0910910 50 10
0

دوره درمان پانیک

panic

هدف دوره درمان پانیک چیست؟

هدف این دوره درمان غیرحضوری اختلال پانیک و حملات پانیک یا همان پانیک اتک است.

اگر مطمئن نیستید که مشکل پانیک دارید یا نه پیشنهاد می کنم مقالات مربوط به پانیک را در سایت مطالعه کنید.

محتویات دوره درمان اختلال پانیک شامل چه چیزهایی است؟

این دوره بر خلاف سایر دوره های مشابه؛ شبیه سازی دوره کامل جلسات روان درمانی اختلال پانیک است و شامل همان توضیحات و تمریناتی است که در جلسه درمان برای مراجعان ارایه می شود. و محتویات دوره شامل:

 • 28 طرح درمان (صوتی، تصویری و نوشتاری) که به صورت هفتگی و بر اساس برنامه زمان بندی شده به شما ارایه خواهد شد.
 • 14 تمرینات نوشتاری 16 تمرین عملی (شامل تمرینات خودهیپنوتیزم ، تمرین عملی) عملی) که بر اساس جدول زمان بندی شده به شما ارایه می شود.
 • یک جدول برنامه ریزی که مشخص می کند در هر روز چه تمریناتی را باید انجام دهید.
 • دستورالعمل صوتی انجام همه تمرینات

طول دوره درمان اختلال پانیک چه مدت است؟

بر اساس پروتکل های درمان پانیک، طول درمان 12 هفته است و این دوره هم به مدت سه ماه یا همان 12 هفته خواهد بود. البته پس از پایان دوره شما به محتویات و تمرینات دوره دسترسی خواهید داشت. و می توانید به انجام تمرینات ادامه دهید.

هزینه این دوره کمتر از هزینه 3 جلسه روان درمانی حضوری است.

منظور از «با نظارت دکتر بهشتیان» که در عنوان دوره نوشتید، چیه؟

مهمترین ویژگی این دوره این است که در طول 2 ماه یا 8 هفته طول دوره می توانید با دکتر بهشتیان در ارتباط باشید. تمام تمرینات ارسالی شما توسط ایشان مورد بررسی قرار می گیرد و به شما بازخورد داده خواهد شد. همچنین در طول دوره سامانه ای برای ارتباط با دکتر بهشتیان وجود دارد و می توانید سئوالات خود را درباره محتویات دوره و تمرینات آن مطرح کنید تا ایشان پاسخگو باشند.

تذکر مهم: با توجه به نوع بسته خریداری شده نوع پشتیبانی دریافتی متفاوت هست. قیمت دوره به  صورت پیش فرض روی بسته اول (بدون پشتیبانی) تنظیم شده است. در صورتی که تمایل دارید از پشتیبانی بسته 2 یا بسته 3  استفاده کنید پس از خرید دوره برای ارتقای بسته خود با شماره 09109105010 هماهنگ بفرمایید.

 

 

در این دوره از چه روشی برای درمان وسواس من استفاده می شود؟

در علم روانشناسی بیش از 500 روش درمانی وجود دارد که بر اساس تحقیقات انجام شده فقط اثربخشی تعداد محدودی از این روش های درمانی (کمتر از 12 روش) برای درمان مشکلات مزمن (از جمله وسواس) مورد تایید قرار گرفته اند. فهرست برخی از تحقیقات انجام شده در این حوزه در اینجا می توانید مشاهده کنید.

روش مورد استفاده در این دوره یک مدل منسجم بر اساس 9 رویکرد درمانی است که بر اساس تجربیات و تحقیقات انجام شده بیشترین اثربخشی را در درمان وسواس دارد. اثر بخشی این مدل درمانی بارها در درمان مراجع متعدد تایید شده و شما هم در این دوره می توانید از این مدل درمانی برای حل مشکل خود استفاده کنید.

