607 شرکت کننده

لطفا قبل از تهیه دوره سابلیمینال ثروت فایل صوتی زیر را گوش کنید.در فایل صوتی زیر پاسخ مفصلی به سئوالات زیر داده ام. توصیه می کنم قبل از مطالعه ادامه مطلب و یا تهیه سابلیمیمنال ثروت این فایل صوتی را گوش کنید.

1- پیام های سابلیمینال چیست ؟

2- ناهشیار چیست؟

3- پیام های سابلیمینال چطور اثر می کند؟

4-آیا پیام های سابلیمینال موثر است؟

5- خطرات سابلیمینال چیست و آیا هر پیام سابلیمینالی موثر و مفید است؟

6- چرا تلقین ساده و مستقیم معمولا بی اثر است؟

7- پیام های سابلیمینال برای چه مشکلاتی قابل استفاده هستند؟

8- سابلیمینال یا خود هیپنوتیزم؟ کدام بهتر است؟

9- پیام های سابلیمینال چه کاربردهایی دارد؟

10 – آیا سابلیمینال از نظر عملی تایید شده است؟

11- برخی مدعی تغییراتی عجیب با سابلیمینال مثل تغییر رنگ چشم یا تغییر رنگ پوست دارند، آیا انجام چنین کارهایی با سابلیمینال امکان پذیر است؟

12- سابلیمینال یا خود هیپنوتیزم؛ کدام بهتر است؟

13- چرا سابلیمینال ثروت این سایت با سایت ها و پیج های دیگر متفاوت است؟

 

 

دوره سابلیمینال ثروت به صورت ویژه در یک برنامه 16 هفته ای توسط دکتر بهشتیان تهیه شده است که به صورت گام به گام باورهای ناهشیار شما را درباره پول تغییر می دهد.

 

اهداف دوره سابلیمینال ثروت چیست؟

 • تقویت و ایجاد باورها و افکار ثروتمند کننده
 •  اصلاح باورهای محدود کننده درآمد
 • اصلاح ترس از فقر
 • اصلاح باورهای مربوط به پول و ثروت

پس از تهیه دوره سابلیمینال ثروت چه چیزی دریافت می کنید؟

1- ۱۶ فایل سابلیمینال که هر فایل را به مدت یک هفته به ترتیب گوش کنید.

2- فایل صوتی راهنمای استفاده از فایل های سابلیمینال

 

سابلیمینال ثروت توسط چه کسی تولید شده است؟

روان درمانگر این دوره دکتر محمد بهشتیان (روانشناس ، روان درمانگر ، پژوهشگر ، مدرس، هیئت علمی پژوهشگاه علوم انسانی، عضو انجمن روان پویشی آمریکا , عضو انجمن هیپنوتراپی آمریکا و و مخترع دستگاه BWS (ویژه هیپنوتیزم سریع) است. وی حدودا ۲ دهه است که در حوزه روان درمانی پویشی، هیپنوتیزم درمانی و طرحواره درمانی فعالیت می کند. ده ها مقاله، طرح پژوهشی و بیش از 40 عنوان کتاب (تالیف و ترجمه) بخشی از سوابق علمی اوست. برای آشنایی بیشتر با دکتر بهشتیان روزمه کامل ایشان را از اینجا مطالعه کنید.

 

قبل از تهیه دوره لطفا نکات زیر را مطالعه کنید.

نکته 1:  سابلیمینال ثروت به صورت اختصاصی در 16 هفته ارایه می شود. حتما فایل ها را به ترتیب هفتگی ارایه شده در دوره استفاده کنید (یعنی ابتدا هفته اول، بعد هفته دوم و …. و در نهایت هفته 16 را گوش کنید.)

در هر هفته سعی کنید حداقل 5 بار ( 5 روز از 7 روز هفته) به فایل سابلیمینال آن هفته گوش کنید. روزانه بیش از یک بار هم می توانید فایل ها را گوش کنید.

نکته 2: پس از اتمام دوره سابلیمینال ثروت برای اثر بخشی بیشتر می توانید کل دوره را ( از هفته اول تا 16 به ترتیب) چندین بار یا فقط هفته 8 به بعد را بارها گوش کنید.

نکته 3: همزمان با استفاده از فایل سابلیمینال این سایت به هیچ عنوان از فایل سابلیمینال دیگری استفاده نکنید.

نکته 4 : در صورتی که قبلا از فایل های سابلیمینال غیر معتبر استفاده کرده اید. برای خنثی سازی اثرات آن فایل ها، فایل سابلیمینال هفته اول  و دوم را به جای یک هفته، در دو هفته گوش کنید (یعنی فایل هفته اول را 2 هفته و فایل هفته دوم را هم 2 هفته گوش کنید و سپس سراغ فایل هفته سوم بروید).  در صورتی که مدت زمانی زیادی از آن فایل های نا معتبر استفاده کرده باشید شاید نیاز باشد چندین بار این فرایند را تکرار کنید. 

