لاغری سریع و بدون بازگشت به کمک هیپنوتیزم

لاغری سری

لاغری سریع و البته بدون بازگشت دغدغۀ افراد زیادی است و همه می دانیم بهترین روش لاغری، داشتن یک رژیم غذایی مناسب و برنامۀ ورزشی منظم است. اما چرا اکثر افراد نمی توانند به وزن دلخواهشان برسند؟ تحقیقات مختلف نشان داده است لاغری، فرایندی ذهنی و روانشناختی است و تا فرد بر ذهنش کنترل لازم را نداشته باشد نمی تواند خود را لاغر کند و لاغر بماند. به عبارت دیگر کسی در اجرای برنامۀ لاغری خود موفق خواهد شد که بر ضمیر ناخودآگاهش (بخشی از ذهن که کنترل اصلی رفتارهای ما به عهدۀ اوست) تسلط داشته باشد و بهترین روش برای کنترل ضمیر ناخودآگاه هیپنوتیزم است.

در این مطلب با ۷ روشی که هیپنوتیزم می تواند به شما کمک کند لاغری سریع و بدون بازگشت داشته باشید، آشنا خواهید شد.

کنترل عادات غذایی

مهمترین مشکل اکثر افرادی که رژیم می گیرند این است که نمی توانند رژیم خود را کنترل کنند. هیپنوتیزم به ذهن ناخودآگاه و نیمه خودآگاه شما کمک می کند که بر عادت های غذایی خود کنترل بیشتری داشته باشید و رژیم خود را راحت تر حفظ کنید. اگر احساس می کنید در برابر یک خوراکی خاص نمی توانید مقاومت کنید، هیپنوتیزم در کنترل این تمایل به شما کمک می کند.

تقویت اعتماد به نفس

هیپنوتیزم می تواند به افزایش اعتماد به نفس شما کمک کند و در نتیجه باعث می شود کمتر به خوردن گرایش پیدا کنید. تحقیقات نشان می دهد که بین توجه به سلامت و اعتماد به نفس رابطۀ مستقیمی وجود دارد.

افزایش اعتماد به نفس با هیپنوتیزم

جلوگیری از حمله های پرخوری

حملۀ پرخوری به معنی خوردن غذای زیاد یا غذای پرکالری در مدت زمان کوتاه است. اکثر افرادی که رژیم می گیرند (به خصوص رژیم های سخت) حمله های پرخوری را تجربه کرده اند و متأسفانه برخی پس از این حمله ها کلاً رژیم خود را رها می کنند.

هیپنوتیزم به شما کمک می کند که برای خود یک ترمز ذهنی ایجاد کنید و قبل از وقوع چنین حمله هایی، کنترل بیشتری بر این وسوسه ها داشته باشید.

شاید به مطالعه این مطلب هم علاقه مند باشید:چرا یادگیری خود هیپنوتیزم اینقدر ضروری است؟

افزایش انگیزه برای حفظ رژیم غذایی و برنامۀ ورزشی

هیپنوتیزم به شما کمک می کند در دوران کاهش وزن، انگیزۀ خودتان را حفظ کنید و برنامه ورزشی یا رژيمتان را ادامه دهید. حفظ انگیزه یک چالش جدی برای اکثر افرادی است که می خواهند وزن کم کنند. خوردن غذاهای خاص و رژیمی در مدت زمان طولانی یا نخوردن غذاهای موردعلاقه کار بسیار سختی است. هیپنوتیزم می تواند این مشکل را برای شما حل کند.

ریشه یابی پرخوری و اضافه وزن

هیپنوتیزم می تواند خاطرات بد گذشته و آسیب هایی که باعث شده به طور ناخودآگاه ـ برای جبران ناراحتی ها ـ به پرخوری روی بیاورید را ریشه یابی کند و این مشکل را حل کند.

افزایش انگیزه برای ورزش کردن

همه می دانیم ورزش کردن چالش عمده ای برای اکثر افراد است. هیپنوتیزم موانعی را که ضمیر ناخودآگاه بر سر افزایش انگیزۀ شما ایجاد می کند، حذف می کند و به شما انگیزه می دهد تا طبق برنامه و هدف تعیین شده عمل کنید. در نتیجه به شما کمک می کند میزان ورزش و فعالیت های بدنی خود را افزایش دهید.

تعیین هدف و تمرکز بر آن

یکی از اصول کاهش وزن موفق، داشتن هدف مشخص است زیرا نداشتن هدف، احتمال شکست رژیم را بیشتر می کند. اما مهم تر از داشتن هدف، تمرکز بر آن و پیگیری تا به دست آوردن آن است. هیپنوتیزم به شما کمک می کند تمرکز کاملی بر هدف های خود داشته باشید و انگیزۀ شما را برای دستیابی به این اهداف افزایش می دهد.

خلاصه و جمع بندی

همانطور که ذکر شد شرط اصلی موفقیت در لاغری سریع، کنترل ضمیر ناخودآگاه است و هر چه کنترل بیشتری بر ضمیر ناخودآگاه داشته باشید، در رسیدن به وزن دلخواهتان موفق تر خواهید شد. مهمترین کاری که هیپنوتیزم می تواند انجام دهد، کنترل پذیر کردن ضمیر ناخودآگاه است. بنابراین بهترین روش برای کنترل آن، هیپنوتیزم است.

منبع: کلینیک هیپنوتیزم

پاسخ دهید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

*

code