بی انگیزه و بی اراده

0
0

سلام اقای دکتر وقتتون بخیر امیدوارم حالتون خوب باشه.

من 23 سالمه و یک ساله ک درسم تموم شده و الان مشغول کارم.من مشکلی که دارم اینکه همیشه ذهنم مشغوله و نمیتونم روی کاری تمرکز کنم مثلا وقتی تصمیم میگرم  کاریو انجام بدم و میرم دنبالش وقتی دارم اون کارو انجام میدم ذهنم نا خوداگاه میره جای دیگه و به چیزای دیگه ای فک میکنم و بعد چند دقیقه پیش خودم میگم بعدا انجام میدم و …..بهونه های بی دلیل برای انجام ندادن کارام میارم یا مثلا تصمیم میگرم که ی کاریو  توی زندگیم کلا انجام ندم ولی بعد دو روز کلا یادم میره که همچین قولی به خودم دادم الان شاید بیشتر از هفت ساله که چند تا کارو گفتم انجام ندم یا وقت بزارم روی کارای دیگه ولی  باز میزنم زیر قولی که به خودم دادم و اصلا نمیتونم تصمیم قاطع برای زندگیم بگیرم خیلی بی اراده و سست شدم و کاملا از این موضوع ناراحتم و خیلی دارم اذیت میشم و هر روز داره سنم میره بالا ولی اصلا نمیتونم برای زندگیم تصمیم جدی بگیرم و هدفامو دنبال کنم و میترسم  از اینکه این قضایا در اینده تاثیر خیلی جدی روی زندگیم میزاره   .

میخاستم بگم اگه امکانش هست راهنماییم  کنید واقعا بهم لطف میکنید

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

درود بر شما دوست عزیز

باید اول مشخص بشه دلیل این عدم تمرکز و حواس پرتی شما چیه؟

از زمان خاصی شروع شده، یا همیشگی هست؟ کاری که می خواهید انجام بدید را کاملا دوست دارید یا یک بخش از شما با انجامش مخالفه؟

معمولا اهمال کاری زیاد ریشه در نوع ارتباط فرد با والدینش در گذشته داره به همین دلیل باید بازخورد والدین شما در گذشته درباره انجام تکالیف و کارهاتون هم بررسی بشه

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا جهت ثبت نام ابتدا یا ثبت نام کنید.