نکته 5: برای راحتی بیشتر، فایل های سابلیمینال از جمله سابلیمینال ثروت طوری آماده شده اند که هم امکان استفاده از آنها با هدفون (هندزفری) و هم اسپیکر وجود دارد. پس به هر طریقی که راحت تر هستید می توانید از فایل ها استفاده کنید.

نکته 6: در صورتی که در حین گوش دادن به فایل ها خواب آلوده می شوید بهتر است در زمان رانندگی آنها را گوش نکنید.

نکته 7: همانطور که در فایل صوتی معرفی سابلیمینال گفته شده در حین پخش شدن فایل ها نیازی به تمرکز  روی  آنها نیست (نیازی به گوش دادن متمرکز نیست). پس در حین انجام کارهای روزمره خود هم می توانید از این فایل ها استفاده کنید.

نکته 8: می توانید بیش از یک بار در روز فایل سابلیمینال ثروت هر هفته را گوش کنید. اما فایل های هفته های مختلف را همزمان با هم گوش نکنید. مثلا فایل هفته اول و سوم یک دوره را در یک روز گوش نکنید.

نکته 9: می توانید همزمان بیش از یک سابلیمینال را استفاده کنید. مهم آن است که فایل های هر دوره را به ترتیب گوش کنید اما لزومی ندارد برنامه هفتگی دو دوره متفاوت همزمان باشد.

مثلا اگر در این هفته فایل هفته سوم سابلیمینال اعتماد به نفس را و فایل هفته اول سابلیمینال تقویت اراده را گوش کنید مشکلی ایجاد نمی کند. اما نباید فایل هفته اول و سوم سابلیمینال اعتماد به نفس را در یک روز گوش کنید.

نکته 10: در صورت استفاده از فایل سابلیمینال سایت دیگر برای شروع فایل های این سایت ابتدا گوش دادن به آن فایل سابلیمینال را قطع و با توجه به نکته 3 عمل کنید.

نکته 11: در فایل های تولید شده از فرکانس های تتا و آلفا استفاده شده است که میزان اثر بخشی فایل ها را بیشتر می کند. در پژوهش دکتر بهشتیان اثربخشی این فرکانس ها تایید شده است که متن کامل این مقاله را در بانک مقالات علمی ایران از اینجا می توانید مطالعه کنید.

نکته 12: افرادی که در حال حاضر مبتلا به اختلالات خانواده اسکیزوفرنی ، دوقطبی نوع 1 و اختلال شخصیت مرزی شدید توام با رفتارهای Impulsive هستند و اختلال آنها با دارو درمانی کنترل نشده است قبل از تهیه دوره شرایط خود را در بخش نظرات همین دوره توضیح دهند تا در صورت مفید بودن دوره برای آنها، اقدام به تهیه دوره کنند.

نکته 13: افرادی که سابقه قبلی ابتلا به بیماری های فوق داشته اند اما در حال حاضر درمان شده یا مشکل آنها توسط دارو تحت کنترل است می توانند از فایل های سابلیمینال استفاده کنند.

درمانگر

دکتر محمد بهشتیان روانشناس ، روان درمانگر ، پژوهشگر ، مدرس و هیئت علمی پژوهشگاه علوم انسانی است. وی عضو انجمن روان تحلیلی و انجمن هیپنوتراپی آمریکاست. برای مطالعه رزومه کامل ایشان به بخش درباره ما مراجعه کنید.

250,000 ﷼ 175,000 ﷼

28 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • سلام آقای دکتر ، ببخشید من از شما ساب ثروت تهیه کردم ، ۴ هفته اول رو مرتب گوش دادم ولی بعد از اون شرایطی پیش اومد که نتونستم ادامشو گوش بدم حدود ۳ هفته فاصله افتاده ، الان باید از اول شروع کنم یا چطوری ادامه بدم ؟

  • سلام روز بخیر، 4 هفته اول را هر کدام یک روز گوش کنید و سراغ هفته 5 برید.

