0
0910910 50 10

دوره افزایش اعتماد به نفس و غلبه بر اضطراب اجتماعی

self esteem

هدف دوره افزایش اعتماد به نفس و غلبه بر اضطراب اجتماعی چیست؟

به طور خلاصه هدف دوره افزایش اعتماد به نفس و درمان مشکل کمرویی ، خجالتی بودن ، عزت نفس پایین ، اضطراب صحبت در جمع  است.

در این فایل صوتی توضیحات مفصل تری درباره این دوره داده ام.

محتویات دوره شامل چه چیزهایی است؟

این دوره بر خلاف سایر دوره های مشابه؛ شبیه سازی کامل جلسات حضوری روان درمانی افزایش اعتماد به نفس است و شامل همان توضیحات و تمریناتی است که در جلسه درمان برای مراجعان ارایه می شود. محتویات دوره شامل:

 • 16 طرح درمان (صوتی، تصویری و نوشتاری) که به صورت هفتگی و بر اساس برنامه زمان بندی شده به شما ارایه خواهد شد.
 • 14 تمرینات نوشتاری و تمرینات عملی روزانه (شامل 8 تمرین عملی خودهیپنوتیزمی و 7 تمرین عملی) که بر اساس جدول زمان بندی شده به شما ارایه می شود.
 • یک جدول برنامه ریزی که مشخص می کند در هر روز چه تمریناتی را باید انجام دهید.
 • دستورالعمل صوتی انجام همه تمرینات

دوره افزایش اعتماد به نفس و غلبه بر اضطراب اجتماعی چه مدت است؟

بر اساس پروتکل های درمان کمرویی و اضطراب اجتماعی طول درمان 12 هفته  است که برنامه کارهایی که باید در طول هر هفته انجام دهید در جدول زمان بندی مشخص است. البته پس از پایان دوره شما به محتویات و تمرینات دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید به انجام تمرینات ادامه دهید.

هزینه این دوره کمتر از هزینه 1 جلسه مشاوره حضوری است.

روان درمانگر این دوره کیست؟

تمام تمرینات و محتویات دوره درمانی توسط دکتر محمد بهشتیان ارایه می شود. برای آشنایی بیشتر با دکتر بهشتیان پیشنهاد می کنم روزمه کامل ایشان را از اینجا مطالعه کنید.

در این دوره از چه روش درمانی استفاده می شه؟

در علم روانشناسی بیش از 500 روش درمانی وجود دارد که بر اساس تحقیقات انجام شده فقط اثربخشی تعداد محدودی از این روش های درمانی (کمتر از 12 روش) برای درمان مشکلات مزمن (از جمله وسواس) مورد تایید قرار گرفته اند. فهرست برخی از تحقیقات انجام شده در این حوزه در اینجا می توانید مشاهده کنید.

روش مورد استفاده در این دوره یک مدل منسجم بر اساس 9 رویکرد درمانی است که بر اساس تجربیات و تحقیقات انجام شده بیشترین اثربخشی را در درمان وسواس دارد. اثر بخشی این مدل درمانی بارها در درمان مراجع متعدد تایید شده و شما هم در این دوره می توانید از این مدل درمانی برای حل مشکل خود استفاده کنید.

 1. هیپنوتیزم درمانی (Hypnotherapy)
 2. درمان روانپویشی (Psychodynamic psychotherapy)
 3. NLP
 4. طرحواره درمانی (Schema therapy)
 5. MBT
 6. CBT
 7. درمان اکت
 8. رفتار درمانی دیالکتیکی
 9. Mindfulness

این مدل درمانی نتیجه سال ها تجربه (بیش از 35000 ساعت) درمان موفق مراجعان مختلف است و مشابه این مدل را در هیچ کتاب، دوره، کارگاه یا جلسات درمانی روانشناسی مشاهده نخواهید کرد.