 1. هیپنوتیزم درمانی (Hypnotherapy)
 2. درمان روانپویشی (Psychodynamic psychotherapy)
 3. NLP
 4. طرحواره درمانی (Schema therapy)
 5. MBT
 6. CBT
 7. درمان اکت
 8. رفتار درمانی دیالکتیکی
 9. Mindfulness

این دوره برای همه افراد موثر بوده ؟

بررسی های ما در طول برگزاری این دوره نشان داده است که بالای 90 درصد (93.5 درصد) افراد در این دوره به نتیجه لازم دست پیدا کرده اند. اما متاسفانه درصد کمی نتیجه لازم را به دست نیاوردند که بررسی ما نشان می دهد چند دلیل اصلی برای عدم موفقیت در این دوره وجود دارد:

 1. انجام ندادن تمرینات روزانه

همانطور که در فایل صوتی هم توضیح دادم هدف این دوره درمان مشکل شماست و یکی از شروط اصلی موفقیت در آن انجام تمرینات روزانه است.

تحقیقات مختلف نشان داده است یکی از عوامل موثر پیش بینی کننده موفقیت اکثر روان درمانی ها تعهد مراجع به انجام تمرینات و تکالیف درمانی است. فراموش نکنید که تغییر کردن سخت است و نیاز به تلاش مستمر و پیوسته دارد. به همین دلیل در صورت شرکت در این دوره باید به خودتان تعهد بدهید در طول 12 هفته این دوره هر روز حداقل نیم ساعت از وقت خود را صرف انجام تمرینات ارایه شده کنید. متاسفانه تا امروز هیچ راه معجزه آسا و ساده ای برای درمان مشکلات روانشناختی پیدا نشده است.

 1. افرادی که به برخی از اختلالات روانشناختی مبتلا هستند نمی توانند از این دوره بهره کافی را ببرند. یا این دوره برای آنها اثربخشی کمتری دارد. برخی از افرادی که این دوره برای آنها مناسب نیست عبارتند از:
 • افرادی که به اختلال شخصیت مرزی شدید (مثلا سوابق متعدد خود زنی) مبتلا هستند.
 • افرادی که به اختلال دوقطبی شدید همراه با سابقه بستری مبتلا هستند.
 • افرادی که به اختلالات طیف سایکوتیک (اسکیزوفرنی) مبتلا هستند که در حال حاضر توهمات شنوایی و دیداری فعال دارند.
 • افرادی که به اختلال افسردگی شدید (با تمایل جدی برای خودکشی) مبتلا هستند.

در صورتی که نمی دانید آیا این دوره برای شما مفید خواهد بود یا نه؟ می توانید توضیح بیشتری درباره مشکل خود بدهید تا بتوانم راهنمایی دقیق تری به شما بکنم.

این دوره برای چه کسانی مناسب نیست؟

 • کسانی که حوصله انجام تمرینات را ندارند و نمی خواهند یا نمی توانند روزانه نیم ساعت وقت برای انجام تمرینات بگذارند.
 • افرادی که به دنبال شعار و حرف های زیبا و بی اثر و ادعاهای غلو شده هستند.
 • افرادی که به اختلالات دوقطبی شدید یا اختلالات اسکیزوفرنی (با سابقه بستری) مبتلا هستند (البته افرادی که اختلال آنها تحت کنترل است می توانند از این دوره استفاده کنند).
 • افرادی که به اختلال شخصیت مرزی (با سابقه آسیب زدن به خود) مبتلا هستند.

چرا این دوره مفید است؟

 • این دوره شبیه سازی کامل جلسات روان درمانی است و مثل این است که شما با دکتر بهشتیان جلسات روان درمانی هفتگی داشته باشید و دقیقا از همان تمرینات و تکنیک هایی که در جلسات انفرادی استفاده می شود بهره مند شوید.
 • تحقیقات دکتر بهشتیان در سال 1388 (بنیاگذار مشاوره آنلاین و مشاوره غیرحضوری در ایران) و صدها تحقیق دیگر اثر بخشی این روش درمانی را تایید کرده است. برای مشاهده برخی از تحقیقات انجام شده درباره اثر بخشی درمان اختلال پانیک اینجا را کلیک کنید.
 • دکتر بهشتیان تجربیات خود در بیش از سی هزار ساعت جلسات روان درمانی خود و صدها تحقیق و پژوهش را در این دوره به شما ارایه می دهد.
 • در هر جلسه تمریناتی (درست مثل جلسه درمانی واقعی) به شما داده می شود که پس از تکمیل آنها را برای دکتر بهشتیان ارسال می کنید تا توسط ایشان مورد ارزیابی قرار می گیرد.
 • در طول 8 هفته این دوره شما می توانید با دکتر بهشتیان در ارتباط باشید و ایشان نه تنها تمرینات شما را بررسی می کند بلکه سئوالات خود را هم می توانید از ایشان بپرسید.

