457 شرکت کننده

من اعتماد به نفس پایین و اضطراب اجتماعی را به ترمز دستی ماشین تشبیه می کنم. تفاوتی نمی کنه شما چه ماشینی داشته باشی بنز یا پراید. اگه ترمز دستی ماشینت آزاد نباشه نمی تونی حرکت کنی. اعتماد به نفس پایین درست مثل ترمز دستی نمی زاره شما رو به جلو حرکت کنی و از توانایی هات برای رسیدن به اهدافت استفاده کنی.

اعتماد به نفس همون صدای درونی ما درباره خود ماست که در دوران کودکی بر اساس تجربیات ما شکل می گیره و بعد از این که شکل گرفت چون در بخش مرکزی  مغز (مغز میانی) ذخیره میشه به سادگی نمی شه تغییرش داد. برای همینه که بیشتر روش ها و کارهای درمانی نمی تونن تغییرش بدن.

در طول این سال ها هزاران مراجع دیدم که از بس برای حل مشکلش تلاش کرده و نتیجه نگرفته مستاصل و نا امید شده، اما وقتی درباره ریشه مشکلش و روش دقیقی که می تونیم با کمک اون مشکلش را حل کنیم را توضیح میدم تازه متوجه میشه دلیل این نا امیدی این بوده که راه درستی را برای حل مشکلش پیش نگرفته.

در این فایل صوتی پاسخ مفصلی به سئوالات زیر داده ام:

1– اعتماد به نفس چیست؟

2- ریشه اعتماد به نفس پایین چیست؟

3- چطور میشه اعتماد به نفس را افزایش داد؟

4- چرا اکثر روش ها باعث افزایش اعتماد به نفس نمی شوند؟

5- در این دوره از چه روشی برای افزایش اعتماد به نفس استفاده می شود؟

6- تفاوت این دوره با سایر دوره ها چیه؟

چند سال قبل در مرکز شهر یک تاکسی برای مسیری که می خواستم برم گرفتم. به خاطر اینکه نزدیک عید بود و ترافیک سنگین بود و اصلا امید نداشتم که به موقع به محل کارم برسم اما راننده تاکسی از کوچه ها و راه در روهایی رفت که اصلا به ترافیک نخوردیم. بهش گفتم شما چقدر خوب کوچه پس کوچه هایی شهر را میشناسی. راننده تاکسی در جوابم گفت: از بس در این کوچه ها و خیابونها رانندگی کردم که راه در رو ها که هیچ حتی دست اندازهاش را هم حفظم.

قبل از اینکه دانشجوی رشته روانشناسی شوم می دونستم که یکی از شایع ترین مشکلات افراد اعتماد به نفس پایین و اضطراب اجتماعی هست. به همین دلیل موضوع پایان نامه کارشناسی ارشدم را درمان اضطراب اجتماعی به کمک هیپنوتیزم انتخاب کردم ( که برای اولین بار بود که در ایران چنین تحقیقی انجام میشد). و از همون موقع درمان و تحقیق روی درمان اضطراب اجتماعی و افزایش اعتماد به نفس را شروع کردم و در این حدود 20 سال خوشبختانه تونستم به هزاران مراجع کمک کنم تا از زندان کمرویی آزاد بشن. می تونم بگم الان من هم مثل اون آقای راننده تاکسی تمام دست اندازها و زیر و بم های افزایش اعتماد به نفس را می دونم.

این دوره درمانی عصاره این 20 تحقیق و روان درمانیه و مطئنم که می تونه به شما کمک کنه مشکل خودتون را حل کنید همونطور که به هزاران مراجع دیگه کمک کرده

 

در این دوره چه به دست خواهم آورد؟

دریافت رایگان دوره آموزش خود هیپنوتیزم

10 هفته دوره درمانی شامل

در این دوره ما با هم 10 جلسه درمانی را پیش خواهیم برد. دقیقا مثل جلسات درمانی حضوری، گام به گام با هم پیش می رویم تا مشکل اعتماد به نفس پایین و اضطراب اجتماعی شما را حل کنیم.