این دوره برای همه افراد موثر بوده ؟

بررسی های ما در طول برگزاری این دوره نشان داده است که بالای 95 درصد (95.3 درصد) افراد در این دوره به نتیجه لازم دست پیدا کرده اند. اما متاسفانه درصد کمی نتیجه لازم را به دست نیاوردند که بررسی ما نشان می دهد چند دلیل اصلی برای عدم موفقیت در این دوره وجود دارد:

 1. انجام ندادن تمرینات روزانه

همانطور که در فایل صوتی هم توضیح دادم هدف این دوره درمان مشکل شماست و یکی از شروط اصلی موفقیت در آن انجام تمرینات روزانه است.

تحقیقات مختلف نشان داده است یکی از عوامل موثر پیش بینی کننده موفقیت اکثر روان درمانی ها تعهد مراجع به انجام تمرینات و تکالیف درمانی است. فراموش نکنید که تغییر کردن سخت است و نیاز به تلاش مستمر و پیوسته دارد. به همین دلیل در صورت شرکت در این دوره باید به خودتان تعهد بدهید در طول 12 هفته این دوره هر روز حداقل نیم ساعت از وقت خود را صرف انجام تمرینات ارایه شده کنید. متاسفانه تا امروز هیچ راه معجزه آسا و ساده ای برای درمان مشکلات روانشناختی پیدا نشده است.

 1. افرادی که به برخی از اختلالات روانشناختی مبتلا هستند نمی توانند از این دوره بهره کافی را ببرند. یا این دوره برای آنها اثربخشی کمتری دارد. برخی از افرادی که این دوره برای آنها مناسب نیست عبارتند از:
 • افرادی که به اختلال دوقطبی شدید همراه با سابقه بستری مبتلا هستند.
 • افرادی که به اختلالات طیف سایکوتیک (اسکیزوفرنی) مبتلا هستند که در حال حاضر توهمات شنوایی و دیداری فعال دارند.

در صورتی که نمی دانید آیا این دوره برای شما مفید خواهد بود یا نه؟ می توانید توضیح بیشتری درباره مشکل خود بدهید تا بتوانم راهنمایی دقیق تری به شما بکنم.

چرا دوره درمان اعتماد به نفس پایین و کمرویی مفید است؟

 • این دوره شبیه سازی کامل جلسات روان درمانی است و مثل این است که شما با دکتر بهشتیان جلسات روان درمانی هفتگی داشته باشید و دقیقا از همان تمرینات و تکنیک هایی که در جلسات انفرادی استفاده می شود بهره مند می شوید.
 • از سال 1388 که کتاب غلبه بر کمرویی را تالیف کرده و بر اساس آن کتاب پژوهش هایی را در زمینه اثربخشی درمان هدایت شده (Guided therapy) در درمان کمرویی انجام دادم. که نتایج این تحقیقات اثربخشی این روش درمانی را (و این دوره ) مورد تایید قرار داده اند. برخی از تحقیقات انجام شده درباره اثر بخشی دوره درمان افزایش اعتماد به نفس را اینجا می توانید مشاهده کنید.
 • دکتر بهشتیان تجربیات خود در بیش از سی هزار ساعت جلسات روان درمانی و صدها تحقیق و پژوهش را در این دوره به شما ارایه می دهد.
 • در هر جلسه تمریناتی (درست مثل جلسه درمانی واقعی) به شما داده می شود که پس از تکمیل آنها را برای دکتر بهشتیان ارسال می کنید تا توسط ایشان مورد ارزیابی قرار می گیرد.
 • در طول دوره از طریق یک شماره تلگرام یا واتساپ اختصاصی می توانید با دکتر بهشتیان در ارتباط باشید و ایشان نه تنها تمرینات شما را بررسی می کنند بلکه سئوالات خود را هم می توانید از ایشان بپرسید.

منظور از «با نظارت دکتر بهشتیان» که در عنوان دوره نوشتید، چیه؟

مهمترین ویژگی دوره افزایش اعتماد به نفس این است که در طول 2 ماه یا 8 هفته طول دوره می توانید با دکتر بهشتیان در ارتباط باشید. تمام تمرینات ارسالی شما توسط ایشان مورد بررسی قرار می گیرد و به شما بازخورد داده خواهد شد. همچنین در طول دوره از طریق تلگرام یا واتساپ می توانید با دکتر بهشتیان ارتباط داشته باشید و می توانید سئوالات خود را درباره محتویات دوره و تمرینات آن مطرح کنید تا ایشان پاسخگو باشند.

