سلام دوست عزیز، به سایت دکتر بهشتیان خوش آمدید

برای ثبت نام و خرید دوره در سایت لطفا به نکات زیر توجه فرمایید.

شیوه ورود به سایت و استفاده از دوره های درمانی

بهتر است قبل از ورود به سایت برای  افزایش سرعت اینترنت خود و سرعت بارگذاری بیشتر سایت فیلتر شکن موبایل خود را قطع کنید.
1- ثبت نام در سایت از طریق شماره موبایل انجام می شود.
2- برای ورود به سایت روی دکمه ورود به پنل کاربری یا ثبت نام در بالای صفحه کلیک کنید.

2- پس از وارد کردن شماره موبایل خود  روی دکمه ادامه برنید تا کد تایید برای شما از طریق پیامک ارسال شود. پس از چند ثانیه کد تایید 4 رقمی ارسال شده را وارد و روی دکمه ثبت کد تایید بزنید

ثبت نام 1

4- پس از ورود به سایت نام کاربری شما در بالای سایت نمایش داده می شود. به دلیل مسایل امنیتی بعد از ورود به سایت به صورت خودکار بعد از گذشت یک روز از سایت خارج می شوید یعنی اگر امروز وارد سایت شده اید و بخواهید فردا مجددا از فایل های دوره استفاده کنید نیاز است مجددا وارد سایت شوید. یعنی باید مجددا شماره تماس خود را در بخش ورود وارد کرده تا کد تایید برای شما پیامک شود و با وارد کردن کد تایید بتوانید وارد سایت شوید.

نکته بسیار مهم: نشانه اینکه شما وارد سایت شده اید این است که نام کاربری شما بالا سمت راست سایت نمایش داده می شود. (مانند شکل زیر) در صورتی که نام کاربری شما دربالای صفحه نمایش داده نشده نشانه این است که باید مجددا با وارد کردن شماره موبایل و دریافت کد تایید وارد سایت شوید.

 

فرایند خرید دوره در سایت

  1. برای خرید دوره یا فایلپس از اینکه وارد سایت شدید دوره مربوطه را انتخاب کنید و روی دکمه افزودن به سبد خرید کلیک کنید.
  2.  پس از ورود مشخصات و انتخاب یکی از گزینه های پرداخت (درگاه بانک ملت یا زرین پال) هزینه دوره را پرداخت کنید.
  3. پس از پرداخت هزینه دوره می توانید به بخش برنامه هفتگی دوره بروید و فایل های دوره را گوش کنید.

تذکر مهم: فایل های دوره به دلیل آنکه باید تمرینات هر دوره یک هفته انجام شود به صورت هفتگی باز می شوند. به همین دلیل پس از تهیه دوره فقط فایل های هفته اول در دسترس شما خواهد بود و هر هفته فایل های هفته بعد باز می شوند.

مشاهده دوره های خریداری شده و پروفایل کاربری

برای مشاهده پروفایل کاربری خود به روی نام  کاربری خود (نام کاربری شما می تواند همان شماره موبایلی باشد که با آن ثبت نام کرده اید). در عکس زیر روی  محل مشخص شده در کادر قرمز بزنید تا عکس دوم باز شود. با زدن روی گزینه دوره ها می توانید دوره های خریداری شده خود را مشاهده کرده و برای مشاهده برنامه هفتگی دوره روی دوره مربوطه بزنید تا محتویات دوره را مشاهده کنید.

 

4- دوره خریداری شده را انتخاب و به بخش برنامه هفتگی می روم.

5- هفته مورد نظر خود را انتخاب و از فایل ها استفاده می کنم (برنامه درمانی دوره ها به صورت هفتگی باز می شود پس طبیعی است که فقط هفته اول دوره برای شما باز باشد پس از گذشت یک هفته، به صورت خودکار هفته بعد باز خواهد شد)

 

تمامی دوره های درمانی و فایل های سابلیمینال از طریق سایت قابل استفاده هستند.

 

برخی از مشکلات و سئوالات شایع کاربران در سایت

وارد دوره ای که قبلا خریده ام می شوم اما برنامه هفتگی دوره برایم قفل است.

دلیل 1: یا وارد سایت نشده اید همانطور که در شکل بالا توضیح داده شد در صورتی شما به درستی وارد سایت شده اید که نام کاربری شما در بالای صفحه نمایش داده شود.

دلیل 2: شما با یک شماره موبایل دیگر دوره را خریداری کردید اما الان با یک شماره موبایل دیگر وارد سایت شده اید.

دلیل 3: خرید خود را تکمیل نکرده اید. مثلا ممکن است روی دکمه خرید دوره زده باشید اما به مرحله پرداخت که باید شماره کارت بانکی خود و رمز عبور را وارد کنید نرفته اید.

وارد دوره شده ام اما فقط فایل های یک هفته برایم باز می شود.

همانطور که قبلا توضیح داده شد برای اینکه شما روی انجام تمرینات هر هفته تمرکز داشته باشید فایل های دوره به صورت هفتگی باز می شوند. پس از گذشت یک هفته خودبخود فایل های هفته بعد برای شما باز خواهند شد.

وارد دوره شده ام و فایل دوره برایم اجرا نمی شود

این مشکل خیلی به ندرت رخ می دهد. وقتی این اتفاق رخ داد سایت را ببندید و دوباره باز کنید اگر باز هم همان مشکل بود احتمالا به دلیل مشکل اینترنت موبایل شما می باشد. در این شرایط چند دقیقه صبر کنید و مجددا وارد دوره شوید. گاهی هم ممکن است به خاطر بروز رسانی سایت به طور موقت سایت در دسترس نباشد.

وارد پروفایل کاربری خودم می شوم اما دوره ای که خریده ام را نمایش نمی دهد.

برای استفاده از دوره خریداری شده از طریق پروفایل کاربری خود در بخش فهرست استفاده کنید یا از طریق فهرست دوره مربوط را انتخاب کنید تا بتوانید به برنامه هفتگی خود دسترسی پیدا کنید.

وارد سایت شده ام اما دوره ای که خریداری کرده ام را پیدا نمی کنم

به این دو روش می توانید دوره خریداری شده خود را پیدا کنید.

1- وارد صفحه اصلی سایت بشوید و بخش دوره های درمانی سایت دوره خریداری شده خود را انتخاب کنید و از بخش برنامه هفتگی وارد برنامه هفتگی دوره شوید.

2- وارد فهرست سایت (نوار آبی رنگ بالای صفحه) بشوید و دوره های درمانی را انتخاب کنید. سپس دوره درمانی خریداری شده خود را انتخاب کرده و وارد برنامه هفتگی شوید.