این دوره یک دوره کاملا عملی است و قرار نیست شما فقط به صحبت های من گوش کنید. هر هفته تمرینات مشخصی خواهید داشت که آنها را باید انجام دهید.

دوره شامل موارد زیر است:

 • 31 فایل درمانی که به صورت هفتگی و در 10 هفته  و بر اساس برنامه زمان بندی شده به شما ارایه خواهد شد.
 • 10تمرینات نوشتاری و 21 تمرین عملی (شامل تمرینات خود هیپنوتیزم و سایر تمرینات عملی) که بر اساس جدول زمان بندی شده به شما ارایه می شود.
 • یک جدول برنامه ریزی که مشخص می کند در هر روز چه تمریناتی را باید انجام دهید.
 • دستورالعمل صوتی انجام همه تمرینات

4 جلسه نیم ساعته مشاوره (حضوری، تلفنی یا آنلاین به انتخاب شما) در طول دوره

پیگیری روزانه انجام تمرینات در واتساپ

عضویت در گروه اعتماد به نفس اختصاصی و ارتباط با دکتر بهشتیان و سایر شرکت کنندگان در دوره

این دوره برای همه افراد موثر بوده ؟

متاسفانه فقط یک دسته از مراجعین یا افرادی که این دوره را تهیه می کنن نمی تونن مشکل اعتماد به نفس پایین و اضطراب اجتماعی خودشون درمان کنن. چه کسانی؟

افرادی که حوصله انجام تمرین ندارند و برای درمان خودشون وقت نمی زارن از این دوره نتیجه نمی گیرن

متاسفانه علی رغم سالها تحقیق و بررسی و درمان مراجعین نه من و نه علم روانشناسی هنوز به راه حل معجزه آسایی که در یک روز بتونه مشکل اعتماد به نفس پایین یا هر مشکل دیگه ای را درمان کنه دست پیدا نکرده! و به همین دلیل همیشه به مراجعین میگم که من به تنهایی نمی تونم مشکل شما را درمان کنم شما هم باید به من کمک کنید و وقتی از من می پرسن ما چطوری می تونیم کمک کنیم؟ فقط بهشون میگم که تمرینات را به صورت پیوسته انجام بدن.

 

دوره افزایش اعتماد به نفس و غلبه بر اضطراب اجتماعی چه مدت طول می کشد؟

بر اساس پروتکل های درمان کمرویی و اضطراب اجتماعی طول درمان 10 هفته  است که برنامه کارهایی که باید در طول هر هفته انجام دهید در جدول زمان بندی مشخص است. البته پس از پایان دوره شما به محتویات و تمرینات دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید به انجام تمرینات ادامه دهید.

 

تفاوت این دوره با سایر دوره ها چیست؟

بعد از حدود 20 سال انجام مشاوره و روان درمانی به این نتیجه رسیدم که روحیه دادن و صحبت های انگیزشی به طور موقت می تونه حال شما را بهتر کنه و حداکثر اثرش مثل قرص مسکن هست. اما هدف من از این دوره، درمان دایمی مشکل شماست. به همین دلیل این دوره شامل تمرینات متعدد و تکنیک هایی است که بتونه ریشه مشکل عدم اعتماد به نفس و اضطراب اجتماعی شما را شناسایی و درمان کنه.

در این دوره از چه روش درمانی استفاده می شود؟

در علم روانشناسی بیش از 500 روش درمانی وجود دارد (کتاب نظریه های روانی درمانی پروچاسکا) که بر اساس تحقیقات انجام شده فقط اثربخشی تعداد محدودی از این روش های درمانی (کمتر از 12 روش) برای درمان مشکلات مزمن (از جمله وسواس) مورد تایید قرار گرفته اند. فهرست برخی از تحقیقات انجام شده در این حوزه در اینجا می توانید مشاهده کنید.