تذکر مهم: با توجه به نوع بسته خریداری شده نوع پشتیبانی دریافتی متفاوت هست. قیمت دوره به  صورت پیش فرض روی بسته اول (بدون پشتیبانی) تنظیم شده است. در صورتی که تمایل دارید از پشتیبانی بسته 2 یا بسته 3  استفاده کنید پس از خرید دوره برای ارتقای بسته خود با شماره 09109105010 هماهنگ بفرمایید.

لطفا قبل از خرید دوره حتما راهنمای خرید و استفاده از دوره را اینجا مطالعه بفرمایید

 • هفته 1
 • هفته 2
 • هفته 3
 • هفته 4
 • هفته 5
 • هفته 6
 • هفته 7
 • هفته 8
 • هفته 9
 • هفته 10
دیدگاه کاربران
 • ناصری 20 فروردین 1400

  سلام اقای دکتر وقتتون بخیر. من از کودکی این مشکل رو داشتم و از دوره ی نوجوانی علاوه بر علایم جسمی براثر اضطراب حضور در جمع، تهوع و بعضا استفراغ هنگام غذا خوردن در جمع هم اضافه شد. من ۲۶سالمه. ۱۰سال هست که تحت درمان دارویی و روان درمانی هستم خیلی بهتر شدم از نظر مهارت ارتباط اجتماعی ولی هنوز نمیتونم در جمع غذا بخورم و تهوع دارم. این الگوی ذهنی من شده که بلافاصله موقع غذا خوردن تهوع شدید رو احساس میکنم. من میتونم از دوره درمانی شما نتیجه بگیرم ؟

  • دکتر بهشتیان 21 فروردین 1400

   درود بر شما دوست عزیز بله در این دوره روی همه اضطراب های اجتماعی کار می شه و اگه تمرینات را به صورت کامل انجام بدید میتونید مشکل تون را حل کنید.

 • حامد 12 بهمن 1399

  هفته 11 دوره هستم. 80 درصد بهتر شدم. البته همه تمرینات را طبق برنامه ای که دکتر دادن کاملا اجرا کردم. چون آقای دکتر در هفته اول دوره گفتن مهمترین شرط حل مشکل تون اینه که تمرینات را کامل انجام بدید.

 • آواتار
  آریا 30 دی 1399

  سلام. آیادوره حتما بانظارت شماست دکتر؟؟

  • دکتر بهشتیان 1 بهمن 1399

   درود بر شما دوست عزیز بله

 • محمد رضا 25 دی 1399

  هفته قبل برای اولین بار در کلاس کنفرانس داد بدون اینکه صدام بلرزه و یادم بره چی می خوام بگم. باورم نمی شه که بالاخره تونستم این مشکل که زندگیم را فلج کرده بود پشت سر بزارم. آقای دکتر واقعا ازتون ممنون که بهم کمک کردید

  • فرشاد 5 بهمن 1399

   منم هم این هفته بالاخره تونستم در کلاس زبان آنلاین صحبت کنم. وقتی معلم سئوال کردم به جای اینکه مثل همیشه سکوت کنم اولین نفر جواب دادم. محمد رضا حست را کاملا می فهمم چون خودم سال ها درگیر این مشکل بودم. تبریک به تو. تبریک به خودم ..