قبل از هر گونه تصمیمی پیشنهاد می کنم جستجوی کاملی در اینترنت درباره دوره های مشابه داشته باشید، سپس تجارب کاری و رزومه کامل دکتر بهشتیان را مطالعه کنید و بعد تصمیم بگیرید.

لطفا قبل از خرید دوره حتما راهنمای خرید و استفاده از دوره را اینجا مطالعه بفرمایید

 • هفته 1
 • هفته 2
 • هفته 3
 • هفته 4
 • هفته 5
 • هفته 6
 • هفته 7
 • هفته 8
 • هفته 9
 • هفته 10
 • هقته 11
دیدگاه کاربران
 • مریم 27 اردیبهشت 1400

  8 هفته بدون پانیک تا حالا داشتم خدا را شکر خییییلی بهترم. دورم 2 هفته قبل تمام شد.

 • محمود 25 اردیبهشت 1400

  یکی از برنامه های سال 1400 من این بود که مشکل پانیک را درمان کنم. هفته پیش در دفتر برنامه ریزی نوشتم انجام شد. اونهایی که پانیک داشتن می دونم من چه حسی الان دارم.

 • سعید عسگری 1 اردیبهشت 1400

  سلام . آقای دکتر من دو ماه تصادف کردم ضرر مالی زیادی دیدم ، قبلا سابقه تصادف داشتم و لی مثل الان زیاد استرس نداشتنم استرس بالا ، ترس ، تپش قلب نداشتم ولی این شرایط برام پیش اومده و قبلا هر اتفاقی میفته استرس زیاد میگرفتم الان راهنمایی چکار کنم

 • آواتار
  9124135411 13 اسفند 1399

  سلام آقای دکتر وقتتون بخیر ببخشید از این دوره در دوران بارداری هم میشه استفاده کرد؟

  • دکتر بهشتیان 18 اسفند 1399

   درود بر شما دوست عزیز
   بله مانع خاصی ایجاد نمی کنه می تونید استفاده کنید.

