344 شرکت کننده

لاغری سریع و البته بدون بازگشت دغدغۀ افراد زیادی است و همه می دانیم بهترین روش لاغری، داشتن یک رژیم غذایی مناسب و برنامۀ ورزشی منظم است. اما چرا اکثر افراد نمی توانند به وزن دلخواهشان برسند؟ قبل از مطالعه ادامه مطلب پیشنهاد می کنم فایل صوتی زیر را گوش کنید. در این فایل صوتی به سئوالات زیر پاسخ داده ام.

1- چرا بیش از 90 درصدی که رژیم می گیرند به لاغری پایدار دست پیدا نمی کنند.

 

 

تحقیقات مختلف نشان داده است لاغری، فرایندی ذهنی و روانشناختی است و تا فرد بر ذهنش کنترل لازم را نداشته باشد نمی تواند خود را لاغر کند و لاغر بماند. به عبارت دیگر کسی در اجرای برنامۀ لاغری خود موفق خواهد شد که بر ضمیر ناخودآگاهش (بخشی از ذهن که کنترل اصلی رفتارهای ما به عهدۀ اوست) تسلط داشته باشد و بهترین روش برای کنترل ضمیر ناخودآگاه هیپنوتیزم است. البته هیپنوتیزم به تنهایی تاثیری بر ضمیرناخودآگاه ندارد اما می تواند اثر بخشی رویکرد درمانی ما را بیشتر کند.

تحقیقات مختلف نشان می دهد 90 درصد افرادی که رژیم می گیرند در رژیم خود شکست می خورند. اما چرا؟ در فایل صوتی زیر توضیحات مفصلی درباره علل شکست اکثر رژیم ها داده ام و در نهایت درباره این که چطور می توانیم یک رژیم موفق داشته باشیم توضیح داده ام.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

 • اگر به دنبال یک «قرص لاغری معجزه آسا» یا رژیم لاغری اعجاب آمیز فلان هنرپیشه یا …… هستید؛ این دوره برای شما مناسب نیست.

اما اگر

 • اگر می خواهید وزن خودتان را به صورت پایدار کاهش بدید
 • اگر از وزن فعلی خود راضی نیستید و می خواهید لاغرتر شوید.
 • اگر بارها رژیم گرفته و به زن دلخواه تان نرسیدید.
 • اگر از رژیم گرفتم خسته شدید
 • اگر می خواهید موانع ناخودآگاهی که اجازه نمی دهد به وزن دلخواه تان برسید را شناسایی و رفع کنید
 • اگر می خواهید لاغری و تناسب اندام به صورت برنامه ای در ضمیر ناخودآگاه شما ثبت شود
 • اگر عطش زیادی برای خوردن برخی از خوراکی های پرکالری (مثل شیرینی، غذاهای چرب) دارید و نمی توانید خوردن آنها را کنار بگذارید.

این دوره برای شما مناسب است

در این دوره چه به دست خواهم آورد؟

 • کنترل عادات غذایی برای لاغری سریع
 • تقویت اعتماد به نفس و اراده
 • جلوگیری از حمله های پرخوری
 • افزایش انگیزه برای حفظ رژیم غذایی و برنامۀ ورزشی
 • ریشه یابی علل حمله پرخوری و اضافه وزن
 • افزایش انگیزه برای ورزش کردن
 • اصلاح تصویر بدنی

“Hypnosis is the epitome of mind-body medicine. It can enable the mind to tell the body how to react, and modify the messages that the body sends to the mind.” harry arrons

هیپنوتیزم تجسم پزشکی ذهن و بدن است. هیپنوتیزم می تواند ذهن را فعال کنه که به بدن فرمان بده چطور واکنش نشون بده و پیام هایی که بدن به ذهن می فرسته را اصلاح کنه (دکتر هاری آرونز)

 

روان درمانگر این دوره کیست؟

روان درمانگر این دوره دکتر محمد بهشتیان (روانشناس ، روان درمانگر ، پژوهشگر ، مدرس، هیئت علمی پژوهشگاه علوم انسانی، عضو انجمن روان پویشی آمریکا , عضو انجمن هیپنوتراپی آمریکاست. وی حدودا ۲ دهه است که در حوزه روان درمانی پویشی و هیپنوتیزم درمانی فعالیت می کند. تا کنون چندین نوآوری پژوهشی توسط ایشان ثبت شده است). برای آشنایی بیشتر با دکتر بهشتیان روزمه کامل ایشان را از اینجا مطالعه کنید.

