از اینکه برای مطالعه شرایط و ضوابط استفاده از مطالب به این لینک مراجعه کرده‌اید متشکریم. تمامی محتوای این وب سایت توسط دکتر بهشتیان یا تحت نظارت مستقیم ایشان و با تلاش تیم چند نفره تولید شده است و تمامی حقوق آن متعلق به دکتر بهشتیان می‌باشد.

شرایط بازنشر مطالب:

استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع و لینک مستقیم به مطالب دکتر بهشتیان کاملا مجاز است (توجه: این لینک نباید nofollow باشد، در این صورت تنها به ضرر بازنشر کننده خواهد بود چون از دید گوگل این حرکت Scraped content  محسوب می‌شود که به اعتبار دامنه شما لطمه وارد می‌کند)

استفاده از بخشی از مطالب یک مطلب یا محتوا فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم به مطلب اصلی وب سایت دکتر بهشتیان امکان‌پذیر است.

هرگونه کپی‌برداری بدون لینک مستقیم به مطلب سایت دکتر بهشتیان، پیگرد قانونی دارد و سایت شما به گوگل گزارش خواهد شد. مطمئنا سایت‌های حرفه‌ای محترمی مانند شما بخش اعظمی از ترافیک خود را از موتور جستجو دریافت می‌کنند و هرگونه لطمه به این ترافیک می‌تواند زیان‌های بزرگی به موفقیت سایت شما چه در کوتاه مدت و چه در بلندمدت وارد نماید.

این سیاست گذاری برای پاسداری از زحمات دکتر بهشتیان و حفظ حق کپی رایت روانشناسان و همکاران سایت دکتر بهشتیان است و به هیچ عنوان تهدیدی برای استفاده‌ی مجدد مطالب نیست. همان طور که گفته شد، در صورت قراردادن لینک مستقیم به مطلب، مجاز به استفاده از هر کدام از مقالات ما هستید.