 • ملیحه 26 بهمن 1399

  سلام آقای دکتروقتتون بخیر. من ازسال۹۴دچاریه حالتهایی میشدم که درکشون برام سخت بودومیترسیدم.یه روزصبح که ازخوب بیدارشدم ورفتم حمام یدفه توحمام احساس کردم میخام بمیرم وفقطدوست داشتم ازحموم بزنم بیرون. بعدازاون دیگه هروقت حموم میرفتم زودمیومدم بیرون چون میترسیدم دوباره دچاراون حالتهابشم. من اونموقع که اینطوری شدم به مرگ زیادفکرمیکردم وکنجکاوبودم که بدونم مرگ چجوریه ودوست داشتم تجربه کنم هرشب خاب میدیدم وتعبیرشوازاینترنت سرچ میکردم ومیدیدم نوشته که یامیمیری یایکی ازنزدیکانت میمیرن ازاونموقع به بعداضطراب وترس شدیدی وجودم فراگرفت وتوی حمام وماشین حالتهای ترس شدیدبهم دست میدادامابرام قابل کنترل بودالبته افسرده هم شدم که به روانشناس مراجعه کردم که بهترشدم. امااین فکرهمش توذهنم بودکه من پنیکم ووسواس فکری واضطراب دارم. امابرام قابل کنترل بود.تااینکه بهمن ماسال۹۸بایه دوست صحبت کردم گفتن بروپیش فلان روانپزشک که خیلی هم توتوشهرمون معروفه وحالتهاتوبگوخیلی دکترخوبیه خوب میشی حتما. گف من واسه اضطرابم رفتم داروداده خوب شدم. من رفتم وفقط گفتم وسواس فکری دارم گف ینی چی.، گفتم فکرای بیهودهبیهوده ومزاحم دارم برام دارونوشت اومدم خونه. همین که داروهارومصرف کردم حالم بشدت بدشدوروزدوم هم مصرف کردم ودوباره حالم بدشدودیگه مصرف نکردم. بهشون زنگ زدم گفتم خوردم خیلی حالم بدشده دیگه نمیخورم ایشونم هیچ راهنمایی نکردن وگفتن شماترکوندین داروهارو. الان یکسال میگزره ومن تواین مدت فقط به روانشناسم مراجعه کردم راهنمایی گرفتم. ولی خوب نشدم. داروهای من فلوکستین واس سیتالوپرام بودروزاول ازهرکدوم یکی وروزدوم که باهاشون تماس گرفتم یکی فلوکستین خوردم واس سیتالوپرام نصفی خوردم. باخوردن اس سیتالوپرام حالم بدمیشد. حالاازشماراهنمایی میخام که کدوم یکی ازدوره هاتون بدردم میخوره. من یه شب یه دفه ازخاب پریدم وازوحشت وترس زیادوفکرای منفی که باخوردن اون قرصااین افکاراومدسراغم مثل ترس ازآسیب زدن به بچم وترس ازخودکشی. من ازاونموقع تاالان هرروزنگرانم وهرروزاضطراب واسترس دارم. چندبارازاسترس کروناشبهاازخاب بیدارشدم. ازعوارض داروهابدخابی وکم خابیه وگاهی اوقات حالت تهوع ودرگیری مدام فکری. به روانشناسم که مراجعه کردم گفتن اصلااحتیاج بهدارونداشتی چون روی خودت کنترل داشتی. اگه من نیازمیدونستم ارجاعت میدادم به روانپزشک. ایشون راست میگفتن من حالم خوب بودهمه جامیتونستم برم امیدواروبانگیزه بودم درسته بعضی روزاکم بودولی میتونستم خودموجمع وجورکنم وکنترل داشته باشم روی خودم ولی الان اینطورنیستم. توروخداکمکممممم کنیدکدوم دورتونوتهیه کنم خوااااااهش میکنم. آیابایددارومصرف کنم لطفاااااااااااااکمکممممممم کنیدمن خانمی31ساله هستم. البته کم اشتهایی وکاهش وزنم داشتم بعدازمصرف قرصها
  لطفاااااااااااااآاااااااااا کمکمممممممممممم کنییییید

 • مهدی 12 بهمن 1399

  سه سال بود که مشکل پانیک داشتم و دیگه از درمانم نا امید شده بودم دکتر روانپزشک بهم گفته بود مثل یک آدم دیابتی باید با مشکلت کنار بیای. اما دو ماه قبل با سایت آقای دکتر آشنا شدم و فایل صوتی ایشون درباره پانیک را خوندم.
  اول می خواستم مراجعه حضوری داشته باشم که هم به خاطر مشکل مالی و وقت های طولانی نتونستم که منشی دکتر گفت دوره درمان پانیک تحت نظر خود آقای دکتر هست و شبیه سازی جلسات درمانه .
  الان 2 ماه دوره را شروع کردم تازه فهیدم این سال ها به جای درمان فقط سردرگم بودم و دارو می خوردم. دیگه یادم رفته بود زندگی بدون پانیک چطوریه؟
  اول خدا را شکر می کنم به خاطر روزی که تصادفی با سایت آقای دکتر آشنا شدم و بعد از آقای دکتر تشکر می کنم به خاطر این دوره فوق العاده

 • پارسا وفایی 5 بهمن 1399

  وقتی فایل صوتی آقای دکتر درباره پانیک را خوندم فهمیدم که ایشون دقیقا می دونه من چی میکشم و پانیک را کاملا می فهمه. انگار داره از زبون من حرف می زنه. با خودم گفتم این دکتر می تونه مشکل من را حل کنه اما وقتی خواستم وقت بگیرم متاسفانه نوبت ها خیلی طولانی بود که منشی به من گفتن می تونید از دوره درمانی غیر حضوری پانیک که خود آقای دکتر تهیه کردن استفاده کنید.
  منم چون حتما می خواستم با آقای دکتر درمانم را شروع کنم دروه را تهیه کردم. واقعا تسلط آقای دکتر فوق العاده است. مثل راننده ای که جاده را کاملا می شناسه و مطمئنی که تو را به مقصد می رسونه