بر اساس تجربیات 20 ساله و تحقیقات انجام شده یک مدل درمانی منسجم بر اساس 10 رویکرد درمانی تدوین کردم که بیشترین اثربخشی را در درمان اضطراب اجتماعی و افزایش اعتماد به نفس دارد.  مدل درمانی شامل روش های درمانی زیر هست:

 1. هیپنوتیزم درمانی (Hypnotherapy)
 2. درمان روانپویشی (Psychodynamic psychotherapy)
 3. coherence therapy
 4. NLP
 5. طرحواره درمانی (Schema therapy)
 6. MBT
 7. CBT
 8. درمان اکت (ACT)
 9. رفتار درمانی دیالکتیکی (DBT)
 10. Mindfulness

 

تجربیات دانشجویان شرکت کننده در دوره

نظرات شرکت کنندگان دوره در بخش را می توانید مطالعه کنید.

مشاهده نظرات شرکت کنندگان دوره افزایش اعتماد به نفس

چرا دوره افزایش اعتماد به نفس و غلبه بر اضطراب اجتماعی به درد من می خورد؟

 • این دوره شبیه سازی کامل جلسات روان درمانی است و مثل این است که  من و شما با هم جلسات روان درمانی هفتگی داشته باشیم و دقیقا در این دوره از همان تمرینات و تکنیک هایی که برای مراجعان در جلسات انفرادی به کار می برم، استفاده کرده ام.
 • از سال 1388 که کتاب غلبه بر کمرویی را تالیف کردم و بر اساس آن کتاب پژوهش هایی را در زمینه اثربخشی درمان های غیر حضوری برای افزایش اعتماد به نفس و درمان کمرویی و اضطراب اجتماعی انجام دادم. که نتایج این تحقیقات اثربخشی این روش درمانی را (و این دوره ) مورد تایید قرار داده اند.
 • هزاران مراجع تاکنون در درمان های حضوری، گروه درمانی و دوره درمانی توانسته اند با کمک تکنیک ها و روش های این دوره مشکل خودشان را حل کنند.

روان درمانگر این دوره کیست؟

روان درمانگر این دوره دکتر محمد بهشتیان (روانشناس ، روان درمانگر ، پژوهشگر ، مدرس، هیئت علمی پژوهشگاه علوم انسانی، عضو انجمن روان پویشی آمریکا , عضو انجمن هیپنوتراپی آمریکاست. وی حدودا ۲ دهه است که در حوزه روان درمانی پویشی، هیپنوتیزم درمانی و طرحواره درمانی فعالیت می کند. تاکنون چندین نوآوری پژوهشی توسط ایشان ثبت شده و بیش از 40 عنوان کتاب تالیف و ترجمه کرده اند). برای آشنایی بیشتر با دکتر بهشتیان روزمه کامل ایشان را از اینجا مطالعه کنید.

در صورتی که تمایل دارید در طول دوره پشتیبانی صوتی یا نوشتاری داشته باشید لطفا با شماره 09109105010 هماهنگ بفرمایید.

درمانگر

دکتر محمد بهشتیان روانشناس ، روان درمانگر ، پژوهشگر ، مدرس و هیئت علمی پژوهشگاه علوم انسانی است. وی عضو انجمن روان تحلیلی و انجمن هیپنوتراپی آمریکاست. برای مطالعه رزومه کامل ایشان به بخش درباره ما مراجعه کنید.

