لازمه؟؟
  سوم باور نداشتن و شک داشتن ب این روش ایا تاثیر رو کم میکنه؟
  من قبلا چندین بار از جاهای دیگه ساب تهیه کردم دریغ از نتیجه .براهمین شکاک شدم ..(لازم ب ذکره ک ادم مثبت نگری هستم).
  مچکرم

  • درود بر شما دوست عزیز، همونطور که در فایل صوتی گفتم عووامل مختلفی بر میزان تاثیر گذاری ساب اثر داره. اولا اینکه باید از فایل ساب مطمئن باشید و فرد مطمئنی که تخصص لازم روی مکانیزم پویشی ناهشیار داشته باشه اون فایل را تهیه کرده باشه ثانیا میزان اثر بخشی بستگی به ساختار مکانیزم های دفاعی ناهشیار شما داره و ثالثا میزان اثر بخشی به هدفی که از ساب دارید هم بستگی داره.
   قبل از تهیه ساب از هر منعبی اول مطمئن بشید که اون فرد روانشناسی باشه که در رویکرد روانکاوی و روانپویشی تخصص لازم داشته باشه وگرنه فایلی که استفاده می کنید به جز چند تلقین ساده که تاثیری در ناهشیار شما نداره نخواهد بود.

 • سلام. خیلی عالی. جدا از همه چیز آرامشی که به آدم میده غیر قابل توصیف هسته. رابطه ای که سرد شده بود یه کم ازنظر خودم خیلی بهترشده. امیدوارم اون چیزی رو که میخوام وآرزو دارم باخواست وحکمت خدا یکی باشه🌺

 • سلام دکتر ، میخواستم بدونم با کمک این ساب امکانش هست طرف مورد نظرمون رو دوباره برگرداند به رابطه و دوباره ان را عاشق کرد همانند روزهای اول رابطه؟ کمکم کنید لطفا

 • سلام آقای دکتر
  میخواستم بدونم سابلیمینال میتونه کمک به برگشت رابطه بکنه چون ما چهارسال رابطه خوب سالمی داشتیم که خودش گفت رابطه مونو جدی کنیم برای ازدواج ولی یهو منصرف شد البته من پیش مشاور رفتم و بررسی کردن گفتن علتش ذهن من بوده و میدونم مشکل از ذهن منه که این اتفاق افتاده ولی میخواستم بدونم میتونم با این سابلیمینال به رابطه برگرده و تاثیر روی بازگشتش داره ؟؟

  • درود بر شما دوست عزیز
   سابلیمینال موانع ناهشیار و باورهایی که مانع از برگشت این رابطه میشه را اصلاح می کنه و می تونه بهتون کمک کنه،

 • سلام . آیا این سابلیمینالی کمک میکنه بتونم برای ازدواج فرد مناسب و دلخواهم رو جذب کنم؟چون کسایی که میان سمت من یا شرایط مناسبی ندارند یا وقتی میرم برای صحبت بعد چند جلسه کنسل میشه .

  • درود بر شما دوست عزیز
   این سابلیمینال موانع ناهشیار در جذب رابطه دلخواه تون اگه وجود داشته باشه را برطرف می کنه

دیدگاهتان را بنویسید