خلاصه کتاب

خلاصه کتاب اثر مرکب (دارن هاردی)

معرفی کتاب اثر مرکب

شاید بشه گفت کتاب «اثر مرکب» نوشته‌ی دارن هاردی عصاره تمام کتاب های موفقیتی هست که تا کنون نوشته شدند. بسیاری از معروف ترین اساتید موفقیت (از جمله آنتونی رابینز)، مطالعه این کتاب را به همه توصیه کرده اند. البته همه می دونیم که خوندن بهترین کتاب ها هم بدون عمل کردن به توصیه هاش هیچ فایده و اثری نداره.

درباره دارن هاردی

دارن هاردی نویسنده آمریکایی و سخنران، مشاور و ناشر سابق مجله موفقیت است. هاردی نویسنده نسخه‌های پر فروش نیویورک تایمز است و کتاب اثرمرکب او با موفقیت چشمگیری همراه بود.

خلاصه کتاب حدودا ۲۴ صفحه است (حدودا ۱۰ درصد کتاب) و شامل تمامی نکات مهم کتاب هست و هیچ نکته مهمی جا نمانده و این خلاصه می تواند جایگزین مطالعه کتاب اصلی شود و با سایر خلاصه کتاب هایی که در اینترنت موجود هستند.

مقدمه کتاب اثر مرکب

مدت طولانی است که به بازی گرفته شدید و فریب خورده اید. موفقیت هیچ فرمول مخفی، سحرآمیزی و سریعی ندارد. شما نمی توانید با روزی ۲ ساعت وقت گذرانی در اینترنت، به درآمد ماهیانه ۱۰۰ میلیون تومان برسید. نمی توانید بدون هیچ تلاشی در یک هفته ۱۵ کیلو وزن به صورت دایمی کم کنید. ای کاش این اتفاقات رخ می داند.

پیشنهاد می کنم این مطلب را هم بخوانید
خلاصه کتاب «مغز مردانه»

موفقیت در دنیای واقعی اینطور به دست نمی آید. اینترنت و مجلات پر شده است از شعارهای واهی درباره موفقیت های آنی و بدون تلاش. من این کتاب را به این دلیل نوشتم که شما را برگردانم به اصول اولیه و اساسی.

حتما شنیده اید که به هر چیزی فکر کنید به آن می رسید. این جمله کاملا درست است اما به شرطی که روش آن را بدانید.

یادتان باشد هیچ اصول جدیدی برای موفقیت وجود ندارد. هیچ راه معجزه آسایی برای موفقیت وجود ندارد. کسب موفقیت سخت است. پس اگر حوصله زحمت کشیدن و تلاش کردن را ندارید. بروید سراغ همان شعارهای تبلیغاتی در سایت های اینترنتی و مجلات.

اما اگر آماده اید راه واقعی موفقیت را که خودم در طول ۲۰ سال به دست آوردم و توسط هزاران فرد موفقی که در مجله موفقیت با آنها مصاحبه کردم را با شما در میان بگذارم به شما خوشامد می گویم.

فهرست مطالب خلاصه کتاب اثر مرکب

مقدمه

فصل ۱

اثر مرکب در عمل

فصل ۲

انتخاب ها

فصل ۳

عادت ها

فصل ۴

تکانش

فصل ۵

تاثیرات

فصل۶

شتاب بخشی

برای خواندن خلاصه کتاب لطفا pdf را از لینک زیر دانلود کنید.

برچسب ها

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
error:
بستن