 

دوره لاغری سریع با خود هیپنوتیزم چقدر طول می کشد؟

طول دوره 10 هفته می باشد و در هر هفته نیاز هست که تمرینات معرفی شده در هر هفته را انجام دهید. انجام تمرینات روزانه بیش از 20 تا 30 دقیقه وقت شما را نمی گیرد. فراموش نکنید که مغز فقط با تجربه جدید و تمرینات ویژه تغییر می کند.

در صورتی که تمایل دارید در طول دوره پشتیبانی صوتی یا نوشتاری داشته باشید لطفا با شماره 09109105010 هماهنگ بفرمایید.

نکته مهم: پیش نیاز این دوره، طی کردن دوره آموزش خود هیپنوتیزم است. چون در تمرینات این دوره از خود هیپنوتیزم استفاده می شود و خود هیپنوتیزم در دوره جداگانه آموزش داده می شود.

مشاهده دوره  آموزش خود هیپنوتیزم

درمانگر

دکتر محمد بهشتیان روانشناس ، روان درمانگر ، پژوهشگر ، مدرس و هیئت علمی پژوهشگاه علوم انسانی است. وی عضو انجمن روان تحلیلی و انجمن هیپنوتراپی آمریکاست. برای مطالعه رزومه کامل ایشان به بخش درباره ما مراجعه کنید.

2,200,000 ﷼ 1,720,000 ﷼

12 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • سلام آقای دکتر همانطور که در توضیحات دوره نوشته شده من ابتدا دوره خود هیپنوتیزم را شروع کردم اما دوره لاغری سایت دارای دوره همراه و جدا از خود هیپنوتیزم وجود ندارد. خواهش می‌کنم دوره لاغری را برای کسانی که خود هیپنوتیزم را گذرانده اند به صورت جدا بگذارید

 • بعد از این دوره عزت نفسم بالا رفته،انقدر پر خوری نمیکنم دیگه اطرافیان به خصوص همسرم بهم بی احترامی نمی کنه و متلک نمی گه. قبلا همش بهم میگفت الهه خودتو چیکار کردی ما خیلی جوانیم حتی مادر نشدی هنوز و این حرف ها استرس منو بیشتر می کرد و بیشتر و بیشتر میخوردم. ولی الان میگه کیک شکلاتی بخرم؟ انگار میخواد من و امتحان کنه میگم نه ممنون.وای کاش با این دوره همینطوری عالی پیش برم

 • سلام شب قبل از اینکه با سایت شما آشنا بشم.خیلی گریه کردم و از خدا کمک خواستم حس نا توانی و عاجز شدن از قدم برداشتن ،نفس کشیدن اومده بود سراغم. خیلی از خدا کمکم خواستم خیلی .حتی با دختر کوچیکمم حرف نمیزدم و دلم میخواست نباشم.میدونین من سالای زیادی از زندگیم و برای چاقی از دست دادم.و همیشه از خودم عصبانی بودم.از تحقیرا.از اینکه همه از بیرون اومدن با من خجالت میکشن.همسرم که چاقی هم توی خراب شدن زندگیم بی تاثیر نبود.همیشه میگفت آدمهای بی فرهنگ زیاد میخورن.خدا دوسم داشت معجزه شد و سبک زندگیم به کل با این دوره تغییر کرد انگار درک شدم.انگار دلم برای خودم دیگه میسوزم انگار آرامش گرفتم و پر خوری عصبی دیگه ندارم .دیگه هم هیچ خوراکی چاق کننده ای تو خونمون پیدا نمیشه.

