لطفا قوانین را با دقت مطالعه فرمائید. با سفارش از سایت، شما موافقت خود را با شرایط و قوانین زیر اعلام می‌نمائید.

۱- دوره های درمانی فقط برای استفاده های شخصی است و استفاده غیر شخصی از آنها غیرشرعی، غیر اخلاقی و غیر قانونی است.

۲- استفاده آموزشی، کپی برداری یا استفاده غیر شخصی از دوره ها تحت هر عنوانی غیر قانونی است و در صورت تشخیص این مساله دسترسی شما به دوره مسدود شده و متخلفین بر اساس قوانین جاری کشور مورد پیگرد قانونی قرار می گیرند.

۳- قبل از تهیه دوره سابلیمینال لطفا حتما فایل صوتی مربوط به سابلیمینال را گوش کنید تا از کاربردها و میزان اثربخشی آن آگاهی داشته باشید.

۳- پس از خرید دوره سابلیمینال اقدام به دانلود آن کنید. ایجاد هر گونه مشکل در دسترسی به محتویات دوره پس از گذشت ۴ هفته از خرید دوره، به عهده خریدار است و پس از گذشت این زمان مسئولیتی متوجه سایت نخواهد بود.

۴- پشتیبانی و جلسات مشاوره دوره های درمانی فقط تا پایان دوره درمانی برگزار می شود و پس از اتمام طول دوره امکان برگزای جلسات مشاوره نخواهد بود. برای تعیین وقت شما با شماره درج شده در بخش تماس با ما سایت هماهنگ کنید.

۵- تمامی دوره های غیره حضوری از زمان خرید به مدت ۱۸ ماه فعال خواهد بود.

۶- در صورتی که به اثربخشی دوره درمانی اطمینان ندارید فرم ارزیابی مناسب دوره درمانی را تکمیل کنید و یا قبل از تهیه دوره جلسه مشاوره با دکتر بهشتیان داشته باشید تا مشکل شما مورد بررسی قرار گیرد. فراموش نکنید که اثربخشی هر درمانی نیازمند تمرین و تلاش پیوسته شما می باشد و متاسفانه راه کوتاه و سریعی برای درمان هیچ مشکل روانشناختی وجود ندارد. برخی از مشکلاتی که ریشه ژنتیک دارند قابل درمان کامل نیستند که در فایل های صوتی در سایت مفصل تر توضیح داده شده است. برخی از مراجعین مشکلات متعدد و چندگانه دارند اما به اشتباه فقط روی یکی از مشکلات متمرکز می شوند و تمایل دارند آن مشکل خود را حل کنند در صورتی که مشکلات روانشناختی چندبعدی و به هم مرتبط هستند و امکان اینکه فقط منحصرا روی یک مشکل متمرکز شد وجود ندارد به همین دلیل در صورتی که مشکلات متعددی دارید حتما قبل از تهیه دوره با دکتر بهشتیان جلسه ارزیابی داشته باشید. بدیهی در صورت عدم رعایت موارد فوق مسئولیت انتخاب دوره و اثربخشی آن به عهده خود شما خواهد بود.