 • سهیل 14 دی 1399

  4 سال قبل که مراجع دکتر بودم این پیشنهاد را به ایشون دادم. الان که در اینترنت دیدم این کار را عملی کردند چقدر خوشحال شدم. اون دوران به دکتر گفتم که مراجعان زیادی هستند می خوان با شما جلسه روان درمانی و مشاوره داشته باشن اما نمی تونن 3 تا 6 ماه در نوبت انتظار باشن و دوره های درمانی برای مشکلات مختلف آماده کنید. الان با این دوره ها افراد خیلی بیشتری از تخصص دکتر بهشتیان می تونن استفاده کنن.
  آقای دکتر دست تون درد نکنه

 • آواتار
  bahar 7 دی 1399

  سلام .من کمرویی شدیدواعتمادبنفس پایین دارم متن صوتی رو گوش کردم یعنی بیرون رفتن و صحبت تلفنیم برام مشکله ..دو دلم این دوره راتهیه کنم مشگلم حل میشه یا این مال اونایی هست که کمرویی خفیف دارن

  • دکتر بهشتیان 9 دی 1399

   درود بر شما دوست عزیز همونطور که در فایل صوتی توضیح دادم این دوره برای افرادی هست که همه افرادی که اضطراب اجتماعی دارن مناسب هست. بیشتر تمرینات دوره برای افرادی هست که اضطراب اجتماعی شدیدی دارن. چون اونهایی که مشکل شون خفیف هست سریع تر و ساده تر درمان میشن

 • علی 2 دی 1399

  سلام آقای دکتر، من ۲۶ سالمه و از دوران بلوغ دچار مشکل اعتماد بنفس و کمرویی شدم. مشکلات دیگری مثل افسردگی و اضطراب هم از همون دوران همراهم بود سال ۹۲ با شما آشنا شدم و کتاب غلبه برکمرویی رو تهیه کردم .یک جلسه هم مشاوره تلفنی با شما داشتم. به جرات میتونم بگم در عرض ۱ ماه اعتماد بنفسم ۵۰ درصد بالا رفت ولی متاسفانه با ورود به دانشگاه و فوت پدرم درمان رو متوقف کردم.با اینکه خیلی بهتر شدم نسبت به چند سال پیش ولی هنوزم افسردگی و اضطراب دارم و جدیدا اعتماد بنفسم خیلی کم شده و وقتی میخوام صحبت کنم پنیک میشم…
  بخاطر مشکل کمرویی و عدم اعتماد بنفس دنبال کار نمیرم ، روز به روز دارم از نظر مالی ضعیف تر میشم ، و همین بی پولی کمروییم رو تشدید میکنه
  شدیدا مشتاقم دوره ی شمارو تهیه کنم و از ریشه حل کنم مشکلم رو ، بی نهایت سپاس

 • الناز 27 آذر 1399

  قبل از تهیه این دوره واقعا سردرگم بودم و نمی دونستم باید برای حل مشکلم چه کار کنم روش های مختلفی را تست کرده بودم که نتیجه چندانی برام نداشت. اما این دوره برای مثل این بود که یک نفر دستم را گرفته و به جایی که می خواستم رسونده فقط کافی بود کارهایی که گفته را انجام بدم تا به نتیجه ای که می خوام برسم. و خوشبختانه رسیدم

 • آواتار
  Fa 24 آذر 1399

  سلام
  ایا برا اضطراب اجتماعی مزمن درکنار این دوره به دارو درمانی هم نیازه اقای دکتر؟

  • دکتر بهشتیان 25 آذر 1399

   درود بر شما دوست عزیز بستگی به شدت مشکل و نوع شغل شما داره معمولا دارو درمانی خاصی نیاز نداره مگر در شرایط اورژانسی

 • شایان 19 آذر 1399

  چه لذتی داره آدم بتونه از حق خودش دفاع کنه و دیگران نتونن بهش زور بگن
  همکارم باورش نمیشد که تونستم با ریسم اینطوری حرف بزنم
  ممنون آقای دکتر به خاطر دوره فوق العادتون

 • آواتار
  Yasi 18 آذر 1399

  سلام دکتر .من حدود 14ساله اضطراب اجتماعی دارم ازنوجوانی الان خیلی مزمن شده جوری که یه تماس تلفنی هم نمیتونم جواب بدم چون بشدت مضطرب میشم میخواستم بدونم این دوره درمان غیرحضوری اضطراب اجتماعی میتونه کمکم کنه؟؟

  • دکتر بهشتیان 19 آذر 1399

   درود بر شما دوست عزیز بله می تونه کمک کنه با انجام مستمر تمرینات مشکل تون حل میشه

 • محمد مهدی 17 آذر 1399

  چقدر خوبه که نسبت به خودت احساس خوبی داشته باشی و خودت را دوست داشته باشی. بعد از 29 سال دارم این حس های جدید را پیدا می کنم. انگار دوباره زنده شدم. چه حس خوبیه که بتونی راحت با دیگران حرف بزنی بدون اینکه از اضطراب بدنت بلرزه. آقای دکتر بهشتیان واقعا ممنون.

