روابط عاطفی و ازدواج

۱۵ نشانه خیانت مرد به زن

اگرچه بی وفایی و خیانت از دیدگاه اشخاص مختلف با هم متفاوت است، اما با این حال چندین نشانه وجود دارد که می تواند نمایانگر خیانت مرد به زن باشد. این نشانه ها عبارتند از تغییر در خلق و خو، حواس پرتی بیش از حد، صرف زمان کم در رابطه و وقت گذرانی بیشتر با موبایل و تبلت و مانند این ها.

فهرست مطالب (کلیک کنید)

بعد از شناسایی این نشانه ها، صرف نظر از تصمیم تان برای حل مسئله و آشتی، و یا ترک رابطه، باید یک سری اقدامات انجام بدهید. در ادامه این مطلب از دپارتمان روابط عاطفی و ازدواج مجله دکتر بهشتیان با نشانه های احتمال خیانت مرد به زن آشنا می شوید.

چه کارهایی خیانت به حساب می آیند؟

در زندگی زناشویی به هرگونه بی وفایی عاطفی یا فیزیکی نسبت به شریک زندگی، “خیانت” گفته می شود. خیانت به گونه های مختلفی وجود دارد از جمله فیزیکی، آنلاین، مالی یا عاطفی.

از آنجایی که روابط افراد مختلف متفاوت هستند، قوانینی که زوج ها در مورد خیانت کردن در نظر می گیرند نیز با یکدیگر فرق دارد. بسیاری از این قوانین به تعیین حریم هایی در روابط می پردازند و به عواقب نقض این حد و مرزها نیز اشاره می کنند؛ برای مثال کاری که از نظر یک زوج خیانت است، لزوماً در یک رابطه ی دیگر خیانت به حساب نمی آید.

۱۵ نشانه ی خیانت مرد به همسرش

علائم زیادی برای شناسایی خیانت مردها وجود دارند اما یکی از مهم ترین و قابل توجه ترین آن ها حسی است که از غریزه تان بر می آید. چیزی که نمی توانید و نباید نادیده بگیرید.

ممکن است یک احساس جدید به شما دست بدهد و بگوید “یک چیزی در این بین درست نیست” و یا “یک چیزی هست که هیچ توضیحی برایش وجود ندارد”، این احساس معمولاً اولین نشانه هایی هستند که به شما می گویند ظاهراً اوضاع درست پیش نمی رود و یک چیزی در این بین نادرست است. گذشته از تمام این ها، نشانه های دیگری نیز وجود دارند که به شما کمک می کنند بفهمید آیا شوهرتان به شما خیانت می کند یا خیر. این نشانه ها اغلب زمانی ظاهر می شوند که شما از لحاظ عاطفی یا فیزیکی ارتباطی با همسرتان ندارید.

در ادامه به بررسی ۱۵ علامتی می پردازیم که با استناد به آن ها خیانت شوهرتان را درمی یابید:

۱- تغییرات عمده ای در رابطه تان ایجاد شده است

همه ما ممکن است گاهی آنقدر سرمان شلوغ شود که فراموش کنیم با همسرمان تماس بگیریم و مطمئن شویم که اوضاعش روبراه است. اما یک زمانی نوع این فراموشی متفاوت شده و رابطه رنگ دیگری به خود می گیرد و به یک مشکل تبدیل می شود.

برای مثال شوهرتان قبلاً به بهانه های مختلف با شما صحبت می کرد و می پرسید روزتان را چطور گذراندید؛ اما دیگر این کار را نمی‌کند و بیشتر وقت خود را صرف نگاه کردن به موبایل خود می کند، یا زمان بیشتری را در حمام می گذراند و یا بدون دلیل از خانه خارج می شود. بطور کلی تمایلی برای برقراری ارتباط از جانب او دیده نمی شود و ترجیح می دهد وقتش را با چیزهای دیگری بگذراند.

۲- نسبت به قبل کمتر ابراز علاقه می کند

مسائل مختلفی در زندگی می تواند مانع ایجاد ارتباط موثر بین شما و شریک زندگی تان گردد؛ برای مثال به دلیل استرس های ناشی از محیط کار یا احساس خستگی ممکن است همسرتان نتواند علاقه اش را به شما ابراز کند. علاوه بر این، در آغاز یک رابطه، میزان علاقه ممکن است متفاوت باشد. اما، وقتی متوجه تغییر الگوی رفتاری او می شوید، می تواند نشانه ای از خیانت باشد.

