مشکلم با هیپنوتراپی حل می‌شه؟

0
0

سلام وقت به‌خیر.

خلاصه‌ش می‌کنم: این‌طور که می‌گن آدمِ مستعدي‌ام؛ و با وجود این‌که اتفاقاتِ بی‌نهایت وحشتناک و تروماتیکي از سر گذرونده‌م، بزرگ‌ترین مشکلي که در زندگی دارم و به‌اندازۀ سال‌های عمرم عذابم داده و زندگیم رو کاملاً مختل کرده، «تنبلی» و «به‌تأخیرافکنیـ»ـه؛ و بی‌انگیزگی برای انجامِ کارها.

procrastination

مشکل مربوط به تروماهای مردافکنِ زندگیم هم نیست. از وقتي یادمه همین‌طور بوده‌م. حتی مادرم می‌گه در نوزادی هم همین خُلق رو داشته‌م. کِیسِ سختي‌ام ظاهراً.

این مشکل رو می‌شه با هیپنوتیزم حل کرد؟ چون مشاوره و روان‌درمانی و درمانِ روانپزشکی جواب نداده. و واقعاً در عذاب و تعبم: همسرم و زندگیم و خونه‌م رو سرِ این موضوع از دست داده‌م. و حتی به‌زودی آزادیم رو هم از دست می‌دم. و اگه حل می‌شه، نوعاً در چند جلسه؟ و با هر جلسه چقدر هزینه؟

چون به دلیلِ همین تنبلی، از حیثِ مالی هم قدري در مضیقه‌م. وگرنه جسارت نمی‌کردم هزینه رو بپرسم.

توجه داشته باشید که این مشکل من رو به مرزِ خودکشی رسونده؛ و جز سودِ اندکِ مادی، اگه بتونید این مشکلِ منو حل کنید، جانِ یک انسان رو به‌کلی مدیونِ خودتون می‌کنید. ضمناً وقتِ زیادي ندارم: آخرِ تابستون باید برم دادگاه و بعدش هم احتمالاً زندان؛ به دلیلي که – باور کنید یا نه – به همین تنبلی مربوطه.

پیشاپیش ممنونم.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 0 نتیجه
پاسخ شما

لطفا جهت ثبت نام ابتدا یا ثبت نام کنید.