 • سودابه 5 بهمن 1399

  از وقتی در سفر 3 سال قبل حمله پانیک داشتم و آمبولانس اومد سفر رفتن برام شده بود یک کابوس. هر وقت همسرم می گفت بریم سفر بدنم شروع می کرد به لرزیدن.
  اما الان دارم این پیام را از شهر آمل می نویسم همسرم باور نمیشه که هفته قبل بهش گفتم بریم سفر. امیدوارم پیامم را آقای دکتر بخونن. آقای دکتر شما زندگی دوباره به من دادید نمی دونم چجوری ازتون تشکر کنم

 • مهشید 25 دی 1399

  هر کسی پانیک داره می دونه چقدر سخته و آزار دهنده است. الان که درمان شدم قدرش را می دونم البته به لطف و کمک دوره آقای دکتر بهشتیان عزیز

 • بهنام 2 دی 1399

  سلام آقای دکتر من 29 سالمه از 21 سالگی که اولین حمله پانیک داشتم تحت درمانم و سیتالوپرام 20 مصرف میکنم و بعد از سه سال درمان خیلی بهتر شدم و داروهام قطع شدن ولی دوباره سال 96 حمله پانیک داشتم و دوباره تحت درمان قرار گرفتمولی وقتی دچار اضطراب شدید میشم تپش قلب استرس شدید لرزش احساس سرما ترس از بیماری و حتی حس میکنم دارم میمیرم که من یک چهارم آلپرازولام 1 استفاده میکنم.. علاوه بر این من چندین ساله اعتیاد شدید به خودارضایی دارم لطفا اثر خود ارضایی رو بر حمله پانیک بگید ممنون.

 • علیرضا 29 آذر 1399

  به لطف دکتر بهشتیان و با کمک این دوره بالاخره بعد از 3 سال پانیک را شکست دادم. 2 ماه زندگیم عادی شده

 • پارسا 20 آذر 1399

  سلام آقای دکتر بهشتیان
  من الان هفته 4 دوره هستم و 3 هفته است که اصلا پانیک نداشتم اما گاهی نگران این میشم که نکنه دوباره علایمم برگرده برای این مشکل باید چه کار کنم؟

  • دکتر بهشتیان 20 آذر 1399

   درود بر شما دوست عزیز
   تمرینات عملی هفته 5 تا 8 روی کنترل نگرانی ها متمرکز هست . در کنار اون سایر تمرینات هم روی علت این نگرانی ها کار می کنه.
   خوشبختانه پیشرفت شما در 4 هفته خوب بوده و این نگرانی ها هم رفع میشه

 • احسان 15 آذر 1399

  خدا را شکر خیلی بهتر شدم. ممنون آقای دکتر

 • مرسانا 15 آذر 1399

  بیش از 4 سال بود که درگیر پانیک بودم و روش های مختلف درمانی را تست کردم از داروهای مختلف تا مشاور و روانشناس. به توصیه یکی از دوستان که دکتر بهشتیان را می شناخت دوره را خریدم. تازه متوجه شدم که راه درمان اشتباهی را متاسفانه در این سال ها رفته بودم و دیگه باور کرده بودم مشکلم غیر قابل حله. الان اوضام خیلی بهتره. تمرینات هفته های 5 و 6 و 7 و 8 خیلی به من کمک کرد.

 • امیر علی 13 آذر 1399

  من 8 سال بود که درگیر پانیک بودم و از بس به دکترای مختلف مراجعه کردم و مطالب مختلف درباره پانیک خوندم تقریبا متخصص پانیک شده بودم و تقریبا از درمان مشکل خودم نا امید شده بودم. البته بعد از گوش دادن به فایل صوتی دکتر بهشتیان متوجه شدم که اون قدرها هم درباره پانیک نمی دونم.
  از اونجایی که یک کم وسواس هم دارم خیلی برای تهیه دوره تحقیق کردم و بالاخره بعد از کلی تحقیق و بررسی و سئوال از منشی دکتر و … این دوره را تهیه کردم و الان هفته 10 دوره هستم . برای دوستانی که می خوان دوره را تهیه کنن این توضیحات را میدم تا بتونن تصمیم درستی بگیرن.
  در این دوره تقریبا همه تکنیک ها و تمریناتی که برای درمان پانیک هست وجود داره. تمرینات این دوره می تونه جایگزینه مراجعه به هر دکتری باشه.
  در کنار اون تمرینات مشترک یک سری تمرینات کاملا متفاوتی هم هست تا حالا هیچ جای دیگه ندیده بودم. فکر کنم این تمرینات همون تکنیک های روانپویشی هستند. که برام خیلی جالب بود.
  امیدوارم نظر من برای دوستانی که قصد تهیه این دوره را دارن مفید بوده باشه.