 • چقدر سخت بود تا بفهمم مشکل من ذهنی و روحیه.و پر خورییک بیماری بی اختیار ه.چون به نقد اکثر آدما بی اراده و عجیب میومدم.همیشه موقع سیری هم میخوردم.دلم میخواد بگم به هر کی از چاقی در عذابه و به همه چاقا کمک کنم که اگه واقعا از لحاظ روحی درست بشیم قطعا لاغر میشیم.بیماری پر خوری ۳ درصد غذا هست و ۹۷ درصد صدای بیماری ما.که از خشم،اظطراب و خلا ها تغذیه میشه.و تنها جایی که تونست من و از مرگ حتمی جواب بده اینجا بود.من حقیقتا ۱۳۸ کیلو بودم.و الان تو مدت حدودا ۴ ما ۱۶ کیلو کاهش وزن داشتم. نگاهم داره نسبت به غذا عوض میشه و مرتب تمرینات انجام میدم.از خدا ممنونم که شمارو تو مسیر زندگیم قرار داد

 • با خودکار بنویسید که 12 کیلو در طول 12 هفته این دوره لاغر کردم و الان که 2 ماه از اتمام دوره گذشته وزنم ثابت مونده. قابل توجه اونهایی که سالها به من متلک انداخن

  • درود بر شما دوست عزیز، به نظرتون بعد از کذشت 4 روز چه نتیجه ای باید پیدا کنید و اگر هم به روش های خیلی خشن بتونید در 4 روز وزن قابل ملاحظه ای کم کنید حتما تبعات جسمی زیادی براتون داره و هیچ متخصص تغذیه ای چنین روشی را پیشنهاد نمی کنه. هدف این دوره اصلاح موانع ناهشیار در مسیر لاغر شدن شماست و رسیدن به این هدف چند هفته وقت میگیره (البته در صورتی که تمرینات را به صورت پیوسته انجام بدید). در فایل صوتی معرفی دوره کامل توضیح دادم که در این دوره قراره چه کارهایی انجام بدیم.

 • یه اتفاق جالب که داره به مرور بعد از انجام تمرینات دوره برام میفته اینه که وسوسه هام کمتر شده. همسرم باورش نمیشه که ته دیگ و شکلات وسوسه ام نمی کنه
  نمی دونم داره درونم چه اتفاقی می افته اما هر چی هست که خیلی خوبه.

 • مهمترین فایده ای که این دوره برام داشته اینه که عطش خوردنم کم شده و راحت تر می تونم رژیم بگیرم. با توجه به توضیحات دکتر متوجه شدم که همه رژیم هایی که قبلا می گرفتم اشتباه بوده الان شیوه رژیم گرفتنم را هم تغییر دادم.
  در این چند ماه که خوب بوده ببینم بعدش چی میشه.

  • دقیقا برای من هم این اتفاق افتاده و من که جلوی خودم را برای خوردن برنج و نون نمی تونستم بگیرم الان خیلی راحت تر می تونم رژیمم را رعایت کنم.
   البته یکی دیگه از اشتباهاتم که به کمک این دوره متوجه شدم این بود که همیشه رژیم های سخت می گرفتم که دیگه اون را کنار گذاشتم.

 • یک روش و نگاه کاملا متفاوت و منحصر به فرد نسبت به کاهش وزن، رژیم، تصویر بدنی و ناهشیار. عالی بود دکتر

 • مهمترین دلیل چاقی من خوردن زیاد شیرینی و شکلات بود. نمی دونم داره چه اتفاقی درونم رخ می ده اما الان که هفته 4 دوره هستم عطشم به شکلات کم شده، وقتی هم عصبی میشم میتونم جلوی خودم را بگیرم و چیزی نخورم.

دیدگاهتان را بنویسید