 • سلام جناب دکتر
  من قبلا دوره ی ۶ هفته ای رو تهیه کردم و اثرات مثبتش رو دیدم
  آیا نیازی هست این دوره رو هم استفاده کنم

 • همیشه از فقیر بودن میترسیدم.چون پدر مادرم خیلی شرایط اقتصادی همیشه براشون پرچالش بود .همیشه در حال دویدن به دنبال پول بودم و بیشتر فرو رفتن دکتر جان من ذهن فوق العاده فقیر داشتم و با دوره خود هیپنوتیزم شروع کردم و به پیشنهاد شما دوره ترس و سابنیمینال جذب ثروت و شرکت کردم و الان به قدری اعتماد و باورم بالا رفته که تو همین چند ماه حقوقم نزدیک به ۲ برابر شده خدارو هزاران بار شکر میکنم که تغییر کردم و دیگه فقیرانه فکر نمیکنم و فرکانسام تا حد زیادی تغییر کرده.ما خانوادگی دوستون داریم دکتر بهشتیان عزیزم 🌹

 • سلام جناب دکتر بهشتیان عزیز.من راههای زیادی و امتحان کردم برای اینکه از شر بی پولی نجات پیدا کنم اساسا هیچوقت باور نمی کردم مشکلی از من باشه تو هیچ زمینه ای که دوره شمارو خریدم اول به خاطر قیمت عالی خریدم گفتم یه چیزی یاد میگیرم ولی بعدش که تاثیرشو تو زندگیم دیدم اگه چندین برابر هم بود قیمتش می خریدم.عالی بود عالی زندگی مالیم کاملا روی غلطک افتاده

 • با عرض سلام خدمت شما بنده تازه فایل و خریداری کردم و دو روزه شروع کردم به گوش دادن و هفته اول هستم سوال بنده این هستش که با توجه به این موضوع که باورهای تمام افراد شبیه به هم نیست و هر شخص در محیط و شرایط خاص باورهای مخصوص به خود را دارد و باید عبارت تاکیدی مخصوص به خود را داشته باشد در حالی که این سابلیمینال ها برای عموم تهیه شده آیا این فایلها که برای عموم تهیه شده برای همه کارایی دارد

  • درود بر شما دوست عزیز، ساختار مکانیزم دفاعی افراد مشترکاتی داره باورهای مرکزی هم همینطور هست. تحقیقات متعددی درباره ساختار باورهای مرکزی انجام شده که همه اون ها نشون میده ریشه افکار ، احساسات و رفتارهای ما چند باور مرکزی محدود هست.

 • سلام و عرض ادب خدمت شما دکتر بهشتیان عزیزم.از سایتی به اسم یک پزشک به اصطلاح سر شناس تهیه کردم سابلیمینال و متاسفانه هیچ تاثیری نداشت و به شدت روی من تاثیر منفی بی اعتمادی داشت اما راستش از سایت شما خریداری کردم در عین بی اعتمادی که این آقای دکتر مثلا سرشناس توی من ایجاد کردن و مبلغ خیلی زیادی پرداخت کرده بودم اینجا با این مبلغ فوق العاده تهیه کردم دکتر جان و تغییری و تو خودم دیدم که هرگز ندیدم .الان هفته چهارم هست که به صورت مرتب توی دوره هستم ممنون از سایت عالی و قیمتهای بی نظیرتون.

 • دکتر عزیز و گرامی سلام و عرض ادب .دلم نیومد تجربمو از سابلیمینال جذب ثروت نگم.اگه رو من تاثیر گزاشته پس روی بسیاری از آدمها میتونه معجزه کنه.من چندین بار ورشکست شدم و همیشه فکر میکردم مشکل از کاره،از اقتصاده ،مشکل از همفکری گرفتن اشتباه از آدمهای اشتباهیه و صد مدل افکار دیگه .به لطف شما و کلاسهای خوبتون امروز درآمد چند میلیونی داشتم چیزیکه یه روزی تو رویامم نمی دیدم. ولی راستش من اولش جدی نگرفتم بعدش چسبیدم بهش و انقدر ذهنم باز و درست اندیش شده عاشقانه دنبال کارام میرم و کلا تصورم نسبت به پول عالی شده 🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 • سلام دکتر جان به هزار راه رفتم نشد .مشاور مالی.کلاسهای جذب ثروت.کار آفرینی و هزار تا همایش که متوجه نمی شدم مشکل کارم کجاست با این دوره احساس میکنم اعتماد کردم به خودم،به خدا به توانایی هام به اینکه میشه فقط باید درهای بسته ذهن من باز بشه.من انگار آدم قبل نیستم .دیگه با عشق و انگیزه و امید میرم دم مغازه و خدارو شکر دیگه خبری از کسادی نیست واقعا همه چیز از ذهن خودم بود روزی هزار بار دعاگوتون هستم 🙏🙏

 • سلام دکار جان
  ممنون بابت ساب عالی تون👌👌👌👌
  من تو کار لوازم ارایشم و مدتی بود دنبال یه شریک خوب بودم که جور نشده بود
  بعد از خرید دوره و گذشت سه هفته یه شریک عالی پیدا کردم و این یعنی پول چند برابر
  چاکرم