 • امیر حسین 9 آذر 1399

  آقای دکتر جای شما خالی داریم می ریم شمال. نمی دونم یادتون هست بهتون گفتم مشکل اصلی من سفر و هوای ابریه و در این شرایط می ترسم حمله بهم دست بده چون اولین و شدیدترین حمله را تو جاده داشتم.
  الان با دوستان داریم میریم شمال ، هوای بارونی و آهنگ بزن باران حبیب داریم گوش می دیم جای شما خالی. سه سال بود که سفر رفتن برام رویا شده بود.
  ازتون ممنون

  • دکتر بهشتیان 9 آذر 1399

   درود بر شما امیر حسین عزیز؛ خوش بگذره

 • رضا 6 آذر 1399

  واقعا راضی ام. از هفته‌ی دوم سوم اثربخشی دوره کاملا برام مشهود بود. ممنون از آقای دکتر

 • A 14 آبان 1399

  سلام آقای دکتر
  میخواستم بدونم هیبنوتیزم برای پنیک تاثیر داره و کجا باید برم

  • دکتر بهشتیان 14 آبان 1399

   درود بر شما دوست عزیز
   ترکیب هیپنوتیزم و روان درمانی می تونه به درمان پانیک کمک کنه در دوره درمانی هم ما از این ترکیب استفاده کردیم

  • دکتر بهشتیان 16 آبان 1399

   درود بر شما دوست عزیز
   لطفا با این شماره هماهنگ بفرمایید
   09109105010

  • دکتر بهشتیان 2 آذر 1399

   درود بر شما دوست عزیز
   در دوره درمان پانیک از خود هیپنوتیزم استفاده شده

 • مبینا 3 آبان 1399

  سلام دکتر
  من چند سال پیش دچار حملات پنیک شدم و دارو مصرف کردم خوب شدم و الان بعد ۵سال مجدد بخاطر بیماری کرونا که گرفتم و کلا یه سری مشکلات خانوادگی و سنگ صبور بودن بقیه خیلی منفی بهم وارد میشه این حملات بهم دست داده اصلا دوست ندارم مشکل روحی داشته باشم
  هر بار پیش دکتر میرفتیم و داروهامو کم می‌کرد بال درمیاوردم
  خیلی روی ذهن خودم کار میکنم دوره های سپاسگزاری انجام میدم و میدونم قدرت ذهن خیلی تاثیر گزار هست ولی به صورت حرفه ای نیست

  میخواستم بدونم میتونم درمان قطعی داشته باشم هر کاری لازم باشه انجام میدم

  از اینکه اطرافیانم بخاطر من ناراحت هستن خیییلی بهم فشار میاد

  • دکتر بهشتیان 4 آبان 1399

   درود بر شما دوست عزیز
   دوره درمان پنیک می تونه بهتون کمک کنه بر مشکل تون غلبه کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت دوره 480,000 تومان
تعداد دانشجو : 467
مدت دوره: 10 هفته
امتیازی ثبت نشده است
قوانین و مقررات خرید

لطفا قوانین را با دقت مطالعه فرمائید. با سفارش از سایت، شما موافقت خود را با شرایط و قوانین زیر اعلام می‌نمائید. 1- دوره های درمانی فقط برای استفاده های شخصی است. 2- استفاده آموزشی یا کپی برداری از محتوای دوره ها تحت هر عنوانی غیر قانونی است.

User Avatar
مدرس

دکتر بهشتیان

دکتر محمد بهشتیان روانشناس ، روان درمانگر ، پژوهشگر ، مدرس و هیئت علمی پژوهشگاه علوم انسانی است. وی عضو انجمن روان تحلیلی و انجمن هیپنوتراپی آمریکاست. برای مطالعه رزومه کامل ایشان به بخش درباره ما مراجعه کنید.