2,000,000 ﷼ 1,680,000 ﷼

46 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • عرض سلام و ادب خدمت شما بزرگوار
  اقای دکتر عزیز واقعا ممنونم که علمتون رو در اختیار امثال من قرار میدید. من به خاطر هزینه نتونستم حضوری خدمت برسم و راستش از روی ناچاری دوره رو خریدم ولی خدا رو شکر می کنم که با سایت شما آشنا شدم
  بسیاری از حس های بدی که از کودکی در من شکل گرفته بود از بین رفتن
  خدا شما رو حفظ کنه

 • من از خودم بدم میومد .کلا فکر میکردم زشتم و اگه کسی ازم تعریف میکرد معمولا باور نمی کردم.مگه با آرایش و کلی رسیدگی بودم.خب میدونین از بچگی همیشه من و با خواهرم مقایسه میکردن. به خاطر تعریفهای دوستم این دوررو تهیه کردم واقعا هرچی از تغییراتم بگم کم گفتم.🤎💜💙💚💛🧡❤

 • من آرایشگر هستم آقای دکتر با اینکه کارم عالیه و مشتری های کمی هم ندارم هر بار که مشتریم میخواست بیاد طپش قلب شدید می گرفتم .همش خودمو سر زنش میکردم که چته؟مگه تو کارتو بلد نیستی؟؟ خلاصه پیر شدم از مشکل اعتماد به نفس و عزت نفس .انقدر سر هر مساله ای حالم بد شد.از وقتی این دوررو شروع کردم انقدر از کارم لذت میبرم که حد نداره.به نظر من قیمتش نسبت به کیفیت بالای دوره کاملا معقوله

 • اقای دکتر سلام
  خوب هستید
  میخوام بابت دوره تشکر کنم
  راستش اضطراب اجتماعی من خیلی بالا بود چه جوری بگم همه حقم رو می خوردن مثلا دخترم رو می بردم پارک روم نمیشد به مادری که بچه ش خیلی وقته سوار تابه بگم بچه ت رو بیار پایین کافیه یا مثلا وقتی دور عابر بانک شلوغ بود روم نمیشد بپرسم نفر اخر کیه خلاصه دوره رو خریدم خیلی خیلی بهترم فقط اینکه دخترم شاهد رفتارهای قبل من بوده الان که تغییر کردم دوره ای واسه ی اونم هست که رفتارهاش بهتر بشه و بتونه حقش رو بگیره؟
  ممنون میشم جواب بدید
  دخترم ۹ ساله هست

 • سلام دکتر
  من دوره رو ماه پیش خریدم و تمرینات رو انجام دادم من خیلی بیرون از خونه حس بد داشتم روم نمیشد برم خرید یا یه آشنا میدیدم جیم میشدم که منو نبینه
  الان خیلی خیلی بهترم اضطرابم کم شده و بیرون خونه عذاب نمی کشم یعنی صددرصد خوب میشم؟ البته تا الانشم خیلی راضیم

 • برای من هم با خودکار پر رنگ بنویسید اضطراب اجتماعی من بالای 90 درصد درمان شده و وقتی مهمونی میرم دیگه قلبم تاپ تاپ نمی زنه و راحت می تونم توی جمع صحبت کنم.
  4 ماه قبل دوره را شروع کرده بودم

 • ما توی شهرهای کوچک دسترس ی به روانشناس خوب نداریم. قبلا 10 جلسه پیش مشاور رفته بودم و چند میلیون هزینه کردم اما هیچ نتیجه ای نگرفتم. فکر می کردم مشکل من حل نشدنیه با مطالب و تمریناتی که شما در دوره گفتید تازه متوجه شدم راه را اشتباه رفته بودم. هزینه دوره برای افرادی مثل ما که وضعیت اقتصادی متوسط رو به پایین داریم خیلی مناسبه

 • سلام اقای دکتر وقتتون بخیر. من از کودکی این مشکل رو داشتم و از دوره ی نوجوانی علاوه بر علایم جسمی براثر اضطراب حضور در جمع، تهوع و بعضا استفراغ هنگام غذا خوردن در جمع هم اضافه شد. من ۲۶سالمه. ۱۰سال هست که تحت درمان دارویی و روان درمانی هستم خیلی بهتر شدم از نظر مهارت ارتباط اجتماعی ولی هنوز نمیتونم در جمع غذا بخورم و تهوع دارم. این الگوی ذهنی من شده که بلافاصله موقع غذا خوردن تهوع شدید رو احساس میکنم. من میتونم از دوره درمانی شما نتیجه بگیرم ؟

  • درود بر شما دوست عزیز بله در این دوره روی همه اضطراب های اجتماعی کار می شه و اگه تمرینات را به صورت کامل انجام بدید میتونید مشکل تون را حل کنید.

