530 شرکت کننده

لطفا قبل از تهیه دوره سابلیمینال ثروت فایل صوتی زیر را گوش کنید.در فایل صوتی زیر پاسخ مفصلی به سئوالات زیر داده ام. توصیه می کنم قبل از مطالعه ادامه مطلب و یا تهیه فایل های سابلیمیمنال این فایل صوتی را گوش کنید.

1- پیام های سابلیمینال چیست ؟

2- ناهشیار چیست؟

3- پیام های سابلیمینال چطور اثر می کند؟

4-آیا پیام های سابلیمینال موثر است؟

5- خطرات سابلیمینال چیست و آیا هر پیام سابلیمینالی موثر و مفید است؟

6- چرا تلقین ساده و مستقیم معمولا بی اثر است؟

7- پیام های سابلیمینال برای چه مشکلاتی قابل استفاده هستند؟

8- سابلیمینال یا خود هیپنوتیزم؟ کدام بهتر است؟

9- پیام های سابلیمینال چه کاربردهایی دارد؟

10 – آیا سابلیمینال از نظر عملی تایید شده است؟

11- برخی مدعی تغییراتی عجیب با سابلیمینال مثل تغییر رنگ چشم یا تغییر رنگ پوست دارند، آیا انجام چنین کارهایی با سابلیمینال امکان پذیر است؟

12- سابلیمینال یا خود هیپنوتیزم؛ کدام بهتر است؟

13- چرا سابلیمینال افزایش اعتماد به نفس این سایت با سایت ها و پیج های دیگر متفاوت است؟

 

پس از تهیه دوره سابلیمینال افزایش اعتماد به نفس چه چیزی دریافت می کنید؟

1- 6 فایل سابلیمینال که به صورت هفتگی (هر هفته یک فایل) را باید گوش کنید.

2- فایل راهنمای استفاده از فایل های سابلیمینال

 

سابلیمینال افزایش اعتماد به نفس توسط چه کسی تولید شده است؟

روان درمانگر این دوره دکتر محمد بهشتیان (روانشناس ، روان درمانگر ، پژوهشگر ، مدرس، هیئت علمی پژوهشگاه علوم انسانی، عضو انجمن روان پویشی آمریکا , عضو انجمن هیپنوتراپی آمریکاست. وی حدودا ۲ دهه است که در حوزه روان درمانی پویشی، هیپنوتیزم درمانی و طرحواره درمانی فعالیت می کند. ده ها مقاله، طرح پژوهشی و بیش از 40 عنوان کتاب (تالیف و ترجمه) بخشی از سوابق علمی اوست. برای آشنایی بیشتر با دکتر بهشتیان روزمه کامل ایشان را از اینجا مطالعه کنید.

 

قبل از تهیه دوره سابلیمینال افزایش اعتماد به نفس لطفا نکات زیر را مطالعه کنید.

نکته 1:  سابلیمینال افزایش اعتماد به نفس این سایت در 6 هفته ارایه شده اند . حتما فایل ها را به ترتیب هفتگی ارایه شده در دوره استفاده کنید (یعنی ابتدا هفته اول، بعد هفته دوم و …. و در نهایت هفته 6 را گوش کنید.)

نکته 2: تمامی فایل های سابلیمینال این سایت از جمله سابلیمینال افزایش اعتماد  توسط دکتر بهشتیان تهیه شده است.

در هر هفته سعی کنید حداقل 5 بار ( 5 روز از 7 روز هفته) به فایل سابلیمینال آن هفته گوش کنید. روزانه بیش از یک بار هم می توانید فایل ها را گوش کنید.

نکته 2: پس از اتمام دوره برای اثر بخشی بیشتر می توانید کل دوره را ( از هفته اول تا 6 به ترتیب) چند بار یا فقط هفته 5 و 6 را مجددا گوش کنید.

نکته 3: همزمان با استفاده از فایل سابلیمینال این سایت به هیچ عنوان از فایل سابلیمینال دیگری استفاده نکنید.

نکته 4 : در صورتی که قبلا از فایل های سابلیمینال غیر معتبر استفاده کرده اید. برای خنثی سازی اثرات آن فایل ها، فایل سابلیمینال هفته اول  و دوم را به جای یک هفته، در دو هفته گوش کنید (یعنی فایل هفته اول را 2 هفته و فایل هفته دوم را هم 2 هفته گوش کنید و سپس سراغ فایل هفته سوم بروید).  در صورتی که مدت زمانی زیادی از آن فایل های نا معتبر استفاده کرده باشید شاید نیاز باشد چندین بار این فرایند را تکرار کنید. 

نکته 5: برای راحتی بیشتر، فایل ها طوری آماده شده اند که هم امکان استفاده از آنها با هدفون (هندزفری) و هم اسپیکر وجود دارد. پس به هر طریقی که راحت تر هستید می توانید از فایل ها استفاده کنید.

نکته 6: در صورتی که در حین گوش دادن به فایل ها خواب آلوده می شوید بهتر است در زمان رانندگی آنها را گوش نکنید.

نکته 7: همانطور که در فایل صوتی معرفی سابلیمینال گفته شده در حین پخش شدن فایل ها نیازی به تمرکز  روی  آنها نیست (نیازی به گوش دادن متمرکز نیست). پس در حین انجام کارهای روزمره خود هم می توانید از این فایل ها استفاده کنید.