۳- عادت های همیشگی اش تغییر کرده اند

همه ی ما عاداتی داریم که مدام انجام می دهیم. وقتی در یک رابطه هستید، به انجام یکسری کارها عادت می کنید. زمانی که در عادات همسرتان تغییری می بینید، شک می کنید و می خواهید بدانید که چه اتفاقی افتاده و چه چیزی موجب این تغییرات شده است.

آیا از خود می پرسید “در عادت های معمول شوهرتان تغییری ایجاد شده است؟” اگر چنین است، چه چیزی تغییر کرده و این تغییر چقدر مهم و قابل توجه است؟ گاهی اوقات این تغییرات بسیار کوچک هستند و ممکن است در ابتدا چندان قابل توجه نباشند. قابل تشخیص بودن تغییرات و دلایل ایجاد آن ها بسیار مهم است.

۴- بیشتر از قبل به خودش اهمیت می دهد

مردم به شکل های مختلفی به خودشان می رسند، برای مثال بعضی افراد در ابتدای سال یا با نزدیک شدن به ماه های تابستان فعالیت های بدنی بیشتری در برنامه ی روزانه شان قرار می دهند و به این شکل به سلامت بدن شان اهمیت بیشتری می دهند. چنین برنامه هایی قابل درک است. اما اگر همسرتان به طور ناگهانی طرز لباس پوشیدنش فرق کرده و برخلاف عادت همیشگی ادکلن می‌زند و بیشتر به ظاهرش می رسد، احتمالاً وقت آن رسیده که درباره این رفتارهای جدید کمی تأمل کنید.

۵- بیشتر از قبل از شما انتقاد می کند

همه ی ما یک سری رفتارهای بد و نادرست داریم که نیاز به اصلاح دارند، اما اگر شوهر شما شروع به ایراد گیری از عادت هایی بکند که قبلاً برایش آزاردهنده نبودند، می تواند نشانه ای از خیانت او باشد. در این گونه بحث و انتقادها در مقایسه با فرد خطاکار و خیانت کار، معمولاً همسری که کار اشتباهی نمی کند همیشه کوتاه می آید.

۶- از شما فاصله گرفته است

آیا تا به حال احساس کرده اید که شوهرتان از شما فاصله گرفته است؟ آیا وقتی این موضوع را با او مطرح می کنید، شروع به دفاع از خود کرده و یا موضوع را انکار می کند؟ معمولاً ما می توانیم بگوییم که چه زمان هایی همسرمان از ما فاصله می گیرد؛ برای مثال براثر استرس در محیط کار و یا خانواده ممکن است کمی از ما فاصله بگیرد.

ولی زن و شوهرها در مورد این مسائل با هم صحبت می کنند. وقتی همسران از لحاظ جسمی و عاطفی بیشتر فاصله می گیرند، شکل رابطه تغییر می کند و دیگر نمی توانند همدیگر را درک کنند.

خیانت-مردان

۷- مثل گذشته تمایلی به بیرون رفتن با شما ندارد

آیا از خود می‌پرسید که چرا مانند گذشته با هم بیرون نمی روید؟ این نیز می تواند نشانه ای از خیانت کردن شوهرتان باشد. باید به هر تغییری در رابطه توجه کرد. زمان صرف شده بین زوجین یکی از مواردی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

۸- مرموز شده است

یک زمانی کاملاً معلوم بود شوهرتان کجا می رود و چه می کند، اما دیگر اینطور نیست. موبایلش را پنهان می کند و از برنامه های روزانه اش چیزی به شما نمی گوید؛ خیلی شما را در جریان کارهایش قرار نمی دهد و مخفی کاری می کند. حتی ممکن است بدون این که شما بدانید برای خود لباس بخرد، یا کیف پول و وسایل شخصی دیگرش را از دید شما پنهان کند.

۹- دیگر در دسترس نیست

همسرتان دیگر مثل قبل در دسترس نیست. اگر شوهرتان درگیر روابط نامشروع شده باشد، برخلاف گذشته، احتمالاً ساعت ها نتوانید با او تماس بگیرید. به عنوان مثال، وقتی مجبور است بدون هیچ دلیل منطقی “تا دیر وقت کار کند” می تواند نشان دهنده ی خیانت به شما باشد.

۱۰- از سوال و جواب خوشش نمی آید

مردم معمولاً درباره ی جزئیات روزشان با همسرشان صحبت می کنند، این که در طول روز چه اتفاقاتی رخ داده یا با چه مشکلاتی دست و پنجه نرم کرده اند. حتی اگر بدون اینکه از شما سوال شود به شریک زندگیتان بگویید کجا و با چه کسی بیرون می روید، کاملاً طبیعی است. وقتی شوهرتان هر روز کمتر و کمتر این موارد را بازگو می کند، احتمالاً این ها را با شخص دیگری در میان می گذارد.

۱۱- به نحوی متفاوت از موبایلش استفاده می کند

در یک رابطه ی متعهد و صادقانه، بسیاری از زوجین رمز تلفن همراه یا کامپیوتر همسرشان را می دانند. این موضوع برایشان مهم نیست. کسی که خیانت نمی‌کند معمولاً ممکن است موبایل خود را هر جایی از خانه رها کند بدون اینکه نگران باشد شما آن را بردارید یا وقتی زنگ می خورد، ببینید. اگر شریک زندگی شما وقتی در مورد موبایل و تبلتش سوالی می پرسید عصبانی می‌شود و یا حالت تدافعی به خود می گیرد، شاید چیزی را از شما پنهان می کند.

۱۲- تمایلات جنسی اش تغییر کرده اند

بطور معمول، در یک رابطه ی نرمال ممکن است میل جنسی افراد گاهی کم و گاهی زیاد شود. اما اگر یک تفاوت اساسی در این باره مشاهده کردید، می تواند نشان دهنده ی خیانت همسرتان باشد.

اگر شریک زندگیتان در حال خیانت به شما باشد، ممکن است در میل جنسی اش تغییراتی به شکل زیر ایجاد شود:

 • ممکن است بیشتر از قبل رابطه ی جنسی بخواهد – تا روی کاری که انجام می دهد سرپوش بگذارد و یا مقداری از احساس گناهش را کم کند.
 • ممکن است فقط او شروع کننده ی رابطه زناشویی باشد. بنابراین زمانی که در دسترس نیست یا قادر به داشتن رابطه ی جنسی نیست، شما از او درخواستی نخواهید داشت.
 • تعداد دفعات رابطه ی جنسی تان کاهش یافته، چرا که او با شخص دیگری رابطه برقرار کرده است.
 • کار جدیدی در رابطه زناشویی تان انجام می دهد و در آن مهارت نیز دارد.

۱۳- بیشتر با دوستانش بیرون می رود و وقت می گذراند

در ابتدای زندگی با هم بودن برای هر دوی شما کافی بود. اما اکنون که او بیشتر با “دوستانش” بیرون می رود، شما جزء آخرین نفرات فهرست اولویت بندی های او شده اید. به شما کمتر اهمیت می دهد، یا به کس دیگری فکر می کند و یا به شخص دیگری علاقمند شده است. ممکن است بگوید با دوستانش وقت می گذراند، در حالی که در واقع در کنار شخص دیگری است. در نهایت می توان گفت وقت گذرانی کمتر با شما به معنای تغییری عمده در رابطه تان است.

۱۴- بهانه هایش با عقل جور درنمی آید

او برای اینکه چرا نمی تواند کاری را انجام دهد، کجا بوده و یا با چه کسی بوده، بهانه های مختلفی می آورد، داستان هایش تغییر می کنند و حرف هایش با هم همخوانی ندارند. اگر فردی صداقت داشته باشد، داستانش تغییر نمی کند.

اگر شوهرتان به شما دروغ بگوید، به سختی می تواند آنچه را که قبلاً گفته بود را به خاطر بیاورد. ممکن است هنگام توضیح کارهای خود حرف های مختلفی بزند یا زمان ها را قاطی کند. هرچه بیشتر از او سوال بپرسید، بیشتر احتمال دارد شما را گول بزند و تلاش کند دروغ هایش را به شما بقبولاند؛ و یا بگوید که شما خیلی فضولی می کنید یا سوالات زیادی می‌پرسید.

۱۵- مشکلاتی در زمینه ی ایجاد ارتباط صمیمانه دارد

اغلب، مسائل مربوط به ایجاد ارتباط صمیمانه ریشه در شکل دلبستگی افراد دارد. اگر شخصی دلبستگی ناایمن داشته باشد، در ایجاد ارتباط صمیمانه دچار مشکل خواهد شد. این گونه افراد به یک نفر نزدیک می شوند، اما به محض این که همه چیز جدی می شود شروع به عقب نشینی می کنند.

بسیاری از این مشکلات ناشی از آسیب پذیری یا عدم توانایی در ابراز احساسات می باشد. مردی که این مشکلات را داشته باشد اغلب از رابطه ای که در آن است کناره گیری می کند و ممکن است با شخص دیگری وارد رابطه شود.

اگر شک کردید که مبادا شوهرتان به شما خیانت می کند، باید چکار کنید؟

سوء ظن به خیانت شریک زندگی احساسی نیست که کسی بخواهد آن را تجربه کند. با این حال، اگر شواهدی دال بر خیانت او یافته اید، می توانید اقداماتی انجام دهید تا در تصمیم گیری برای آینده به شما کمک کند.

اکثر مردم در مرحله ی “چه باید بکنم” گیر می کنند، در حالی که برای یک تصمیم آگاهانه اولین قدم این است که در مورد رفتارهای مورد بحث گفتگو کنید. اگرچه هیچ روش واحدی وجود ندارد که برای همه کارساز باشد، اما باز هم کارهایی هستند که برای مدیریت این وضعیت به شما کمک می‌کنند.

اگر نگران خیانت کردن شوهرتان هستید، سه ​​اقدام زیر را امتحان کنید:

یادداشت کنید، فکر کنید و برنامه ریزی کنید

قبل از شروع گفتگو با همسرتان، چیزهایی را که تجربه کرده اید را روی کاغذ یادداشت کنید تا بهتر بتوانید این مکالمه را پیش ببرید. این کار به شما کمک می کند تا از منظر دیگری نیز به اتفاقات نگاه کنید. قبل از اینکه با او صحبت کنید، در مورد آنچه می خواهید بگویید، آنچه بیشتر اهمیت دارد و چگونگی مطرح کردن آن، فکر کنید. با فهرستی از چیزهایی که می خواهید با او در میان بگذارید برنامه ریزی کنید تا بتوانید هنگام صحبت کردن بیشتر تمرکز کنید و کمتر احساساتی شوید.

با شوهرتان صحبت کنید

می توانید به جمع آوری شواهد بیشتری ادامه دهید و در مورد آن ها فکر کنید. ولی بهتر است که گفتگو را زودتر شروع کنید. ارتباط سالم با داشتن یک مکالمه ی ساختار یافته شروع می شود. این کار به شما کمک می کند از هدف اصلی خود دور نشوید، زمان مناسب برای صحبت در مورد مشکلات خود را بیابید تا بتوانید افکار خود را بیان کنید.

برخی از مواردی که باید طی این گفتگو مورد توجه قرار بگیرند عبارتند از:

 • در مورد زمان مناسب برای گفتگو راجع به چیزهایی که شما را آزار می دهد، از او هم سوال کنید.
 • فهرستی از مشکلاتی که برایتان پیش آمده است، تهیه کنید.
 • مدت زمان مکالمه تان را مشخص کنید.
 • به نوبت احساسات و دیدگاه های خود را بیان کنید.
 • صحبت همسرتان را قطع نکنید و اگر لازم است موارد را یادداشت کنید.
 • احساسات خود را کنترل کنید.
 • در مورد نیاز به استراحت در خلال بحث جاری صحبت کنید و اینکه آیا بهتر است گفتگویتان را بعداً ادامه دهید یا نه. این یک نکته ی کلیدی است.
 • موبایل خود را کنار بگذارید و تلویزیون و کامپیوتر را خاموش کنید. سعی کنید حضور فعال داشته باشید.

نزد خانواده و حامیان خود بروید

برای مراجعه به دوستان، خانواده و صحبت در مورد وضعیت تان، هیچ زمانی مناسب تر از وقتی نیست که به شما خیانت شده باشد. آنها به شما کمک خواهند کرد که تصمیم درستی بگیرید. باید این را هم در نظر بگیرید که وقتی تصمیم می گیرید مسائل و مشکلاتتان را با کس دیگری در میان بگذارید، ممکن است نظرات و بازخوردهایی ارائه دهند که شما تمایلی به شنیدن آن ها نداشته باشید. اگر بخواهید به زندگی مشترکتان ادامه دهید، روابطتان با آن اشخاص نیز تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.

چه زمانی مجبور به جداشدن هستید

حتی اگر شواهد روشنی دال بر خیانت شوهرتان داشته باشید، تصمیم به جدایی اصلاً آسان نیست. قبل از انجام این مرحله باید چند مورد را در نظر بگیرید. البته خیلی مهم است که قبل از جدایی، درباره ی هر چیزی که به نظر شما تغییر کرده و باعث شده دکمه ی پایان رابطه را فشار دهید، صحبت کنید.

بعد از پی بردن به خیانت همسرتان، چیزی که باید جدی بگیرید این است که خیانت او ممکن است نشانه ای از وجود یک مشکل بزرگتر بوده باشد و نشان دهد که ازدواج شما رابطه ای ناسالم بوده است. باید روی خودتان تمرکز کنید، این که چه چیزی برای خود شما در کوتاه مدت یا بلند مدت بهتر است. به این فکر کنید که ماندن در این رابطه به نفع خود شما باشد، نه به نفع همسرتان.

چه زمانی روان درمانی می تواند به شما کمک کند؟

در صورت وجود خیانت در یک رابطه، بهتر است هر چه زودتر برای گرفتن مشاوره اقدام کنید. این کار قبل از این که زمان زیادی از دست برود، شانس بهبود مشکلات را افزایش می دهد.

راه های خیلی زیادی برای یافتن یک مشاور ازدواج وجود دارد. “زوج درمانی” فواید بسیار زیادی برای افراد دارد. یک “زوج درمانگر” به هر دو طرف کمک می‌کند تا در مورد چالش‌های فعلی شان صحبت کنند و راه‌های بهتری برای برقراری ارتباط پیدا کنند. مشاوره بستری فراهم می کند تا شما بدون قضاوت کردن و به شکلی متفاوت همسرتان را درک کنید. درمانگر برای تمرکز روی مشکلات بعد از خیانت نیز به همسران کمک می کند.

گاهی اوقات بعضی ها تصمیم می گیرند در کنار زوج درمانی، روان درمانی فردی خود را نیز پیگیری کنند. از طرق مختلفی می توانید روانشناس مناسب خود را بیابید. می‌توانید از یکی از عزیزانتان یا از پزشک معتمدتان بخواهید که یک دکتر روانشناس خوب به شما معرفی کنند، و یا می توانید به صورت آنلاین براساس شهر، موقعیت، تخصص و یک درمانگر مناسب پیدا کنید.

کلام آخر

تغییر در نوع رابطه، کمتر در دسترس بودن و عدم صمیمیت جنسی اغلب می توانند نشانگر خیانت مردان باشند. اگر در این موقعیت قرار گرفتید، راه های مناسبی برای بررسی این موضوع وجود دارد؛ با شریک زندگی خود صحبت کنید، نزد خانواده یا دوستان خود بروید تا از شما حمایت کنند، یا از یک مشاور برای زوج درمانی یا درمان فردی کمک بگیرید. هر یک از این ایده ها برای تعیین این که آیا رابطه تان قابل نجات یافتن هست یا خیر به شما کمک می کنند و اگر چنین است چه اقداماتی باید انجام دهید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳۵۴ رای
منابع
verywellmindwikihowmarriagetimesofindianbcnews
guest
17 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آرزو
آرزو
18 روز قبل

خیانت فاجعه آفرین براشون کم هم نمیزاری باز از توش ی چیزی درمیارن ذات بد نیکو نگردد چون ک بنیادش بد است کسی میگف حدیث کسا برای روابط زناشویی بخونید خوبع

خسته
خسته
24 روز قبل

شوهر منم خیانت میکنه اونم هفت ساله بریدم بخدا چون دوتا دختر دارم تحمل کردم حرف هم بزنم باید مفصل کتک بخورم فش بشنوم خیلی خستم

رسول اردبیلی
رسول اردبیلی
1 ماه قبل

سلام..متاسفانه بادیدن نوشته های خانمهاوتجربه های بانوان،آدم از مرد بودنش شرم میکنه!عزیزانم بخداهمه مردهامثل هم نیستن.بی انصافی نکنید.هستن مردایی که به غیرازهمسرشون به هیچ زنی توجه نکنن!من به شخصه همیشه تومغزخودم این سوال روازخودم میپرسم آیا من خیانت همسرم نسبت به خودم رومیتونم تحمل کنم که اونهم بتونه خیانت من نسبت به خودش روتحمل کنه؟باتوجه به اینکه خانمها زودرنج تر ولطیف تر از مرهاهستند.بی شک نمیتونم تحمل کنم پس همسرم هم نمیتونه تحمل کنه وچه بسا عواقب غیرقابل تصوری هم داشته باشه.پس آدم چقدربدباید بد باشه خیانت کنه!موفق باشید.