 • درود بر شما آقای دکتر…
  من عبارت تاکیدی رو رکورد کنم و گوش کنم چه پیش از خواب و طی روز مناسبه یا سابلیمینال تهیه کنم؟
  و آیا شما سفارشی سابلیمینال می سازی؟برای اینکه ذهنم گیرای پول داشته باشه…

  از شما سپاسگزارم…

  • درود بر شما دوست عزیز، همونطور که در فایل صوتی توضیح دادم معمولا تلقین مستقیم اثرگذاری خیلی کمی داره. چه فرد دیگه ای اون را آماده کنه چه خودتون. مهم اینه که بشه از دیوار دفاعی ناهشیار عبور کرد.

 • سلام وقت بخیر
  من دوره رو دوماه پیش تهیه کردم و مرتب گوش دادم یعنی بع از تمام شدن دوره دوباره گوش دادم دفعه‌ی اول نتیجه ای ندیدم خوب ناامید نشدم یعنی با خودم گفتم اونقدر گوش میدم تا اتفاق بیفته
  من دنبال کار بودم و هفته ی پیش توی یک آموزشگاه دخترونه کار مورد نظرم رو پیدا کردم و امروز بهم زنگ زدن که پذیرفته شدم
  می خواستم ازتون تشکر کنم که با قیمت کم این ساب های واقعی رو در اختیار همه قرار میدید

 • سلام آقای دکتر
  من از پیج دیگری ساب تهیه کردم برای بلند شدن قد و اثری ندیدم فایل صوتی شما رو گوش کردم دیدم اصلا ز بیخ غلطه این موضوع راستش ۲۲۰ تومان هم خریده بودم بعد هم که اعتراض کردم جواب درستی ندادن مقاله های شما رو خوندم دیدم فرمایشتون درسته این حرفا علمی نیست ساب ثروت شما رو خریدم اوضاعم داره بهتر میشه ممنون

  • درود بر شما
   دوره آموزش خود هیپنوتیزم رو می تونید از منوی دوره ها ببینید و تهیه کنید.

 • سلام آقای دکتر
  دو ماه پیش ساب رو تهیه کردم روزهای اول اثری نداشت و ناامید شدم ولی با خودم گفتم بر طبق فایل صوتی شما ضرر که نداره ادامه میدم
  ۶ هفته گذشت و باز هم از اول گوش دادم
  راستش الان خیلی ممنونم ازتون چون نمیگم ثروتمند شدم اما راه های جالبی برام باز شده که جذب پول رو واسم خیلی بیشتر از قبل کرده

 • با سلام و خدا قوت. من از رانندگی ترسیدم و جرات نشستن پشت فرمون را از دست دادم. فایلی برای کمک به مشکل من وجود داره؟

  برای اعتماد به نفس و عزت نفس کودکان هم فایلی دارید که بچه هام گوش بدن؟

  • درود بر شما دوست عزیز دوره درمان فوبیا و ترس و سابلیمینال ترس از رانندگی را در سایت تهیه کنید.

 • یک بار دوره را تمام کردم الان دارم مجددا گوش می دم. ترس هایی که قبلا نسبت به فقر داشتم کمتر شده و نگاهم نسبت به پول تغییر کرده. انگیرم هم برای کار کردن بیشتر شده

 • سلام و درود بر شما
  آقای دکتر من دو دوره ثبت نام کردم .
  ۱ پول
  ۲ منزل دلخواه
  هر دو مثل هم هستند صداهاشون
  درسته؟

  • درود بر شما دوست عزیز بله ، همونطور که در فایل صوتی توضیح دادم موسیقی که شما می شنوید کارکردی نداره اصل فایل پیام های سابلیمینال هست که زیر آستانه شنوایی هستن

 • سلام، میشه ابتدا دوره خود هیپنوتزم رو تهیه کرد و سپس در حالت خود هپنوتیزم (خلسه) این سابلیمینال رو برای تاثیر بیشتر در اون حالت گوش داد؟ ممنون

  • درود بر شما دوست عزیز، نیازی نیست چون در سابلیمینال (البته در این سایت) پیام ها به صورت غیر مستقیم به ناهشیار ارایه میشه. در حالت خلسه از روش های دیگه ای میشه استفاده کرد.

 • با سلام و وقت بخیر ، اگه در یک دوره ، یک روزیادمون رفت فایل رو گوش بدیم اشکالی ایجاد میشه ؟ و باید چه کار کنیم؟
  ممنون از محبت شما

دیدگاهتان را بنویسید