 • هفته 11 دوره هستم. 80 درصد بهتر شدم. البته همه تمرینات را طبق برنامه ای که دکتر دادن کاملا اجرا کردم. چون آقای دکتر در هفته اول دوره گفتن مهمترین شرط حل مشکل تون اینه که تمرینات را کامل انجام بدید.

 • هفته قبل برای اولین بار در کلاس کنفرانس داد بدون اینکه صدام بلرزه و یادم بره چی می خوام بگم. باورم نمی شه که بالاخره تونستم این مشکل که زندگیم را فلج کرده بود پشت سر بزارم. آقای دکتر واقعا ازتون ممنون که بهم کمک کردید

  • منم هم این هفته بالاخره تونستم در کلاس زبان آنلاین صحبت کنم. وقتی معلم سئوال کردم به جای اینکه مثل همیشه سکوت کنم اولین نفر جواب دادم. محمد رضا حست را کاملا می فهمم چون خودم سال ها درگیر این مشکل بودم. تبریک به تو. تبریک به خودم ..

 • 4 سال قبل که مراجع دکتر بودم این پیشنهاد را به ایشون دادم. الان که در اینترنت دیدم این کار را عملی کردند چقدر خوشحال شدم. اون دوران به دکتر گفتم که مراجعان زیادی هستند می خوان با شما جلسه روان درمانی و مشاوره داشته باشن اما نمی تونن 3 تا 6 ماه در نوبت انتظار باشن و دوره های درمانی برای مشکلات مختلف آماده کنید. الان با این دوره ها افراد خیلی بیشتری از تخصص دکتر بهشتیان می تونن استفاده کنن.
  آقای دکتر دست تون درد نکنه

 • سلام .من کمرویی شدیدواعتمادبنفس پایین دارم متن صوتی رو گوش کردم یعنی بیرون رفتن و صحبت تلفنیم برام مشکله ..دو دلم این دوره راتهیه کنم مشگلم حل میشه یا این مال اونایی هست که کمرویی خفیف دارن

  • درود بر شما دوست عزیز همونطور که در فایل صوتی توضیح دادم این دوره برای افرادی هست که همه افرادی که اضطراب اجتماعی دارن مناسب هست. بیشتر تمرینات دوره برای افرادی هست که اضطراب اجتماعی شدیدی دارن. چون اونهایی که مشکل شون خفیف هست سریع تر و ساده تر درمان میشن

 • سلام آقای دکتر، من ۲۶ سالمه و از دوران بلوغ دچار مشکل اعتماد بنفس و کمرویی شدم. مشکلات دیگری مثل افسردگی و اضطراب هم از همون دوران همراهم بود سال ۹۲ با شما آشنا شدم و کتاب غلبه برکمرویی رو تهیه کردم .یک جلسه هم مشاوره تلفنی با شما داشتم. به جرات میتونم بگم در عرض ۱ ماه اعتماد بنفسم ۵۰ درصد بالا رفت ولی متاسفانه با ورود به دانشگاه و فوت پدرم درمان رو متوقف کردم.با اینکه خیلی بهتر شدم نسبت به چند سال پیش ولی هنوزم افسردگی و اضطراب دارم و جدیدا اعتماد بنفسم خیلی کم شده و وقتی میخوام صحبت کنم پنیک میشم…
  بخاطر مشکل کمرویی و عدم اعتماد بنفس دنبال کار نمیرم ، روز به روز دارم از نظر مالی ضعیف تر میشم ، و همین بی پولی کمروییم رو تشدید میکنه
  شدیدا مشتاقم دوره ی شمارو تهیه کنم و از ریشه حل کنم مشکلم رو ، بی نهایت سپاس