نکته 8: می توانید بیش از یک بار در روز فایل هر هفته را گوش کنید. اما فایل های هفته های مختلف را همزمان با هم گوش نکنید. مثلا فایل هفته اول و سوم یک دوره را در یک روز گوش نکنید.

نکته 9: می توانید همزمان بیش از یک سابلیمینال را استفاده کنید. مهم آن است که فایل های هر دوره را به ترتیب گوش کنید اما لزومی ندارد برنامه هفتگی دو دوره متفاوت همزمان باشد.

مثلا اگر در این هفته فایل هفته سوم سابلیمینال افزایش اعتماد به نفس را و فایل هفته اول سابلیمینال تقویت اراده را گوش کنید مشکلی ایجاد نمی کند. اما نباید فایل هفته اول و سوم سابلیمینال اعتماد به نفس را در یک روز گوش کنید.

نکته 10: در صورت استفاده از فایل سابلیمینال سایت دیگر برای شروع فایل های این سایت ابتدا گوش دادن به آن فایل سابلیمینال را قطع و با توجه به نکته 3 عمل کنید.

نکته 11: در فایل های تولید شده از فرکانس های تتا و آلفا استفاده شده است که میزان اثر بخشی فایل ها را بیشتر می کند. در پژوهش دکتر بهشتیان اثربخشی این فرکانس ها تایید شده است که متن کامل این مقاله را در بانک مقالات علمی ایران از اینجا می توانید مطالعه کنید.

نکته 12: افرادی که در حال حاضر مبتلا به اختلالات خانواده اسکیزوفرنی ، دوقطبی نوع 1 و اختلال شخصیت مرزی شدید توام با رفتارهای Impulsive هستند و اختلال آنها با دارو درمانی کنترل نشده است قبل از تهیه دوره شرایط خود را در بخش نظرات همین دوره توضیح دهند تا در صورت مفید بودن دوره برای آنها، اقدام به تهیه دوره کنند.

نکته 13: افرادی که سابقه قبلی ابتلا به بیماری های فوق داشته اند اما در حال حاضر درمان شده یا مشکل آنها توسط دارو تحت کنترل است می توانند از فایل های سابلیمینال استفاده کنند.

درمانگر

دکتر محمد بهشتیان روانشناس ، روان درمانگر ، پژوهشگر ، مدرس و هیئت علمی پژوهشگاه علوم انسانی است. وی عضو انجمن روان تحلیلی و انجمن هیپنوتراپی آمریکاست. برای مطالعه رزومه کامل ایشان به بخش درباره ما مراجعه کنید.

90,000 ﷼ 65,000 ﷼

10 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • عرض سلام و ادب
  اقای دکتر ضمن سپاس و تشکر از زحمات جنابعالی
  من قبلا از سایت دیگری دوره ی اعتماد به نفس و ارزشمندی رو خریداری کردم ولی راستش صحبت های عامیانه بود
  خوشبختانه با سایت شما آشنا شدم و دوره ی درمانی و سابلیمینال رو همزمان خریدم و هفته ی ششم هستم
  واقعا کارامد بود و با دوره ی قبلی که خریداری کردم متفاوت بود
  سپاسگزارم

 • سلام و عرض ادب خدمت شما دکتر بهشتیان عزیزم.از سایتی تهیه کردم متاسفانه هیچ تاثیری نداشت و به شدت روی من تاثیر منفی بی اعتمادی داشت اما راستش از سایت شما خریداری کردم تاثیرات خیلی مثبتی روی نگرش و مهمترین چیز روحیه من گزاشته. با این مبلغ فوق العاده تهیه کردم دکتر جان و تغییری و تو خودم دیدم که هرگز ندیدم .الان هفته چهارم هست که به صورت مرتب توی دوره هستم ممنون م از شما که بهترینید🌹

 • سلام آقای دکتر عزیز.هیچ کتاب و هیچ مشاوری نتونست باور من نسبت به توانایی هام و بالا ببره جز این مجموعه ۶ هفته ای .من دقیقا به تمام تمرینها مو به مو عمل کردم و جلسع سوم به بعد احساس میکردم به درونم نفوذ پیدا کرده و با دومین بار که این دوررو شروع کردم به طور کل تغییرات و تو رفتارام،باورام،احساسم نسبت به خودم و باورام متوجه شدم

 • فقط در یک جمله حرف دلم و میزنم ،کاش کاش کاش خیلی زودتر با شما و مخصوصا ساب اعتماد به نفستون آشنا شده بودم .بدون شک یکی از بهترین پزشکایی هستین که دیدم

 • سلام دکتر جان
  من این شاب ر تهیه کردم و بعد از ۵ هفته خیلی راضی هستم آیا می تونم دو تا ساب دیگه رو همزمان تهیه کنم و گوش بدم؟

 • سلام آقای دکتر خسته نباشید
  یه سوال داشتم از حضورتون
  آهنگ سابلیمینال ها شبیه به هم هستش ولی اون سابلیمینالی که شما میفرمایید در آستانه ی شنوایی ما نیس فرق داره؟

  • درود بر شما دوست عزیز بله همینطوره موسیقی تمام فایل ها مشابه هم هستند ولی محتوای سابلیمینال متفاوت هستن

دیدگاهتان را بنویسید