 • شراره 17 آذر 1399

  به خاطر کرونا و طلاق اعتماد به نفسم خیلی پایین اومده بود به حدی که افسرده شده بودم. بین دوره افسردگی و اعتماد به نفس شک داشتم که با مشورت با آقای دکتر متوجه شدم که ریشه مشکلم اعتماد به نفسه و با حل شدنش افسردگی هم خوب میشه که دقیقا همینطور هم شد. الان هم اعتماد به نفسم بالاتر رفته هم خوشحال ترم. یکی از اتفاقای خوب امسال برام آشنایی با دکتر بهشتیان و این دوره بود. می خوام یک کار جدید برای خودم شروع کنم.

 • شادی 15 آذر 1399

  بعد از 12 سال مراجعه به روانشناس به جرات می تونم بگم دکتر بهشتیان یکی از مسلط ترین روانشناسان ایران هستند. تمرینات دوره اینقدر خوب طراحی شده که قدم به قدم به هدفت می رسونه.

 • کامران 15 آذر 1399

  خیلی برام حالبه نمی دونم چه اتفاقی در طول تمرینات و دوره افتاده اما احساس می کنم خودم را بیشتر دوست دارم. دیگران هم متوجه این تغییرات شدن. چقدر خوبه آدم خودش را دوست داشته باشه. ممنون دکتر

 • مهسا 15 آذر 1399

  بعد از 12 سال مراجعه به روانشناس به جرات می تونم بگم دکتر بهشتیان یکی از مسلط ترین روانشناسان ایران هستند. تمرینات دوره اینقدر خوب طراحی شده که قدم به قدم به هدفت می رسونه.

 • سعید 15 آذر 1399

  سلام
  من کمبود اعتماد به نفس و کم رویی خیلی زیادی دار حتی به همین دلیل به افسردگی همه رسیدم
  آیا این دوره به من کمک میکنه یا باید حصوری بیام مطب؟

  • دکتر بهشتیان 15 آذر 1399

   درود بر شما دوست عزیز بله این دوره می تونه بهتون کمک کنه اعتماد به نفس تون را افزایش بدید فقط حتما تمرینات را پیوسته انجام بدید

 • Nahal 13 آذر 1399

  سلام. من به خاطر اضطراب شدیدم هنگام صحبت در جمع و جلسات دچار مشکلات گوارشی هم میشم این دوره برای من هم مناسبه یا باید حضوری مراجعه بکنم و نیاز به دارو هم دارم؟

  • دکتر بهشتیان 14 آذر 1399

   درود بر شما دوست عزیز بله در این دوره تمرینات و تکینک های متعدد برای درمان مشکل شما ارایه شده.
   مشکل گوارشی شما به خاطر اضطراب بالاییه که در زمانی که در جمع قرار می گیرید در شما ایجاد میشه که در این دوره حل میشه

 • پروانه 13 آذر 1399

  دیروز زنگ زدم مدرسه پسرم و درباره برنامه درسی و آموزش هاشون بهشون انتقاد کردم. کاری که تا حالا نتونسته بودم انجام بدم. همیشه از اینکه به آدم ها انتقاد کنم شدیدا می ترسیدم. وقتی به همسرم گفتم که زنگ زدم مدرسه پسرمون و باهاشون صحبت کردم باورش نمی شد.
  چه کارهایی که به خاطر ترس هام انجام ندادم. الان فکر می کنم می تونم دیگه انجامشون بدم