  • منم دقیقا عین شمام.بیستو سه سالمه ولی تمام فرصتای زندگیمو دارم از دست میدم. نه سرکار میرم نه دانشگاه به خاطر همین

 • قبل از تهیه این دوره واقعا سردرگم بودم و نمی دونستم باید برای حل مشکلم چه کار کنم روش های مختلفی را تست کرده بودم که نتیجه چندانی برام نداشت. اما این دوره برای مثل این بود که یک نفر دستم را گرفته و به جایی که می خواستم رسونده فقط کافی بود کارهایی که گفته را انجام بدم تا به نتیجه ای که می خوام برسم. و خوشبختانه رسیدم

 • سلام
  ایا برا اضطراب اجتماعی مزمن درکنار این دوره به دارو درمانی هم نیازه اقای دکتر؟

  • درود بر شما دوست عزیز بستگی به شدت مشکل و نوع شغل شما داره معمولا دارو درمانی خاصی نیاز نداره مگر در شرایط اورژانسی

 • چه لذتی داره آدم بتونه از حق خودش دفاع کنه و دیگران نتونن بهش زور بگن
  همکارم باورش نمیشد که تونستم با ریسم اینطوری حرف بزنم
  ممنون آقای دکتر به خاطر دوره فوق العادتون

 • سلام دکتر .من حدود 14ساله اضطراب اجتماعی دارم ازنوجوانی الان خیلی مزمن شده جوری که یه تماس تلفنی هم نمیتونم جواب بدم چون بشدت مضطرب میشم میخواستم بدونم این دوره درمان غیرحضوری اضطراب اجتماعی میتونه کمکم کنه؟؟

  • درود بر شما دوست عزیز بله می تونه کمک کنه با انجام مستمر تمرینات مشکل تون حل میشه

 • چقدر خوبه که نسبت به خودت احساس خوبی داشته باشی و خودت را دوست داشته باشی. بعد از 29 سال دارم این حس های جدید را پیدا می کنم. انگار دوباره زنده شدم. چه حس خوبیه که بتونی راحت با دیگران حرف بزنی بدون اینکه از اضطراب بدنت بلرزه. آقای دکتر بهشتیان واقعا ممنون.

 • به خاطر کرونا و طلاق اعتماد به نفسم خیلی پایین اومده بود به حدی که افسرده شده بودم. بین دوره افسردگی و اعتماد به نفس شک داشتم که با مشورت با آقای دکتر متوجه شدم که ریشه مشکلم اعتماد به نفسه و با حل شدنش افسردگی هم خوب میشه که دقیقا همینطور هم شد. الان هم اعتماد به نفسم بالاتر رفته هم خوشحال ترم. یکی از اتفاقای خوب امسال برام آشنایی با دکتر بهشتیان و این دوره بود. می خوام یک کار جدید برای خودم شروع کنم.

 • بعد از 12 سال مراجعه به روانشناس به جرات می تونم بگم دکتر بهشتیان یکی از مسلط ترین روانشناسان ایران هستند. تمرینات دوره اینقدر خوب طراحی شده که قدم به قدم به هدفت می رسونه.

 • خیلی برام حالبه نمی دونم چه اتفاقی در طول تمرینات و دوره افتاده اما احساس می کنم خودم را بیشتر دوست دارم. دیگران هم متوجه این تغییرات شدن. چقدر خوبه آدم خودش را دوست داشته باشه. ممنون دکتر

 • بعد از 12 سال مراجعه به روانشناس به جرات می تونم بگم دکتر بهشتیان یکی از مسلط ترین روانشناسان ایران هستند. تمرینات دوره اینقدر خوب طراحی شده که قدم به قدم به هدفت می رسونه.