سحر
سحر
1 ماه قبل

هیچوقت برای طلاق دیر نیست دوستان…شما فقط یک بار زندگی می‌کنید..گاهی مردی همه چیز اش خوبه اما خیانت میکنه بعضی خانم ها میدونن ولی میسازن چون خوبی های دیگه ایی داره ..گاهی هم نه خوبی آنچنانی داره خیانت هم میکنه این موارد دیگ نمیدونم برای چی تو اون زندگی موندن…شما دارین خودتون حروم یک آدم بیمار میکنید که حتی ارزش هم براتون نمیذاره …نمیخوام بگم طلاق خوبه اما ادامه دادن با کسی که هیچ احترام و ارزش و علاقه ایی بهتون نداره و فقط مادر بچه هاش هستید ب نظر تون خوبه؟فکر میکنین دارین ب خودتون لطف میکنید؟

عسل
عسل
3 ماه قبل

البته خانوماماازجنس خودمون ضربه میخوریم باید کسی که طرف همسرای مامیان بایدبفهمن که نباید به جنس خودشون خیانت کرد بخدا من ۲ساله غصه دنیارومیخورم پدرندارم مادرم مریضه وگرنه برمیگردم خونه پدری پشتی ندارم دلم گرم باشه

مهدیه
مهدیه
پاسخ به  عسل
2 ماه قبل

بمیرم برات الهی

آزیتا
آزیتا
3 ماه قبل

آفرین عزیزم گل گفتی همشون ازشکم مادرخیانت کاربدنیا میان

رسول اردبیلی
رسول اردبیلی
پاسخ به  آزیتا
1 ماه قبل

لطفا قضاوت نکنید و تر وخشک رو باهم نسوزید.خداوند نظاره گر اعمال ماست!

الهه
الهه
4 ماه قبل

شوهره من همه این خصوصیات داره. ولی راهکاره درستی ندادین چون شوهرم اصلا دوست نداره باهام صحبت کنه.بارهاتوگوشیش خیانت رودیدم نه اینکه یه حس زنانه باشه منم واگذارش کردم به خدای بزرگ.

عسل
عسل
پاسخ به  الهه
3 ماه قبل

دقیقامثل شوهرمن قرصای تخیری جنسی پیداکردم بامن رابطه نداره اماقرصاکم میشن من کرم خراطین خریدم برای صورتم میبینم باخودش بردش سرکار گوشیش کامل قفله هزاربارگرفتمش دادمیزنه منم بخاطر بچم دنبالشونمیگیرم منم واگذارش کردم خدا خسته شدم دیگه بخدا

ن،ا
ن،ا
8 ماه قبل

نشانه نمیخواد،من بهتون میگم همه مردا خیانتکارن مگه شرایطش جور نباشه،میدونم همه مردا الان آماده ان بگن کافرهمه …… ولی متاسفانه این واقعیته وحرف حق تلخ……….ازنگاه مردا اینو به وضوح میشه فهمید،نشانش همینه وبس.

غریب غربت
غریب غربت
پاسخ به  ن،ا
4 ماه قبل

موافقم احسنت

زهرا
زهرا
8 ماه قبل

خیلی عالی بود

زهرا
زهرا
پاسخ به  زهرا
3 ماه قبل

من دست شوهرم دردست زن دگردرعکس دیدم قسم می خوره که من نیستم دوسال گذشته ولی هنوز وقتی یادش میوفتم تاحدمرگ ناراحت دل تنگ می شوم

عسل
عسل
پاسخ به  زهرا
3 ماه قبل

منم مثل شما تامیام ثابتش کنم میزنم پرده گوشم پاره شد خداهرچه مرد کثیف که خودم دارم برداره اززمین

مانا
مانا
پاسخ به  عسل
2 ماه قبل

منم موافقم

طاهره
طاهره
پاسخ به  زهرا
4 روز قبل

منم اسال پیش شوهرم و بای زن توخونه گرفتم انکارمیکرد بااینکه باچشم دیده بودم بعدازکلی خواهش ومعذرت خواهی بخشیدمش ولی بعد۱سال دوباره همون کارهاروداره انجام میده یکیشم بی میلی جنسی نسبت ب من هروزب طلاق فکرمیکنم بدم میادازش خسته شدم نمیدونم باید چکارکنم

دکمه بازگشت به بالا