 • برزو 7 آذر 1399

  برای تولدم این دوره رو به خودم هدیه دادم و بهترین هدیه تولدی بوده که تا حالا گرفتم 🙂

 • سارا 7 آذر 1399

  سلام آقای دکتر. من قصد دارم این دوره رو خریداری کنم. از طرفی برای درمان بیماری جسمی باید خود هیپنوتیزم هم انجام بدم. میخواستم بدونم در این دوره خودهیپنوتیزم بصورت کامل آموزش داده میشه؟ بعد از این دوره خود هیپنوتیزم رو بصورت کامل یاد می گیریم و می تونیم برای موارد دیگه بکار ببریم؟ یا من دوره خود هیپنوتیزم رو جداگانه خریداری کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • دکتر بهشتیان 7 آذر 1399

   درود بر شما دوست عزیز سئوالاتون را جای دیگه مطرح کرده بودید که اونجا پاسخ دادم

 • فرهاد 6 آذر 1399

  راستش موقع خرید دوره خیلی دل دل کردم ولی حالا که دارم نتیجه شو توی کار، زندگی و روابطم می بینم باید بگم واقعا ارزشش رو داشت.

 • سارا 6 آذر 1399

  سلام. آموزش خودهیپنوتیزم در این دوره بطور کامل ارائه میشه؟ منظورم این هست که میشه از آموزش خودهیپنوتیزم موجود در این دوره برای خود هیپنوتیرم برای رفع مشکلات دیگه (مثلا مشکلات جسمی) استفاده کرد؟ یا برای رفع مشکلات جسمی باید دوره خود هیپنوتیزم بصورت جداگانه خریداری بشه؟

 • Danial273 30 مهر 1399

  سلام هروقت میخوام این دوره رو تهیه کنم مینویسه خطا در ارجاع. با خرید دوره های دیگر مشکلی نداشتم ولی فک کنم لینک خرید این دوره خرابه. لطفا پیگیری کنید سپاس

  • دکتر بهشتیان 3 آبان 1399

   درود بر شما دوست عزیز
   حتما به کارشناس سایت می گم بررسی کنه و مشکل را رفع کنه، با سپاس از صبوری تان

 • مینو 12 شهریور 1399

  سلام علیکم اقای دکتر
  بخشیددر متن زیر:

  (بیش از 500 روش روان درمانی وجود دارد که فقط اثربخشی تعداد محدودی از این روش ها (کمتر از 12 روش) برای درمان مشکلات مزمن (از جمله عزت نفس پایین و کمرویی) بر اساس تحقیقات انجام شده مورد تایید قرار گرفته است. فهرست برخی از تحقیقات انجام شده در این حوزه در این لینک می توانید مشاهده کنید.)
  لینک غیر فعال هست ممنون میشم لینک را قرار بدید با تشکر

  • دکتر بهشتیان 13 شهریور 1399

   درود بر شما مینوی عزیز
   حتما پیکری می کنم تا همکاران لینک را اصلاح کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت دوره 480,000 تومان
تعداد دانشجو : 167
مدت دوره: 12 هفته
امتیازی ثبت نشده است
قوانین و مقررات خرید

لطفا قوانین را با دقت مطالعه فرمائید. با سفارش از سایت، شما موافقت خود را با شرایط و قوانین زیر اعلام می‌نمائید. 1- دوره های درمانی فقط برای استفاده های شخصی است. 2- با خرید دوره شما متعهد می شوید که تمرینات را به صورت هفتگی انجام دهید و با دکتر بهشتیان در طول دوره در ارتباط باشید. 3- استفاده آموزشی یا کپی برداری از محتوای دوره ها تحت هر عنوانی غیر قانونی است.

User Avatar
مدرس

دکتر بهشتیان

دکتر محمد بهشتیان روانشناس ، روان درمانگر ، پژوهشگر ، مدرس و هیئت علمی پژوهشگاه علوم انسانی است. وی عضو انجمن روان تحلیلی و انجمن هیپنوتراپی آمریکاست. برای مطالعه رزومه کامل ایشان به بخش درباره ما مراجعه کنید.