 • سلام
  من کمبود اعتماد به نفس و کم رویی خیلی زیادی دار حتی به همین دلیل به افسردگی همه رسیدم
  آیا این دوره به من کمک میکنه یا باید حصوری بیام مطب؟

  • درود بر شما دوست عزیز بله این دوره می تونه بهتون کمک کنه اعتماد به نفس تون را افزایش بدید فقط حتما تمرینات را پیوسته انجام بدید

 • سلام. من به خاطر اضطراب شدیدم هنگام صحبت در جمع و جلسات دچار مشکلات گوارشی هم میشم این دوره برای من هم مناسبه یا باید حضوری مراجعه بکنم و نیاز به دارو هم دارم؟

  • درود بر شما دوست عزیز بله در این دوره تمرینات و تکینک های متعدد برای درمان مشکل شما ارایه شده.
   مشکل گوارشی شما به خاطر اضطراب بالاییه که در زمانی که در جمع قرار می گیرید در شما ایجاد میشه که در این دوره حل میشه

 • دیروز زنگ زدم مدرسه پسرم و درباره برنامه درسی و آموزش هاشون بهشون انتقاد کردم. کاری که تا حالا نتونسته بودم انجام بدم. همیشه از اینکه به آدم ها انتقاد کنم شدیدا می ترسیدم. وقتی به همسرم گفتم که زنگ زدم مدرسه پسرمون و باهاشون صحبت کردم باورش نمی شد.
  چه کارهایی که به خاطر ترس هام انجام ندادم. الان فکر می کنم می تونم دیگه انجامشون بدم

 • برای تولدم این دوره رو به خودم هدیه دادم و بهترین هدیه تولدی بوده که تا حالا گرفتم 🙂

 • سلام آقای دکتر. من قصد دارم این دوره رو خریداری کنم. از طرفی برای درمان بیماری جسمی باید خود هیپنوتیزم هم انجام بدم. میخواستم بدونم در این دوره خودهیپنوتیزم بصورت کامل آموزش داده میشه؟ بعد از این دوره خود هیپنوتیزم رو بصورت کامل یاد می گیریم و می تونیم برای موارد دیگه بکار ببریم؟ یا من دوره خود هیپنوتیزم رو جداگانه خریداری کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • درود بر شما دوست عزیز سئوالاتون را جای دیگه مطرح کرده بودید که اونجا پاسخ دادم

 • راستش موقع خرید دوره خیلی دل دل کردم ولی حالا که دارم نتیجه شو توی کار، زندگی و روابطم می بینم باید بگم واقعا ارزشش رو داشت.

 • سلام. آموزش خودهیپنوتیزم در این دوره بطور کامل ارائه میشه؟ منظورم این هست که میشه از آموزش خودهیپنوتیزم موجود در این دوره برای خود هیپنوتیرم برای رفع مشکلات دیگه (مثلا مشکلات جسمی) استفاده کرد؟ یا برای رفع مشکلات جسمی باید دوره خود هیپنوتیزم بصورت جداگانه خریداری بشه؟

 • سلام هروقت میخوام این دوره رو تهیه کنم مینویسه خطا در ارجاع. با خرید دوره های دیگر مشکلی نداشتم ولی فک کنم لینک خرید این دوره خرابه. لطفا پیگیری کنید سپاس

  • درود بر شما دوست عزیز
   حتما به کارشناس سایت می گم بررسی کنه و مشکل را رفع کنه، با سپاس از صبوری تان

 • سلام علیکم اقای دکتر
  بخشیددر متن زیر:

  (بیش از 500 روش روان درمانی وجود دارد که فقط اثربخشی تعداد محدودی از این روش ها (کمتر از 12 روش) برای درمان مشکلات مزمن (از جمله عزت نفس پایین و کمرویی) بر اساس تحقیقات انجام شده مورد تایید قرار گرفته است. فهرست برخی از تحقیقات انجام شده در این حوزه در این لینک می توانید مشاهده کنید.)
  لینک غیر فعال هست ممنون میشم لینک را قرار بدید با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید